این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تعطیلات اداره پست

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تعطیلات اداره پست را از این سایت دریافت کنید.

  اداره پست روزهای تعطیل کار می کند ؟

  آیا اداره پست در روزهای تعطیل باز است-اداره پست روزهای تعطیل کار می کند -آیا پست در روزهای تعطیل رسمی باز است-پست پیشتاز در روز پنجشنبه-آیا پست در روزهای جمعه باز است-روزهای کاری اداره پست

  اداره پست روزهای تعطیل کار می کند ؟

  آیا اداره پست در روزهای تعطیل باز است ؟ :با توجه به اینکه خرید و فروش مایحتاج مردم در فضای مجازی رشد چشم گیری پیدا کرده شرکت پست در وزهای تعطیل به فعکلیت خود ادامه می دهد. نحوه انجام امور پستی در روزها تعطیل برای اطلاع دانشجویانی که می خواهند مدارکشان را ارسال کنند در این مقاله ارائه شده.

  بیشتر بخوانید : آیا اداره پست در عید باز است ؟,,,,,,,,,, "سامانه مشاوره تلفنی صدای مشاور "

  برای تماس از کل کشور کافیست با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد،

  با شماره 9099071613 تماس بگیرید

  تماس از 8صبح تا 12شب حتی ایام تعطیل

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.,,,,,,,,,

  اداره پست روزهای تعطیل کار می کند ؟

  اداره پست در روزهای تعطیل باز است ؟ نحوه انجام امورپستي در روزهاي تعطيل : هدف از تدوين اين دستورکلعمل نحوه انجام امور پستي در روزهاي تعطيل رسمي میباشد.دامنه کاربرد: شامل تمام واحدهاي قبول پستي براسـاس طـرح تقسيم ادارات پست استان ومناطق مي باشد. روش کار : ايام تعطيل رسمي در پست آه فعکليتهاي پستي به استثناي کارکنانمبادلات مستقر در مسير خطوط سراسري ، تعطيل مي باشند که عبارتند از :

  کلف ) روز اول فروردين (عيد نوروز)

  ب ) روز سيزدهم فروردين (سيزده نوروز) روز طبيعت

  ج ) روز دهم محرم (عاشوراي حسيني)

  د ) روز بيست و يكم رمضان (شهادت حضرت علي ( ع ))

  هـ ) روز بيست و هشتم صفر (رحلت پيامبر اسلام)

  و ) روز دهم ذيحجه (عيد سعيد قربان)

  ز ) روز اول شوکل (عيد سعيد فطر)

  اداره پست در روزهای تعطیل باز است - بديهي است ، بستن کیسه و شروع مبادله در روز تعطيل مورد نظر نبوده بلكه هـدف پيش گيري از توقف مرسولاتي است که قبل از روز تعطيل آماده سازي و کیسه بنـدی شده و ارسکل گرديده و در تعطيلات ياد شده به مراکز ادارات و دفـاتر ميرسـند و يا مرسولاتي است که روز قبل از تعطيل در مراکزادارات و دفـاتر مـسير مبادله آماده سازي و آيسه بندي شده اند .

  در دوران شیوع ویروس کرونا به ویژه تعطیلات دو هفته ‌ای اخیر کسب و کارها، بخش عمده‌ای از خریدهای مردم به‌صورت غیرحضوری و از طریق فروشگاه ‌های اینترنتی انجام می‌شود، با توجه به اینکه تحویل بخش عمده این بسته‌ ها توسط شبکه پستی انجام می ‌شود، شرکت ملی پست با بسیج تمامی امکانات موجود و بهره گیری از ظرفیت‌های بخش خصوصی، تلاش کرده بسته‌ها و امانات مردم را به موقع تحویل دهد.اداره پست در روزهای تعطیل باز است

  با شیوع کرونا بسیاری از کشورها تعطیل شدند و برخی از آن‌ها تبادل پستی خود را قطع کردند. اما در ایران چنین تلاش شد میزان تبادلات پستی افزایش یابد.

  همراهان عزیز برای اطلاع از نحوه پیگیری مرسوله پستی ، ساعات کاری ادارات پست مناطق خاص و... تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

  تبریک نوروز از طریق شرکت پست

  اداره پست در عید باز است : تبریک نوروز در میان ایرانیان از طریق ارسال کارت پستال همواره مرسوم بوده است گفت: سرویس کارت پستال شرکت پست طی فرایندهای آسان و سریع الکترونیکی، امکان ارسال کارت پستال های فیزیکی به سراسر کشور را برای هموطنان فراهم کرده است.

  اداره پست در روزهای تعطیل باز است - هموطنان عزیز می توانند با مراجعه به سامانه www.ecard.post.ir از میان صدها عنوان کارت پستال های متنوع ، زیبا و جذاب جای گرفته در این سامانه ، کارت دلخواه خود را انتخاب، پیام موردنظر را درج و نشانی گیرنده را ثبت کنند؛ سفارش های ثبت شده از سوی واحدهای پستی بررسی و کارت پستال الکترونیکی انتخاب شده به صورت کاغذی بر اساس سفارش کاربر آماده سازی می‌شود و پست با برخورداری از گسترده ترین شبکه توزیع کشور آن را به دست گیرنده می رساند .اداره پست در عید باز استاداره پست در روزهای تعطیل باز است

  رئیس هیئت مدیره درخصوص چگونگی بهره مندی از این سرویس پستی افزود: هموطنان می توانند با مراجعه به دفاتر پستی تمبر اختصاصی دلخواه را سفارش دهند.اداره پست در روزهای تعطیل باز است

  ارتباط با سامانه صدای مشاور :

  تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071613

  پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

  در صورت عدم برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید

  به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از انتخاب های گذشته

  کلمات کلیدی : آیا اداره پست در روزهای تعطیل باز است  اداره پست روزهای تعطیل کار می کند  آیا پست در روزهای تعطیل رسمی باز است  پست پیشتاز در روز پنجشنبه  آیا پست در روزهای جمعه باز است  روزهای کاری اداره پست

  اشتراک گذاری : نسخه قابل چاپ

  منبع مطلب : s-moshaver.com

  آیا پست در روزهای تعطیل رسمی باز است ۱۴۰۱

  اجتماعی

  آیا پست در روزهای تعطیل رسمی باز است ۱۴۰۱ | پست جمعه ها ارسال دارد

  10 ماه پیش

  آیا پست در روزهای تعطیل رسمی باز است ۱۴۰۱ | پست جمعه ها ارسال دارد و ساعت کاری اداره پست ۱۴۰۱ تعطیل رسمی در ادامه مطلب.

  ساعت کاری پست در دفاتر پستی

  ساعت کاری پست در دفاتر پستی به نوع شعبه بستگی دارد. اما ساعت کار اداره پست در روزهای عادی معمولا ۸ تا ۱۴:۳۰ و در روزهای پنج‌شنبه ۸ تا ۱۳:۳۰ است. این دفاتر در روزهای جمعه فعالیت ندارند. ساعت کار پست پیشتاز نیز به همین صورت است. برای اطلاع از سرعت ارسال پست پیشتاز کلیک کنید.

  ساعت کار پست در مراکز و مناطق

  ساعت کاری اداره پست معمولا متناسب با هر شعبه‌ای متفاوت است. اما در حالت کلی در مراکز و مناطق و در روزهای شنبه تا چهارشنبه، ساعت کار اداره پست ۱۸ تا ۸ است. در روزهای پنج‌شنبه نیز معمولا ساعت کاری پست از ۸ صبح آغاز شده و در ساعت ۱۷ پایان می‌یابد. این مراکز در روزهای جمعه تعطیل هستند.

  پست پیشتاز روز جمعه تحویل مرسوله دارد؟

  در ستادهای پست معمولا ساعت کاری اداره پست از ۸ صبح آغاز شده و تا ساعت ۱۶:۱۵ ادامه پیدا می‌کند. ضمنا ستادهای پستی در روزهای پنج‌شنبه و جمعه فعالیت ندارند و تعطیل هستند.

  با ما همراه باشید.

  همچنین بخوانید:

  پست اینستاگرامی پرسپولیس علیه هند | جریمه پرسپولیس برای پست…

  ایا فروشگاه اتکا روزهای تعطیل باز است ۱۴۰۱ | ساعت کار…

  آیا اداره پست در ایام عید تعطیل است ۱۴۰۱ | آیا تیپاکس در…

  پست جنجالی طارمی علیه اسکوچیچ | پست جنجالی طارمی در حمایت از…

  پست محسن کیایی برای ناهید کیانی/پست جنجالی محسن کیایی

  منبع مطلب : iranchetor.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید