این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تلفن پشتیبانی بانک رسالت

  تلفن پشتیبانی بانک رسالت را از این سایت دریافت کنید.

  شماره تماس مرکز امداد مشتریان بانک قرض الحسنه رسالت + ثب درخواست و پیگیری

  مرکز امداد مشتریان بانک قرض الحسنه رسالت با شماره تماس 0214747 به‌صورت ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی، پاسخ‌گوی تمامی پرسش‎های مشـتریان  می‎‌باشــد.

  شماره تماس مرکز امداد مشتریان بانک قرض الحسنه رسالت

  عصربانک پلاسبانک قرض‌ الحسنه رسالت

  در 4 اسفند , 1399

  به اشتراک گذاری

  بانک قرض الحسنه رسالت مرکز امداد مشتریان را با شماره تماس 0214747 به‌صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی، برای پاسخ‌گوی تمامی پرسش‎های مشـتریان  راه اندازی کرده است.

  مرکز امداد مشتریان بانک رسالت، با به کارگیری کارشناسان متخصص در همه سطوح شبکه توسعه اجتماعی رسالت و با استفاده از ابزارهای پیشرفته و با ساختاری مشتری مدار ، ارتباطی دو سویه را با مشتریان محترم برقرار کرده است.

  به منظور همیاری مستمر به مشتریان محترم در تمامی ساعات شبانه روز و ارائه‌ی خدمات با بالاترین کیفیت و ارتقاء سطح رضایت‌مندی آنان، مرکز امداد مشتریان بانک قرض الحسنه رسالت به عنوان همراه، مشاور و پشتیبان؛ یاری‎ رسان شما می باشد.

  پاسخ کلیه سوالات و ابهامات مشتریان در خصوص پیشخوان مجازی رسالت، تسهیلات، بانکداری الکترونیک (همراه بانک و اینترنت بانک)، نحوه عضویت در شبکه توسعه اجتماعی رسالت، نحوه اعتبارسنجی و … در هر ساعت از شبانه روز و در کوتاه ترین زمان مهیاست.

  همچنین مشتریان محترم نیز می توانند با جستجو در صفحه پرسش و پاسخ های متداول پاسخ سوال خود را دریافت نمایند و در غیر این صورت بطور شبانه روز با مرکز امداد با شماره 0214747 تماس حاصل فرمایید.

  بانک قرض الحسنه رسالت

  به اشتراک گذاری

  ممکن است شما دوست داشته باشید

  بیشتر از نویسنده اخبار روز

  تکمیل فرایند پرداخت وام خرد غیرحضوری با عملیاتی شدن سفته الکترونیک

  اخبار روز

  میزان عضویت مشتریان بانک قرض الحسنه رسالت در سامانه اعتبارسنجی مرآت

  اخبار روز

  امضای تفاهم نامه همکاری بانک قرض الحسنه رسالت و بانک تجارت

  اخبار روز

  میزان پرداخت وام ازدواج و فرزندآوری در بانک قرض الحسنه رسالت

  قبلی بعدی 65 نظرات رضانقی نژاد می گوید 1 سال پیش

  سلام برای بانک رسالت که ادعای بانک اسلامی دارد،دریافت وجوه زورتحت عنوان هزینه پیامک ارسالی ،درحالیکه پیامکی فعال نبوده وپیامکی ارسال نشده ناجوانمردانه ازحساب افرادهزینه پیامک کسرمیکنیدخیلی زشت تراست،جوانمردانه بگوییدوام بابهره درصدبیشترمیدهیم زیباتراست ازپول حرامی که ازحسابهابرمیدارید.کمی به خداهم فکر کنید،امانت مردم دست شماست ،برکس مپسند آنچه تورانیست پسند.نهایتش اینه که من حسابم رامیبندم ودربانک دیگری افتتاح میکنم،خیلی بانکهاحساب دارم امااین کارشمارابامن نکرده اند.تجدیدنظرکنیددررفتارتان.

  سپاسگزارم پاسخ ناشناس می گوید 4 ماه پیش

  سلام. واقعا مطلبتون درسته. من علی رغم اینکه یک سال پیش درعواست غیر فعال کردن پیامک را به شعبه مربوطه بانک رسالت داده ام باز از من امسال هم 15هزار تومان هزینه پیامک کسر شده و هم مبلغی بعنوان آبونمان پیامک. مسئواین این بانک فقط به انحا مختلف پول مردم را چپاول و جیب خودشون را پر میکنند.

  پاسخ ناصر کریمی می گوید 11 ماه پیش

  سلام ببخشید چرا من که بانک رسالت را برا کارتخوانم پیش فرض قرار دادم ولی پیام پویا برام نمیاد بانک تمام الکترونیک چه کار میکنید شماها

  پاسخ ناشناس می گوید 4 هفته پیش

  سلام هزینه صدور کارت چقدره ؟

  پاسخ ناشناس می گوید 10 ماه پیش

  با اینکه پول پیامک میگرن من نمیدونم چرا پیامک دیر میرسه وقتی میخوام کارت به کارت کنیم انقدر دیر میاد باز دوباره ارسال مجدد میزنیم همون میشه فقط کردن مخابرات ندازید چون با بانک های دیگ فعلا این مشکل نداریم.

  پاسخ ناشناس می گوید 10 ماه پیش

  فقط ادعا دارید یه رمز پویا جون میده تا بفرسته، الان میزنی ۱ساعت دیگه میاد،

  پاسخ اس می گوید 10 ماه پیش

  تعداد اقساط راکجا میشودنگاه کرد غیرحضوری

  پاسخ پورامین می گوید 5 ماه پیش

  سلام وقت بخیر سررسید اقساط و مبلغ رو از کجا پیدا کنم؟

  پاسخ سبحانی می گوید 10 ماه پیش سلام

  آیا مانند گذشته اقساط وام به صورت اتوماتیک از موجودی حساب کم می شود؟

  پاسخ ناشناس می گوید 2 ماه پیش سلام بله پاسخ بیتا می گوید 10 ماه پیش

  رمزی نمیده نه اول نه دوم واقعا نمیتونین چرا بانک انلاین میزنید

  پاسخ سعید می گوید 10 ماه پیش

  سلام دوماهه واسه وام دوگانه سوزکردن اقدام کردم گفتن یه هفته ای ب حسابت میاد دوماه خبری نشده کسی هم پاسخ درستی نمیده

  پاسخ

  محمدعلی دهمرده می گوید

  2 ماه پیش سلام

  بیشتر از یک سال است که هیچ امتیازی به امتیازات اینجانب اضافه نشده با وجود اینکه تراکنش‌های زیادی نیز انجام داده ام علت چیست ؟

  پاسخ لقمان می گوید 9 ماه پیش

  سلام من مدتی هستم نمیتونم وارد پیشخوان مجازی شوم خواستم بررسی کنید

  پاسخ اسمعیلی می گوید 9 ماه پیش

  سلام چرا هیچ شماره ای پاسخگو نیست . من کلیه اقساط و پرداخت کردم الان پیام اومده اقساط شما عقب افتاده .

  پاسخ داوری می گوید 9 ماه پیش

  با سلام هر چند مطمئن هستم کسی این دیدگاه رو نمی خواند ولی چرا شماره ای که اعلام کردید تماس رو قطع می کنند

  پاسخ

  احمد تقی آبادی می گوید

  9 ماه پیش

  سلام رمز ارسال وجه چه از طریق کارت به کارت چه از راه پایا دیرمیاد یا اصلا نمیاد و وقتی هم که میاد اعتبارش تموش شده.برای یه ارسال وجه شده یک ربع یا بیشتر معطل میشم. به فکر مردم باشین .واقعا خیلی مواقع آدم پشیمون میشه و میره سراغ بانکهای دیگه . بانک رسالت در این مورد که من باهاش خیلی سروکاردارم بسیار ضعیفه. در شان این بانک که مدعی الکترونیکی شدنه اصلا نیست

  پاسخ محمد می گوید 1 ماه پیش

  واقعا یه کارت بانکی که هر بانک ۵تومن کم میکنه چرا شم۱۶/۵۰۰ کم کردید شماره پشتیبانی هم که هرموقع زنگ میزنیم میگه مدت تقریبی شمل در صف ۴۰دقیقه اخه این درسته واقعا

  پاسخ مینا قزلو می گوید 9 ماه پیش

  سلام چرا شماره 0214747امدادبانک‌ رسالت که نوشته شده شبانه روزی زنگ نمیخوره؟

  پاسخ ناشناس می گوید 8 ماه پیش

  منبع مطلب : asrebank.ir

  پشتیبانی 24ساعته در مرکز امداد مشتریان بانک قرض الحسنه رسالت

  سلطانی رئیس هیات مدیره بانک قرض الحسنه رسالت ، فرزانه معاون رسیدگی به تقاضاها و شکایات بانک مرکزی و کلهری سربازرس اداره نظارت بر بانک ها از مرکز امداد مشتریان بانک قرض الحسنه رسالت بازدید کردند.

  بانک و بیمه

  پشتیبانی ۲۴ساعته در مرکز امداد مشتریان بانک قرض الحسنه رسالت

  ۱۳۹۹/۱۱/۰۱۱ خواندن این مطلب 2 دقیقه زمان میبرد

  سلطانی رئیس هیات مدیره بانک قرض الحسنه رسالت، فرزانه معاون رسیدگی به تقاضاها و شکایات بانک مرکزی و کلهری سربازرس اداره نظارت بر بانک ها از مرکز امداد مشتریان بانک قرض الحسنه رسالت بازدید کردند.

  تصویر مدیر مرکز امداد مشتریان بانک قرض الحسنه رسالت در حاشیه این بازدید گفت: در این بانک به عنوان نخستین بانک دیجیتال کشور تمام خدمات به صورت غیرحضوری ارائه می شود.

  مهدی دعاگویی با بیان اینکه کارشناسان مرکز امداد مشتریان به صورت شبانه روزی و در سه شیفت کاری پاسخگوی سوالات مشتریان هستند، افزود: در حال حاضر ماهیانه بیش از ۲۰۰هزار تماس در این مرکز پاسخ داده می شود.

  بیشتر بخوانید

  ارائه تمام خدمات به‌صورت غیرحضوری در پیشخوان مجازی رسالت

  ۱۴۰۰/۰۲/۰۳

  پرداخت تسهیلات و حمایت بانک قرض الحسنه رسالت از شرکت های دانش بنیان

  ۱۴۰۱/۰۳/۰۴

  وی با بیان اینکه در روزهای آتی ساختمان جدید مرکز امداد مشتریان افتتاح می شود، اظهارداشت: بدون شک بانک قرض الحسنه رسالت به عنوان تنها بانک بدون شعبه کشور بزرگترین مرکز امداد مشتریان در سطح کشور را در اختیار خواهد داشت.

  دعاگویی همچنین به تشریح فعالیت بخش های مختلف مرکز امداد مشتریان همچون crm، کاشف، انتقادات و پیشنهادات، نظرسنجی و افکارسنجی و…پرداخت.

  در پایان این بازدید معاون رسیدگی به تقاضاها و شکایات بانک مرکزی و سربازرس اداره نظارت بر بانک ها از روند فعالیت متمرکز و پاسخگویی آنلاین مرکز امداد مشتریان بانک قرض الحسنه رسالت ابراز رضایت کردند.

  حذف یک میلیون تردد درون شهری با نخستین بانک دیجیتال ایران

  از آغاز شیوع ویروس کرونا تاکنون بانک قرض الحسنه رسالت بیش از یک میلیون تردد درون شهری را کاهش داده است.

  تصویربه گزارش روابط عمومی، مدیر مرکز امداد مشتریان بانک قرض الحسنه رسالت گفت: در این بانک به عنوان نخستین بانک دیجیتال کشور تمام خدمات به صورت غیرحضوری ارائه می شود.

  مهدی دعاگویی با بیان اینکه کارشناسان مرکز امداد مشتریان به صورت شبانه روزی و در سه شیفت کاری پاسخگوی سوالات مشتریان هستند، گفت: در حال حاضر ماهیانه بیش از ۲۰۰هزار تماس در این مرکز پاسخ داده می شود.

  وی با اشاره به اهمیت بانکداری دیجیتال افزود: با شیوع کرونا اهمیت این مهم بیش از پیش در ارائه خدمات بانکی نمود پیدا کرد. به طور مثال فقط با راهنمایی کارشناسان مرکز امداد مشتریان از ابتدای شیوع این ویروس بیش از یک میلیون تردد درون شهری مشتریان حذف و خدمات در بستر اینترنت و به صورت غیرحضوری ارائه شد.

  مرکز امداد مشتریان بانک قرض الحسنه رسالت با شماره تماس ۰۲۱۴۷۴۷به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات مشتریان است.

  پارالمپیکی ها خدمات قرض الحسنه می گیرند

  بانک قرض الحسنه رسالت به پارالمپیکی ها خدمات و تسهیلات قرض الحسنه می دهد.

  تصویربه گزارش روابط عمومی، محمدحسین حسین زاده مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت و محمود خسروی وفا رییس کمیته ملی پارالمپیک در نشستی که در محل سالن جلسات این کمیته برگزار شد، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

  موضوع این تفاهم نامه که در راستای احیا و توسعه سنت الهی و پسندیده قرض الحسنه همچنین به منظور ارائه تسهیلات قرض الحسنه منعقد شده، افتتاح حساب توسط کمیته نزد بانک و ارائه خدمات بانکی از جمله اعطای تسهیلات  به افراد معرفی شده از سوی کمیته ملی پارالمپیک و بر اساس مفاد تفاهم نامه و ضوابط و مقررات بانک است.

  گفتنی است بانک قرض الحسنه رسالت به عنوان نخستین بانک دیجیتال کشور خدمات خود را به صورت غیرحضوری ارائه می کند و پارالمپیکی ها می توانند خدمات خود را درهر زمان و مکانی در بستر اینترنت دریافت کنند.

  برچسب ها

  بانک قرض الحسنه رسالت

  نمایش بیشتر اشتراک گذاری فیس بوک توییتر لینکدین واتس آپ تلگرام

  اشتراک گذاری از طریق ایمیل

  چاپ

  مطالب پیشنهادی

  عضویت چهارمیلیون نفر درسامانه اعتبارسنجی مرآت

  ۱۴۰۱/۰۶/۲۱

  پرداخت ۱۱ هزار میلیارد ریال وام ازدواج و فرزندآوری در بانک قرض الحسنه رسالت

  ۱۴۰۱/۰۵/۳۰

  افزایش چهار برابری پرداخت وام ازدواج در بانک قرض الحسنه رسالت

  ۱۴۰۱/۰۴/۰۳

  دانشگاه آزاد نقشی اساسی در اقتصاد دانش بنیان دارد

  ۱۴۰۱/۰۳/۱۲

  پرداخت تسهیلات و حمایت بانک قرض الحسنه رسالت از شرکت های دانش بنیان

  ۱۴۰۱/۰۳/۰۷

  بانک قرض الحسنه رسالت حامی دومین دوره رقابت علمی کنز

  ۱۴۰۱/۰۲/۲۵

  یک دیدگاه

  داشتن کارنشناس های ۴۷۴۷هریک به اندازه استعداد خودشان ازروندگرفتن وام تعاریف نامفهوم میکنن خانم. نویددر۱۴۰۰/۳/۱۱حقیررامتهم به نداشتن سواد اینترنتی میکنن واینکه غرنزنید

  بعد یکماه تقاضا ودادن ۶۰ میلیون وثیقه خودم وضامنم به خاطر ردشدن درخواست رونددوباره باید ازنو شروع شود

  درحالیکه ۵شنبه قبل این تاریخ دررهیاری کارمندی که مدارک سفته راگرفت گفت پس ازثبت وام شما به حساب واریز میشود حال معلوم شده تایید قرارداد تیک نخورده

  منبع مطلب : asre-eghtesad.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  فاطمه خالقی 14 روز قبل
  0

  سلام تاریخ انقضا کارتم تمام شده هرکارمیکنم نمیتونم وارد پیشخوان شوم ودرخواست کارت جدید بدم

  فاطمه خالقی 14 روز قبل
  0

  سلام تاریخ کارتم تمام شده هرکارمیکنم نمیتونم وارد پیشخوان شوم ودرخواستم را ثبت کنم

  جلیلوند 2 ماه قبل
  0

  تمام مراحل عضویت بانک با گوشی انجام دادم وقتی به مرحله سلفی مرسم انجامنمیشه چرا

  مهدی 4 ماه قبل
  2

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید