این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تمدید حساب وکالتی سازمان حمایت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تمدید حساب وکالتی سازمان حمایت را از این سایت دریافت کنید.

  آخرین مهلت افتتاح حساب وکالتی برای متقاضیان خرید خودرو

  بزرگترین طرح فروش خودرو شامل سه مرحله است که در مرحله نخست از ۲۰ اسفند تا ۲۳ اسفند، مهلت افتتاح حساب وکالتی به نام سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان است که متقاضیان باید مبلغ یکصد میلیون تومان را در آن داشته باشند.

  مجموع نظرات: ۵۰

  سه‌شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۲

  ۱ نفر

  آخرین مهلت افتتاح حساب وکالتی برای متقاضیان خرید خودرو | اعلام شرایط ثبت نام خودرو

  بزرگترین طرح فروش خودرو شامل سه مرحله است که در مرحله نخست از ۲۰ اسفند تا ۲۳ اسفند، مهلت افتتاح حساب وکالتی به نام سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان است که متقاضیان باید مبلغ یکصد میلیون تومان را در آن داشته باشند.

  به گزارش همشهری آنلاین، متقاضیان واجد شرایط که اطلاعات آنها از سوی بانک ارسال می‌شود از جمعه ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ تا یکشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ نسبت به ثبت نام اولیه به منظور تشکیل لیست نوبت دهی(لیست انتظار) اقدام کنند.

  متقاضیان واجد شرایط که اطلاعات آنها ازسوی بانک ارسال می شود  از جمعه ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ تا یکشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ نسبت به ثبت نام اولیه به منظور تشکیل لیست نوبت دهی(لیست انتظار) برای خودروی مدنظر، در سامانه https://www.esalecar.ir اقدام کنند.

  اسامی بانک‌هایی که امکان ایجاد حساب وکالتی دارند تا این لحظه عبارتند از رسالت، آینده، اقتصاد نوین، ایران‌زمین، گردشگری، سینا، شهر، مهرایران، کشاورزی، پست بانک، سرمایه، تجارت و ملت اما این فهرست در حال تکمیل است و لیست نهایی در سامانه ذکر شده اعلام خواهد شد.

  پس از ۲۳ اسفند، و پالایش داده‌ها که معمولاً یک تا دو روز زمانبر است از ۲۶ اسفند تا ۲۸ اسفند متقاضیان واقعی که احراز شرایط شده‌اند می‌توانند برای ثبت‌نام خودروهای مورد نظرشان اقدام کنند.

  در فروردین ۱۴۰۲ مرحله دوم اتفاق می‌افتد که بر اساس آن و برنامه‌ریزی‌های تولید خودروسازان، خودروی شخص متقاضی در زمان‌بندی مشخص به نام شخص متقاضی، زمان تحویل خودرو برایش مشخص می‌شود.

  مرحله سوم تکمیل وجه است که بر اساس قیمت روز شورای رقابت تعیین می‌شود و قیمت‌های امروز ملاک تحویل خودرو نخواهد بود. متقاضیان می‌توانند از ۲۰ اسفند برای ثبت‌نام به سامانه esalecar.ir مراجعه کنند.

  خریداران خودرو توجه داشته باشند قیمت روز خودرو در زمان تحویل، قیمت روز اعلامی مطابق دستورالعمل شورای رقابت خواهد بود و کسانی که صرفاً با هدف کسب درآمد قصد ثبت‌نام دارند باید خطر بالای این کار را در نظر بگیرند.

  در شیوه فعلی به همه متقاضیان واجد شرایط خودرو تعلق خواهد گرفت و فقط نوبت تحویل خودرو و یا اولویت آن‌ها مشخص خواهد شد.

  افرادی که تا زمان اعلام نتایج در سامانه فروش بزرگ خودرو، طی مدت اعلام‌شده در اطلاعیه این طرح در سامانه esalecar.ir از خودروسازان کشور خودرویی خریداری کرده باشند از لیست حذف خواهند شد.

  پس از این مرحله چنانچه زمان تحویل خودروی شخص بیشتر از ۳ ماه باشد می‌تواند نسبت به رفع انسداد (با حفظ نوبت) اقدام کند و سپس براساس فراخوان خودروساز منطبق با لیست انتظار هرمحصول در خصوص قطعی کردن ثبت‌نام اقدام کند.

  باید دقت کرد که برای این طرح فروش لازم است وکالتی کردن حساب شخصی به‌نفع سازمان حمایت و مسدود نمودن ۱۰۰ میلیون تومان وجه اعتبار تا زمان اعلام نتایج نوبت‌دهی انجام شود، پس از آن یا متقاضی با زمان نوبت اعلامی موافق است که نسبت به قطعی کردن ثبت‌نام و پرداخت وجه خودرو بر اساس فراخوان طرح فروش خودروساز اقدام می‌کند و یا آنکه انصراف خود را از قرارگیری در لیست انصراف اعلام می‌کند.

  امکان ثبت‌نام صرفاً در یک خودرو وجود دارد و ثبت‌نام از کسانی که پیش از این در لیست نوبت‌دهی خودروهای وارداتی ثبت‌نام کرده‌اند، وجود ندارد، ثبت‌نام وی ملغی می‌گردد.

  ثبت‌نام مرحله اول در لیست نوبت‌دهی هیچ‌گونه حقی را برای متقاضی برای دریافت خودرو ایجاد نمی‌کند و تعهد خودروساز صرفاً براساس قطعی کردن ثبت‌نام توسط خودروساز در مرحله سوم اجرای طرح، شکل می‌گیرد.

  علاوه بر دارا بودن حساب شخص وکالتی با وجه اعتبار لازم باید کلیه شرایط طرف تقاضا، توسط متقاضیان رعایت شده و چنانچه در هرمرحله تا قطعی کردن ثبت‌نام توسط خودروساز، مشخص شود که متقاضی حائز شرایط ثبت‌نام نبوده، ثبت‌نام وی ملغی می‌شود.

  شرایط عمومی ثبت‌نام خودرو به‌شرح زیر است:

  ـ دارا بودن گواهینامه رانندگی برای متقاضیان خرید خودرو الزامی است.

  ـ متقاضیانی که طی ۴۸ ماه گذشته خرید خودرو از شرکت‌های خودروسازی یا بورس کالا داشته‌اند، امکان ثبت‌نام و خرید خودروی وارداتی ندارند.

  ـ متقاضیانی که دارای پلاک انتظامی فعال هستند امکان ثبت‌نام و خرید خودرو ندارند، البته تا زمان تحویل خودرو، شرط نداشتن پلاک انتظامی فعال، بررسی می‌شود.

  ـ انتقال امتیاز و حقوق ناشی از خرید خودرو به اشخاص (حتی به‌صورت وکالتی) و نیز فروش حواله خودرو به‌صورت وکالتی ممنوع است.

  ـ امکان صلح خودروی خریداری‌شده به غیر وجود ندارد.

  ـ شرکت‌های خودروسازی موظف‌اند روش‌های بازدارنده برای جلوگیری از انتقال سند حداقل به‌مدت یک سال، از جمله رهن گرفتن سند خودرو را اتخاذ و اجرا کنند.

  ـ امکان ثبت‌نام و خرید خودرو برای اشخاص حقوقی وجود ندارد.

  ـ در صورت بروز هرگونه تأخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، خسارت جبران تأخیر در تحویل مطابق آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو و ابلاغیه‌های مرتبط که متعاقباً از طریق بخشنامه‌های فروش اطلاع‌رسانی می‌گردد پرداخت خواهد شد.

  کد خبر 748836 منبع: تسنیم

  برچسب‌ها

  خبر مهم بازار خودرو خودرو

  پر بیننده‌ترین اخبار ثبت نام و قیمت خودرو

  دیدگاه خوانندگان امروز

  پر بیننده‌ترین خبر امروز

  شوک قیمتی در انتظار خریداران خودرو | برخی خودروها بیش از ۷۰ درصد گران می‌شوند | جزئیات قیمت گذاری خودرو داخلی در سال ۱۴۰۲ اعلام شد

  آغاز فروش خودروهای داخلی در سامانه یکپارچه | تعداد متقاضیان خرید و زمان تحویل مشخص شد

  جزئیات قیمت خودروی داخلی در سال ۱۴۰۲ | افزایش قیمت ۳۰ تا ۷۰ درصدی واقعی است؟

  اختلال در ثبت‌نام خودروهای داخلی ؛ بار ترافیکی زیاد است | متقاضیان ساعت غیرپیک را انتخاب کنند

  منبع مطلب : www.hamshahrionline.ir

  لزوم تمدید مهلت افتتاح حساب وکالتی برای خرید خودروهای داخلی

  لزوم تمدید مهلت افتتاح حساب وکالتی برای خرید خودروهای داخلی | فارس من

  انتشار : 14:04 , 1401 اسفند 26

  آخرین پیگیری:

  لزوم تمدید مهلت افتتاح حساب وکالتی برای خرید خودروهای داخلی

  9**2294 ملی 44

  وزارت صنعت، معدن و تجارت/

  با توجه به همزمانی ثبت‌نام فروش فوق‌العاده ایرانخودو و فروش یکپارچه ۵۰۰ هزار خودروهای داخلی و مهلت کم جهت افتتاح حساب وکالتی در روزهای شلوغ و پایانی سال و عدم اطلاع‌رسانی دقیق در خصوص وکالتی کردن حساب بنام سازمان حمایت، عده کثیری به اشتباه، حساب را بنام ایرانخودرو وکالتی کرده‌اند و از ثبت‌نام جامانده‌اند لذا از مسئولین محترم تقاضامندیم مهلت افتتاح حساب وکالتی را حداقل یک روز تمدید کنند.

  ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

  خودرو یکپارچه افتتاح حساب

  حساب وکالتی خودرو در حال پیگیری مطالبه 100 گزارش از مطالبه

  377

  1000

  پیگیری از مسئول مربوطه

  10000

  پیگیری از عالی ترین مسئول

  50000 پیگیری در صحن مجلس

  انتشار: 14:04 , 1401 اسفند 26

  زمان مانده تا انتشار پیگیری فارس

  1 روز 20: ساعت 57: دقیقه 35: ثانیه آخرین حامیان 9**3007 9**9903 9**1008 9**0225 9**1633

  دیدگاه تان را بنویسید

  برای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری شوید

  دیدگاه ها 9**9700

  05:57 , 1401 اسفند 27

  متاسفانه منم اشتباه کردم چون حساب وکالتی ایرانخودرو ازقبل داشتم دیگر اقدامی نکردم الان متوجه شدم که آن حساب موردتاییدنیست والان نمیتوانم ثبت نام کنم بعدکه بررسی کردم تازه متوجه قضیه شدم

  9**4787

  05:51 , 1401 اسفند 27

  بقول دوستمون، خواب به چشمم نمیاد از وقتی فهمیدم چه اشتباهی کردم. تو رو خدا یکاریش کنید

  9**4787

  05:30 , 1401 اسفند 27

  تورو خدا مهلت حساب وکالتی رو تمدید کنید. خیلیا اشتباه زدن گزینه ایرانخودرو. با کلی منت ۱۰۰ میلیون پول قرض کردم طلا فروختم که تو این طرح ثبت نام کنم

  9**7825

  04:50 , 1401 اسفند 27

  الان ساعت حدود 5صبحه تا الان خواب به چشم نیومده و منتظر پیگیری و تمدید هستم

  9**7825

  04:46 , 1401 اسفند 27

  لطفاً پیگیری کنید هم وطن نام عزیز تمدید بشه ان شالله

  9**4508

  04:19 , 1401 اسفند 27

  آخه طرحی به این بزرگی رو باید اینطوری مردم عوام رو آگاه کنن فقط بلدن بگن حساب رو وکالتی کنید باید توی رسانه ها هشدار میدادن که آقا باید حتما وکالت به سازمان حمایت از مصرف کننده بزنید و الا کدوم ادم عاقل فکرش میرسه که برای ثبت نام خودرو باید به سازمان حمایت وکالت بده نه به خودروساز هر چند وکالت به سازمان حمایت برای خودرو خودش شاهکاره

  9**6939

  04:13 , 1401 اسفند 27

  اینم یه کثافت کاری دیگه

  9**7825

  04:12 , 1401 اسفند 27

  با سلام و وقت بخیر از مسئولان محترم تقاضا داریم لطفاً حساب وکالتی رو تمدید کنند تا ما هم بتونیم حساب رو در ثبت نام حمایت خودرو ی داخلی در بانک سپه مسدود کنیم تا بتوانیم ثبت نام خودرو رو انجام دهیم بنده تقریبا یک ماه منتظر ثبت نام هستم و از این موضوع ثبت در سایت بی خبر بودم در صورت صلاحدید تمدید بفرمایید با تشکر

  9**2940

  04:04 , 1401 اسفند 27

  واقعا ادم تعجب میکنه طرح به این مهمی اطلاع رسانی فراگیر نشده خیلی ها اشتباه کردن به نام ایرانخودرو وکالتی کردن هر عزیزی این پویش رو میبینه هم حمایت کنن هم به اشتراک بذارن تا حداقل به ۱۰۰۰ نفر برسه

  9**6043

  03:37 , 1401 اسفند 27

  سلام تورخدا پیگیری کنید بخدا یه ماه پول تو بانک با این شرایط تورمی گذاشتیم منتظره این سامانه یکپارچه بودیم الان رفتم بانک به نام ایران خودرو وکالتی کردن خودم کارمند بانکم خبر نداشته

  9**9883

  03:31 , 1401 اسفند 27

  این اشتباه منم رئیس بانک انجام داد. الان من بدبخت باید چوبش رو بخورم.

  9**4002

  03:27 , 1401 اسفند 27

  لطفا پیگیری کنید بانک حساب وکالتی ما رو برای ایران خودرو ثبت کرده

  9**9399

  03:22 , 1401 اسفند 27

  لطفا پیگیری کنین فرصت بدن حساب وکالتی رو تغییر بدیم تا بتونیم از این فرصت که منتظرش بودیم استفاده کنیم.ممنون

  9**7810

  03:20 , 1401 اسفند 27

  آقایون داداشیا اینا دارن بودجه سال بعد رو‌تامین میکنن بازم‌ برای خودشون و بازار سیاهشون میخوان‌ماشین وارد کنند یکبار میکن‌وکالتی بعدش میگن حمایتی.بعدش میگن والا ۱۳۰تومن و ۱۰۰تومن هردو بریزید و یکیشو‌حمایتی کنید یعنی عن بیشتر از اینا میفهمه

  9**3112

  03:19 , 1401 اسفند 27

  شما هم دوست عزیز دو روز دیگه میخوای پیگیری کنی کار از کار گذشته عزیز دل یک دنیا ممنون میشیم حرفمونو بگوششون برسونی

  9**3112

  03:15 , 1401 اسفند 27

  حالا جالبه من ریس خود بانک ملی حسابو بنام ایرانخودرو وکالتی کرده ببینید ریس بانک خبر نداشت باید بنام سازمان حمایت باشه

  9**7810

  03:12 , 1401 اسفند 27

  یکبار بجای سازمان و شرکت و کالا حمایت از انسان و حمایت از ایرانی اتفاق بیوفته این دلقک بازیا چیه صدتومن پول داریم با صدتا قرض باید به ده جا وکالت بدیم یدونه وکالت گرفتی چرا دست از سرمون برنمیدارید توروخدا

  9**3081

  03:10 , 1401 اسفند 27

  هر روز باید یه حساب وکالتی باز کنیم برای این ارگان و اون نهاد،برای یه خودرو

  9**3081

  03:09 , 1401 اسفند 27

  قالیباف مگه نگفتی یه حساب وکالتی کافیه؟چرا حرفش ۲ تا شد

  9**3112

  03:05 , 1401 اسفند 27

  موقعی که اقای قلیباف میگه یک حساب ایرانخودرو کافیه منم رفتم بنام ایرانخودرو وکالتی کردم حالا فهمیدم باید به نفع سازمان حمایت وکالتی میکردم خواهشا یک کاری کنید ممنون میشم

  9**3112

  03:05 , 1401 اسفند 27

  موقعی که اقای قلیباف میگه یک حساب ایرانخودرو کافیه منم رفتم بنام ایرانخودرو وکالتی کردم حالا فهمیدم باید به نفع سازمان حمایت وکالتی میکردم خواهشا یک کاری کنید ممنون میشم

  9**3081

  02:58 , 1401 اسفند 27

  متاسفانه وقتی هرروز مسئولین محترم طرح یه نظر میدن همچین مشکلی هم پیش میاد که مردم سردرگم میشن،و بعد این همه مدت انتظار همه چیز به باد رفت

  منبع مطلب : www.farsnews.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید