این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  جواب کنکور دی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  جواب کنکور دی را از این سایت دریافت کنید.

  اعلام نتایج اولیه کنکور دی 1401 تا نیمه اسفند

  به گزارش ایسنا، عبدالرسول پورعباس صبح امروز در بازدید از حوزه امتحانی نوبت اول کنکور سراسری 1402 در دانشگاه علامه طباطبائی، در مورد برگزاری نوبت اول کنکور سال 1402 گفت...

  اعلام نتایج اولیه کنکور دی 1401 تا نیمه اسفند

  اعلام نتایج اولیه کنکور دی 1401 تا نیمه اسفند به گزارش ایسنا، عبدالرسول پورعباس صبح امروز در بازدید از حوزه امتحانی نوبت اول کنکور سراسری 1402 در دانشگاه علامه طباطبائی، در مورد برگزاری نوبت اول کنکور سال 1402 گفت...

  8,743

  رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره وضعیت داوطلبان کنکوری شهر خوی که روز گذشته زلزله ۵/۴ ریشتری در آن به وقوع پیوست و باعث بروز خساراتی شد، اظهار کرد: هماهنگی‌های لازم در ارتباط با برگزاری کنکور داوطلبان این شهر انجام شده است. همچنین با توجه به وقوع سیل در برخی بخش‌های استان سیستان و بلوچستان، از استاندار خواسته‌ایم که با استفاده از ظرفیت حمل و نقل هوایی، داوطلبان را به نقطه امن منتقل کنند.

  به گزارش ایسنا، عبدالرسول پورعباس صبح امروز در بازدید از حوزه امتحانی نوبت اول کنکور سراسری ۱۴۰۲ در دانشگاه علامه طباطبائی، در مورد برگزاری نوبت اول کنکور سال ۱۴۰۲ گفت: نخستین کنکور زمستانی از صبح امروز در حال برگزاری است و موضوع گرمایش سالن‌های برگزاری آزمون در کانون توجه قرار گرفته است.وی با بیان این‌که امروز حدود ۵۵۰ هزار نفر در دو آزمون گروه تجربی و گروه زبان‌های خارجی در دو نوبت صبح و عصر کنکور خود را برگزار می‌کنند، گفت: امیدوارم بتوانیم نتایج اولیه آزمون را تا نیمه نخست اسفندماه اعلام کنیم.پورعباس یادآور شد: نمراتی که در نیمه اول اسفندماه اعلام می‌شود نمره خام داوطلبان است؛ هنگامی که سوابق تحصیلی از سوی آموزش و پرورش اعلام شود نمره کل داوطلبان به اطلاع آنها می‌رسد. نمره کل داوطلبان، نمره تراز شده است که شامل ۴۰ درصد سوابق تحصیلی و ۶۰ درصد نمره کنکور داوطلب است.

  رئیس سازمان سنجش آموزش کشور ادامه داد: به نظر می‌رسد، اغلب داوطلبان به صورت آزمایشی در آزمون نوبت اول کنکور ۱۴۰۲ شرکت کرده‌اند که این موضوع برای ارزیابی وضعیت فرد قلمداد می‌شود. سازمان سنجش از داوطلبان می‌خواهد که هر دو نوبت آزمون را جدی بگیرند چرا که این احتمال وجود دارد که داوطلبان بخواهند در نوبت اول به نتیجه خوب دست یابند.وی درباره امنیت برگزاری نوبت اول آزمون سال ۱۴۰۲ گفت: همه دستگاه‌های اجرایی کشور برای برگزاری کنکور به پای کار آمده‌اند سه شبکه بزرگ عمده در ارتباط با مساله تقلب در کنکور کشف شدند.

  سازمان سنجش کشور برای نخستین بار طی همکاری با پلیس فتا، وزارت اطلاعات، ضابطین قضایی و قضات کشیک موفق به کشف یک شبکه تقلب در شهر گرگان شد و یکی دیگر از این شبکه‌های بزرگ تقلب در یکی از شهرستان‌های کشور کشف شد.رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره شبکه‌های کشف شده در تهران توضیح داد: در جریان رصد پلیس فتا ۸۳۷ شبکه اینترنتی مجرمانه کشف شدند که ۵۴ نفر متهمان عضو این سایت‌ها از شهرهای اقماری استان تهران بودند. بررسی‌ها نشان می‌دهد این شبکه‌ها پوشش کشوری داشتند و محل استقرار آنها در شهرهایی مثل گرگان و تهران بود.پورعباس اضافه کرد: دستگاه‌های زیادی از این افراد کشف و ضبط شد.

  وی با اشاره به این‌که سوابق تحصیلی داوطلبان در کنکور ۴۰ درصد تاثیر مستقیم دارد، ادامه داد: برخی از داوطلبانی که از سوابق تحصیلی برخوردار بودند در دی‌ماه فرصت داشتند که برای ترمیم سوابق تحصیلی خود اقدام کنند اما اگر داوطلبان از سوابق تحصیلی برخوردار نیستند باید در بازار برای خود سابقه ایجاد کنند.رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: اغلب داوطلبان به صورت آزمایشی در این آزمون شرکت می‌کنند و تمرکز خود را روی آزمون تیرماه سال آینده می‌گذارند. تمام افرادی که در این آزمون شرکت کرده‌اند می‌توانند در آزمون تیرماه شرکت کنند

  منبع : ایسنا

  منبع مطلب : www.kanoon.ir

  نتایج کنکور دی ماه ۱۴۰۱

  در این مقاله هیوا در خصوص زمان اعلام نتایج کنکور سراسری دی 1401، سایت اعلام نتایج و نحوه اعلام نتایج اولیه و نهایی کنکور سراسری دی 1401 توضیحاتی ارائه شده است .

  نتایج کنکور دی ماه ۱۴۰۱

  نتایج کنکور سراسری دی ماه 1401 در دو مرحله به صورت نتایج اولیه و نتایج نهایی اعلام می شود. شرکت کنندگان کنکور می توانند در بازه زمانی مشخص شده با استفاده از اطلاعات شخصی ثبت نامی خود، اقدام به مشاهده و دریافت نتایج اولیه و نهایی کنکور سراسری دی ماه در سایت سازمان سنجش  sanjesh.orgنمایند.

  برای مشاوره نحوه دریافت نتایج کنکور دی 1401

  برای مشاوره نحوه دریافت نتایج کنکور دی 1401

  پس از برگزاری آزمون سراسری، نتایج کنکور در دو مرحله اولیه و نهایی به اطلاع داوطلبان آزمون می رسد. نتایج اولیه کنکور حدود یک ماه پس از برگزاری و نتایج نهایی پس از اتمام مرحله انتخاب رشته منتشر می شود. داوطلبان برای دسترسی و مشاهده نتایج کنکور دی به اطلاعات شخصی ثبت نامی خود نیاز دارند.

  داوطلبان برای مشاهده نتایج کنکور دی ماه ۱۴۰۱ می بایست در بازه زمانی اعلام شده توسط سازمان سنجش به سایت این سازمان مراجعه نموده سپس برای انجام مراحل بعدی اقدام نمایند. برای اشنایی بیشتر داوطلبان با زمان و نحوه دریافت جواب این آزمون، در این مقاله به بررسی زمان اعلام نتایج کنکور دی، سایت اعلام نتایج، نحوه و مشاوره اعلام نتیجه کنکور سراسری دی ماه 1401 پرداخته شده است. با ما تا آخر این مقاله همراه باشید!

  زمان اعلام نتایج کنکور دی 1401

  داوطلبان کنکور سراسری ۱۴۰۱ پس از برگزاری آزمون، منتظر اعلام نتایج می باشند. اولین مرحله اعلام نتایج، یک ماه پس از برگزاری آزمون به صورت نتایج اولیه کنکور سراسری برای اطلاع رسانی به داوطلبان می شود. مجری برگزاری این آزمون همانند سال های قبل سازمان سنجش بوده و تمامی اطلاع رسانی ها و اعلام نتایج از درگاه این سازمان به نشانیsanjesh.org  منتشر می شود. در این بخش به توضیح زمان جواب کنکور دی 1401 پرداخته شده است.

  زمان اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری دی ۱۴۰۱

  همانطور که اشاره شد، اولین مرحله اعلام نتایج، اعلام نتیجه اولیه کنکور سراسری دی ماه 1401 می باشد. داوطلبان با توجه به بازه زمانی مشخص شده توسط سازمان سنجش می توانند به سایت این سازمان مراجعه نموده و با استفاده از اطلاعات ثبت نامی خود اقدام به مشاهده و دریافت نتایج خود نمایند. داوطلبان پس از مشاهده نتایج، می بایست مدارک خود را برای انتخاب رشته کنکور سراسری آماده نمایند.

  براساس اعلام معاون سازمان سنجش زمان اعلام نتایج اولیه کنکور دی ۱۴۰۱ در اسفند ماه می باشد، اما با توجه به روند اعلام نتایج کنکور سراسری سال های قبل، می توان بازه زمانی را برای انتشار نتایج کنکور دی 1401 پیش بینی نمود. به طور کلی نتایج اولیه آزمون سراسری یک ماه پس از برگزاری منتشر شده و با توجه به زمان برگزاری کنکور دی ماه در تاریخ 29 و 30 دی ماه، پیش بینی می شود نتایج اولیه در اوایل اسفند ماه ۱۴۰۱ اعلام شود.

  پس از اعلام نتایج اولیه، داوطلبان می بایست اقدام به انتخاب رشته نموده و رشته محل های مورد نظر خود را در فرم انتخاب رشته خود وارد نمایند. بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده، انتخاب رشته داوطلبان همانند کنکور سال های قبل در مرداد ماه انجام می پذیرد.

  زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری دی ۱۴۰۱

  پس از اعلام نتایج اولیه و تکمیل مرحله انتخاب رشته توسط داوطلبان، داوطلبان می بایست منتظر اعلام بازه زمانی برای انتشار نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری دی ماه بمانند. با توجه به آخرین مطالب منتشر شده، هنوز بازه زمانی مشخصی برای زمان اعلام نتیجه کنکور سراسری دی ماه ۱۴۰۱ منتشر نشده است.

  بر این اساس، داوطلبان می بایست انتخاب رشته خود را در مرداد ماه سال بعد، همراه با سایر داوطلبان کنکوری تیر ماه تکمیل نموده و منتظر اعلام نتایج باشند. طبق این موضوع، احتمال انتشار نتایج نهایی کنکور سراسری دی ماه در شهریور ماه سال بعد وجود خواهد داشت. بنابراین داوطلبان می توانند نتایج نهایی کنکور دی 1401 را حدود هفت الی هشت ماه پس از برگزاری آزمون مشاهده و دریافت نمایند.

  لازم به ذکر است که هنوز بازه زمانی دقیقی در خصوص اعلام نتیجه کنکور سراسری دی ماه ۱۴۰۱ به صورت رسمی منتشر نشده است. تمامی بازه های زمانی قرار گرفته در متن این مقاله پس از انتشار زمان دقیق اعلام نتایج کنکور دی 1401 بروزرسانی خواهد شد.

  معمولا داوطلبانی که فرآیند انتخاب رشته خود را توسط مشاوران خوب انجام داده اند، نسبت به سایر داوطلبانی که به تنهایی انتخاب رشته کرده اند، نتایج بهتری را کسب می کنند. لازمه داشتن انتخاب رشته ای خوب، تفسیر درست کارنامه اولیه می باشد که در مقاله زیر اطلاعات لازم در این باره ارائه شده است.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید