این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  جانور شش پا که می تواند 50 برابر وزن بدن خود بلند کند بازی شهربانو

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  جانور شش پا که می تواند 50 برابر وزن بدن خود بلند کند بازی شهربانو را از این سایت دریافت کنید.

  جانور شش پا که می تواند 50 برابر وزن بدن خود بلند کند

  جانور شش پا که می تواند 50 برابر وزن بدن خود بلند کند - پس از معرفی حشره dung beetle به عنوان قویترین حشره جهان نشریه تلگراف گزارشی از قویتر

  جانور شش پا که می تواند 50 برابر وزن بدن خود بلند کند

  امتیاز دهید ★★★★★ رتبه 5 از 5

  تعداد نظرات 4 دیدگاه تعداد لایک 57 پسندیدن تاریخ انتشار سه شنبه ۷ دی ۱۴۰۰ بازدید 15,169 نفر

  پس از معرفی حشره Dung Beetle به عنوان قویترین حشره جهان، نشریه تلگراف گزارشی از قویترین موجودات زنده ای که ساکن سیاره زمین هستند را بر اساس نسبت قدرت به وزن آنها ارائه کرده است که شاید دیدن نام دو حشره در ابتدای این لیست کمی شگفت آور باشد.

  کرم اوربیتید

  کرم اوربیتید: قدرتمندترین جاندار خشکی بر روی سیاره زمین به شمار می رود. این جاندار در دسته موجودات ساکن در خاک هستند که صدها هزار نمونه از آنها را می توان در یک متر مربع گرد و غبار معمولی موجود در محیط یافت. این جاندار قادر است وزنی هزار و 180 بار سنگینتر از وزن خود را جا به جا کند که در مقیاس انسانی برابر بلند کردن وزنی 82 تنی توسط یک انسان است.

  حشره Dung Beetle

  Dung Beetle: وزنی که این حشره قدرتمند قادر به حمل آن خواهد بود با وزن 6 اتوبوس دو طبقه که توسط انسان کشیده شود برابری می کند. این جاندار قادر است باری هزار و 141 بار سنگین تر از خود را جا به جا کند. Dung Beetle ها از نظر اندازه بدن تنوع بسیاری دارند و می تواند آنها را در ابعادی برابر یک میلیمتر تا 6 سانتیمتر یافت.

  مورچه برگ بر: آرواره این مورچه های بسیار کوچک به گونه ای تکامل یافته است تا با ارتعاشات قوی بتواند قطعات بزرگ برگهای گیاهان را بریده و از جا بکند. این قطعات گاه وزنی 50 برابر وزن بدن مورچه ها را دارند که در مقیاس انسانی با بلند کردن وزنی 2.5 تنی برابری می کند. جامعه این جانداران یکی از پیچیده ترین جوامع در دنیای حیوانات به شمار می رود که می تواند 8 میلیون مورچه را در خود بگنجاند. از دیگر توانایی های این جانداران پرورش مزارعی از قارچها است که بر روی برگ گیاهان رشد می کنند.

  گوریل: این حیوان عظیم الجثه می تواند تا 10 برابر وزن بدن خود را از زمین بلند کند. گوریلهای نر از حداکثر قد 1.75 متر و وزن 200 کیلوگرم برخوردار بوده و ابعاد گوریلهای ماده نصف ابعاد نرها است. این جانداران طول عمری 50 ساله داشته و از اثر انگشت منحصر به فردی برخوردارند.

  عقاب تاجدار آفریقایی: اولین و تنها پرنده ای که در میان قدرتمندترین جانداران زمین جا دارد این پرنده زیبا است که می تواند باری با وزن 16 کیلوگرم، وزنی 4 بار سنگین تر از وزن بدن خود را حمل کند. به گزارش مهر، این پرنده بسیار قوی و مهاجم بوده و شکارچی اصلی میمونها و بزهای کوهی به شمار می رود. ساخت آشیانه این عقاب می تواند تا پنج ماه ادامه داشته باشد زیرا این آشیانه وسعتی برابر دو متر و عمقی برابر سه متر دارد.

  انسان: به لطف یکی از قویترین مردان جهان، "زیدروناس ساویکاس" که قادر است دو برابر وزن بدن خود را حمل کند انسان نیز در لیست قدرتمندترینهای جهان قرار گرفته است. این مرد 34 ساله با قدی برابر 1.9 متر تا کنون توانسته است 285 کیلوگرم وزنه را حمل کرده و 407 کیلوگرم وزنه را به شیوه Deadlift از زمین بلند کند. وی نسبت به یک مرد عادی پنج برابر قدرتمندتر است.

  ببر: حداکثر وزنی که این جانداران وحشی و زیبا توانایی حمل آن را دارند دو برابر وزن بدنشان و در حدود 540 کیلوگرم است. ببرها معمولا وزنی برابر 300 کیلوگرم داشته و بر خلاف جثه ای بزرگ قادرند با سرعتی برابر 64 کیلومتر بر ساعت بدوند. قدرت ضربه یکی از پنجه های یک ببر به اندازه ای است که می تواند جمجمه یک گاو بالغ را را خرد کند.

  فیل: توانایی حمل بار فیلها بسیار زیاد است اما در عین حال این جانداران بسیار سنگین وزن هستند. آنها می توانند باری با حداکثر وزن 9 تن که برابر 1.7 برابر وزن بدنشان خواهد بود را حمل کنند. فیلها بزرگترین جانداران روی خشکی به شمار می روند و تا 70 سال طول عمر دارند. وزن فیلها در زمانی که تازه متولد شده اند 120 کیلوگرم است.

  گاو نر: گاوهای نر توانایی حمل باری 1.5 بار سنگین تر از وزن بدن خود را دارند که این وزن برابر 900 کیلوگرم است. این جانداران معمولا برای باربری یا شخم زدن مزارع مورد استفاده قرار می گیرند.

  خرسهای گریزلی: توله خرسهای گریزلی در هنگام تولد تنها 0.5 کیلوگرم وزن دارند اما در سن بلوغ رشدی وزن آنها تا 550 کیلوگرم نیز افزایش پیدا خواهد کرد. به گزارش مهر، قد این جانداران که آخرین گزینه لیست قدرتمندترین جانداران زمین به شمار می روند، زمانی که بر روی دو پای خود می ایستند به 2.5 متر خواهد رسید و سرعت دویدن آنها 54 کیلومتر بر ساعت تخمین زده شده است.

  ارائه شده توسط : حسین ایزدی

  در وب سایت : پرشین جم

  ثبت دیدگاه برای این مطلب

  نظرات شما عزیزان بارانا حاجی مورچه نمیشه

  پنجشنبه ۲ تیر ۱۴۰۱ -ساعت:۱۳:۰۴:۰۹

  ناشناس

  خوبه من خیلیدوس دارم بازی شهر بانو را ممنون

  سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ -ساعت:۱۷:۰۲:۰۴

  بیتا

  سلام,,میشه مورچه مورچه

  پنجشنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰ -ساعت:۱۳:۱۱:۵۶

  سحر

  جانورشش پا که می توانی ۵۰ برابر خودرا بلند کند

  دوشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۰ -ساعت:۲۳:۱۰:۱۰

  منبع مطلب : persiangem.ir

  جانور شش پا که می تواند ۵۰ برابر وزن خود بلند کند

  جانور شش پا که می تواند ۵۰ برابر وزن خود بلند کند

  جانور شش پا که می تواند ۵۰ برابر وزن خود بلند کند جانور شش پا که می تواند ۵۰ برابر وزن خود بلند کند

  جانور شش پا که می تواند ۵۰ برابر وزن خود بلند کند

  جانور شش پا که می تواند ۵۰ برابر وزن بدن خود بلند کند – پس از معرفی حشره dung beetle به عنوان قویترین حشره جهان نشریه تلگراف گزارشی از قویتر

  لینک دانلود لینک دانلود لینک دانلود

  جانور شش پا که می تواند ۵۰ برابر وزن بدن خود بلند کند

  تعداد نظرات ۳ دیدگاه تعداد لایک ۳۹ پسندیدن تاریخ انتشار سه شنبه ۷ دی ۱۴۰۰ بازدید ۱۲,۱۲۲ نفر

  ارائه شده توسط : حسین ایزدی

  در وب سایت : پرشین جم

  تصاویر قویترین جانداران زمین

  قویترین جانداران دنیا حشره‌ای که ۶ اتوبوس دو طبقه را جابجا می‌کند!

  قدرتمندترین جانداران ساکن سیاره زمین که قدرت آنها بر اساس نسبت قدرت بر وزن به دست آمده است در گزارش نشریه علمی لایو ساینس معرفی شدند.

  به گزارش خبرگزاری مهر، پس از معرفی حشره Du g Bee le به عنوان قویترین حشره جهان، نشریه تلگراف گزارشی از قویترین موجودات زنده ای که ساکن سیاره زمین هستند را بر اساس نسبت قدرت به وزن آنها ارائه کرده است که شاید دیدن نام دو حشره در ابتدای این لیست کمی شگفت آور باشد.

  کرم اوربیتید

  کرم اوربیتید: قدرتمندترین جاندار خشکی بر روی سیاره زمین به شمار می رود. این جاندار در دسته موجودات ساکن در خاک هستند که صدها هزار نمونه از آنها را می توان در یک متر مربع گرد و غبار معمولی موجود در محیط یافت. این جاندار قادر است وزنی هزار و ۱۸۰ بار سنگینتر از وزن خود را جا به جا کند که در مقیاس انسانی برابر بلند کردن وزنی ۸۲ تنی توسط یک انسان است.

  حشره Du g Bee le

  Du g Bee le: وزنی که این حشره قدرتمند قادر به حمل آن خواهد بود با وزن ۶ اتوبوس دو طبقه که توسط انسان کشیده شود برابری می کند. این جاندار قادر است باری هزار و ۱۴۱ بار سنگین تر از خود را جا به جا کند. Du g Bee le ها از نظر اندازه بدن تنوع بسیاری دارند و می تواند آنها را در ابعادی برابر یک میلیمتر تا ۶ سانتیمتر یافت.

  مورچه برگ بر: آرواره این مورچه های بسیار کوچک به گونه ای تکامل یافته است تا با ارتعاشات قوی بتواند قطعات بزرگ برگهای گیاهان را بریده و از جا بکند. این قطعات گاه وزنی ۵۰ برابر وزن بدن مورچه ها را دارند که در مقیاس انسانی با بلند کردن وزنی ۲٫۵ تنی برابری می کند. جامعه این جانداران یکی از پیچیده ترین جوامع در دنیای حیوانات به شمار می رود که می تواند ۸ میلیون مورچه را در خود بگنجاند. از دیگر توانایی های این جانداران پرورش مزارعی از قارچها است که بر روی برگ گیاهان رشد می کنند.

  گوریل: این حیوان عظیم الجثه می تواند تا ۱۰ برابر وزن بدن خود را از زمین بلند کند. گوریلهای نر از حداکثر قد ۱٫۷۵ متر و وزن ۲۰۰ کیلوگرم برخوردار بوده و ابعاد گوریلهای ماده نصف ابعاد نرها است. این جانداران طول عمری ۵۰ ساله داشته و از اثر انگشت منحصر به فردی برخوردارند.

  عقاب تاجدار آفریقایی: اولین و تنها پرنده ای که در میان قدرتمندترین جانداران زمین جا دارد این پرنده زیبا است که می تواند باری با وزن ۱۶ کیلوگرم، وزنی ۴ بار سنگین تر از وزن بدن خود را حمل کند. به گزارش مهر، این پرنده بسیار قوی و مهاجم بوده و شکارچی اصلی میمونها و بزهای کوهی به شمار می رود. ساخت آشیانه این عقاب می تواند تا پنج ماه ادامه داشته باشد زیرا این آشیانه وسعتی برابر دو متر و عمقی برابر سه متر دارد.

  انسان: به لطف یکی از قویترین مردان جهان، زیدروناس ساویکاس که قادر است دو برابر وزن بدن خود را حمل کند انسان نیز در لیست قدرتمندترینهای جهان قرار گرفته است. این مرد ۳۴ ساله با قدی برابر ۱٫۹ متر تا کنون توانسته است ۲۸۵ کیلوگرم وزنه را حمل کرده و ۴۰۷ کیلوگرم وزنه را به شیوه Deadlif از زمین بلند کند. وی نسبت به یک مرد عادی پنج برابر قدرتمندتر است.

  ببر: حداکثر وزنی که این جانداران وحشی و زیبا توانایی حمل آن را دارند دو برابر وزن بدنشان و در حدود ۵۴۰ کیلوگرم است. ببرها معمولا وزنی برابر ۳۰۰ کیلوگرم داشته و بر خلاف جثه ای بزرگ قادرند با سرعتی برابر ۶۴ کیلومتر بر ساعت بدوند. قدرت ضربه یکی از پنجه های یک ببر به اندازه ای است که می تواند جمجمه یک گاو بالغ را را خرد کند.

  فیل: توانایی حمل بار فیلها بسیار زیاد است اما در عین حال این جانداران بسیار سنگین وزن هستند. آنها می توانند باری با حداکثر وزن ۹ تن که برابر ۱٫۷ برابر وزن بدنشان خواهد بود را حمل کنند. فیلها بزرگترین جانداران روی خشکی به شمار می روند و تا ۷۰ سال طول عمر دارند. وزن فیلها در زمانی که تازه متولد شده اند ۱۲۰ کیلوگرم است.

  گاو نر: گاوهای نر توانایی حمل باری ۱٫۵ بار سنگین تر از وزن بدن خود را دارند که این وزن برابر ۹۰۰ کیلوگرم است. این جانداران معمولا برای باربری یا شخم زدن مزارع مورد استفاده قرار می گیرند.

  خرسهای گریزلی: توله خرسهای گریزلی در هنگام تولد تنها ۰٫۵ کیلوگرم وزن دارند اما در سن بلوغ رشدی وزن آنها تا ۵۵۰ کیلوگرم نیز افزایش پیدا خواهد کرد. به گزارش مهر، قد این جانداران که آخرین گزینه لیست قدرتمندترین جانداران زمین به شمار می روند، زمانی که بر روی دو پای خود می ایستند به ۲٫۵ متر خواهد رسید و سرعت دویدن آنها ۵۴ کیلومتر بر ساعت تخمین زده شده است.

  کپی شد

  جانور شش پا که می تواند ۵۰ برابر وزن خود بلند کند

  خانه » مطلب جدید » جانور شش پا که می تواند ۵۰ برابر وزن خود بلند کند

  منبع مطلب : www.pasokhkadeh.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 3 روز قبل
  0

  مورچه

  الناجوون 8 روز قبل
  0

  عالییییییی

  فاطمه 2 ماه قبل
  0

  جواب چیست

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  جانور شش پاکه می‌تواند ۵۰برابروزن بدن خود بلند کند

  Setayesh 3 ماه قبل
  0

  کسی جواب رو میدونه

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  جانور شش پا که می‌تواند ۵۰ برابر وزن خود بلند کند

  فهیمه 5 ماه قبل
  1

  مورچه

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  کسی میدونه؟

  گیسو بانو 6 ماه قبل
  0

  جواب رو میدونید

  ناشناس 6 ماه قبل
  0

  جانور شش پا که می تواند ۵۰ برابر وزن بدن خود بلند کند

  M..a 6 ماه قبل
  0

  حشره

  علیرض 8 ماه قبل
  0

  عنکبوت

  مهدی 8 ماه قبل
  5

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  0
  علیرض 8 ماه قبل

  مورچه

  برای پاسخ کلیک کنید