این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تولید ماکارونی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تولید ماکارونی را از این سایت دریافت کنید.

  خط تولید ماکارونی هزینه راه اندازی خط تولید ماکارونی مراحل خط تولید ماکارونی

  خط تولید ماکارونی ✔️ هزینه راه اندازی خط تولید✔️ مراحل خط تولید ماکارونی✔️ فروش خط تولید ماکارونی دست دوم ✔️ دستگاه کوچک تولید

  اول این ویدئو و سپس چند ویدئو پایین را حتما مشاهده فرمایید.

   خط تولید ماکارونی ✔️ هزینه راه اندازی خط تولید ماکارونی✔️ مراحل خط تولید ماکارونی✔️ فروش خط تولید ماکارونی دست دوم ✔️ دستگاه کوچک تولید ماکارونی ✔️ خط تولید ماکارونی مانا ✔️ خط تولید ماکارونی فرمی✔️ سازنده دستگاه تولید ماکارونی 

  ماکارانی در کارخانه چگونه تولید می شود؟

  تغذیه از همان ابتدا جزء اصلی ترین موارد برای ادامه حیات بوده است و هر چقدر تغذیه انسان با کیفیت تر باشد از سلامت روحی و جسمی بالاتری نیز برخوردار است.

  یکی از فرآورده های گندم، ماکارانی است که تولید آن ابتدا توسط چینی ها انجام می شده است و تولید آن هم کاملا تصادفی بوده و توسط یک خانم چینی انجام شده است.

  در کشور ایران اولین کارگاهی که در آن ماکارانی ساخته شد در سال ۱۳۱۳ با دستگاهی ساده و ابتدایی بوده که البته از ماکارانی با نام رشته فرنگی نیز یاد می شود.

  خط تولید ماکارانی بعد از اولین فعالیت کم کم گسترش پیدا کرد و در حال حاضر بیشتر از ۴۰۰ خط تولید بزرگ و کوچ مشغول فعالیت هستند

  تکنولوژی های پیشرفته تولید ماکارانی فرآورده های زیادی دارد که شامل: اسپاگتی، ورمیشل، نودل، لازانیا و راویولی است.

  تنها اختلافی که این نوع فرآورده ها با یکدیگر دارند در شکل و فرم آنها می باشد که از جمله راحتترین و رایج ترین غذا در کشورهاست.

  ماکارانی جزء غذاهایی است که افراد بسیار زیادی به آن علاقه دارند و در تمام سنین طرفداران بسیاری دارد.

  مراحل تولید ماکارانی

  سیلوی ذخیره آرد

  الک، میکسر، میکروفیدر

  سیستم انتقال مواد اولیه

  دستگاههای پرس پلی ماکتیک سیستم های خشک کن دستگاههای سردکن سیلوی محصول انبار محصول بسته بندی

  خط تولید ماکارونی ✔️ هزینه راه اندازی خط تولید ماکارونی✔️ مراحل خط تولید ماکارونی✔️ فروش خط تولید ماکارونی دست دوم ✔️ دستگاه کوچک تولید ماکارونی ✔️ خط تولید ماکارونی مانا ✔️ خط تولید ماکارونی فرمی✔️ سازنده دستگاه تولید ماکارونی

  نحوه تولید ماکارانی در کارخانه

  در مراحل اولیه از این دستگاه در اصل مخلوط کردن مواد اولیه با یکدیگر به وسیله دو مخلوط کن موازی و یک شفتی است.

  مخلوط کن ها به شکل استوانه ناقص از جنس فولاد ضد زنگ هستند که به تجهیز شده به محوری هستند که بر روی آن تیغه های کم و بیش باریکی وجود دارد که عملیات مخلوط

  کردن را انجام می دهند.

  آرد و آب به شکل پاششی و کنترل شده هستند که قطعه های یکسان سازی رشته ها در ابتدای مخلوط کن اول وارد می شوند و بر اثر چرخش شفت با همدیگر مخلوط می شوند

  که هر چقدر آب در آرد به شکل یکنواخت در بیاید خمیری که به دست می آید نتیجه بسیار بهتری دارد و به همین علت است که آب را به شکل پاششی به آرد اضافه میکنند.

  در زمانی که مخلوط کردن خمیر در این مخازن مخلوط کن ها انجام می شود مقداری از هوا وارد شبکه گلوتن شده و باعث می شود که اکسیداسیون رنگدانه ها را به وسیله آنزیم

  لیپواکسیداز به همراه داشته باشد.

  از طرفی ورود هوا به به شبکه گلوتن باعث می شود که حباب هوا در رشته ها بسیار زیاد شود و در قسمت باز مخلوط کن ها به همراه وسیله مناسبی پوشش داده شود تا هوا وارد

  شبکه گلوتن نشده یا از شدت آنها بکاهد.

  بعد از اینکه خمیر به انتهای مخلوط کن اولیه رسید به وسیله کانالی به مخلوط کن دوم می رسد و در انتهای این مخلوط کن دوم مجرایی وجود دارد که به ابتدای دستگاه ورزدهنده

  متصل می شود.

  دستگاه ورزدهنده خمیر ماکارانی

  در قسمت ورزدهنده یا همان دستگاه اکسترودر که استوانه ای شکل است و در داخل آن یک مارپیچ وجود دارد و جنس هر دوی آنها از استیل ضد زنگ می باشد که در این قسمت خمیر

  در یک حالت حرکت به جلو تحت فشار قرار میگیرد تا اصله شبکه گلوتن کم شود و گازهای موجود در شبکه خارج شوند. در حالت مته ای آن باعث رانده شدن سریعتر خمیر به سمت

  جلو و در عین حال کم کردن اصطکاک می شود.

  در میانه دستگاه ورزدهنده صفحه ای وجود دارد که از عبور خمیر جلوگیری کرده و در زیر همین صفحه دیسکی دیگر به حالت مکش وجود دارد که هوا و حباب های درون خمیر را

  کاملا میگیرد که در نهایت خمیر مجددا به مارپیچ برمیگردد.

  مرحله قالب ساز و رشته ساز ماکارانی

  بعد از این مرحله خمیر باید به مدت زمان کوتاهی به حال خودش باقی بماند که فشار بیشتری به آن وارد نشود سپس برای ورود به قالب سازها یا دستگاه های رشته ساز

  به شکل و فرم دلخواه در بیاید.

  در دستگاههای رشته ساز ماکارانی  به دلیل گرمای زیادی که دارند اگر خمیر در شبکه گلوتن باقی بماند باعث دناتوره شدن آن و ضعیف شدن شبکه گلوتن می شود.

  به همین دلیل علاوه بر اینکه این دستگاه دوجداره است و جریان داشتن آب سرد یک بادبزن نیز در کنار دستگاه قرار داده شده تا از گرمای رشته ها بکاهد.

  تا به اینجای کار از مرحله خط تولید ماکارانی توضیح داده شد مراحل دیگری همچون گرمخانه که باعث خروج رطوبت می شود و از یک سیستم جریان مصنوعی هوا برخوردار است

  و بخش دیگری به نام سنسورها که دما و رطوبت ماکارانی ها با آن سنجیده می شود که در نهایت به بخش بسته بندی انتقال داده می شوند.

  خط تولید ماکارونی ✔️ هزینه راه اندازی ✔️ مراحل خط تولید ماکارونی✔️ فروش خط تولید ماکارونی دست دوم ✔️ دستگاه کوچک تولید ماکارونی ✔️ خط تولید ماکارونی مانا ✔️ خط تولید ماکارونی فرمی✔️ سازنده دستگاه

  سرمایه لازم برای خط تولید ماکارانی

  برای راه اندازی خط تولید ماکارانی سرمایه چند میلیاردی موردنیاز است و از آنجائیکه از این خط تولید به تعداد بالا در کشور وجود دارد سوددهی و بازدهی این خط تولید با تاخیر مواجه می شود و نیاز به صبر بالایی دارد چرا که نه در کشور کمبود ماکارانی احساس می شود و نه اینکه محصولاتی که در بازار وجود دارند نامطلوب و غیر قابل استفاده هستند.

  منبع : sargonstone.com

  خط تولید ماکارونی ساده تمام اتوماتیک

  بهترین خط تولید ماکارونی ساده با بهترین قیمت و کیفیت را اینجا ببینید. هزینه راه اندازی خط تولید ماکارونی با کمک دستگاه تولید ماکارونی خانگی بسیار پایین است.

  خط تولید ماکارونی ساده

  امتیازدهی 5.00 از 5 در

  1 امتیازدهی مشتری (دیدگاه 1 کاربر)

  دسته: انواع ماکارونی و رشته

  توضیحات نظرات (1)

  توضیحات

  توضیحات دستگاه تولید ماکارونی ساده

  در حال حاضر بسیاری از خانواده ها را مشاهده میکنیم که بانوان همچون آقایان مشغول به کار و فعالیت هستند و این موضوع  سبب میشود که خانم ها زمان کافی برای تهیه و پخت غذا نداشته باشند. به همین جهت غذاهایی که پخت آنها هم آسان است و هم زمان کمی را میخواهد، بیشتر مورد استقبال بانوان قرار میگیرد.

  یکی از این غذاها، ماکارونی است. ماکارونی جزء غذاهایی است که بیشتر مردم آن را دوست دارند و علاقه مردم به این غذا سبب شده است تا ماده اولیه آن بسیار پرفروش باشد. ماده اولیه آن به وسیله دستگاه تولید ماکارونی ساده تولید میشود و تولید کنندگان این محصول نیز از حجم بالای تولید خود سخن میگویند.

  با توجه به این موضوع گروه بازرگانی دامون مبنا، بهترین خط تولید ماکارونی خود را در اختیار سرمایه گذارانی قرار میدهد که قصد دارند با راه اندازی خط تولید ماکارونی ساده، هم به یک فعالیت تولیدی بپردازند و هم از سود بالای این کار بهره مند گردند.

  ویژگی های خط تولید ماکارونی ساده

  تمامی فرآیندهای تولید ماکارونی از تغذیه آرد تا به وجود آمدن محصول نهایی و بسته بندی به صورت اتوماتیک انجام میشود و در تولید این محصول نیاز به نیروی انسانی نمیباشد. این خط تولید تنها به اپراتور نیاز دارد تا بر روی فرآیند تولید نظارت انجام دهد. این موضوع میتواند هزینه های جاری تولید کننده برای استفاده از نیروی انسانی را به حد قابل توجهی کاهش دهد.

  بالا بودن توان مکانیکی دستگاه سبب افزایش ظرفیت تولید آن شده است و استفاده از مواد اولیه مرغوب در ساخت این دستگاه، عمر بیشتر تجهیزات را در پی خواهد داشت. این دستگاه با کم کردن زمان فرآیند تولید، سرعت تولید را بالاتر برده است و در زمان یکسان، نسبت به دستگاه های مشابه تولید بیشتری خواهد داشت.

  از دیگر ویژگی های دستگاه تولید ماکارونی ساده دامون مبنا میتوان به بهداشتی و بدون آلودگی بودن فرآیند تولید، کنترل اتوماتیک در تمام مراحل تولید و برخورداری از برترین تکنولوژی های دنیا در ساخت آن اشاره نمود.

  محصولات مرتبط: دستگاه تولید رشته آش و سوپ

  نحوه تولید ماکارونی ساده

  برای تولید ماکارونی ساده اولین فرآیندی که باید صورت گیرد، مخلوط کردن آب و آرد است تا ماده اولیه ماکارونی که مخلوط آب و آرد است، به وجود آید. این کار در قسمت میکسر یا مخلوط کن انجام میشود تا خمیر مناسبی برای تولید رشته ماکارونی ساخته شود. روش اضافه شدن آب به آرد، به صورت پاششی است و این کار به جهت به دست آمدن یک خمیر بهتر انجام میشود.

  پس از فرآیند مخلوط سازی و به وجود آمدن خمیر مورد نظر، مرحله شکل دادن آن آغاز میشود. در این بخش خمیر وارد دستگاه اکسترودر میشود و با اقدامات صورت گرفته در این بخش، خمیر آماده در آمدن به صورت رشته میشود. برای این کار خمیر باید وارد قسمت رشته ساز شود.

  پس از وارد شدن خمیر به این قسمت، خمیر از قالب خاصی عبور میکند و به صورت رشته رشته در می آید. پس از انجام این فرایند، بر روی رشته ها یک برش اولیه انجام میشود و سپس برای گرفتن رطوبت موجود در آنها به قسمت خشک کن فرستاده میشوند. در آخر پس از خشک شدن رشته ها، برش نهایی بر روی آنها صورت میگیرد و به قسمت بسته بندی منتقل میشوند.

  نکته بسیار مهمی در مورد گروه بازرگانی دامون مبنا، برخورداری از دیگر دستگاه های تولید ماکارونی مانند دستگاه تولید ماکارونی شکل دار و دستگاه تولید نودل است و شما با این دستگاه ها میتوانید یک خط کامل تولید انواع ماکارونی را راه اندازی نمایید. شما با استفاده از این دستگاه ها میتوانید مواد اولیه غذاهایی مانند ماکارونی، لازانیا، پاستا و … را تولید کنید.

  فیلم خط تولید ماکارونی ساده

  شما در این فیلم میتوانید نحوه تولید ماکارونی ساده را به طور کامل مشاهده نمایید.

  هزینه راه اندازی خط تولید ماکارونی ساده

  در حال حاضر برای راه اندازی یک فعالیت تولیدی سودمند، در ابتدا باید سرمایه اولیه بالایی را برای این کار تخصیص دهید اما هزینه راه اندازی خط تولید ماکارونی ساده برخلاف بسیاری از فعالیت های تولیدی بالا نیست و این از مهمترین مزیت های این خط تولید محسوب میشود.

  نکته مهم در مورد راه اندازی خط تولید ماکارونی ساده این است که درصد قابل توجهی از افراد در تمامی سنین ماکارونی را دوست دارند و به همین میزان نیز فروش آن در فروشگاه ها بالا است. این نکته نشانگر تقاضای بالا از طرف مصرف کننده است و تولید کنندگان میتوانند از این فرصت نهایت استفاده را ببرند.

  با این تفاسیر شما میتوانید با راه اندازی خط تولید ماکارونی ساده به سود قابل توجهی برسید و در مدت زمان مناسبی، هزینه اولیه خود را به دست آورید.

  خرید خط تولید ماکارونی ساده دامون مبنا

  گروه بازرگانی دامون مبنا با واردات مستقیم و بدون واسطه ماشین آلات و دستگاه های صنعتی مانند خط تولید ماکارونی ساده از بهترین کمپانی های بین المللی، به عنوان برترین وارد کننده این دستگاه ها در ایران شناخته میشود. ماشین آلات خریداری شده توسط دامون مبنا، مطابق با استانداردهای روز دنیا تولید شده اند و از بالاترین سطح کیفیت برخوردار هستند.

  به کارگیری از تکنولوزی های نوین در ساخت دستگاه تولید ماکارونی ساده و مواد اولیه مرغوب استفاده شده در بدنه آن، این دستگاه را به یکی از بهترین دستگاه های تولید ماکارونی در بازارهای داخلی تبدیل نموده است.

  همچنین ارتباط نزدیک و مستقیم دامون مبنا با کمپانی های بزرگ تولید کننده ماشین آلات صنعتی سبب شده است تا این دستگاه های مدرن و با کیفیت، با قیمت های بسیار مناسب خریداری شود و تولید کنندگان داخلی بتوانند با صرف هزینه کمتر، صاحب این دستگاه ها شوند.

  شما برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد خط تولید ماکارونی ساده همچون قیمت این دستگاه و یا دریافت مشاوره رایگان، میتوانید با کارشناسان دامون مبنا تماس حاصل نمایید.

  منبع : dmabna.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید