این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  جذب انرژی مثبت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  جذب انرژی مثبت را از این سایت دریافت کنید.

  چگونه انرژی مثبت را از کائنات دریافت کنیم؟ جذب انرژی مثبت در زندگی » جادوی باور

  ی شک جاری بودن انرژی مثبت در زندگی.... کائنات دائماً در حال ارسال ارتعاشات و انرژی های مثبت و نیکو به سمت ما هستند..

  چگونه انرژی مثبت را از کائنات دریافت کنیم؟

  تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۴۰۰

  بی شک جاری بودن انرژی مثبت در زندگی، باعث میشود تا بتوانیم در مراحل مختلف زندگیمان برتر عمل کنیم و زندگی شادتر و موفق تری داشته باشیم. کائنات دائماً در حال ارسال ارتعاشات و انرژی های مثبت و نیکو به سمت شماست. اما اکثر مردم با ذهن و تفکرات خود از دریافت این انرژی و ارتعاشات جلوگیری میکنند.

  در ادامه قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه انرژی مثبت را از کائنات دریافت نمایید و آن را در زندگیتان جاری کنید، پس در ادامه با جادوی باور همراه باشید.

  محتویات

  اخبار و حاشیه تعطیل!

  در اکثر خانه ها علاوه بر اینکه تلویزیون دائماً در حال پخش اخبار است بلکه اعضای خانواده دائماً در حال بازگو کردن اخبارهای منفی هستند که این کار باعث میشود تا انرژی مثبتی که در خانه جاری است جای خود را به انرژی منفی و نگرانی بدهد.

  همچنین عده ای از مردم به عنوان تفریح یا سرگرمی هر روز بخش حوادث روزنامه ها را مطالعه میکنند و دائماً این حوادث را در ذهن خود تکرار میکنند و یا عده ای در فضای مجازی دائماً به دنبال حاشیه ها و دعواهای دیگران هستند.

  این اعمال باعث میشود تا اخبار منفی در ذهن ما جاخوش کنند و دائماً در ذهن ما تکرار شوند و همانطور که میدانید افکار ارتعاش بسیار قوی دارند و در واقع با فکر کردن به اخبار و یا اتفاقات منفی در حال ارتعاش فرستادن به سمت آن اتفاق یا خبر ناگوار هستید.

  شکرگذاری کنید

  در زندگی همه ما نعمت هایی وجود دارد که ما آنها را نادیده میگیریم. اگر هر روز بابت داشته هایتان شکرگزاری کنید در آن صورت متوجه خواهید شد که شما چقدر ثروتمند هستید در اینجا منظور از ثروتمند بودن فقط ثروت مادی یا اقتصادی نیست.

  مهم نیست آن چیزی که بابتش شکرگذاری میکنید چقدر کوچک یا بزرگ است؛ شما میتوانید برای هر آنچه که دارید شکر گذاری کنید.

  شکرگذاری باعث میشود تا شما دائماً در حال ارسال و دریافت ارتعاشات و انرژی مثبت باشید. این عمل توسط بزرگانی مانند مولانا نیز توصیه شده است:

  شکر نعمت نعمتت افزون کند، کفر نعمت از کفت بیرون کند

  هدف گذاری کنید

  قطعا داشتند هدف میتواند به شما انگیزه و انرژی بدهد. از اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود لیستی تهیه کنید و یا برای اهدافتان تابلوی کائنات بسازید. هیچگاه برای اهدافتان حسرت نخورید یا از رسیدن به آنها نا امید نشوید.

  هدف های روزانه یا هفتگی برای خودتان مشخص کنید و پس از اینکه توانستید به آن اهداف برسید برای خود هدیه ای بخرید. هدیه حتما نباید گران قیمت یا سنگین باشد میتوانید نوشیدنی برای خود بخرید یا یک استراحت به خود بدهید.

  حتی میتوانید این تصور را برای خود ایجاد کنید که در حال حاضر به هدف و رویایتان رسیده اید و خیال پردازی کنید. فقط توجه داشته باشید در هیچکدوم از این مراحل نباید حس و انرژی منفی داشته باشید.

  از جملات تاکیدی استفاده کنید

  دائماً در حال تکرار جملات تاکیدی مثبت باشید این کار باعث میشود این جملات در ذهن و ضمیر ناخودآگاه شما نقش ببندد. ما قبلا مقاله جداگانه به همراه ویدیو صوتی جملات تاکیدی مثبت را برای شما در جادوی باور اماده کرده ایم جهت مشاهده بر روی دکمه زیر کلیک کنید:

  جملات تاکیدی مثبت صوتی قانون جذب

  جملات تاکیدی مثبت در بر دارنده مفاهیم و کلماتی هستند که گفتن آنها باعث میشود تا احساس مثبت و نیکویی در شما ایجاد شود.

  همینطور این جملات باعث تقویت باورهای شما میشوند. به طور کلی استفاده از جملات تاکیدی مثبت هم در کوتاه مدت و هم در بلند مدت باعث بالا بردن ارتعاش و انرژی شما میشود.

  به خودتان افتخار کنید

  عزت نفس داشته باشید و خودتان را دوست داشته باشید. مهم نیست دست آوردتان چقدر کوچک یا بزرگ بوده است بابت اعمالی که انجام داده اید به خودتان افتخار کنید. از تجاربی که در شکست ها بدست آوردید استفاده کنید و همچنین بابت شکست هایی که مقدمه ای برای پیروزی شما شده است به خودتان افتخار کنید.

  در این بخش منظور این نیست که بابت هر کاری چه غلط و چه درست به خود ببالید بلکه منظور این است که خودتان را سرزنش نکنید.

  دورتان را از انسان های منفی خلوت کنید

  شخصیت شما شبیه به شخصیت افرادی میشود که بیشترین زمان را با آنها سپری میکنید پس این موضوع خیلی حائز اهمیت است که شما به چه کسانی وقت خود را میگذرانید. اطرفتان را از افراد منفی خالی کنید و یا سعی کنید با آنها کمتر در ارتباط باشید. وقتتان را با افرادی بگذرانید که از لحاظ شخصیتی شبیه به الگوهای شما هستند.

  همچنین برنامه ها و اهدافتان را به افراد منفی یا بدبین نگویید چون قطعاً پشیمانتان خواهند کرد. به طور کلی انتخاب دوست یا همنشنین در آینده شما تاثیر مستقیم و پر رنگی دارد.

  بگفتا من‌ گِلی‌ ناچیز بودم

  ‌ولیکن‌ مدتی‌ با گُل‌ نشستم‌

  کمال‌ هم‌نشین‌ در من‌ اثر کرد

  وگرنه‌ من‌ همان‌ خاکم‌ که‌ هستم …

  سعدی

  مطالب تصادفی

  جول اوستین خدا به خوبی ها دستور میدهد تا به طرفتان بیایند

  جان کهو | چگونه از طریق ذهن به موفقیت برسیم

  چگونه فوق العاده موفق شویم (دوبله فارسی) کوین ترودو

  ناپلئون هیل – قوانین طلایی موفقیت – تصویری

  دیدگاه‌ها

  حسین گفت:

  ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ در ۱۰:۱۱ بعد از ظهر

  من باتشکر از شما بابت مطالب زیبا وشعر پرمعنی که بارها خوانده بودم ولی تااین لحظه به عمق معنی شعر دقت نکرده بودم انرژی مثبت برای خودم وشما وکسانی که مطلب من را میخوانند تولید میکنم پاینده باشید

  پاسخ کاربر ۱۶۷۷۲ گفت:

  ۱۴۰۰/۱۱/۰۸ در ۱۲:۰۸ بعد از ظهر

  خیلی متشکرم از سایت جادوی باور بابت توضیحات زیبا و این شعر بسیار زیبا

  پاسخ

  دیدگاهتان را بنویسید

  دسته بندی محتویات سایت

  زندگینامه افراد موفق

  (۱۶۶) آموزش قانون جذب (۷۳) آنتونی رابینز (۶) اپرا وینفری

  منبع مطلب : jadoyebavar.ir

  12 روش ساده برای جذب انرژی مثبت

  فقط آن چه شما را از هر چیز خوبی که دنیا برای شما نگه داشته محروم می کند، ناسازگاری خود شما با احساستان و انرژی مثبت است.در این مقاله با ما همراه باشید

  قانون جذب

  ۱۲ روش ساده برای جذب انرژی مثبت

  در ۱۹ تیر ۱۳۹۸ به روز رسانی شده در ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۶

  راهکارهای طلایی برای جذب انرژی مثبت در زندگی

  تمام اشیا ارتعاش دارند. در دنیا هر چیزی که می بینید، می شنوید و حتی لمس می کنید دارای ارتعاش هستند. وقتی هم خواسته یا ناخواسته به آن نزدیک می شویم، در حوالی ارتعاش قرار می گیریم. این مورد در رابطه با حوزه ی فکر و انرژی مثبت هم درست است.

  مثلا اگر سلول مغز مرتعش شود موجی از انرژی الکتریکی از خود بروز می دهد که به دنبال مکانی برای مستقر شدن است. و اگر شما خواسته و یا ناخواسته داخل این حوزه قرار بگیرید، در طول ارتعاش سلول های مغزتان با این فرد سازگار می شوید. بنابراین بر اساس قانون جذب این ارتعاش ها می توانند خواسته ها یا ناخواسته های شما را جذب کنند؛ به همین دلیل است که آن ها به صورت مثبت و منفی روی ذهن شما تاثیر می گذارند. در ادامه راجع به چگونگی جذب انرژی مثبت صحبت می کنیم با ما همراه باشید.

  هر فکری ارتعاش دارد و حتی قابل اندازه گیری است. وقتی این ارتعاش زیاد باشد می تواند به هدف تبدیل شود. این مرحله، مرحله ی بسیار جذابی است و شما می توانید در آن انرژی مثبت و شادی را به وضوح احساس کنید تا زندگی ایده آلی که در ذهن دارید تبدیل به واقعیت شود.

  دکتر وین دایر در رابطه با این مطلب به خوبی در کتاب خود توضیح داده است. اگر چیزی را در درون خود می بینید نتیجه این انتخاب است که هر چیزی را در دنیا چگونه می بینید و چگونه پردازش می کنید. به زبان ساده تر شما هرچه در درون خود می بینید در دنیا هم می توانید ببینید. ولی اگر چیزی در خودتان نبینید، در دنیای پیرامون خود هم نمی توانید آن را ببینید. فقط آن چه شما را از هر چیز خوبی که دنیا برای شما نگه داشته محروم می کند، ناسازگاری خود شما با احساستان و انرژی مثبت است.

  در این جا به ۱۰ نکته ای که هر انسانی باید در رابطه با انرژی مثبت یاد بگیرد می پردازیم:

  ۱ – در مورد افکار خود آگاهی داشته باشید

  فکرها همیشه به بار می نشینند پس بهترین ها را انتخاب کنید. هر فکری که به ذهن شما می آید در شما تاثیر زیادی می گذارد. اگر شما در طول روز مثبت فکر کنید و انرژی مثبت از خودتان ساطع کنید، بر اساس قانون جذب همان فکر مثبت به شما بر می گردد.

  البته این اتفاق یک شبه به وجود نمی آید، باید از فکر مثبت کوچک شروع کنید و آن را ادامه بدهید تا نتیجه بگیرید. وقتی فکر منفی به ذهن شما خطور کرد، سریع آن را از ذهن خود پاک کنید و فکر مثبت را جایگزین آن کنید تا ذهن خود را عادت دهید. جمله های کوتاه را برای خود بنویسید و جلویتان بگذارید تا در کل روز بتوانید به آن نگاه کنید و آن را بخوانید. مثلا روی در یخچال. جلوی لپ تاپ و….

  ۲ – برای جذب انرژی مثبت همیشه به نیروی برتر وصل شوید

  اگر زمان کوتاهی را در اختیار دارید سکوت کنید و به انرژی مثبت وصل شوید. البته اوایل این کار برایتان خیلی سخت است. این که سکوت کرده و ذهن خود را آرام کنید خیلی سخت است. اما با تمرین می توانید در این موقعیت ها از ذهن قدرتمند خود استفاده کنید. مهم نیست از چه طریق و در چه مدتی این کار را انجام می دهید مهم این است که حتما آن را انجام دهید.

  ۳ – در مورد غذایی که می خورید آگاهی کامل داشته باشید

  غذاها دارای ارتعاش هستند برخی از غذاها ارتعاش بالایی دارند و برخی غذاهای دیگر ارتعاش پایین تری دارند. اگر از غذاهایی استفاده کنید که از افت کش استفاده شده باشد ارتعاش پایین تری دارد و غذاهایی که از مواد ارگانیک استفاده شده باشد، جزو غذاهایی هستند که ارتعاش بالاتری دارند.

  غذاهایی که ارگانیک هستند مثل آجیل، سبزیجات، سویا و روغن زیتون خالص ارتعاش بالایی دارند و غلات و لبنیات و مواد غذایی ارتعاش پایین تری نسبت به آن دارند. البته این مورد راجع به همه ی آدم ها درست نیست. توجه به این که در حین غذا و دو ساعت بعد از غذا چه احساسی دارید برای تخمین زدن ارتعاش و انرژی مثبت و منفی تست درست تری است.

  ۴ – بپذیرید همه چیز قابل کنترل نیست

  اضطراب زیاد نتیجه شرایط بد است که ما روی آن کنترل نداریم. همیشه موقعیت هایی وجود دارد که شما از آن راضی نیستید زمانی که نمی توانید آن را درست کنید وقت آن است که بپذیرید و تلاش کنید بهتر شود. این را بدانید زمانی که کنترل چیزی در دست شما نیست، نگرانی مسئله مهمی نیست. اگر خود را در معرض نگرانی قرار دهید به مرور زمان به افسردگی مبتلا می شوید.

  @[email protected]#=img=#

  شاید این مطالب را دوست داشته باشید

  ۱۰۰ مورد از بهترین کتاب های توسعه فردی

  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ نه گفتن به معلم ۱ خرداد ۱۴۰۱

  مدیتیشن برای خودآگاهی چیست؟

  ۱۵ فروردین ۱۴۰۱

  غلبه بر عزت نفس پایین با ذهن آگاهی چگونه امکان پذیر می شود؟

  ۱۸ دی ۱۴۰۰

  مزایای شکست که به خاطر آن ها باید شکست را دوست داشته باشید

  ۱۷ دی ۱۴۰۰

  هر آنچه در مورد نقاط قوت و ضعف باید بدانید

  ۱۶ دی ۱۴۰۰ قبلی بعدی ۱ از ۱۴۸

  ۵ – به موسیقی هایی که گوش می دهید توجه کنید

  شعرهایی که حاوی فحش، خشونت، ترس و هیجان هستند، این پیام ها را به ناخودآگاه خود می فرستند. اگر بخواهیم عشق را جذب کنیم باید ترانه های پرحرارت و شعرهایی که راجع به عشق های واقعی هستند، را گوش دهید. اگر به دنبال صلح و ارامش هستید باشد موسیقی های صلح را گوش کنید.

  ۶ – برای جذب انرژی مثبت به محیط خانه خود توجه کنید

  شما زمان زیادی را در خانه سپری می کنید که بر ارتعاش شما اثر می گذارد. مثلا مجسمه، تابلو، سنگ ها، کتاب ها، رنگ دیوارها و حتی چیدن مبلمان دارای انرژی هستند. انرژی خانه هایتان را با فنگ شویی بالا ببرید.

  ۷ – برنامه هایی که ارتعاش منفی دارند را کمتر ببینید

  برنامه تلویزیونی زیادی وجود دارد که صحنه های خشن و خونریزی دارد که انرژی منفی دارد و با دیدن این برنامه ها این انرژی منفی را وارد خانه می کنید.

  ۸ – از سطح ارتعاش دوستان و خانواده تان اطلاع پیدا کنید

  انرژی خودتان را با دوستانی که ارتعاش بالایی دارند، بگذرانید زیرا افراد قدرتمند شما را قدرتمند و بزرگ می کنند. دوستان شما انعکاسی از شما هستند.

  منبع مطلب : parvaresheafkar.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید