این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تمدید دکتری

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تمدید دکتری را از این سایت دریافت کنید.

  مهلت ثبت‌نام آزمون دکتری تمدید شد

  معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور ضمن اعلام تمدید مهلت ثبت نام در آزمون نیمه‌متمرکز ورودی دوره دکتری (Ph.D) سال ۱۴۰۲ از ثبت‌نام حدود ۸۰ هزار متقاضی برای شرکت در این آزمون خبر داد.

  جام جهانی

  جدیدترین آمار مبتلایان سرخک در کشور/ واکسیناسیون سرخک و فلج اطفال اتباع از دی‌

  شاگردان کی‌روش به دنبال زنده نگه داشتن امید صعود

  عکس هایی از مجسمه‌هایی عظیم به شکل توپ فوتبال

  ریچارلیسون بهترین بازیکن دیدار برزیل- صربستان شد

  ویدئو / ۸ گل در پنجمین روز مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

  یکشنبه / ۲۹ آبان ۱۴۰۱ / ۱۰:۴۷

  دسته‌بندی: آموزش

  کد خبر: 1401082919942

  خبرنگار : 71664

  مهلت ثبت‌نام آزمون دکتری تمدید شد

  معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور ضمن اعلام تمدید مهلت ثبت نام در آزمون نیمه‌متمرکز ورودی دوره دکتری (Ph.D) سال ۱۴۰۲ از ثبت‌نام حدود ۸۰ هزار متقاضی برای شرکت در این آزمون خبر داد.

  دکتر حسن مروتی در گفت‌وگو با ایسنا،‌ ضمن اعلام این خبر گفت:  فرآیند ۸ روزه ثبت‌نام آزمون دکتری ۱۴۰۲ از روز یک‌شنبه ۲۲ آبان‌ آغاز شد، تا امروز یکشنبه ۲۹ آبان ماه ادامه داشت که با توجه به تصمیم جدید سازمان سنجش آموزش کشور، این مهلت تا پایان روز پنجشنبه سوم آذرماه تمدید شده است.

  معاون امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه تاکنون حدود ۵۴ هزار داوطلب در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند، افزود: داوطلبان لازم است در زمان ثبت‌نام، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام را دارا باشند چرا که مسئولیت صحت اطلاعات وارد شده بر عهده شخص داوطلب است.

  دکتر مروتی در پایان خاطرنشان کرد: ثبت‌نام داوطلبان فقط زمانی تکمیل شده است که داوطلبان در انتهای مراحل ثبت‌نام در یک صفحه مجزا از سیستم ثبت‌نام شماره پرونده ۶ رقمی و کد پیگیری ۱۶ رقمی دریافت کنند.

  به گزارش ایسنا، زمان برگزاری آزمون ورودی مقطع دکتری نیمه‌متمرکز (Ph.D) سال ۱۴۰۲، صبح روز پنجشنبه ۱۱ اسفندماه ۱۴۰۱ است.

  هر داوطلب می‌تواند در زمان ثبت‌نام با توجه به علاقه فقط در یک کد رشته محل امتحانی و متناسب با مدرک فارغ‌التحصیلی در این آزمون ثبت‌نام و شرکت‌کند.

  انتهای پیام

  خبرنگار علی خسروجردی

  دبیر زهرا ابراهیم‌آبادی

  نظرات

  منبع مطلب : www.isna.ir

  تمدید ثبت نام دکتری ۱۴۰۲

  در این مقاله هیوا، به مهلت ثبت نام آزمون دکتری 1402 پرداخته شده و توضیحاتی در رابطه با آخرین مهلت آزمون دکترا به همراه تمدید ثبت نام دکتری ارائه شده است.

  تمدید ثبت نام دکتری ۱۴۰۲

  آن دسته از داوطلبانی که به هر دلیلی نتوانستند در آزمون دکتری ۱۴۰۲ شرکت نمایند، می توانند از فرصتی که سازمان سنجش جهت ثبت نام مجدد در این آزمون در اختیار متقاضیان قرار داده استفاده کنند. این داوطلبان می توانند در بازه زمانی 3 تا 4 روزه تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکترا 1402 نسبت به نام نویسی و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند. فرصت ثبت نام آزمون دکتری تا پنج شنبه 3 اذرماه 1401 تمدید شد.

  برای مشاوره تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری 1402

  برای مشاوره تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری 1402

  متقاضیان داوطلبان ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۲ می توانند در زمان تعیین شده به سایت sanjesh.org مراجعه نموده و فرم اینترنتی خود را پس از خرید کارت اعتباری دکتری و پرداخت هزینه تکمیل نمایند. از سوی دیگر با توجه به ادغام دو کنکور دکترا دانشگاه سراسری و آزاد علاقمندان به ادامه تحصیل می توانند تنها در یک آزمون دکتری که از طرف سازمان سنجش برگزار می شود؛ شرکت کنند.

  زمان ثبت نام دکتری 1402 تا پنج شنبه 3 اذرماه 1401 تمدید شد.برای ورود به سایت ثبت نام کلیک کنید.

  هرساله داوطلبان بسیاری به دلیل مطلع نبودن از زمان دقیق ثبت نام ممکن است که از ثبت نام دکتری جا بمانند؛ در این صورت این افراد می توانند در مهلت مجدد ثبت نام آزمون دکتری که سازمان سنجش تعیین کرده، ثبت نام خود را انجام دهند.

  همچنین، اگر داوطلبی در زمان مقرر موفق به تکمیل فرم ثبت نام دکترا 1402 نشود از سایر مراحل ثبت نام دکتری جا می ماند و حق ورود به سایر مراحل ثبت نام دکترا را نخواهد داشت. بنابراین، با توجه به اهمیت ثبت نام آزمون دکتری قصد داریم توضیحاتی در رابطه با تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۲ و نیز آخرین مهلت ثبت نام دکترا ارائه دهیم.

  تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۲

  کلیه داوطلبان شرکت در آزمون دکتری رشته های غیر پزشکی دانشگاه های سراسری و آزاد می توانند با توجه به اطلاعیه های سازمان سنجش در نیمه اول آذر ماه از طریق سایت sanjesh.org، دفترچه راهنمای ثبت نام دکتری 1402 را دانلود و مطالعه کرده، سپس هزینه تعیین شده را پرداخت و فرم اینترنتی را تکمیل نمایند.

  داوطلبانی که در این بازه زمانی موفق به ثبت نام نشده و هم چنان متقاضی ثبت نام در این کنکور می باشند می توانند در فرصت دیگری که تحت عنوان تمدید مهلت ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۲  در اختیار آن ها قرار می گیرد، به سایت مذکور مراجعه کرده و مراحل ثبت نام را طی کنند.

  در سال جاری زمان ثبت نام آزمون دکتری تا سوم آذرماه 1401 تمدید شد. بنا به نظر سازمان سنجش این فرصت جهت ایجاد فرصتی دیگر برای ثبت نام داوطلبان می باشد. همچنین، برخی از متقاضیان موفق به ثبت نام در این بازه زمانی تعیین شده نمی شوند، به همین دلیل این افراد می توانند در زمان آخرین مهلت ثبت نام آزمون دکتری برای ثبت نام اقدام نمایند.

  زمان ثبت نام دکتری 1402 تا پنج شنبه 3 اذرماه 1401 تمدید شد.برای ورود به سایت ثبت نام کلیک کنید.

  زمان ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۲ تا سوم آذرماه سال جاری تمدید شد. همچنین، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط و نحوه ثبت نام آزمون دکتری مقاله زیر را مطالعه نمایید.

  حتما بخوانید: ثبت نام آزمون دکتری 1402

  مشاوره مهلت ثبت نام آزمون دکتری ۱۴۰۲

  بر اساس برنامه زمانی هر ساله سازمان سنجش، بازه زمانی در نظر گرفته شده برای ثبت نام داوطلبان آزمون دکتری معمولا یک هفته است که به منظور رفاه حال داوطلبان دو یا سه روزی تمدید می شود. آن دسته از داوطلبانی که در مهلت اولیه فرم ثبت نام را تکمیل کرده اند نیز می توانند در فرصت تمدید شده، در صورت نیاز فرم خود را ویرایش نمایند.

  لازم به ذکر است که مهلت مجدد دیگری برای ثبت نام متقاضیان دکترای ۱۴۰۲ پس از اتمام زمان اعلام شده در نظر گرفته نمی شود لذا به علاقه مندان اکیدا توصیه می شود تا پیگیر اخبار پیرامون این موضوع باشند. هرچند ممکن است سازمان سنجش برای داوطلبان جامانده از بازه زمانی تمدید مهلت ثبت نام نیز امکانی برای تکمیل این فرم از طریق ثبت درخواست در سامانه پاسخگویی سازمان سنجش را ایجاد کند.

  در ادامه بخوانید: ثبت نام مجدد آزمون دکتری 1402

  مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا در بازه زمانی تمدید فرصت ثبت نام دکترا 1402 راهنمایی های لازم را در اختیار داوطلبان قرار داده و از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا ثبت نام آنها را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

  سوالات متداول

  1- ✔️ آیا امکان تمدید زمان ثبت نام آزمون دکترای 1402 وجود دارد؟

  ✔️ بله امکان دارد سازمان سنجش مهلت ثبت نام دکتری را تمدید کند که به محض مشخص شدن زمان دقیق آن، در متن مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

  2- ✔️ فرصت ثبت نام دکتری 1402 چند روز تمدید می شود؟

  ✔️ معمولا مهلت ثبت نام کنکور دکترا دو تا سه روز تمدید می شود که به محض مشخص شدن زمان مجدد در نظر گرفته شده برای جاماندگان ثبت نام دکتری، در متن مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید