این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  جلو بازو ارنولدی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  جلو بازو ارنولدی را از این سایت دریافت کنید.

  آپارات

  منبع مطلب : www.aparat.com

  آموزش تصویری جلو بازو آرنولدی

  در مقاله آموزش تصویری جلو بازو آرنولدی اول به علت شهرت عضله بازو آرنولد خواهیم پرداخت و بعد روش صحیح اجرای حرکت جلو بازو آرنولدی را با تصویر خواهیم گفت

  آموزش تصویری جلو بازو آرنولدی

  تناسب اندام, حرکات مفید ورزشی, یو پی اس خبری یک نظر بگذارید

  کسانی که بیش از 3 ماه به باشگاه رفته باشند اسم این تمرین پرورش اندام را شنیده اند. اول به شما راز بازوهای خوش فرم آرنولد شوارتزنگر را خواهیم گفت و خواهید خواند که چرا بازوهای آرنولد اینقدر معروف هستند و بعد به آموزش جلو بازو آرنولدی خواهیم پرداخت.

  اغلب کسانی که علاقه ای به رشته پرورش اندام و تناسب اندام دارند فکر می کنند آرنولد شوارتزنگر به خاطر بازوهای بزرگ معروف است در صورتی که رونی کلمن قهرمان افسانه ای پرورش اندام و مسترالمپیا بازوهای بزرگتر از آرنولد داشت ولی اندام او شهرت آرنولد را بدست نیاوردند، پس راز محبوبیت عضله دو سر آرنولد در چیست؟

  جلو بازوی آرنولد به خاطر پیک بالا شهرت دارد نه به خاطر حجم و اندازه بازوی آرنولد ؛ تمرین در تمام زوایا و سخت کوشی باعث شده ارتفاع عضله جلو بازوی آرنولد ، زیبایی ویژه ای به اندام او بدهد.

  وقتی شما صاحب زیباترین عضله باشید تمرینات شما هم شهرت خواهند یافت، اینکه آیا جلو بازو آرنولدی ابتکار خود او بوده یا نه مشخص نیست ولی بی شک این حرکت با اسم او شناخته می شود. فیگور آرنولد به خوبی صحبت های ما را ثابت خواهد کرد تصویر فیگور جلو بازو آرنولد را مشاهده کنید.

  تصویر بازوی آرنولد

  همانطور که در این تصویر قدیمی که احتمالا برای مسابقات مسترالمپیا 1985 است مشاهده می کنید خلوص عضله و ارتفاع عضله بازو آرنولد ویژه است و شاید تکرار بوجود آمدن همچین بازویی سخت باشد.

  آموزش تصویری جلو بازو آرنولدی

  شما در دو تصویر می توانید این حرکت را آموزش ببینید و در خانه و باشگاه اجرا کنید، چراکه به وسیله زیادی احتیاج نیست و فقط یک دمبل نیاز است.

  همانطور که در تصویر مشخص است شما باید لبه یک نیمکت یا صندلی بنشینید و در حالی که یک دست خود را روی پای خود قرار داده اید با دست دیگر دمبل را برداشته کمی به جلو خم شوید آرنج خود را همانند تصویر روی پا قرار داده و از پایین دمبل را به بالا حرکت دهید وقتی دمبل همانند عکس به اندازه کافی بالا آمد با یک مکث کوتاه آن را به پایین هدایت کند در پایین هم دست شما بصورت کامل صاف نمی شود و حرکت مجدد تکرار می شود.

  در تصاویری که از آرنولد موجود است او این حرکت را بصورت مختلف (نشسته روی نیمکت یا بدون نیمکت) اجرا می کرده ولی چیزی که در همه عکس ها کاملا مشخص هست شدت و هیجان تمرین است.

  تمرین جلو بازو آرنولدی نتیجه نخواهد داد مگر اینکه شما به اوج هیجان و شدت تمرین برسید پس حرکت را به شکلی اجرا کنید که گویی آرنولد در کنار شما ایستاده و میخواهد بعد از شما تمرین کند.

  در تصویر زیر روش صحیح اجرای جلو بازو آرنولدی نمایش داده شده است.

  آموزش جلو بازو آرنولدی

  5/5 - (1 امتیاز)

  منبع مطلب : salamat.life

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید