این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ثبت نام دانشگاه پیام نور شیراز

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ثبت نام دانشگاه پیام نور شیراز را از این سایت دریافت کنید.

  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز ۱۴۰۱

  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز ۱۴۰۱ ... زمان ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی رشته های بدون کنکور پیام نور شیراز 1401 ...

  وبلاگ دانتل

  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز ۱۴۰۱

  دانتل ارسال ایمیل

  11 خواندن این مطلب 7 دقیقه زمان میبرد

  سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با برترین مشاوران در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  شماره تماس :91005066-021

  دانتل بهترین پاسخ به سوالات تحصیلی شما ...

  برای عضویت در کانال خبری (دانتل) کلیک کنید

  آخرین اخبار تحصیلی

  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز ۱۴۰۱ در دو نمیسال تحصیلی مهر و بهمن ماه انجام می گیرد. داوطلبان در زمان انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه های سراسری می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نام نویسی خود را انجام دهند. لیست کد رشته محل های ارائه شده در دفترچه راهنما ثبت‌نام که از سوی سازمان سنجش منتشر می شود موجود می باشد. در ادامه این مقاله به بررسی لیست رشته ها، زمان، شرایط و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز 1401 پرداخته ایم.

  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز ۱۴۰۱

  دانشگاه پیام‌نور در سال های اخیر به صورت بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی نسبت به جذب دانشجود اقدام می کند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور از سایت سنجش در هر دو نیمسال تحصیلی انجام می گیرد. متقاضیان در زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور شیراز 1401 اعلام شده که معمولا در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری می باشد با مراجعه به سایت sanjesh.org می توانند ثبت‌نام خود را انجام دهند.

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز 1401

  دانشگاه پیام‌نور در دو نیمسال تحصیلی مهر ماه و بهمن ماه دانشجو می پذیرد. زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور شیراز نمیسال تحصیلی اول معمولا در مرداد ماه همزمان با شروع انتخاب رشته کنکور سراسری آغاز می شود و برای نیمسال تحصیلی دوم زمان ثبت‌نام در آذر ماه می باشد.

  تا کنون اطلاعیه ای برای زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز ۱۴۰۱ اعلام نشده است. به محض اعلام از سوی سازمان سنجش در جدول زیر بروزرسانی خواهد شد. داوطلبان در تاریخ های اعلام شده می توانند به سایت سنجش مراجعه و نام نویسی خود را انجام دهند.

  نیمسال تحصیلی 1400 1401نیمسال اول – مهر ماه 15 مرداد ماه اعلام نشدهنیمسال دوم – بهمن ماه 14 آذر ماه اعلام نشده

  دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز 1401

  دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز دارای بخش‌های مختلفی است؛ مهم ترین قسمت های دفترچه عبارتند از لیست کدرشته های ارائه شده و شرایط ثبت نام در این دانشگاه. برای دانلود دفترچه راهنما کافیست بر روی لینک زیر کلیک کنید.

  دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه پیام نور ۱۴۰۱

  رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز ۱۴۰۱

  رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز فقط در مقطع کارشناسی پیوسته ارائه می شود. در ادامه لیست رشته های بدون کنکور پیام نور واحد شیراز را ذکر کرده ایم که می تواند در سال جدید تغییراتی در آن مشاهده شود.

  رياضيات و كاربردها مهندسی كامپيوتر اقتصاد كشاورزی برنامه ريزي اجتماعی

  علوم كامپيوتر مهندسی مديريت پروژه ترويج و آموزش كشاورزی پايدار جامعه شناسی

  علوم و مهندسي آب مهندسي معماری زمين شناسی جغرافيا

  فيزيك مهندسی مكانيزاسيون كشاورزی زيست‌شناسی گياهی حقوق

  مهندسی برق مهندسی مكانيك شيمی محض روابط عمومي

  مهندسی پزشكي گردشگری مهندسی توليد و ژنتيك گياهی روزنامه نگاری

  مهندسی پليمر صنايع دستی اديان و عرفان زبان و ادبيات عربی

  مهندسی راه آهن طراحي پارچه اقتصاد زبان و ادبيات فارسی

  مهندسی هوافضا كتابت و نگارگری تاريخ تمدن ملل اسلامی علم اطلاعات و دانش شناسی

  مهندسی شهرسازي مترجمي زبان تاريخ علوم تربيتی

  مهندسی صنايع زبان و ادبيات انگليسی هنر اسلامي علوم سياسي

  مهندسی عمران علوم ورزشی فلسفه و كلام اسلامی علوم قرآن و حديث

  بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۱۴۰۱

  شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز ۱۴۰۱

  داوطلبان برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز 1401 باید واجد الشرایط باشند. شرایط ثبت نام دانشگاه پیام نور در دو دسته قرار می‌گیرند. شرایط عمومی که در همه دانشگاه‌ها مشترک هستند و دانشجویان برای تحصیل در سیستم آموزشی ایران باید دارای این شرایط باشند. همچنین دانشگاه‌های پیام‌نور دارای شرایط اختصاصی نیز هست که داوطلبان باید آنها را داشته باشند.

  شرایط عمومی

  ❌ اعتقاد به یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی

  ❌ اعتقاد به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

  ❌ عدم اشتهار به فساد اخلاقی

  ❌ عدم عضویت در گروه های سیاسی معاند با جمهوری اسلامی

  ❌ عدم اعتیاد به مواد مخدر

  شرایط اختصاصی

  🔵 دارا بودن یکی از مدارک دیپلم زیر برای ثبت نام بدون کنکور پیام نور شیراز 1401 لازم می باشد.

  ✅ مدرک دیپلم نظام جدید (6-3-3) رشته‌ها نظری و فنی

  ✅ مدرک دیپلم نظام سالی-واحدی یا ترمی واحد در رشته های نظری + مدرک پیش دانشگاهی

  ✅ مدرک دیپلم نظام سالی-واحدی یا ترمی واحد در رشته های فنی حرفه‌ای + مدرک پیش دانشگاهی یا مدرک کاردانی

  ✅ مدرک دیپلم چهار ساله نظام قدیم

  🔵 داوطلبان باید حداکثر تا 31 شهریور 1401 برای نمیسال اول و تا 30 دی ماه برای نمیسال دوم فارغ التحصیل شوند.

  🔵 تعیین وضعیت نظام وظیفه برای داوطلبان آقا

  🔵 پذیرش قوانین دانشگاه پیام نور

  🔵 دانشجویان ورودی مهر باید از مقطع قبلی خود انصراف دهند؛ دانشجویان ورودی بهمن نیازی به انصراف ندارند.

  مدارک ثبت نام بدون کنکور پیام نور شیراز 1401

  داوطلبان در زمان نام نویسی باید مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز در سایت سنجش بارگذاری می کنند. در ادامه این مدارک را ذکر کرده ایم. پیشنهاد می شود قبل از انجام فرآیند ثبت‌نام مدارک را آماده کنید.

  منبع مطلب : duntelco.com

  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز ۱۴۰۱

  در این مقاله جزئیات ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز 1401 و زمان، نحوه و شرایط پذیرش بدون آزمون دانشگاه پیام نور ۱۴۰۱ ارائه شده است.

  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز ۱۴۰۱

  داوطلبانی که علاقه مند به تحصیل در دانشگاه پیام نور شیراز هستند می توانند با مطالعه لیست رشته های ارائه شده این واحد نخست برای انتخاب اولویت های مورد نظر خود اقدام کنند. در مرحله بعد داوطلبان واجد شرایط پذیرش بدون آزمون دانشگاه پیام نور سال ۱۴۰۱ می توانند در زمان تعیین شده از سوی سازمان سنجش برای تکمیل ثبت نام خود اقدام کنند.

  برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز ۱۴۰۱

  برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز ۱۴۰۱

  دانشگاه پیام نور یکی از دانشگاه های بزرگ کشور است که هر سال در دو مرحله اقدام به جذب دانشجو به صورت بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان می کند. پذیرش رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز برای ورودی مهر و بهمن سال ۱۴۰۱ زیر نظر سازمان سنجش انجام می شود.

  لذا علاقه مندان به تحصیل در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز در گروه های آزمایشی ریاضی، تجربی، انسانی و زبان در مقطع کارشناسی پیوسته برای مشاهده و بررسی لیست رشته های بدون کنکور پیام نور 1401 باید دفترچه بدون کنکور سراسری ۱۴۰۱ را مطالعه نمایند.

  ضرورت دارد هر متقاضی قبل از اینکه جهت انجام فرایند ثبت نام اقدام نماید با مطالعه دفترچه، شرایط ثبت نام بدون کنکور پیام نور 1401 را جویا شده و سپس اقدام به انتخاب رشته نمایند. از این رو در ادامه شرایط ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور دانشگاه شیراز ۱۴۰۱ را ارائه داده ایم.

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز ۱۴۰۱

  هرساله ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور شیراز همزمان با ثبت نام بدون آزمون و پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه های سراسری و غیرانتفاعی انجام می شود. در هر دوره از پذیرش زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز ، با انتشار اطلاعیه سازمان سنجش تعیین و به داوطلبان اطلاع رسانی می شود.

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز مهر 1401

  طبق رویه زمانبندی ثبت نام پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی، زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401 ورودی مهر ماه دانشگاه پیام نور شیراز همزمان با آغاز فرآیند انتخاب رشته کنکور سراسری سال جاری در محدوده مرداد ماه آغاز می شود.

  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز مهر 1401 همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری آغاز می شود.زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز بهمن 1401

  با توجه به عدم انتشار اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز بهمن ۱۴۰۱ هنوز تاریخ دقیق ثبت نام این دوره اعلام نشده است، اما با استناد به رویه سال های گذشته پیش بینی می شود ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز 1401 در بازه زمانی آذر یا اوایل دی ماه آغاز شود.

  به محض مشخص شدن تاریخ دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز بهمن ۱۴۰۱ در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دانشگاه های بدون ازمون هیوا اطلاع رسانی خواهد شد

  همچنین لازم به ذکر است به محض اعلام زمان دقیق یا تمدید مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز ۱۴۰۱، در کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام دانشگاه های بدون آزمون هیوا اطلاع رسانی خواهد شد.

  بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401

  شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز ۱۴۰۱

  تحصیل در دانشگاه پیام نور شیراز مستلزم پرداخت هزینه است و داوطلبان در قبال پرداخت شهریه دانشگاه پیام نور می توانند از مزیت تحصیل در این دانشگاه برخوردار شوند. از مهم ترین شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401 برای واحد شیراز داشتن یکی از مدارک کاردانی (فوق دیپلم)، دیپلم نظام قدیم 4 ساله، دیپلم رشته های نظری + پیش دانشگاهی و یا دیپلم نظام جدید است.

  آن دسته از داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم فنی حرفه ای و یا کاردانش (سه ساله) هستند تنها در صورتی می توانند متقاضی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور باشند که دارای مدرک کاردانی پیوسته و یا ناپیوسته (فوق دیپلم) و یا پیش دانشگاهی یکی از رشته های نظری باشند.

  از دیگر شرایطی که داوطلبان باید به آن دقت داشته باشند این است که معیار و ملاک سنجش و پذیرش بدون آزمون در دانشگاه پیام نور واحد شیراز معدل دیپلم داوطلبان است. داوطلبان رسته های نظری بر اساس معدل کتبی دیپلم نسبت به سایر متقاضیان هر رشته محل سنجیده می شوند.

  متقاضیان ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد شیراز برای ورودی مهر و بهمن سال 1401 می توانند با مطالعه مقاله زیر از جزئیات مدارک مورد نیاز برای ثبت نام این دانشگاه مطلع شوند.

  بیشتر بخوانید: مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

  نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور شیراز ۱۴۰۱

  ثبت نام رشته های بدون کنکور سراسری 1401 از جمله دانشگاه پیام نور، به صورت اینترنتی انجام می شود و داوطلبان می بایست مدارک و اطلاعات خود را در زمان مذکور از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org درسامانه ثبت نام بارگذاری نمایند.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید