این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ثبتنام لاستیک بارز

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ثبتنام لاستیک بارز را از این سایت دریافت کنید.

  سامانه نوبت دهی

  اطلاعات تماس

  سرویس سنتر تهران: کیلومتر ۱۰ جاده ساوه - جنب مصلی چهار دانگه - گاراژ شرکا - پلاک ۲۴۸ - تلفن ۸-۰۲۱۸۶۷۹۶۷۶۶

  سرویس سنتر مشهد: خیابان خلج - خیابان خلج ۹ - مجتمع تجاری کاوه - پلاک ۸۸ - تلفن ۰۵۱۳۳۸۵۳۴۷۲

  رزرو آنلاین خرید محصولات بارز از مراکز سرویس سنتر

  دریافت نوبت جهت خرید محصولات بارز

  در این قسمت می توانید مشخصات فردی خود را وارد نموده و سپس سرویس سنتر مورد نظر خود را انتخاب نمایید. سپس محصولات و تاریخ ارائه را مشاهده نموده و نوبت خرید را رزرو نمایید.

  مشاهده و چاپ نوبت رزرو شده

  در این قسمت می توانید با استفاده از کد پیگیری و یا اطلاعات کد ملی و شماره همراه که هنگام ثبت نام وارد نموده اید، نوبت های ثبت شده خود را مشاهده نمایید..

  منبع مطلب : pos.barez.org

  سایت بارز barez.org

  در این مقاله ورود به سایت بارز barez.org، سامانه نوبت دهی لاستیک دولتی بارز، ثبت نام و پیگیری لاستیک دولتی، نمایندگی و عاملین فروش اینترنتی محصولات بارز آمده است.

  سایت بارز barez.org

  برای مشاوره ورود به سایت بارز و ثبت نام لاستیک دولتی

  برای مشاوره ورود به سایت بارز و ثبت نام لاستیک دولتی

  برای ورود مستقیم به سایت بارز کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سایت بارز به نشانی barez.org ارائه شده است .

  عناوین اصلی این مقاله

  معرفی سایت بارز barez.org

  نحوه ورود به سایت بارز barez.org

  ورود به سامانه نوبت دهی لاستیک دولتی بارز pos.barez.org

  نحوه ثبت نام لاستیک دولتی بارز

  پیگیری ثبت نام لاستیک دولتی بارز

  نمایندگی های لاستیک بارز

  عاملین فروش اینترنتی محصولات بارز

  سوالات متداول

  گروه صنعتی بارز فعالیت تجاری خود را برای تولید انواع تایر، تیوپ، نوار وسایط نقلیه سبک و سنگین و همچنین تایر های کشاورزی آغاز کرد و بخش بزرگی از نیاز صنعت حمل و نقل کشور توسط گروه صنعتی بارز تامین می شود. برای اخذ نمایندگی، ثبت شکایات، مشاهده محصولات و .... می توان وارد سایت بارز barez.org شد.

  در حال حاظر ثبت نام لاستیک دولتی بارز از اهمیت زیادی برخوردار است و این سوال وجود دارد که ثبت نام لاستیک دولتی چگونه است؟ در این مقاله توضیحات کاملی در خصوص نحوه ورود به سایت بارز barez.org، ورود به سامانه نوبت دهی لاستیک دولتی بارز، نحوه ثبت نام و پیگیری لاستیک دولتی بارز، نحوه ثبت نام لاستیک دولتی بارز و عاملین فروش اینترنتی محصولات بارز ارائه شده است.

  معرفی سایت بارز barez.org

  کارخانه لاستیک بارز فعالیت تجاری خود را برای تولید انواع تایر، تیوپ، نوار وسایط نقلیه سبک و سنگین و همچنین تایر های کشاورزی آغاز کرد. کارخانه لاستیک بارز تنها تولید کننده تایر های رادیال باری – اتوبوسی در صنعت تایر کشور می باشد و بخش بزرگی از نیاز صنعت حمل و نقل کشور توسط گروه صنعتی بارز تامین می شود.

  گروه صنعتی بارز با ایجاد سامانه های اینترنتی، خدمات مجموعه خود را به شکل مناسب تری به افراد ارائه می دهد. افراد با مراجعه به سایت بارز به نشانی اینترنتی barez.org می توانند با خدمات و محصولات گروه صنعتی بارز آشنا شود. یکی از این خدمات این است که افراد می توانند تایر مناسب خودرو خود را در این سایت پیدا کرده و یا نمایندگی گروه بارز را اخذ نمایند.

  در منو سامانه بارز barez.org امکان مشاهده محصولات، ورود به بخش فروش و خدمات (انواع فروش، آگهی قبل از خرید، خدمات پس از فروش)، ورود به بخش تکنولوژی و دانش تایر (مرکز تحقیقات و توسعه، دانشنامه تایر)، مدیریت نام تجاری (درخواست اعطای نمایندگی، قواعد استفاده از نام و نشان تجاری گروه و...) را دارد.

  علاوه بر امکانات گفته شده، افراد در سایت بارز امکان مشاهده لیست نمایندگان بارز، قیمت های مصوب محصولات گروه صنعتی بارز، اخبار و رویداد ها و ورود به بخش چند رسانه ای، نوبت دهی سرویس سنتر و فروش آنلاین را دارند.

  بیشتر بخوانید: سامانه تخصیص تایر

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  نحوه ورود به سایت بارز barez.org

  برای اخذ نمایندگی، ثبت شکایات، مشاهده محصولات و .... ابتدا باید وارد سایت بارز به نشانی barez.org شوید. پس از مراجعه به این سایت ابتدا می بایست بر روی "ورود" کلیک کرده تا وارد سامانه بارز شوید. در این بخش قصد داریم ضمن ارائه تصاویر، راهنمای ورود به سایت بارز barez.org را مورد بررسی قرار می دهیم.

  ابتدا وارد سایت بارز به نشانی barez.org شده و بر روی ورود کلیک کنید.

  پس از ورود به این بخش، شماره موبایل خود را وارد کرده و بر روی ورود کلیک کنید.

  پس از وارد کردن شماره تلفن همراه خود، یک کد اعتبار سنجی برایتان ارسال خواهد شد. کد را وارد کرده و بر روی ورود کلیک کنید.

  در این مرحله پروفایل شما ایجاد خواهد شد و از پیشخوان حساب کاربری خود می توانید آخرین سفارش های خود را مشاهده کرده، نشانی حمل و نقل و صورت حساب را مدیریت کرده و اطلاعات حساب کاربری و رمز عبور را تغییر دهید. همچنین می توانید لیست سفارشات پرداخت نشده، ارسال شده و تحویل داده شده خود را مشاهده نمایید.

  بیشتر بخوانید: سایت کویر تایر

  ورود به سامانه نوبت دهی لاستیک دولتی بارز pos.barez.org

  افراد برای دریافت نوبت جهت خرید محصولات بارز می بایست به سامانه نوبت دهی لاستیک دولتی بارز مراجعه نمایند. ورود به این سامانه از دو روش امکان پذیر است. در روش اول می تواند وارد سایت بارز به نشانی اینترنتی barez.org شده و در قسمت بالا بر روی نوبت دهی سرویس سنتر کلیک کنید تا وارد سامانه نوبت دهی لاستیک دولتی بارز شوید.

  منبع مطلب : www.samanehha.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 30 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید