این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تعبیر سال خرگوش

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تعبیر سال خرگوش را از این سایت دریافت کنید.

  فرارو

  طبق اصول فنگ شویی خرگوش نمایانگر چوب است و آب چوب را پرورش می‌دهد. صنایع و مشاغلی که عنصر اصلی به کار رفته در محصولات شان چوب است مانند تولید کنندگان محصولات فرهنگی، ناشران، کشاورزان و سازندگان مبلمان در سال جاری سود عایدشان خواهد شد.

  پیش بینی طالع بینی چینی: چه چیزی برای سال خرگوش در انتظار شماست؟

  طبق اصول فنگ شویی خرگوش نمایانگر چوب است و آب چوب را پرورش می‌دهد. صنایع و مشاغلی که عنصر اصلی به کار رفته در محصولات شان چوب است مانند تولید کنندگان محصولات فرهنگی، ناشران، کشاورزان و سازندگان مبلمان در سال جاری سود عایدشان خواهد شد.

  پ

  فرارو- با ببر خداحافظی کنید. زمان ورود به سال خرگوش فرا رسیده است. برای بسیاری سال نوی قمری چینی که از تاریخ ۲۲ ژانویه سال جاری آغاز شده زمانی است که باید با ستاره‌ها مشورت کرد تا درک کنیم در ماه‌های آینده چه رخ خواهد داد.

  به گزارش فرارو به نقل از سی ان ان، اکثر افراد اصول اولیه را می‌دانند: چرخه طالع بینی ۱۲ ساله چینی توسط ۱۲ حیوان مختلف نمایندگی می‌شوند. حیوان طالع شما با سال تولدتان تعیین می‌شود. با این وجود، این تنها آغاز کار است. برای افراد باورمند به طالع بینی چینی یک سال صرفا براساس حیوان آن سال تعیین نمی‌شود بلکه از یک چرخه جنسی پیچیده از ۱۰ ساقه بهشتی و ۱۲ شاخه زمینی نیز تشکیل شده است.

  ساقه‌های بهشتی و شاخه‌های زمینی

  هر سال یک ساقه بهشتی (یکی از پنج عنصر تعیین شده) با یک شاخه زمینی (یکی از ۱۲ حیوان طالع بینی چینی) جفت می‌شوند. ساقه آسمانی امسال نماد آب است و شاخه زمینی نشان دهنده خرگوش و این امر سال ۲۰۲۳ میلادی را به سال "خرگوش آبی" تبدیل می‌کند.

  ترکیب آب و خرگوش غیر معمول است. طبق اصول فنگ شویی خرگوش نمایانگر چوب است و آب چوب را پرورش می‌دهد. صنایع و مشاغلی که عنصر اصلی به کار رفته در محصولات شان چوب است مانند تولید کنندگان محصولات فرهنگی، ناشران، کشاورزان و سازندگان مبلمان در سال جاری سود عایدشان خواهد شد.

  از طرف دیگر مشاغلی، چون آتش نشانی، مشاغل دیجیتال و فناوری ممکن است آسیب ببینند، زیرا آتش از آب می‌ترسد. سال خرگوش آبی سال ملایمی خواهد بود و ما وقت خواهیم داشت تا قدری مجال نفس کشیدن پیدا کنیم به خصوص با توجه به چند سال گذشته که گویی در تونل به سر برده بودیم اکنون روزنه نوری دیده می‌شود و در حال بزرگ شدن است.

  در ادامه به سال‌های مختلف طالع بینی چینی خواهیم پرداخت و این که سال خرگوش برای متولدین سال‌های با طالع مختلف چه معنایی خواهد داشت:

  خرگوش

  افرادی که در سال خرگوش متولد شده اند در این سال با بی ثباتی و اختلالات بیش تری مواجه خواهند شد. افراد متولد شده در سال خرگوش باید منتظر تغییرات بزرگی از نظر سلامتی، شغلی و روابط باشند. این می‌تواند قدری اعصاب خردکن باشد به خصوص برای کسانی که نمودار تولد آنان به نفع آب نیست. متولدین سال خرگوش باید سعی کنند انرژی مثبت را جذب کنند و در صورت امکان به رویداد‌های شاد بپیوندند. آنان هم چنین باید به مقاصد جنوبی سفر کنند فرقی نمی‌کند این مقاصد جنوبی در داخل کشورشان باید یا خارج از کشور.

  اژد‌ها

  قرار است امسال سال خوبی برای اژد‌ها باشد. هیچ ستاره بد اقبالی بر آنان تاثیر نخواهد گذاشت. هیچ نگرانی برجسته‌ای برای متولدین سال اژد‌ها وجود ندارد به جز آن که شاید سلامتی افرادی که در تابستان و پاییز متولد شده اند در معرض خطر باشد.

  اصول فنگ شویی از اژد‌ها می‌خواهد در محل کار تصمیم‌های عجولانه اتخاذ نکند. اژد‌های مجرد امسال می‌توانند با شرکای بالقوه قرار ملاقات عاشقانه داشته باشند. رنگ‌هایی که برای آنان شانس به همراه خواهد داشت طلایی و نقره‌ای هستند.

  مار

  افرادی که در سال‌های با طالع مار متولد شده اند از خبر‌های خوب و فراوانی لذت خواهند برد. فرصت ها، مسیر‌ها و پیشرفت‌های جدید در محل کار به سراغ آنان خواهند آمد. با این وجود، متولدین طالع مار باید تعادل را در زندگی پیدا کنند و در صورت نیاز استراحت نمایند. از نظر عاشقانه آنان ممکن است در حین سفر در سال جاری عشق خود را پیدا کنند. توصیه می‌شود لباس‌های آبی یا طلایی رنگ بپوشند و به سوی غرب یا شمال سفر کنند.

  اسب

  خبر خوبی در انتظار اسب خواهد بود. از نظر حرفه‌ای متولدین طالع اسب فرصت‌های تازه‌ای پیدا خواهند کرد و با افرادی ملاقات می‌کند که به آنان کمک خواهند کرد. آنان از روابط خوب لذت خواهند برد. شاید امسال سال مناسبی برای کسانی باشد که می‌خواهند نامزد یا ازدواج کنند. با این وجود، متولد طالع اسب باید به سلامت جسمی و روحی خانواده اش توجه کند. این افراد می‌توانند لباس‌های رنگارنگی مانند صورتی، نارنجی و زرد بپوشند. از نظر سفر توصیه می‌شود به سمت جنوب سفر کنند.

  بز

  امسال برای متولدین طالع بز سال خوش شانسی خواهد بود. با این وجود، ممکن است برای شان سال خسته کننده‌ای نیز باشد. به همین دلیل است که متولدین طالع بز باید از خود مراقبت کنند و در صورت نیاز استراحت نمایند. توصیه به آنان این است:"مقداری برای شناخت بهتر خود وقت بگذارید. از نظر شغلی باید متواضع و فروتن باشید. بیش‌تر مراقب باشید. فرصت‌ها در لحظه مناسب خود را نشان خواهند داد". در زمینه روابط افرادی که در سال بز متولد شده اند سال آرامی را تجربه خواهند کرد.

  میمون

  آنان در محل کار مورد تحسین اطرافیان قرار خواهند گرفت، اما این بدان معنا نیست که باید بی پروا زندگی کنند. از نظر روابط آنان مستعد بحث و جدل هستند که با بهبود ارتباطات در سال جاری می‌توان از آن جلوگیری کرد. زرد و بژ رنگ‌های متولدین سال میمون در سال ۲۰۲۳ میلادی هستند. توصیه می‌شود به سمت غرب سفر کنند.

  خروس

  متولدین سال خروس باید خود را برای درگیری آماده کند و ممکن است ماه‌های آینده برای شان ناپایدار باشد و تغییرات زیادی را تجربه کنند. بهتر است بیش‌تر سفر کنند. بهتر است تا جایی که می‌توانند انرژی مثبت را جذب کنند. آنان می‌توانند بیش‌تر لباس‌های با رنگ زرد و قهوه‌ای بپوشند و به مکان‌هایی در غرب یا شمال سفر کنند.

  سگ

  متولدین سال سگ احتمالا سالی دلپذیر با پیشرفت‌های قابل توجه در مسائل شغلی و امور مالی را تجربه خواهند کرد. با این وجود، متودین سال سگ باید به خود یادآوری کنند که متواضع باشند و به حرف‌های دیگران به خصوص دوستان و افرادی که به آنان اعتماد دارند گوش دهند. آنان در سال جاری چیز‌های مهمی را می‌گویند که برای این افراد مفید خواهد بود. رنگ‌هایی که برای متولدین این سال شانس به همراه خواهند آورد نقره و آبی هستند. توصیه می‌شود به مناطق شمالی سفر کنند.

  منبع مطلب : fararu.com

  طالع بینی سال خرگوش؛ ۲۰۲۳ چگونه سالی خواهد بود؟

  طالع بین ها به متولدین سال خرگوش توصیه می کنند در همه ی زمینه ها تلاش بیشتری داشته باشند و با چالش های پیش روی خود مواجه شوند.

  طالع بینی سال خرگوش؛ ۲۰۲۳ چگونه سالی خواهد بود؟

  طالع بین ها به متولدین سال خرگوش توصیه می کنند در همه ی زمینه ها تلاش بیشتری داشته باشند و با چالش های پیش روی خود مواجه شوند.

  سال نوی چینی از روز ۲۲ ژانویه (۲ بهمن) آغاز خواهد شد و امسال سال خرگوش خواهد بود. در فرهنگ چینی خرگوش نماد طول عمر، آرامش و موفقیت است.

  کانال عصر ایران در تلگرام

  در ادامه می خواهیم ببینیم سال ۲۰۲۳ برای متولدین سال های مختلف چه در چنته خواهد داشت.

  اقامتگاه‌های «ممتاز» جاجیگا

  آبسرد از 800,000 تومان

  رزرو بوم گردی در آبسرد - سربندان - اتاق کرسی

  فریدون کنار از 4,500,000 تومان

  اجاره ویلا ساحلی با جکوزی در فریدونکنار

  ماسال از 2,800,000 تومان

  اجاره کلبه جنگلی در ماسال

  نوشهر از 3,000,000 تومان

  رزرو ویلا با استخر آبگرم در نوشهر

  تالش از 1,500,000 تومان

  رزرو کلبه جنگلی در تالش

  سوادکوه از 2,500,000 تومان

  اجاره ویلا در سوادکوه با ویو زیبا

  آبسرد از 800,000 تومان

  رزرو بوم گردی در آبسرد - سربندان - اتاق کرسی

  فریدون کنار از 4,500,000 تومان

  اجاره ویلا ساحلی با جکوزی در فریدونکنار

  ماسال از 2,800,000 تومان

  اجاره کلبه جنگلی در ماسال

  نوشهر از 3,000,000 تومان

  رزرو ویلا با استخر آبگرم در نوشهر

  متولدین سال خرگوش (۱۹۵۱ – ۱۹۶۳ – ۱۹۷۵ – ۱۹۸۷ – ۱۹۹۹)

  ۲۰۲۳ سال خرگوش است و آن هایی که خود متولد سال خرگوش اند باید خود را برای مواجهه با سختی ها و مشکلات آماده کنند. طالع بین ها به متولدین سال خرگوش توصیه می کنند در همه ی زمینه ها تلاش بیشتری داشته باشند و با چالش های پیش روی خود مواجه شوند. امسال سال راحتی برای این افراد نخواهد بود اما به طور قطع بعد از هر سختی آسانی است.

  متولدین سال اژدها (۱۹۵۲ – ۱۹۶۴ – ۱۹۷۶ – ۱۹۸۸ – ۲۰۰۰)

  بر اساس طالع بینی چینی، در سال خرگوش ثروت متولدین سال اژدها ممکن است تحت تأثیر قرار بگیرد اما کارشناسان می گویند چندان جای نگرانی نیست چرا که ستاره های بخت و اقبال هدایتگر آن ها خواهند بود. مسیر پیشرفت شغلی برای این افراد هموار و زندگی عشقی شان نسبتاً یکنواخت خواهد بود.

  متولدین سال مار (۱۹۵۳ – ۱۹۶۵ – ۱۹۷۷ – ۱۹۸۹ – ۲۰۰۱)

  سال ۲۰۲۳ برای متولدین سال مار، راحت و در جهت درستی پیش خواهد رفت و شانس و اقبال آن ها در مجموع در وضعیت پایداری خواهد بود. با این حال امسال ستاره های خوب و بدی برای متولدین سال مار وجود دارد که باعث می شوند میزان شانس موجود در نوسان باشد.

  متولدین سال اسب (۱۹۴۲ – ۱۹۵۴ – ۱۹۶۶ – ۱۹۷۸ – ۱۹۹۰)

  برای متولدین سال اسب امسال سالی مملوء از کشمکش خواهد بود که تأثیر زیادی بر ثروت آن ها خواهد گذاشت. ۲۰۲۳ برای این افراد مملوء از فراز و نشیب خواهد بود و برای اینکه در شغل خود مورد پذیرش، اعتماد و احترام قرار گیرند باید تلاش بیشتری داشته باشند.

  متولدین سال بز (۱۹۴۳ – ۱۹۵۵ – ۱۹۶۷ – ۱۹۷۹ – ۱۹۹۱)

  برای متولدین سال بز، ۲۰۲۳ سال نسبتاً متلاطمی خواهد بود اما بهتر است با خوش بینی با آن رو به رو شوند و سعی کنند از اوقات خوب خود نهایت استفاده را ببرند. در سال خرگوش چشم انداز شغلی خوبی برای این افراد وجود دارد.

  متولدین سال میمون (۱۹۵۶ – ۱۹۶۸ – ۱۰۸۰ – ۱۹۹۲ – ۲۰۰۴)

  ۲۰۲۳ برای متولدین سال میمون به طول کلی سال پر فراز و نشیبی خواهد بود اما ستاره های بخت و اقبال از آن ها مراقبت خواهند کرد. این افراد در صورت توجه به این موضوع سال راحتی خواهند داشت.

  متولدین سال خروس (۱۹۵۷ – ۱۹۶۹ – ۱۹۸۱ – ۱۹۹۳ – ۲۰۰۵)

  متولدین سال خروس امسال با تنش ها و دشواری هایی رو به رو خواهند شد و شانس و اقبال آن ها در وضعیت نامطلوبی قرار خواهد داشت. به گفته ی کارشناسان برای غلبه بر این چالش ها باید خوشبین بود و تلاش بیشتری نسبت به سال گذشته داشت. گرچه پیش بینی ها درباره ی وضعیت شغلی و مالی این افراد چندان خوب نیست، اما پیش بینی می شود از جهت عشقی در وضعیت مطلوبی قرار گیرند.

  متولدین سال سگ (۱۹۵۸ – ۱۹۷۰ – ۱۹۸۲ – ۱۹۹۴ – ۲۰۰۶)

  متولدین سال سگ امسال افت بیشتری در سلامت و ثروت خود تجربه خواهند کرد، بنابراین باید توجه بیشتری به این موارد داشته باشند. کارشناسان توصیه می کنند در زمینه ی شغلی و عشقی رفتار فروتنانه تری داشته باشند تا مسیر موفقیت های کلی به تدریج هموارتر شود.

  منبع مطلب : www.asriran.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید