این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  خانم شریفی مجری شبکه خبر

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  خانم شریفی مجری شبکه خبر را از این سایت دریافت کنید.

  اخراج المیرا شریفی‌ مقدم از تلویزیون؟

  یک ماه پس از توییت المیرا شریفی‌مقدم در انتقاد از حوادث پیش آمده در بازی تیم‌های ملی فوتبال ایران و لبنان در ورزشگاه امام رضا در مشهد، این گوینده خبر، برای مدتی نامعلوم، از آنتن تلویزیون حذف شده است. اگرچه برخی، این حذف را به ممنوع‌التصویری تعبیر کرده‌اند، ولی خود او، دوری از گویندگی خبر را به مرخصی‌اش برای ادامه تحصیل نسبت داده است.

  مجموع نظرات: ۹۸۶

  جمعه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۱

  اخراج المیرا شریفی‌ مقدم از تلویزیون؟ | اشتباه برداشت کردند وطن فروش، مزدور و خائن شدم!

  یک ماه پس از توییت المیرا شریفی‌مقدم در انتقاد از حوادث پیش آمده در بازی تیم‌های ملی فوتبال ایران و لبنان در ورزشگاه امام رضا در مشهد، این گوینده خبر، برای مدتی نامعلوم، از آنتن تلویزیون حذف شده است. اگرچه برخی، این حذف را به ممنوع‌التصویری تعبیر کرده‌اند، ولی خود او، دوری از گویندگی خبر را به مرخصی‌اش برای ادامه تحصیل نسبت داده است.

  با توجه به توییت‌ها و دیگر خبرهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، می‌توان تایید کرد همکاری المیرا شریفی‌مقدم با تلویزیون، قطع شده است؛ اکنون این پرسش مطرح است که کنار گذاشتن این مجری و گوینده باسابقه، موقتی است یا همیشگی.

  آغازگر این ماجرا، توییت محمد زارعی، خبرنگار ورزشی همشهری بود که در آن از ممنوع‌التصویری المیرا شریفی‌مقدم به دلیل موضع‌گیریش درباره حوادث بازی تیم ملی فوتبال ایران با لبنان در ورزشگاه امام رضا مشهد خبر داد.

  او توییت کرد: «مهم و فوری؛ المیرا شریفی، گوینده اخبار شبکه‌خبر به خاطر توییت درمورد اتفاقاتی که برای بانوان کشورمان در جریان بازی تیم‌ملی با لبنان افتاد، ممنوع‌الکار شد. خانم شریفی از مجریان شجاع صداوسیما بودندکه درگذشته هم در مورد مشکلات اقتصادی واجتماعی مردم واکنش‌های محکمی داشتند.»

  چند ساعت پس از این توییت، المیرا شریفی‌مقدم در واکنشی، خبر داد که به علت تحصیل در مقطع دکتری، از تلویزیون، مرخصی گرفته است.

  این گوینده شبکه خبر در توییتر نوشت:

  «ترم چهارم مقطع دکتری علوم ارتباطات؛ وقت گرفتن مرخصی و زمان برای کسب آمادگی برای شرکت در آزمون جامع است. برقرار باشید.»

  در ادامه، چند خبر و اظهار نظر دیگر، نشان داد که این مرخصی گویا اجباری است و بر اساس شرط و شروطی که صدا و سیما برای ادامه کار المیرا شریفی‌مقدم گذاشته، او قرار است مدتی از آنتن تلویزیون دور باشد.

  از جمله این توییت که در آن آمده است:

  «خبر ممنوع‌الکاری المیرا شریفی‌مقدم کذب محض است. صرفاً بنا به اختلاف نظر موجود فی مابین معاون سیاسی صداوسیما و ایشان، توافقاتی برای ادامه همکاری صورت پذیرفته است. در این مورد، حق کاملاً با جناب خدابخشی است و این بانوی محترم باید به حدودِ کنشگری رسانه‌ای خود بیشتر واقف شود.»

  همه این دردسرهای پیش آمده برای شریفی‌مقدم، برمی‌گردد به توییتی که او در واکنش به حوادث بازی تیم ملی ایران و لبنان در ورزشگاه امام رضا مشهد، منتشر کرد.

  این گوینده خبر تلویزیون، پس از برخورد نامناسب با زنان و دخترانی که قصد ورود به ورزشگاه را داشتند، در توییتی نوشت:

  «فیفا هنوز بیدار نشده؟

  یک بلیت فروشی ساده را بلد نیستند انجام بدهند، چه برسد به حل مشکلات کلان اقتصادی.»

  این اظهارنظر شریفی‌مقدم، به مذاق بسیاری خوش نیامد و حمله‌های زیادی به او انجام شد تا او را وادار کرد توییت پیشین خود را پاک کند و شبیه به دیگر موارد این چنینی، حتی دست به عذرخواهی هم بزند.

  او در همین رابطه توییت کرد:

  «من که عاشق ایرانم و می‌دانید که فوتبال هم خیلی دوست دارم. متاسفانه با برداشت اشتباه از توییت صبح، وطن‌فروش و خائن و مزدور لقب گرفتم! مجبور شدم توییت را پاک کنم و از مخاطبانم عذرخواهی می‌کنم.»

  کد خبر 671577

  برچسب‌ها

  تلویزیون مجری خبر مهم

  دیدگاه خوانندگان امروز

  پر بیننده‌ترین خبر امروز

  شعار مرگ بر بی‌ حجاب در نماز جمعه تهران | شعار خوبی نیست اما ... | این حجم از نفرت و غیرت دامن مسئولان را خواهد گرفت

  سربازی در ایران حرفه ای می شود | جزئیات طرح اصلاح قانون نظام وظیفه

  تعطیلی مدارس کشور در ۲۷ و ۲۸ اسفند؟ | تصمیم وزارت آموزش و پرورش

  کشف خودروی بمب‌گذاری‌ شده در تهران

  تصاویر | این هم شرایط بازار در آستانه نوروز | وضعیت جمعیت مردم در بازار تهران را ببینید

  تغییرات مهم قلعه نویی در تیم ملی؛ حذف ۵ ستاره ملی پوش استارت خورد؟

  آغاز ساخت ۴ خط جدید متروی تهران در ۱۴۰۲ | مدیریت قبلی تهران معتقد بود باید پایتخت را گران اداره کرد تا مردم مهاجرت کنند

  نظر شما

  نظر شما نظرات

  نظرات منتشر شده: 131 نظرات در صف انتشار: 744 نظرات غیرقابل انتشار: 111

  ۱۴:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ 548 129 پاسخ

  از اول هم بلد نبودند

  حسین ۱۵:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ 124 367 شما بلدی 🤣🤣🤣 ۱۹:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ 384 60

  صدا و سیما براش کوچیکه به همین دلیل تحمل نمیشود

  ۱۹:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ 160 1606

  پررو شده بود و خیال میکرد در شهر خبریه. خوب روش را کم کردند دمشان گرم تا درس ادبی برای بقیه شود از جای خود در نروند

  ۲۲:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ 772 79

  این خانم کاملا راست گفته که قادربه حل مشکل کلان اقتصادی نیستند ولی چرا عذرخواهی کرده مگه خطا گفته

  علی ۱۵:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ 863 102 پاسخ

  تی وی همیشه بهترینها را گذاشته کنار. فردوسی پور. خانوم شریفی و.....

  ایرانیم ۱۹:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ 536 38

  یه عده نخود هر آشی میشن..مگه حرف بدی زده بود؟؟دلیل اوضای کنونی کشور سوء مدیریت همین ١درصده ک کشورو نابود کردن و میگن کسی ک پست وشغل دولتی داره ویکم آگاهی از کاراشون باید همیشه دهنشون بسته بشه وگرنه مثل فردوسی پور و..یا علی

  منبع مطلب : www.hamshahrionline.ir

  آیا المیرا شریفی مقدم با گویندگی خبر خداحافظی کرده است؟

  مجریِ این روزهای شبکه دو سیما در حالی از تجربه فضای اجرا می گوید که برخی از کانال های مجاری خبر از خداحافظی او با گویندگی خبر می دهند.

  آیا المیرا شریفی‌مقدم با گویندگی خبر خداحافظی کرده است؟

  ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۱اخبار فرهنگیاخبار رادیو و تلویزیون

  مجریِ این روزهای شبکه دو سیما در حالی از تجربه فضای اجرا می‌گوید که برخی از کانال‌های مجاری خبر از خداحافظی او با گویندگی خبر می‌دهند.

  به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم،‌ چندی پیش خبر اجرای المیرا شریفی‌مقدم در برنامه «صبحانه ایرانی» شبکه دو سیما منتشر شد.

  شریفی‌مقدم متولد 1360 فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد علوم ارتباطات که 22 سال سابقه گویندگی خبر را دارد و او را مخاطبین بیشتر به این کسوت می‌شناسند حالا این روزها با اجرای «صبحانه ایرانی» شبکه دو سیما بیشتر دیده می‌شود، البته این گوینده خبر پیش از این اجرا در برنامه «چاپ اول» را تجربه کرده بود.

  اظهارات اخیر او درباره رفتن به‌سمت اجرا، یک ابهام و پارادوکسی را در فضای مجازی به‌وجود آورد، چرا که برخی این‌طور نوشته‌اند که «المیرا شریفی‌مقدم» با دنیای خبر خداحافظی کرده است.

  شریفی‌مقدم در گفت‌وگوی کوتاهی با تسنیم تأکید کرد: صحبت‌های من کاملاً واضح بوده است، من هیچ‌وقت خداحافظی نکرده‌ام و این اتفاق برای همه مجریان می‌افتد که بخواهند فضاهای جدیدی را تجربه کنند. با درخواست خودم به سیما رفتم و برنامه اجرا کردم، امکان دارد دوباره گویندگی خبر را هم انجام دهم و این یک اتفاق خیلی طبیعی است که همه مجریان به شبکه‌های مختلف منتقل می‌شوند.

  بیشتر بخوانید«المیرا شریفی‌مقدم» مجری برنامه «صبحانه ایرانی» شبکه دو شد

  المیرا شریفی‌مقدم در واکنش به شائبه‌هایی مبنی بر خداحافظی‌اش از گویندگی خبر گفته بود: فقط می‌خواهم حوزه دیگری از اجرا را برای مدتی تجربه کنم، 22 سال گوینده خبر بودم و برای مدت یک‌ساله به معاونت سیما آمده‌ام تا فضای اجرا را بیشتر تجربه کنم.

  برنامه صبحگاهی «صبحانه ایرانی» چندی است شنبه تا پنجشنبه ساعت 7 صبح روی آنتن شبکه دو است و مجری این برنامه شریفی‌مقدم است.

  انتهای پیام/+

  R1515/P1549/S4,1430/CT1

  واژه های کاربردی مرتبط

  تلویزیونرسانه ملیشبکه خبرشبکه دو

  منبع مطلب : www.tasnimnews.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید