این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  حذف پیام های تبلیغاتی همراه اول

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  حذف پیام های تبلیغاتی همراه اول را از این سایت دریافت کنید.

  همراه اول

  برای عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی، مشترکین می توانند به یکی از روش های زیر اقدام کنند 1 ارسال عدد 1 به 8999 ۱ مشترکین می توانند با ارسال عدد ۱ به سرشماره ۸۹۹۹ نسبت به قطع سرویس پیام تبلیغاتی خود اقدام نمایند. ۲ پيامك های اطلاع رساني اپراتور و اطلاع رساني سرويس هاي پايه و باند پهن همراه اول پیامک های تبليغاتی محسوب نمی شوند. بنابراین درصورت قطع سرویس پیام تبلیغاتی مشترکین این نوع پیام ها را دریافت خواهند نمود.

  عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی

  برای عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی، مشترکین می توانند به یکی از روش‌های زیر اقدام کنند:

  ارسال عدد «1» به «8999» شماره گیری کد دستوری *8999# شماره گیری کد دستوری *800# تماس با مرکز اطلاع رسانی 9990

  مشترکین می توانند با ارسال عدد 1 به سرشماره 8999، نسبت به قطع سرویس پیام تبلیغاتی خود اقدام نمایند.

  پیامك های اطلاع رسانی اپراتور و اطلاع رسانی سرویس‌های پایه و باند پهن همراه اول، پیامک‌های تبلیغاتی محسوب نمی شوند. بنابراین درصورت قطع سرویس پیام تبلیغاتی، مشترکین این نوع پیام ها را دریافت خواهند نمود.

  برخی مشتركین به واسطه عضویت در باشگاهی خاص یا ارائه شماره خود به فروشگاه‌ها از این مبادی پیامك تبلیغاتی دریافت می كنند كه در این خصوص نیز اپراتور دخالتی ندارد.

  از طریق مراجعه به سامانه همراه من (پرتال و اپلیکیشن) مشترکین می توانند نسبت به فعال / غیرفعالسازی پیامک‌های تبلیغاتی اقدام نمایند.

  منبع مطلب : mci.ir

  چگونه اس ام اس های تبلیغاتی همراه اول را لغو کنیم؟

  اس ام اس تبلیغاتی همراه اول موضوع آزار دهنده ای که افراد برای رفع آن به مکان های مختلفی مراجعه می کنند و هزینه می کنند برای لغو این گونه تبلیغات!

  آموزش

  چگونه اس ام اس های تبلیغاتی همراه اول را لغو کنیم؟

  داوود صادقی2020-04-22 خواندن این مطلب 3 دقیقه زمان میبرد

  اس ام اس تبلیغاتی همراه اول موضوع آزار دهنده ای است که افراد برای رفع آن به مکان های مختلفی مراجعه و برای لغو این گونه تبلیغات هزینه می کنند! جالب است بدانید زمانی این گونه پیامک های تبلیغاتی همراه اول را می دهیم ارسال می شوند که خودمان برای شرکت در مسابقه یا هر گونه سامانه ثبت نام ای، اجازه ارسال پیامک و کسر شدن هزینه از اعتبارمان را می دهیم. در این مقاله از میزبان فا مگ به شما آموزش می دهیم چگونه به لغو تبلیغات پیامکی همراه اول بپردازید.

  حذف پیامک پولی همراه اول

  اس ام اس یا همان پیامک تبلیغاتی آن دسته از پیام هایی هستند که معمولا برای تبلیغ یک محصول یا یک برند کاربرد دارند. این پیام ها معمولا به صورت جذاب یا حتی به صورت پیشنهاد برای ورود به یک مسابقه ممکن است برای شما ارسال شوند.

  این گونه اس ام اس ها به صورت انبوه برای افراد بر اساس اطلاعات جمع آوری شده مثل محل زندگی، تیم محبوب، ثبت نام شخص در وب سایت، فرم ثبت نام در مکان های مختلف و… ارسال می شوند.

  در مقاله های پیشین درباره بازاریابی پیامکی، روش ها و انواع آن مثل پیامک صوتی بحث کردیم و گفتیم هنوز هم صنعت تبلیغات پیامکی راهی ارزشمند برای معرفی محصولات و ارائه خدمات است به شرط آن که از راه های درست صورت گیرد.

  هدف از ارسال اینگونه پیامک های تبلیغاتی چیست؟

  اطلاع رسانی های مهم

  دسترسی آسان به افراد

  ارتباط مستقیم با مشتریان

  اطلاع رسانی تخفیفات و پیشنهادات

  و…

  در این مقاله تصمیم داریم به روش های اطلاع از سرویس های فعال سیم کارت خود بپردازیم. به این صورت متوجه خواهید شد که در حال حاضر چه سرویس هایی برای سیم کارت شما فعال است و چه میزان هزینه بابت آن کسر می گردد که در صورت عدم تمایل، می توانید آن سرویس را لغو نمایید. همچنین می توانید از کدهای دستوری همراه اول جهت لغو اس ام اس تبلیغاتی نیز کمک بگیرید.

  روش های لغو اس ام اس تبلیغاتی همراه اول

  این گونه تبلیغات از سمت اپراتور ارسال می شوند. اصولا کاربران با ارسال عددی که پیشنهاد شده موجب فعالسازی سرویس های تبلیغاتی می شوند. برای لغو تبلیغات همراه اول کافیست یکی مراحل زیر را انجام دهید:

  ارسال عدد 1 به 8999 کد دستوری #8999*

  گرفتن شماره #800* جهت اطلاع از سرویس های فعال

  تماس تلفنی با شماره 9990

  نصب برنامه همراه من

  پیامك های اطلاع رسانی اپراتورها و بانک ها جزء اس ام اس تبلیغاتی همراه اول محسوب نمی شوند. بنابراین نگران نباشید درصورت قطع سرویس پیام تبلیغاتی، همچنان پیام های بانکی و پیامک های مهم اطلاع رسانی را دریافت می کنید.

  1- لغو پیامک های تبلیغاتی با پیامک عدد 1 به 8999

  به منظور عدم دریافت پیامک های تبلیغاتی همراه اول و خدمات مبتنی بر محتوا، به قسمت پیامک های تلفن همراه خود مراجعه نمایید. عدد 1 را بنویسید و به شماره 8999 پیامک کنید. پیامی با متن زیر دریافت می کنید که نشان دهنده موفقیت آمیز بودن لغو اس ام اس تبلیغاتی همراه اول است.

  پس از ارسال درخواست لغو پیامک های تبلیغاتی همراه اول اعلانی مبنی بر این مورد برای شما ارسال خواهد شد و پس از ان هیچ گونه اس ام اس تبلیغاتی دریافت نخواهید کرد.

  2- شماره گیری کد دستوری #8999*

  یکی دیگر از راه کارهای لغو اس ام اس تبلیغاتی همراه اول این است که از بخش شماره گیری تلفن همراه خود کد دستوری *8999# را شماره گیری نمایید.

  بدین ترتیب درخواستی مبنی بر لغو سرویس های تبلیغاتی برای اپراتور ارسال می گردد و نتیجه آن حداکثر تا 24 ساعت بعد خدمت شما اعلام می گردد.

  3- اطلاع از سرویس های فعال همراه اول

  همانطور که پیشتر نیز ذکر شد، می توانید از سرویس های فعال سیم کارت خود اطلاع یابید و سپس مواردی که لازم نمی دانید را غیرفعال کنید. برای اطلاع از سرویس های فعال همراه اول کافیست کد #800* را وارد کنید و برای لغو سرویس های پیامکی همراه اول، از سرویس های فعال سیمکارت خود مطلع شوید. این کد اطلاعاتی شامل موارد زیر است:

  خدمات فعال قطع خدمات محتوایی قطع تبلیغات تبلیغ از خط شخصی وصل پیامک تبلیغاتی استعلام هویت

  4- تماس با شماره 9990

  از آنجایی که مضوع پیام های تبلیغاتی همراه اول برای همه مشکل زا بوده و گاهی اوقات منجر به شکایت شده است پیشنهاد می شود در اسرع وقت برای لغو سرویس های پیامکی همراه اول یکی از روش های بالا را امتحان کنید و اگر هیچکدام جوابگو نبود با شماره تلفن 9990 تماس بگیرید و مشکل پیامک های تبلیغاتی همراه اول خود را با یکی از اپراتورهای آن شرکت در میان بگذارید.

  5- استفاده از اپلیکشن همراه من

  یکی دیگر از راه کارهای اطلاع از سرویس های فعال و همچنین لغو پیامک های تبلیغاتی همراه اول این است که اپلیکشن همراه من را از وبسایت رسمی همراه اول دانلود و روی تلفن همراه خود نصب نمایید. بدین ترتیب مدیریت بهتری روی سیم کارت خود خواهید داشت. به منظور  کسب اطلاعات بیشتر می توانید آموزش برنامه همراه من مخصوص سیم کارت های همرا اول را مطالعه نمایید.

  خدمات مبتنی بر محتوا چیست؟

  منظور از خدمات مبتنی بر محتوا این است که اپراتور همراه اول یکسری خدمات محتوایی همچون مسابقه، منابع آموزشی، موارد بهداشتی، سرگرمی، سلامتی، تفریحی و… ارائه و در قبال آن هزنه ای دریافت می کند که اصولا باید خود شخص با اطلاعات کامل از هزینه دریافت اینگونه پیام ها آنها را فعال نماید. در صورت عدم تمایل به دریافت خدمات مبتنی برا محتوا می توانید ان ها را با روش های ذکر شده در این اموزش لغو نمایید.

  منبع مطلب : mizbanfa.net

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید