این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ثبت نام دانشگاه ازاد تهران شمال

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ثبت نام دانشگاه ازاد تهران شمال را از این سایت دریافت کنید.

  راهنما و اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان ورودی جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال

    دانشجوی عزیز ورود شما را به خانواده بزرگ علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال تبریک می‌گوییم این صفحه مربوط به ثبت نام و...

  راهنما و اطلاعیه‌های پذیرفته‌شدگان ورودی جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال

  ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ | ۱۶:۱۰ کد : ۱۱۳۴۹ اخبار و رویدادها اطلاعیه ها اخبار تصویری اطلاعیه ها در خصوص سامانه آموزشیار اطلاعیه ها در خصوص سامانه دان

  تعداد بازدید:۱۰۸۲۲۰ دانشجوی عزیز

  ورود شما را به خانواده بزرگ علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال تبریک می‌گوییم

  این صفحه مربوط به ثبت نام و تشکیل پرونده  پذیرفته شدگان نیمسال اول 1402-1401 دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال در کلیه مقاطع می باشد

  قابل توجه پذیرفته شدگان کلیه مقاطع: موارد زیر را با دقت مطالعه و سپس نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایید

  تذکر1: پذیرفته شدگان ابتدا  با مراجعه به سامانه آموزشیار به  آدرس edu.iau.ac.ir نسبت به ثبت نام اولیه خود به صورت مجازی( با استفاده از راهنمای همین صفحه) اقدام  و سپس طبق زمانبندی که متعاقباً از طریق همین سایت اعلام خواهد شد به صورت حضوری به واحد تهران شمال مراجعه نمایند.تذکر ۲: داوطلبینی که به صورت حضوری و غیرحضوری برای واحد تهران شمال نسبت به پذیرش با آزمون و بدون آزمون اقدام نموده‌اند به دو طریق می‌توانند نتایج انتخاب رشته خود را مشاهده کنند:  1- در سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی azmoon.net   2- کد ملی خود را در سایت آموزشیار گزینه پذیرش غیر حضوری پذیرفته شدگان ۱۴۰1 وارد شده، در صورت پذیرش کد ملی به معنی قبولی شما بوده است.تذکر3- انتخاب واحد ترم اول ورودی‌های جدید توسط دانشگاه انجام خواهد شد و دانشجویان عزیز از انتخاب واحد خودداری نمایند و فقط نسبت به واریز شهریه (پرداخت الکترونیکی شهریه و پرداخت هزینه بیمه و خدمات آموزشی) اقدام نمایند.تذکر4- جهت ثبت نام در محل برای رشته های بدون آزمون واحد تهران شمال فقط متقاضیان ثبت نامی که در هیچ رشته دانشگاهی پذیرش نشده اند یا از ثبت‌نام جا مانده و یا متقاضی ثبت نام در رشته‌های بدون آزمون دیگری غیر از رشته پذیرش شده هستند از روز شنبه مورخ 1401/07/02 می‌توانند به صورت حضوری جهت انتخاب رشته به واحد مراجعه نمایند. جهت ورود به لینک لیست رشته ها و نحوه ثبت نام در محل رشته های بدون آزمون واحد اینجا را کلیک فرمائید.

  برای اطلاح لحظه‌ای از اخبار دانشجویی به صفحه رسمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال iautnb.official  در اینستاگرام بپوندید

  iautnb.official

  برای ورود به اینستاگرام واحد تهران شمال بر روی لوگوی اینستاگرام در بالا کلیک کنید

  تاریخ شروع کلاس‌ها و نحوه شرکت در کلاس

  دانشجو بعد از رویت انتخاب واحد خود در سامانه آموزشیار نسبت به شرکت در کلاسها به صورت حضوری اقدام نماید و دانشجو منتظر اعلام تاریخ شروع کلاس نباشد و طبق روز و ساعت شروع کلاسها ثبت شده در سامانه آموزشیار در کلاسها  شرکت کند.

  نشانی دانشکده های دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال

  به اطلاع دانشجویان عزیز می‌رساند تمامی دانشکده‌ها، رشته‌ها و قسمت‌های اداری واحد تهران شمال در سایت حکیمیه و به نشانی زیر می‌باشد:

  بزرگراه شهید بابایی (غرب به شرق) خروجی حکیمیه- بلوار چمن آرا – بلوار بهار- سایت حکیمیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال

  منبع مطلب : ntb.iau.ir

  ثبت نام دانشگاه آزاد تهران شمال

  سامانه ثبت نام دانشگاه آزاد تهران شمال فعال شد.با داشتن شرایط پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد تهران شمال در زمان ثبت نام بدون کنکور دانگاه آزاد تهران شمال

  سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 909 9075307

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

  ثبت نام دانشگاه آزاد تهران شمال جهت پذیرش در مقاطع مختلف ارائه شده در این دانشگاه آغاز شد. کلیه داوطلبان در صورت داشتن شرایط ثبت نام در این مرکز دانشگاهی می توانند در زمان ثبت نام دانشگاه آزاد تهران شمال نسبت به ثبت نام اقدامات لازم را انجام دهند.

  باید عرض کنیم که به جز پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد تهران شمال شاهد پذیرش رشته های با آزمون نیز در این دانشگاه هستیم. نکته حائز اهمیت این که، هر داوطلب در زمان ثبت نام دانشگاه آزاد تهران شمال در دوره های با آزمون و بدون آزمون باید مدارک ضروری را نیز آماده کند. در این نوشته، در رابطه با ثبت نام و انتخاب رشته در این دانشگاه آزاد اطلاعاتی را خدمت شما عزیزان ارائه می کنیم.

  جهت اطلاع از بهترین رشته های ارائه شده در دانشگاه آزاد تهران شمال از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

  تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  فهرست محتوا [نمایش]

  زمان ثبت نام دانشگاه آزاد تهران شمال در دوره بدون کنکور

  ثبت نام آزاد تهران شمال در دوره بدون آزمون در مقاطع مختلف و با توجه به شرایط ضروری جهت ثبت نام طی دو دوره انجام می شود. اولین دوره ثبت نام آزاد تهران شمال برای داوطلبان ورودی مهر و دومین دوره برای افراد و متقاضیان ورودی بهمن ماه انجام می شود.

  در رابطه با زمان ثبت نام آزاد تهران شمال در مقاطع مختلف و در دوره بدون آزمون می توانید با مشاوران تحصیلی ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد تهران شمال در دوره بدون آزمون چیست؟

  کلیه متقاضیان و داوطلبان ثبت نام در آزاد تهران شمال باید در صورت داشتن شرایطی ضروری اقدام به ثبت نام بدون آزمون در این دانشگاه آزاد نمایند.

  در ادامه با ذکر این شرایط مهم انتخاب رشته بدون کنکور در خدمت شما عزیزان هستیم.

  . کلیه علاقمندان به ثبت نام آزاد تهران شمال در انواع مقاطع تحصیلی از جمله کارشناسی پیوسته و ناپیوسته ملزم به انتخاب حداکثر بیست کد رشته محل در انواع رشته های تحصیلی دانشگاهی هستند.

  . افراد مایل به ثبت نام آزاد تهران شمال در مقاطع مختلف ارائه شده در این دانشگاه لزوماً باید حداقل یک کد رشته محل را انتخاب کنند.

  . هر یک از داوطلبان مایل به پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد تهران شمال لزوماً باید مدارک خود را تا آخرین روز شهریور هر سال از محل تحصیل خود دریافت کرده باشند.

  . تمامی داوطلبان و متقاضیان مرد در زمان ثبت نام دانشگاه آزاد تهران شمال نباید هیچ مشکلی در رابطه با خدمت نظام وظیفه داشته باشند.

  . تمامی افراد دارای مدرک کاردانی در انواع رشته ها امکان ثبت نام جهت پذیرش بدون آزمون آزاد تهران شمال را در انواع رشته های تحصیلی دارند.

  نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد تهران شمال چگونه است؟ 

  ثبت نام در دوره بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال ظی مراحل و فرآیندهایی برای شما داوطلبان عزیز انجام می گیرد.

  آیا می دانید نحوه ثبت نام به چه صورت است و یا سامانه در نظر گرفته شده برای ثبت نام چیست؟ در صورت عدم اطلاع از این موارد نگران نباشید. کافیست از کمک مشاوری خبره و کاردان در این زمینه استفاده کنید تا اطلاعات ضروری را در اختیارتان قرار دهند.

  مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران شمال چه مواردی را شامل می شود؟

  توجه داشه باشید که مدارک ثبت نام آزاد تهران شمال به طور معمول موارد به خصوصی را شامل نمی شود.

  ولی به طور معمول مواردی همچون تاریخ تولد، نام پدر، شماره شناسنامه و کد ملی و مواردی از این قبیل که مشخصات فردی داوطلب را نشان می دهند باید در سامانه ثبت شوند.

  تنها چیزی که در زمان ثبت نام آزاد تهران شمال موظف به آپلود آن در سایت هستید عکس سه در چهار شماست.

  البته دقت داشته باشید که این عکس باید مشخصات و ویژگی های خاصی از نظر فرمت، ابعاد، درجه وضوح و غیره داشته باشد تا بتوان آن را در سایت بارگذاری کرد.

  پذیرش با‌ آزمون دانشگاه آزاد واحد تهران شمال 

  همان گونه که در بالا عرض کردیم به جز دوره های بدون آزمون رشته هایی هم که به صورت باکنکور در دانشگاه آزاد اسلامی جذب و پذیرش دانشجو دارند. اما آیا در رابطه با زمان ثبت نام در دوره باکنکور، نجوه و یا شرایط در نظر گرفته شده برای آن اطلاعی دارید؟ آیا می دانید از چه طریق باید برای ثبت نام اقدام کرد؟ حضوری یا غیرحضوری؟

  اگر مایل به کسب اطلاعاتی در مورد تمام مسائل مرتبط با پذیرش با آزمون دانشگاه واحد تهزان شمال هستید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  آیا از شهریه پرداختی برای تحصیل در دانشگاه آزاد تهران شمال اطلاعی دارید؟

  از جمله مسائل مهمی که در زمان ثبت نام دانشگاه آزاد تهران شمال برای کلیه داوطلبان پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد تهران شمال مطرح می شود بحث شهریه پرداختی برای ادامه تحصیل در این دانشگاه است.

  منبع مطلب : irantahsil.org

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید