این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  خرید مبک در پرتغال

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  خرید مبک در پرتغال را از این سایت دریافت کنید.

  اقامت پرتغال با خرید ملک (شرایط و هزینه 2023)

  با خرید ملک در پرتغال به راحتی برای اخذ اقامت دائم این کشور اقدام کنید. سرمایه مورد نیاز برای خرید ملک و شرایط خاص خرید خانه در پرتغال را در ادامه بخوانید.

  اخذ اقامت پرتغال با خرید ملک

  مواردی که در این مطلب می‌خوانید

  مزایای دریافت اقامت پرتغال با خرید ملک

  گزینه‌های سرمایه گذاری با خرید ملک در پرتغال

  شرایط لازم برای خرید ملک در پرتغال

  هزینه خرید ملک در پرتغال

  سخن پایانی

  دریافت اقامت در کشورهای اروپایی فرایند سخت، زمان‌بر و پرهزینه‌ای است. در میان روش‌های مهاجرت به اروپا روش مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری برای متقاضیان جذاب و پراهمیت به نظر می‌رسد. سرمایه‌گذاران از سراسر دنیا و به‌ویژه ایران می‌توانند با خرید ملک در پرتغال، اقامت این کشور خوش آب‌وهوای اروپایی را به دست آورند. دلایل فراوانی برای خرید ملک در پرتغال وجود دارد، از مقرون‌به‌صرفه بودن نسبت به سایر کشورهای اروپایی گرفته تا امکان دریافت اقامت دائم و همچنین سوددهی خوب این سرمایه‌گذاری.

  خبر خوب اینکه در اقامت پرتغال با خرید ملک، سرمایه‌گذاران فقط باید یک دوره 14 روزه را در این کشور سپری کنند، درعین‌حال‌ می‌توانند تمام مزایای اقامت اتحادیه اروپا از جمله ویزا را حفظ کنند. تمام این موارد در کنار امکاناتی نظیر سفر نامحدود رایگان و زندگی، کار و تحصیل در پرتغال این سرمایه‌گذاری را بسیار پرطرفدار ساخته است. در این مقاله، مهاجرت به پرتغال با خرید خانه در این کشور را به همراه قیمت خرید ملک و تمام نکاتی را که برای اقامت پرتغال با خرید ملک باید بدانید شرح داده‌ایم. البته این داده‌ها، صرفاً برای ارتقای سطح اطلاعات شما مناسب است و ممکن است جزو خدمات پارسی کانادا نباشد.

  توصیه ما برای یک تصمیم درست، به موقع و واضح، پر کردن فرم ارزیابی مهاجرت است. با این کار ساده، کارشناسان ما شرایط شما را به دقت ارزیابی کرده، با شما تماس می‌گیرند و به دقت راهنمایی‌تان می‌کنند. حالا برای شروع، بهتر است این ویدیو را با هم تماشا کنیم:

  مزایای دریافت اقامت پرتغال با خرید ملک

  با برنامه ویزای طلایی و اخذ پاسپورت پرتغال، دولت امکان اقامت برای تمام سرمایه گذاران و خانواده‌هایشان را در پرتغال فراهم می‌کند. خرید ملک در پرتغال همراه با ویزای طلایی این کشور با مزایای زیر همراه است:

  اقامت در پرتغال در تمام طول مدت ویزا

  کار، زندگی و تحصیل در پرتغال

  امکان سفر آزادانه به 26 کشور شینگن اتحادیه اروپا، بدون ویزا

  دریافت اقامت دائم و تابعیت کشور پرتغال پس از 5 سال

  امکان همراهی با خانواده در پرتغال و اتحادیه اروپا.

  به دارندگان کارت ویزای طلایی پرتغال، اجازه اقامت موقت در پرتغال به مدت دو سال داده می‌شود که برای دو سال دیگر قابل تمدید است. تا پایان سال 5، دارندگان ویزای طلایی می‌توانند برای اقامت دائم یا شهروندی پرتغال، در صورتی که تمام شرایط قانونی دیگر برآورده شوند، درخواست دهند.

  خریدار ملک در پرتغال می‌تواند ملک خود را در این کشور اجاره داده و از آن کسب درآمد یورویی کند.

  از مشاوره تا اقامت

  کنارتان هستیم. کافیست فرم مشاوره را پر کنید.

  گزینه‌های سرمایه گذاری با خرید ملک در پرتغال

  فردی که قصد داشته باشد از طریق خرید ملک در کشور پرتغال سرمایه گذاری کند، سه گزینه مختلف پیش رو دارد که می‌تواند از طریق هر کدام از آن‌ها برای خرید ملک اقدام کرده و اقامت این کشور را از آن خود کند.

  مبلغ سرمایه گذاری در ملک شرایط سرمایه گذاری مثال

  280 هزار یورو خرید ملک در مناطق کم تراکم جمعیت

  مناطق داخلی یا در مناطق خودمختار آزور و مادیرا

  350 هزار یورو* خرید ملک در مناطق شهری

  بیش از 30 سال قدمت ساخت

  نیاز به نوسازی داشته باشد مناطق داخلی یا در مناطق خودمختار آزور و مادیرا

  *مبلغ ملک و بازسازی باید به حداقل 350 هزار یورور برسد

  500 هزار یورو انواع ملک بدون محدودیت در هر منطقه‌ای

  البته بد نیست بدانید که سرمایه گذار می‌تواند بعد از گذشت 6 سال از زمان خرید ملک، آن را به فروش رسانده و سرمایه ی خود را با سود آن دریافت کند. در این حالت خریدار با یک تیر دو نشان زده است. هم به اقامت پرتغال با خرید ملک دست پیدا کرده و هم سرمایه ی خود را چند برابر کرده است.

  البته فروش ملک، هیچ تاثیر منفی بر روند اخذ شهروندی پرتغال نخواهد داشت. پس با سرمایه گذاری در پرتغال می‌توانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید.

  از ژانویه 2022، می‌توانید در توسعه‌های تجاری، دفاتر، و گردشگری در مناطق ساحلی پرتغال سرمایه‌گذاری کنید، و با گزینه 500 هزار یورویی همچنان در هر نقطه از آزور و مادیرا واجد شرایط خواهید بود. اما، شهرهای بزرگی مانند لیسبون، پورتو، آلگاروه، براگا و غیره دیگر واجد شرایط برای سرمایه گذاری ویزای طلایی نخواهند بود.

  میزان سرمایه در هر روش از سرمایه گذاری با خرید ملک پرتغال

  شرایط لازم برای خرید ملک در پرتغال

  الزامات برنامه ویزای طلایی پرتغال ممکن است بسته به سطح سرمایه گذاری متفاوت باشد، با این حال، سرمایه گذار موظف است موارد زیر را رعایت کند:

  حفظ سرمایه املاک برای مدت 6 سال

  وجوه باید از خارج وارد پرتغال شود.

  یک سند معتبر برای ورود و اقامت قانونی در پرتغال؛

  عدم سوء پیشینه کیفری؛

  اقامت در پرتغال برای حداقل یک دوره 14 روزه، متوالی یا متناوب، در هر دوره ویزا 2 ساله.

  چه کسی واجد شرایط اقامت پرتغال با خرید ملک است؟

  همه شهروندان کشورهای غیر اتحادیه اروپا که به عنوان یک فرد تجاری یا از طریق شرکتی که در پرتغال یا در یکی دیگر از کشورهای عضو اتحادیه اروپا تأسیس شده است، می‌توانند فعالیت سرمایه‌گذاری انجام دهند. سرمایه گذاری به صورت شخصی یا از طریق یک شخص حقوقی که دارای شرایط خاصی باشد انجام شود. ولی در هر صورت شخص سرمایه گذار باید شرایط حضور فیزیکی 14 روزه را برآورده کند.

  پس از خرید خانه در پرتغال قبل از درخواست اقامت دائم، برای برنامه ویزای طلایی درخواست دهید. در این حالت اعضای خانواده خود از جمله همسر و همچنین فرزندان را می‌توانید همراه خود به پرتغال ببرید. در شرایط خاص (تا زمانی که بتوانید نشان دهید که از آن‌ها حمایت می‌کنید) حتی می‌توانید والدین خود یا همسرتان را نیز به پرتغال ببرید. در این مقاله  اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت از طریق خرید ملک را می‌توانید بخوانید.

  مزایای سرمایه گذاری با خرید ملک در پرتغال همراهی با خانواده است

  منبع مطلب : parsicanada.com

  خرید ملک در پرتغال 2022 ✔️ قیمت خانه در پرتغال + هزینه اجاره

  شرایط خرید ملک پرتغال،✔️ اخذ اقامت کشور پرتغال از طریق خرید ملک و✔️ هزینه های خرید ملک در کشور پرتغال، ⭐️شرایط گلدن ویزای پرتغال⭐️ در این نوشته مورد بررسی قرار می گیرد.

  خرید ملک پرتغال، قیمت خرید ملک و اجاره آپارتمان در پرتغال و چگونگی دریافت اقامت پرتغال از طریق خرید ملک در این مقاله به صورت علمی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. جهت خرید ملک پرتغال چه میزان سرمایه نیاز است؟ آیا با خرید ملک در پرتغال می توان اقامت این کشور را اخذ نمود؟ آیا با خرید ملک پرتغال، امکان گرفتن اقامت برای همه اعضای خانوده ممکن است؟ هزینه لازم جهت خرید ملک پرتغال چه مقدار است؟ در این نوشته سعی نموده ایم این قبیل سوالات و سایر مواردی که ممکن است برای شما ایجاد سوال کند را به روشنی پاسخ گفته و اطلاعات کافی به شما متقاضیان گرامی در رابطه با سرمایه گذاری در پرتغال از طریق خرید ملک ارائه نماییم. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و تخصصی تر در این خصوص، فرم تماس را تکمیل نموده و یا با کارشناسان موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید و از این طریق از مشاوره رایگان تلفنی در این خصوص بهره مند شوید. لازم به ذکر است این مقاله  توسط موسسه mie و با جمع آوری اطلاعات از مشاوره وکلای محلی این کشور، تحقیق و بررسی سایتهای دولتی و استفاده از منابع معتبر به نگارش درآمده و ارائه این مطالب به منزله ارائه خدمات نمی باشد.

  ویدیو موسسه MIE در مورد اقامت آسان اروپا

  This is a modal window.

  No compatible source was found for this media.

  مباحثی که در این نوشتار بررسی می گردد:شرایط خرید ملک پرتغال چیست؟اخذ اقامت پرتغال با خرید ملک چگونه است؟واجدین شرایط خرید ملک در پرتغالمراحل قانونی خرید ملک در پرتغال به صورت گام به گاممدت زمان پروسه اخذ اقامت پرتغال با خرید ملکهزینه های خرید ملک و اجاره ملک در پرتغال در مناطق مختلفقیمت خانه در پرتغالوکیل امور ملک در پرتغال چه شرایطی باید داشته باشد؟خدمات موسسه ملک پور در زمینه خرید ملک پرتغالتوصیه های حقوقی در مورد اقامت پرتغال با خرید ملکمزایای خرید ملک در پرتغال چیست؟مقایسه خرید ملک پرتغال و ترکیهاستانداردهای سرمایه گذاری در پرتغالشاخص های مرتبط با سرمایه گذاری در پرتغالسوالات متداول در زمینه خرید ملک پرتغال

  تماس با ما

  خرید ملک پرتغال

  شرایط خرید ملک پرتغال چیست؟

  افرادی که قصد مهاجرت از طریق خرید ملک پرتغال را دارند، نیازمند آگاهی از شرایط عمومی کشور پرتغال هستند. جمهوری پرتغال، کشوری در جنوب غربی اروپا است. پایتخت آن، شهر  لیسبون و زبان رسمی آن پرتغالی می باشد. جمعیت کشور پرتغال ۱۰٫۵ میلیون نفر است و دارای واحد پولی یورو می باشد. پرتغال یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و ناتو نیز است. امروز کشور پرتغال به عنوان یکی از کشورهای توسعه‌یافته اروپا به شمار می‌آید. غربی‌ترین کشور اروپاست و به همراه اسپانیا شبه‌جزیره ایبری را تشکیل می‌دهد. پرتغال از سوی غرب به اقیانوس اطلس محدود شده‌است و دو جزیره مادیرا و ازورا که در این اقیانوس قراردارند جزوی از خاک پرتغال محسوب می شوند. صنایع بزرگ و عمده کشور پرتغال شامل شراب سازی، ماهیگیری، مصنوعات چوب‌پنبه‌ای، صنایع غذایی و ماهی ساردین است. با توجه به توصیفات بیان شده، بسیاری از افراد، متقاضی اخذ اقامت از طریق خرید ملک پرتغال می باشند. از جمله مزایای بزرگ سرمایه گذاری در بخش املاک پرتغال می توان به اخذ سود به میزان قابل توجه (از طریق اجاره ملک)، تضمین بازگشت اصل پول بعد از اتمام زمان 5 ساله و همچنین امکان اخذ اقامت برای همسر، فرزندان تا 24 سال و همچنین والدین متقاضی اشاره نمود. در این مقاله به طور مفصل به بررسی این موضوع می پردازیم.

  لیسبون:

  لیسبون پرجمعیت ترین شهر و پایتخت پرتغال است که جمعیتی در حدود 550 هزار نفر را در خود جای داده است. شهر لیسبون پرتغال در زمینه هایی همچون اقتصاد، سرگرمی، هنر، تبادلات بین المللی، آموزش و گردشگری پیشرو می باشد.

  پورتو:

  شهر پورتو پس از لیسبون پر جمعیت ترین شهر پرتغال می باشد. جمعیت این شهر حدود 1.7 میلیون نفر می باشد. این شهر یکی از قدیمی ترین شهر ها می باشد. قدمت قسمت های غربی پورتو به دوران پادشاهی رومیان بر میگردد.

  ویدیو موسسه MIE در مورد نکات مهم راجع به اقامت طلایی پرتغال

  This is a modal window.

  No compatible source was found for this media.

  توجه:

  جهت برخورداری از مزیت های خرید ملک پرتغال با قیمت 280 هزار یورو فقط تا مدت محدودی فرصت دارید و پس از این تاریخ دولت پرتغال مبلغ خرید ملک در کشور پرتغال را به دلیل تغییر قوانین اعطای اقامت افزایش خواهد داد.

  ویدیو موسسه MIE در مورد خرید ملک پرتغال با 280 هزار یورو

  This is a modal window.

  No compatible source was found for this media.

  اخذ اقامت پرتغال با خرید ملک چگونه است؟

  خرید ملک پرتغال

  برنامه خرید ملک پرتغال و دریافت گلدن ویزای پرتغال، از محبوب ترین طرح ها در اروپا برای سرمایه گذارانی است که قصد اقامت در کشوری اروپایی به همراه خانواده خود دارند. برنامه ویزای سرمایه گذار در سال 2012 به طور فعال توسط دولت پرتغال به صورت بین المللی مورد حمایت قرار گرفته و جهت اجرا ارائه شده است. متقاضیان می بایست سرمایه گذاری از 350 تا 500 هزار یورو در املاک و مستغلات پرتغال را انجام دهند و از این طریق اجازه اقامت پرتغال با خرید ملک برای خانواده و فرزندان خود دریافت کنند. ملک خریداری شده توسط مشتری پس از 5 سال قابلیت فروش به غیر دارد که در بسیاری از موارد فروش ملک بصورت تضمینی انجام خواهد شد. گفتنی است خرید ملک 280 هزار یورویی نیز امکان پذیر بوده که در مناطق کم جمعیت معمولا انتخاب می شود.

  منبع مطلب : officialmalekpour.net

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 29 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید