این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ثبت نام طرح حمایتی خودرو

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ثبت نام طرح حمایتی خودرو را از این سایت دریافت کنید.

  ثبت نام فروش فوق‌العاده ایران خودرو ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت + سایت

  ایران خودرو ثبت نام فروش فوق العاده خودرو با قیمت قطعی (فروش فوری با موعد ۹۰ روزه، مرحله پنجم (۵) - بخشنامه ۴۴۵۳ با موعد تحویل سه ماهه) را در اردیبهشت ۱۴۰۱ آغاز کرد. فرم ثبت نام اینترنتی از طریق سایت این خودروسازی در دسترس است.

  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۱

  ثبت نام فروش فوق‌العاده ایران خودرو ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت + سایت

  ایران خودرو ثبت نام فروش فوق العاده خودرو با قیمت قطعی (فروش فوری با موعد ۹۰ روزه، مرحله پنجم (۵) - بخشنامه ۴۴۵۳ با موعد تحویل سه ماهه) را در اردیبهشت ۱۴۰۱ آغاز کرد. فرم ثبت نام اینترنتی از طریق سایت این خودروسازی در دسترس است.

  به گزارش ایمنا، ثبت‌نام طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو در اردیبهشت ۱۴۰۱ آغاز شد و هیچ گونه مبلغی به‌عنوان پیش‌دریافت، تا قبل از اعلام اسامی منتخبان در قرعه‌کشی اخذ نخواهد شد. متقاضیانی که در قرعه‌کشی‌های قبلی ایران خودرو، انتخاب نشده‌اند و انتخاب شدگان در طرح‌های قبلی که موفق به واریز وجه نشده‌اند نیز می‌توانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو، نسبت به انجام مجدد ثبت نام اقدام کنند.

  بیشتر بخوانید: فروش فوق العاده ایران خودرو مرحله سی و هفتم

  فروش فوق‌العاده ایران خودرو ویژه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت

  در راستای ابلاغ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در تاریخ نوزدهم آبان ۱۴۰۰ از سوی مجلس شورای اسلامی، شرکت ایران خودرو برای مادرانی که فرزند دوم و ما بعد آنها پس از تاریخ قانون مذکور متولد شده‌اند، امکان ثبت نام یک دستگاه از محصولات ایران خودرو را به قیمت مصوب فراهم کرده است.

  بخوانید: نتایج قرعه کشی ایران خودرو

  محصولات ایران خودرو

  بر اساس بخشنامه ۴۴۵۳ ایران خودرو، پژو پارس سال سفارشی (ELX) با موتور XU۷PT، پژو پارس سال سفارشی با موتور XU۷P، پژو پارس TU۵، پژو ۲۰۷i اتوماتیک ۶ سرعته سقف قرمز (MC) با موتور TU۷P، پژو ۲۰۷i دستی سقف شیشه‌ای در این طرح عرضه می‌شود.

  ثبت نام ایران خودرو

  ثبت نام طرح جدید فروش ایران خودرو از روز یکشنبه مورخ یازدهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ آغاز و تا پایان روز پنج شنبه مورخ پانزدهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت. مطابق با بخشنامه شماره ۴۲۴۹ دریافت کد کاربری و کلمه عبور قبل از ثبت نام در سایت فروش اینترنتی از الزامات نام نویسی است و در صورت عدم دریافت کد کاربری و کلمه عبور، امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.‌

  سایت ایران خودرو

  متقاضیان برای ثبت نام به درگاه اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو به آدرس https://esale.ikco.ir/ مراجعه کنند.

  قیمت ایران خودرو

  در طرح فروش جدید ایران خودرو، محصولات با قیمت قطعی زیر عرضه می‌شوند:

  پژو پارس سال سفارشی (ELX) با موتور XU۷PT با قیمت قطعی ۲۰۸ میلیون ۹۵۷ هزار و ۹۰۰ تومان

  پژو پارس سال سفارشی با موتور XU۷P با قیمت قطعی ۱۸۵ میلیون ۲ هزار و ۹۰۰ تومان

  پژو پارس TU۵ با قیمت قطعی ۱۷۶ میلیون ۷۱۰ هزار و ۲۰۰ تومان

  پژو ۲۰۷i اتوماتیک ۶ سرعته سقف قرمز (MC) با موتور TU۷P با قیمت قطعی ۳۱۸ میلیون و ۶۰۸ هزار تومان

  پژو ۲۰۷i دستی سقف شیشه‌ای با قیمت قطعی ۲۳۶ میلیون و ۳۴۴ هزار و پانصد تومان

  رنگ محصولات ایران خودرو

  در طرح جدید پیش فروش ایران خودرو محصولات با رنگ‌های مختلف به شرح زیر عرضه می‌شوند:

  پژو پارس سال سفارشی (ELX) با موتور XU7PT: سفید، مشکی متالیک، جاکستری متالیک

  پژو پارس سال سفارشی با موتور XU7P: سفید، مشکی متالیک، جاکستری متالیک

  پژو پارس TU۵: سفید، مشکی متالیک، آبی رویال متالیک، نقره‌ای متالیک، خاکستری متالیک

  پژو ۲۰۷i اتوماتیک ۶ سرعته سقف قرمز (MC) با موتور TU۷P: سفید سقف قرمز، مشکی سقف قرمز

  پژو ۲۰۷i دستی سقف شیشه‌ای: سفید، نقره‌ای متالیک، مشکی متالیک، خاکستری متالیک، آبی کاسپین، قرمز دو پوششه

  زمان تحویل محصولات ایران خودرو

  بر اساس اعلام ایران خودرو زمان تحویل خودروها حداکثر سه ماهه خواهد بود.

  نوع خودرو قیمت خودرو (ریال) بهای اشتراک طلایی یک ستاره پلاس اختیاری رنگ زمان تحویل

  پژو پارس سال سفارشی (ELX) با موتور XU۷PT ۲.۰۸۹.۵۷۹.۰۰۰ ۳۴.۶۰۰.۰۰۰ سفید، مشکی متالیک، oاکستری متالیک ۳ ماهه

  پژو پارس سال سفارشی با موتور XU۷P ۱.۸۵۰.۰۲۹.۰۰۰ ۳۴.۶۰۰.۰۰۰ سفید، مشکی متالیک، oاکستری متالیک

  پژو پارس TU۵ ۱.۷۶۷.۱۰۲.۰۰۰ ۳۴.۸۰۰.۰۰۰ سفید، مشکی متالیک، آبی رویال متالیک، نقره‌ای متالیک، خاکستری متالیک

  پژو ۲۰۷i اتوماتیک ۶ سرعته سقف قرمز (MC) با موتور TU۷P ۳.۱۸۶.۰۸۰.۰۰۰ ۴۴.۱۰۰.۰۰۰ سفید سقف قرمز، مشکی سقف قرمز

  پژو ۲۰۷i دستی سقف شیشه‌ای ۲.۳۶۳.۴۴۵.۰۰۰ ۳۴.۲۰۰.۰۰۰ سفید، نقره‌ای متالیک، مشکی متالیک، خاکستری متالیک، آبی کاسپین، قرمز دو پوششه

  زمان قرعه کشی ایران خودرو

  حداکثر ۳ روز کاری پس از پایان ثبت نام، قرعه کشی برگزار و اسامی منتخبان اعلام خواهد شد.‌

  نحوه واریز وجه ایران خودرو

  پس از برگزاری قرعه کشی و اعلام اسامی، فرد منتخب مبلغ خودرو را از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو واریز می‌کند.

  قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان، متقاضی هیچ گونه وجهی واریز نخواهد کرد.

  فرآیند ثبت نام ایران خودرو

  مرحله اول: متقاضی، با وارد کردن کد کاربری و کلمه عبور خود، به صفحه ثبت نام خود وارد می‌شود و خودرو را انتخاب می‌کند.مرحله دوم: در پایان فرآیند ثبت نام به فرد متقاضی کد پیگیری اختصاص داده می‌شود.مرحله سوم: مراسم قرعه کشی با حضور مراجع نظارتی برگزار می‌شود.مرحله چهارم: فهرست منتخبین قرعه کشی، حداکثر ۳ روز پس از پایان ثبت نام تأیید ثبت احوال، از طریق سایت فروش اینترنتی و ارسال پیامک اعلام می‌شود و مشتری باید با مراجعه به سایت، از وضعیت ثبت نام خود (انتخاب یا عدم انتخاب خود در قرعه کشی) مطلع شود.مرحله پنجم: فرد انتخاب شده، باید ظرف مهلت ۳ روز وجه خودرو را از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به آدرس: esale.ikco.ir واریز کنند. در صورت عدم واریز وجه، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می‌شود.

  نکته ۱: در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی (شرایط عمومی) در هر مرحله تا قبل از تحویل خودرو، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می‌شود و وجه مشتری حداکثر ظرف مدت ۲۰ روز به شماره شبای معرفی شده، مسترد می‌شود و هیچ‌گونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه شرکت نخواهد بود.

  منبع مطلب : www.imna.ir

  ثبت نام ایران خودرو برای مادران طرح جوانی جمعیت (اسفند 1401)

  شرایط ثبت ایران خودرو برای مادران، لینک سایت ثبت نام خودرو برای مادران دارای دو فرزند در طرح جوانی جمعیت و ثبت نام بدون قرعه کشی برای مادران فرزند سوم

  ثبت نام ایران خودرو برای مادران طرح جوانی جمعیت (اسفند 1401)

  16 اسفند 1401 - 21:57

  فروش فوق العاده خودرو برای مادران: اسفند 1401

  سیزدهمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو برای مادران، از ساعت 11 صبح چهارشنبه 17 اسفندماه 1401 آغاز می‌شود. ثبت نام مادران به مدت سه شبانه‌روز ادامه داشته و نهایتا در ساعت 24 روز شنبه 20 اسفندماه 1401 به پایان می‌رسد.

  البته علاوه بر طرح «جوانی جمعیت»، متقاضیان خرید محصولات ایران خودرو می‌توانند در طرح فروش برای «مشتریان عادی» و همچنین در طرح فروش برای «مالکان خودرو فرسوده» نیز شرکت نمایند که جزییات هرکدام از آنها، در لینک‌های زیر و به طور مفصل، توضیح داده‌ایم:

  شرایط فروش ایران خودرو (طرح فروش عادی)ثبت نام خودرو فرسوده ایران خودرو (طرح نوسازی)

  همچنین این نکته مهم را فراموش نکنید که در بخشنامه‌های فروش همزمان ایران خودرو، مشتریان فقط در یک بخشنامه، امکان ثبت نام را دارند.

  شرایط فروش فوق العاده خودرو برای مادران در اسفند 1401

  براساس بخشنامه فروش فوق العاده خودرو برای مادران، زمان قرعه کشی برای تعیین برندگان نهایی، روز یکشنبه 21 اسفندماه خواهد بود. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

  »» فروش فوق العاده خودرو برای مادران (PDF) ««

  پیش فروش خودرو برای مادران: بهمن 1401

  دهمین پیش فروش ایران خودرو برای مادران دارای دو فرزند، از روز پنجشنبه 13 بهمن‌ماه 1401 شروع شده و تا روز شنبه 22 بهمن‌ماه نیز ادامه دارد. در این پیش فروش، مادران فرزند دوم می‌توانند یکی از چهار محصول عرضه شده را با «قیمت نهایی نامشخص» انتخاب کنند:

  پیش فروش خودرو برای مادران در دهه فجر 1401

  در پیش فروش خودرو برای مادران، موعد تحویل محصولات از خردادماه لغایت اسفندماه 1402 اعلام شده. ضمن اینکه سود مشارکت نیز از 14% تا 18% بوده و نرخ دقیق آن، متناسب با زمان تحویل خودرو محاسبه می‌گردد. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

  »» دهمین پیش فروش خودرو برای مادران (PDF) ««

  فروش خودرو برای مادران: دی 1401

  مرحله دوازدهم ثبت نام فوق العاده خودرو برای مادران دارای دو فرزند، از ساعت 10 صبح یکشنبه 18 دی‌ماه آغاز شده و تا روز یکشنبه، مورخ 25 دی‌ماه نیز ادامه دارد. در این مرحله، متقاضیان امکان خریداری پارس XU7P سفارشی یا سورن دوگانه‌سوز یا رانا پلاس را دارند.

  شرایط فروش فوق العاده خودرو برای مادران در دی‌ماه 1401

  براساس بخشنامه فروش 4543 ایران خودرو، قرعه کشی برای تعیین برندگان نهایی، در هفته آینده برگزار می‌گردد. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

  »» شرایط ثبت نام خودرو مادران دارای دو فرزند (PDF) ««

  فروش فوق العاده خودرو برای مادران: آذر 1401

  یازدهمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو برای مادران، از ساعت 10 صبح شنبه 26 آذرماه 1401 آغاز می‌شود. ثبت نام خودرو مادران به مدت 3 روز ادامه داشته و نهایتا در پایان روز دوشنبه 28 آذرماه نیز به اتمام می‌رسد. در این مرحله از فروش ایران خودرو طرح جوانی جمعیت، متقاضیان امکان خریداری یکی از دو محصول زیر را دارند:

  فروش فوق العاده خودرو برای مادران در آذرماه 1401

  قیمت خودروها در این طرح، بصورت قطعی اعلام شده و انتخاب کارت طلایی نیز اختیاری است. جزییات بیشتر طرح فروش خودرو جوانی جمعیت ایران خودرو را از لینک زیر دریافت کنید:

  »» شرایط طرح جوانی جمعیت ایران خودرو (PDF) ««

  فروش فوری ایران خودرو برای مادران در آذر 1401

  دهمین مرحله فروش ایران خودرو برای مادران ویژه آذرماه 1401 اعلام شد. براساس بخشنامه 4519 ایران خودرو، ثبت نام خودرو برای مادران دو فرزند، از روز پنجشنبه 3 آذرماه شروع شده و در روز یکشنبه 6 آذرماه نیز به پایان می‌رسد.

  شرایط ثبت نام ایران خودرو برای مادران در آذرماه 1401

  در دهمین مرحله فروش خودرو برای مادران، مشتریان امکان ثبت نام در طرح‌های فروش فوق العاده یا فروش فوری را دارند. جزییات بیشتر را از لینک زیر دریافت کنید:

  »» دانلود ثبت نام ایران خودرو برای مادران در آذر (PDF) ««

  فروش فوری وانت آریسان برای مادران در آبان 1401

  شرکت ایران خودرو از تاریخ 22 آبان 1401، فروش فوری وانت آریسان 2 را برای متقاضیان «طرح جوانی جمعیت» آغاز کرده است. براساس بخشنامه شماره 4513 ایران خودرو، ثبت نام از مادران دارای 2 فرزند، به مدت دو شبانه‌روز ادامه داشته و نهایتا در پایان روز دوشنبه 23 آبان‌ماه نیز به اتمام می‌رسد.

  در طرح فروش فوری وانت آریسان جدید، قیمت خودروها قطعی بوده و موعد تحویل آنها نیز یک ماهه اعلام شده است:

  شرایط فروش وانت اریسان 2 برای مادران ویژه آبان 1401

  منبع مطلب : bama.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید