این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ثبت نام ازمون استخدامی نفت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ثبت نام ازمون استخدامی نفت را از این سایت دریافت کنید.

  Transferring to the website...

  منبع مطلب : www.nioc.ir

  استخدام شرکت نفت ۱۴۰۲

  در این مقاله هیوا در خصوص زمان استخدام شرکت نفت ۱۴۰۲ ، شرایط، نحوه و فرم ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت 1402 و استخدام وزارت نفت با مدرک دیپلم ارائه شده است .

  استخدام شرکت نفت

  استخدام شرکت نفت سال ۱۴۰۲ به منظور جذب نیروهای مورد نیاز در سازمان ها و شرکت های زیرمجموعه وزارت نفت برگزار می شود. علاقه مندان به اشتغال در عناوین شغلی اعلامی این وزارت می توانند در تاریخ تعیین شده برای ثبت نام و شرکت در این آزمون سال 1402 اقدام نمایند. زمان ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت از 15اسفندماه آغاز شده و تا 28 سفند ادامه دارد.

  برای مشاوره استخدام شرکت نفت ۱۴۰۲

  برای مشاوره استخدام شرکت نفت ۱۴۰۲

  شرکت نفت به منظور تامین نیروی مورد نیاز به صورت هر چند سال یک بار با برگزاری آزمون و مراحلی همچون برگزاری مصاحبه تخصصی به جذب و استخدام داوطلبان واجد شرایط می پردازد. سالانه تعداد زیادی از فارغ التحصیلان رشته های فنی مهندسی، مدیریت و ... منتظر برگزاری آزمون استخدامی شرکت نفت می باشند.ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت آغاز شده و تا 28 اسفندماه ادامه خواهد داشت.لینک ثبت نام در آزمون

  به طور کلی سالانه در بخش هایی از این شرکت نیاز به جذب نیروی جدید به وجود می آید که پس از کسب مجوز استخدام، شرکت برای برگزاری آزمون استخدامی مهیا خواهد بود. داوطلبان علاقه مند می بایست با توجه به داشتن تمامی شرایط اعلام شده نسبت به ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت نفت اقدام نمایند.

  به منظور ارائه بهتر اطلاعات در خصوص فرآیند ثبت نام داوطلبان در آزمون استخدامی سال جاری وزارت نفت، در ادامه این مقاله جزئیات زمان، نحوه ثبت نام استخدام شرکت نفت سال 1402 شرایط آزمون همچون حداکثر سن استخدامی شرکت نفت را به همراه مدارک لازم برای نام نویسی در آزمون استخدامی سال ۱۴۰۲ این وزارتخانه ارائه داده شده است.

  زمان ثبت نام استخدام شرکت نفت 1402

  بر اساس اطلاعات منتشر شده در سال جاری، شرکت نفت در صدد برگزاری آزمون استخدامی جدا از ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی به منظور جذب نیروی مورد نیاز خود بوده است. با کسب مجوز استخدام، در سال ۱۴۰۲ آزمون استخدامی وزارت نفت برگزار خواهد شد. در این شرایط داوطلبان دارای شرایط اعلام شده امکان ثبت نام را خواهند داشت.

  به طور کلی بر اساس نیاز به دریافت مجوز استخدام و همچنین نیاز به جذب و استخدام نیروی انسانی، زمان برگزاری آزمون استخدامی با دوره های قبل متفاوت می باشد. با توجه به اطلاعات منتشر شده، این آزمون در سال 1402 برگزار می شود و بازه زمانی ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت از 15 تا 28 اسفندماه خواهد بود.

  ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت آغاز شده و تا 28 اسفندماه ادامه خواهد داشت.لینک ثبت نام در آزمون

  لازم به ذکر است که در صورت انتشار هر گونه اطلاعیه ای در خصوص زمان ثبت نام استخدام شرکت نفت 1402 این مقاله بروزرسانی شده و همچنین در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

  بیشتر بخوانید: دفترچه آزمون استخدامی شرکت نفت

  شرایط ثبت نام استخدام شرکت نفت ۱۴۰۲

  مانند سایر آزمون های استخدامی 1402 که شرایط عمومی و اختصاصی برای پذیرش داوطلبان و استخدام آن ها تعیین کرده اند، برای ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت سال ۱۴۰۲ نیز شرایط عمومی و تخصصی تعیین شده و در زمان ثبت نام این آزمون استخدامی به متقاضیان استخدام اطلاع رسانی می شود.

  شرایط ثبت نام استخدام شرکت نفت 1402 همانند دوره های قبلی همزمان با آغاز زمان ثبت نام و یا قبل از آغاز زمان ثبت نام استخدام وزارت نفت در قالب دفترچه راهنمای ثبت نام برای داوطلبان منتشر می شود و داوطلبان نیز می بایست تمامی شرایط را مطالعه نموده و در صورت داشتن شرایط اقدام به تکمیل ثبت نام خود نمایند.شرایط عمومی ثبت نام استخدام وزارت نفت معمولا برای هر آزمون استخدامی این نهاد یکسان بوده و تغییر زیادی نمی کند، اما شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت ممکن است با توجه به رشته های مورد نیاز شرکت نفت و میزان سابقه مورد نیاز با دوره های قبلی آزمون متفاوت باشد.

  لازم به ذکر است که با توجه به اینکه اعلام شرایط عمومی به طور دقیق اطلاعاتی منتشر نشده،در این بخش، شرایط ثبت نام استخدام شرکت نفت ۱۴۰۲ قرار داده شده است.

  تابعیت جمهوری اسلامی ایران

  تابعیت و اعتقاد به قوانین جمهوری اسلامی ایران

  تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور

  عدم محکومیت جزایی

  عدم محرومیت از استخدام در ارگان های دولتی

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 15 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید