این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تعطیلی مدارس هفته اول مهر تهران

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تعطیلی مدارس هفته اول مهر تهران را از این سایت دریافت کنید.

  مدارس هفته اول مهر باز هستند؟

  تسنیم نوشت: رئیس ستاد پروژه مهر وزارت آموزش و پرورش گفت: هفته اول مهر مدارس دایر هستند البته با توجه به همزمانی با ایام پایانی ماه صفر ممکن است برخی خانواده‌ها به سفر به ویژه زیارت رفته باشند بنابراین مدیران مدارس برای آنها غیبت محسوب نکنند.

  ۸۴ نفر ۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۱

  مدارس هفته اول مهر باز هستند؟

  تسنیم نوشت: رئیس ستاد پروژه مهر وزارت آموزش و پرورش گفت: هفته اول مهر مدارس دایر هستند البته با توجه به همزمانی با ایام پایانی ماه صفر ممکن است برخی خانواده‌ها به سفر به ویژه زیارت رفته باشند بنابراین مدیران مدارس برای آنها غیبت محسوب نکنند.

  شنبه دوم مهر آغاز سال تحصیلی جدید برای ۱۶ میلیون دانش‌آموز کشورمان است؛ به گفته مسئولان وزارت آموزش و پرورش امسال آموزش‌ها به‌صورت حضوری برقرار است.

  با توجه به تعطیلات هفته نخست مهر برخی خانواده‌ها درباره تعطیلی یا دایر بودن مدارس ابهاماتی دارند.

  همچنین پیش از این، محسن منصوری استاندار تهران گفته بود، ساعت کار مدارس و ادارات از اول مهر تغییر می‌کند، ساعت فعالیت شیفت صبح مقاطع متوسطه ۷:۳۰ و مقاطع ابتدایی شهر تهران ۸:۳۰ در نظر گرفته شده است، این مصوبات برای مهر ماه اعمال و بازخورد آن مبنای تصمیمات بعدی خواهد بود.

  آغاز ساعت فعالیت مدارس ابتدایی شهر تهران از سؤالات و ابهامات دیگر خانواده‌ها است که هنوز در این‌باره از سوی آموزش و پرورش شهر تهران اطلاع‌رسانی دقیقی انجام نشده و خانواده‌هایی که دانش‌آموز دبستانی دارند، نمی‌دانند ساعت فعالیت مدرسه ۷:۳۰ صبح است یا ۸:۳۰.

  محمد مهدی کاظمی؛ رئیس ستاد پروژه مهر وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با تسنیم درباره فعالیت مدارس در هفته اول مهر گفت: تمام مدارس از روز شنبه دوم مهر فعالیت خود را به صورت حضوری آغاز می‌کنند و آموزش در هفته نخست مهر برقرار است‌.

  وی افزود: با توجه به تعطیلات هفته نخست مهر و همزمانی با ایام پایانی ماه صفر، ممکن است برخی خانواده‌ها به مسافرت رفته باشند به همین دلیل مدیران مدارس مختارند اگر دانش‌آموزی به سفر رفته بود با او همکاری کرده و غیبت محسوب نکنند.

  کاظمی درباره اینکه برخی مدارس دانش‌آموزان را گروه‌بندی کرده تا یک روز در میان به مدرسه بیایند، بیان کرد: این کار "غیرقانونی" است و امسال آموزش کامل است.

  رئیس ستاد پروژه مهر وزارت آموزش و پرورش درباره آغاز ساعت فعالیت مدارس ابتدایی شهر تهران از ۸:۳۰ صبح گفت: این موضوع باید از سوی آموزش و پرورش شهر تهران مشخص و اطلاع‌رسانی شود.

  ۴۷۴۷ کد خبر 1676976

  نظر شما

  منبع مطلب : www.khabaronline.ir

  آغاز به کار مدارس از فردا با امتیاز ویژه برای غائب‌ها / غیرحضوری شدن سه دانشگاه تهران برای هفته اول مهر/ مورد ویژه مدارس شهرهای «تهران» و «مشهد»

  در آستانه سال تحصیلی جدید، برخی مسائل موجب شده که موعد آغاز به کار مدارس و دانشگاه‌ها برای بسیاری سوال برانگیز شود؛ سوالی که به دلیل شرایط خاص این روزها و تعطیلات واقع شده در هفته اول مهرماه در تقویم رسمی کشور، پررنگ تر شده و مسئولان را وادار به تصمیماتی ویژه و ابلاغ آنها در اطلاعیه‌هایی کرده است.

  اجتماعی » اجتماعی 31864 بازدید ‍ پ

  در آستانه سال تحصیلی ۱۴۰۱/۱۴۰۲

  آغاز به کار مدارس از فردا با امتیاز ویژه برای غائب‌ها / غیرحضوری شدن سه دانشگاه تهران برای هفته اول مهر/ مورد ویژه مدارس شهرهای «تهران» و «مشهد»

  در آستانه سال تحصیلی جدید، برخی مسائل موجب شده که موعد آغاز به کار مدارس و دانشگاه‌ها برای بسیاری سوال برانگیز شود؛ سوالی که به دلیل شرایط خاص این روزها و تعطیلات واقع شده در هفته اول مهرماه در تقویم رسمی کشور، پررنگ تر شده و مسئولان را وادار به تصمیماتی ویژه و ابلاغ آنها در اطلاعیه‌هایی کرده است.

  کد خبر: ۱۱۴۱۹۵۲ تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۷

  در آستانه سال تحصیلی جدید، برخی مسائل موجب شده که موعد آغاز به کار مدارس و دانشگاه‌ها برای بسیاری سوال برانگیز شود. در این گزارش آخرین اخبار در این خصوص پیش رویتان قرار دارد.

  به گزارش «تابناک»؛ سال تحصیلی ۱۴۰۱/۱۴۰۲ در حالی از راه رسیده که در تقویم، در نخستین هفته مهرماه دو روز تعطیل دیده می‌شود. شهادت دو تن از ائمه معصوم (مصادف با آخرین روزهای ماه صفر) که ممکن است فرصت مغتنمی برای برخی خانواده‌ها برای سفر به شهر و دیار خانوادگی‌شان باشد و افزون بر آن، التهابات این روزهای کشور هم، مزید بر علت شده است تا این پرسش پدید آید که آیا شروع سال تحصیلی بر اساس برنامه قبلی خواهد بود؟

  تبلیغات

  آغاز فعالیت حضوری همه مدارس با یک ملاحظه مهم

  مصطفی بابایی، مسئول مرکز اطلاع رسانی آموزش و پرورش با رد هر گونه آموزش غیرحضوری در مدارس کشور می‌گوید: همه مدارس حضوری فعالیت خود را از دوم مهر ماه آغاز خواهند کرد و در همه مقاطع تحصیلی و در همه استان‌های کشور، از ابتدای سال تحصیلی جدید، مدارس حضوری بازگشایی خواهند شد.

  نکته قابل تامل اما در اظهارات کاظمی، رئیس ستاد پروژه مهر این وزارت خانه خودنمایی می‌کند که تاکید کرده: با توجه به تعطیلات هفته نخست مهر و همزمانی با ایام پایانی ماه صفر، ممکن است برخی خانواده‌ها به مسافرت رفته باشند و به همین دلیل مدیران مدارس مختارند اگر دانش آموزی به سفر رفته بود، با او همکاری کرده و غیبت محسوب نکنند.

  ساعت شروع به کار متفاوت مدارس در تهران

  آموزش و پرورش شهر تهران در پیامی که در شبکه شاد منتشر شده، تاکید کرده که ساعت آغاز به کار همه مدارس شهر مطابق با مصوبه اعلام شده از سوی استانداری تهران خواهد بود و همه مدارس موظف به رعایت این مصوبه هستند.

  درباره مصوبه‌ای سخن می‌گوییم که به منظور توزیع بار ترافیکی در شهر اتخاذ شده و بر اساس آن، ساعت کار مدارس ابتدایی از ۸:۳۰ صبح تا ۱۲:۳۰ ظهر و ساعت آموزش مدارس متوسطه ۷:۳۰ صبح خواهد بود. همچنین بر اساس این مصوبه، ساعت کار مدارس دو شیفته تهران، بدون کسر ساعت آموزشی راس ساعت ۱۳:۱۵ خواهد بود.

  تعطیلی تمام مدارس مشهد تا پنجم مهر ماه

  پس از اظهارات ضد و نقیض در رابطه با تعطیلی مدارس مشهد، سید امیر شوشتری، مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی به ایسنا گفت: تمام مدارس مشهد روز‌های شنبه و دوشنبه، دوم و چهارم مهر ماه، به دلیل خدمت‌رسانی به زائران علی ابن موسی‌الرضا (ع) و مراسم دهه پایانی صفر تعطیل هستند؛ بنابراین شروع مدارس در مشهد از ششم مهر ماه خواهد بود.

  وی در ادامه بر بازگشایی مدارس در سایر شهر‌های خراسان رضوی از دوم مهر ماه، همزمان با سراسر کشور تاکید کرد؛ بی آنکه درباره عجیب بودن بازگشایی مدارس مشهد در آخرین روز هفته یعنی چهارشنبه سخنی بیان کند.

  برگزاری کلاس‌های دانشگاه تهران به صورت آنلاین در هفته اول

  در حالی که پیشتر خبری در خصوص غیرحضوری شدن کلاس‌های درسی دانشگاه تهران منتشر و تکذیب شده بود، معاونت آموزشی این دانشگاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که کلاس‌های دانشگاه تهران از دوم تا هفتم مهر ماه ۱۴۰۱ مجازی برگزار خواهد شد.

  در این اطلاعیه بی آنکه به ابهامات پیرامون وضعیت این روزهای اینترنت در کشور اشاره‌ای شود، آمده: «نظر به تعطیلات پیش رو و در اجرای دستورالعمل آموزش ترکیبی مصوب مورخ ۲۹/‏۰۵/‏۱۴۰۱‬ کلیه کلاس‌های دانشگاه تهران در مقاطع مختلف تحصیلی از روز شنبه دوم مهر ماه الی پنج‌شنبه هفتم مهر ماه سال ۱۴۰۱ به صورت الکترونیکی (آنلاین) برگزار خواهد شد.»

  کلاس‌های درس دانشگاه شهید بهشتی هم غیرحضوری شد

  معاونت آموزشی دانشگاه شهید بهشتی هم در اطلاعیه‌ای از غیرحضوری شدن کلاس‌های درس در این دانشگاه خبر داد. متن اطلاعیه این دانشگاه به شرح زیر است؛

  «با سلام و آرزوی سلامتی، به دلیل دو روز تعطیل رسمی در هفته آینده و مشکلات رفت و آمد دانشجویان، کلاس‌های درس در هفته دوم نیمسال جاری از طریق سامانه مدیریت یادگیری برگزار خواهد شد. جلسات دفاع کماکان به صورت حضوری برگزار می‌شود.»

  برگزاری کلاس‌های دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی به صورت مجازی

  دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی هم در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که تمامی کلاس‌های این دانشگاه، به دلیل تعطیلات مکرر در هفته اول مهر ماه مجازی برگزار خواهند شد.

  در این اطلاعیه آمده: «به اطلاع اساتید محترم و دانشجویان عزیز می‌رساند که با عنایت به تعطیلات مکرر دهه آخر ماه صفر در هفته آتی و در جهت اتخاذ وحدت رویه در برگزاری کلاس ها، صرفا در روز‌های شنبه، دوشنبه و چهارشنبه (۶-۴-۲ مهرماه) هفته آتی کلیه کلاس‌ها در مقاطع مختلف تحصیلی بصورت الکترونیکی تشکیل خواهند شد.»

  تکمیل می‌شود... گزارش خطا اشتراک گذاری برچسب ها

  مدارس غیرحضوری حضوری مهر سال تحصیلی دانشگاه

  نظر شما

  سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

  منبع مطلب : www.tabnak.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 روز قبل
  5

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید