این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دامپزشک پرندگان

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دامپزشک پرندگان را از این سایت دریافت کنید.

  شماره دامپزشک پرندگان در شهر های مختلف که خدمات 24 ساعته دارند

  اگر به دنبال شماره دامپزشک پرندگان در شهر های مختلف و مواردی پیرامون این موضوع هستید، پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان این مطلب را از دست ندهید

  شماره دامپزشک پرندگان در شهر های مختلف که خدمات 24 ساعته دارند

  وبلاگپرنده هاشماره دامپزشک پرندگان در شهر های مختلف که خدمات 24 ساعته دارند

  شماره دامپزشک پرندگان کمک زیادی به علاقه مندان پرندگان خانگی می کند. برای داشتن این شماره ها در ادامه همراه ما باشید.

  پر فروش ترین حیوانات خانگی، پرندگان هستند. این موجودات به دلیل نیاز کم به فضای نگهداری، بهترین گزینه برای انتخاب حیوانات خانگی هستند اما پرندگان نیز مانند دیگر موجودات بیمار می شوند و نیاز به مراقبت دارند.

  محتوا پنهان

  1 شماره دامپزشک پرندگان در کشور

  1.1 شماره دامپزشک پرندگان تهران

  1.2 شماره دامپزشک پرندگان مشهد

  1.3 شماره دامپزشک پرندگان تبریز

  1.4 شماره دامپزشک پرندگان شیراز

  1.5 شماره دامپزشک پرندگان اصفهان

  1.6 شماره دامپزشک پرندگان کرج

  2 دامپزشکی پرندگان شبانه روزی

  3 آیا این دسته از دامپزشکان می توانند عمل های جراحی را نیز انجام دهند؟

  4 مشاوره تلفنی دامپزشکی پرندگان رایگان

  5 دامپزشک آنلاین شبانه روزی

  6 دامپزشک آنلاین عروس هلندی

  7 در دامپزشکی پرندگان چه خدماتی ارائه می شود؟

  8 در دامپزشکی پرندگان مشاوره هم داده می شود؟

  9 سوالات متداول

  شماره دامپزشک پرندگان در کشور

  در سراسر کشور، دامپزشک های مختلف و مجربی وجود دارد. این دامپزشک ها، در بسیاری از موارد، تجربه دارند و انواع بیماری حیوانات را درمان می کنند. هر شخصی که حیوان خانگی دارد، باید هر چند وقت حیوان خود را به دامپزشکی ببرند. اما گاهی بردن حیوانات کمی مشکل است و باید از طریق تلفن با دامپزشکان ارتباط برقرار کرد. در این بخش به برخی از دامپزشکان شهر را می پردازیم.

  شماره دامپزشک پرندگان تهران

  یکی از معروف ترین و بهترین کلینیک پرندگان شهر تهران، کلینیک پرندگان سیمرغ است. آدرس این کلینیک در تهران به این شرح است: بزرگراه جلال آل احمد، پلاک ۸۵ است

  شماره دامپزشک پرندگان مشهد

  یکی از بهترین دامپزشکان مشهد، کلینیک حیوانات خانگی و پرندگان زینتی در میدان تختی مشهد است. آدرس دقیق تر این کلینیک، خیابان اسدالله زاده، اسدالله زاده ۱۱ .

  شماره دامپزشک پرندگان تبریز

  دامپزشکی شبانه روزی تبریز، واقع در بلوار ولی عصر، فروغی، بلوار شیخ محمد خیابانی، شماره ۱۶.

  به گفته مراجعین، یکی از بهترین های شهر تبریز است.

  شماره دامپزشک پرندگان شیراز

  یکی از کلینیک های عالی شیراز، کلینیک تخصصی دامپزشکی شیراز با مدیریت دکتر محمد مهدی فتاحی است. آدرس این کلینیک: شیراز، قدوس غربی است.

  شماره دامپزشک پرندگان اصفهان

  یکی از بهترین کلینیک های شهر اصفهان، کلینیک مهرگان است. این کلینیک یکی از بهترین کلینیک ها از نظر مراجعین است. آدرس این کلینیک این است: اصفهان، جلفا، بلوار توحید، پلاک ۲۷ می باشد.

  شماره دامپزشک پرندگان کرج

  یکی از کلینیک های تخصصی شهر کرج، کلینیک دامپزشکی مرکزی کرج و پایا پت شاپ است. این کلینیک واقع است در: کرج، قلمستان، میدان نبوت، بلوار نبوت، بالاتر از مجتمع مهستان می باشد.

  دامپزشکی پرندگان شبانه روزی

  در هر شهر، دامپزشکی های فراوان وجود دارد. اما شبانه روزی بودن آن به کلینیک بستگی دارد. معمولا کلینیک شبانه روزی در شهر ها کم است. البته بعضی از دامپزشکان در غیر ساعت کاری حیوانات را ویزیت می کنند که باید با خود آن ها حرف زد.

  این دامپزشکی های شبانه روزی نقش بسیار مهم و مفیدی را در زندگی حیوانات خانگی انجام می دهند. اگر این دامپزشک ها نباشند و در نیمه شب اتفاق ناگواری برای پرندگان به وجود بیاید، ممکن است به قیمت از دست دادن جان پرنده تمام شود، اما این دامپزشکان با شیف شبانه، می توانند از بروز این اتفاقات جلوگیری کنند و زندگی و سلامتی این پرندگان را به آن ها برگردانند.

  آیا این دسته از دامپزشکان می توانند عمل های جراحی را نیز انجام دهند؟

  بله. به راحتی می توانند عمل های جراحی مربوط به پرندگان را انجام دهند تا بیماری آن ها درمان شود و به بهترین حالت ممکن به ادامه زندگی خود بپردازند. این دسته از پزشکان، تحصیلات و تجربه بسیار زیادی را در زمینه پرندگان برای خود دارند.

  با جست و جوی شماره دامپزشک پرندگان، با این پزشکان، قبل از انجام عمل های جراحی ارتباط بگیرید و اقدامات لازم برای قبل از عمل جراحی را برای پرندگان خود انجام دهید.

  مشاوره تلفنی دامپزشکی پرندگان رایگان

  در بسیاری از کلینیک ها به مراجعین همیشگی، پرسش و پاسخ رایگان دامپزشکی ارائه می شود. این پرسش و پاسخ معمولا تلفنی انجام می شود. البته در بعضی از کلینیک ها به افرادی که مراجع همیشگی نیستند نیز مشاوره رایگان دامپزشکی پرندگان نیز ارائه می شود. البته بسته به دامپزشک و کلینیک دارد.

  از طریق این مشاوره های تلفنی می توانید سوالاتی مربوط به تغذیه، نوع خواب، داروهای مورد نیاز و نحوه نگهداری آن ها را مطرح کنید. ناگفته نماند که اگر تماسی انجام شد و پاسخی را دریافت نکردید، از طریق پیغام گیر، می توانید سوال خود را مطرح کنید تا در ساعات کاری، توسط مشاوران با شما تماس گرفته شود و پاسخ سوالات خود را از آن ها دریافت کنید.

  در این مورد امکان رزرو وقت قبلی از طریق اینستاگرام هپی پت وجود دارند.

  دامپزشک آنلاین شبانه روزی

  بعضی از کلینیک های سراسر کشور، علاوه بر خدمات حضوری برای مراجعین، خدمات غیر حضوری و آنلاین نیز برای صاحبان حیوانات خانگی ارائه می دهند. این کلینیک های دامپزشک آنلاین پرندگان به راحتی با کمی جستجو در اینترنت قابل دسترسی هستند. دامپزشکان این کلینیک ها با استفاده از چت های گفتگو سایت یا تماس تصویری آنلاین به صاحبان حیوانات خدمات ارائه می کنند. البته در مواقع ضروری باید حتما به خود کلینیک مراجعه کرد.

  منبع مطلب : happypet.pet

  مشاوره دامپزشکی پرندگان + شماره تماس 🐦

  مشاوره تلفنی دامپزشکی پرندگان : قبل از مراجعه به کلینیک دامپزشکی پرندگان به مشاوره رایگان تلفنی پرندگان با دکتر مردانی تماس بگیرید ...

  مشاوره دامپزشکی پرندگان + شماره تماس

  مشاوره دامپزشکی پرندگان

  دامپزشکی پرندگان :

  مراجعه به دکتر دامپزشک  نیز مانند بیماری های انسانی برای هر مورد بر اساس تخصص دامپزشک صورت می گیرید. حال از کجا بهترین دامپزشک و بهترین کلینیک دامپزشکی  شهر خود را بر اساس مورد و نوع نیاز تشخیص دهیم و بشناسیم تا علاوه بر درمان دقیق و نجات جان حیوان هزینه های اضافی را نیز متحمل نشده باشیم ؟ قاعدتا می بایست  قبل از مراجعه به هر دکتر دامپزشک و یا هر مرکز درمانی دامپزشکی با شخصی معتمد و شناخته شده مشورت نمود تا با توجه به امکانات و تخصص دامپزشک ها تشخیص دهد که بهترین درمان را چه دامپزشکی و چه کلینیکی می تواند انجام دهد.خانم دکتر مردانی با توجه به بهره گیری از گسترده ترین شبکه درمانی و ارتباطی دامپزشکی در شهرهای شیراز یزد کرمان اصفهان یاسوج تهران و شهرکرد بهترین مشاوره قبل از مراجعه مستقیم را در اختیار شما قرار خواهد داد تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه به جواب درست دست پیدا کنید.

  دامپزشک پرندگان

  مشاوره دامپزشکی پرندگان :

  قبل از مراجعه به مراکز درمانی با مشاوره تلفنی دامپزشکی پرندگان زینتی و صنعتی تماس بگیرید .مشاوره دامپزشکی شبانه روزی دکتر مردانی با تکیه بر تخصص کاملا مرتبط ، تجربه و ارتباطات در زمینه دامپزشکی و ایجاد شبکه های قوی مشاوره ای در شهرهای شیراز یزد کرمان تهران اصفهان مشهد بوشهر ارومیه و شهرکرد بصورت شبانه روزی بهترین مشاوره قبل از مراجعه مستقیم به مراکز درمانی و خدماتی دامپزشکی را در اختیار شما قرار خواهد داد تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه و با توجه به شرایط شخصی شما به جواب درست دست پیدا کنید. ( مقاله قفس مرغ عشق )

  مشاوره دامپزشکی پرندگان

  شماره دامپزشک پرندگان :

  شما می توانید درصورت نیاز قبل از مراجعه حضوری به مراکز درمانی جهت دریافت مشاوره دامپزشکی رایگان با دکتر مردانی تماس بگیرید.

  ۰۹۱۷۲۲۷۴۰۱۹

  در صورت تمایل جهت درج پروفایل شخصی دامپزشکان و اطلاعات مراکز درمانی و تجاری دامپزشکی می توانید با شماره زیر تماس بگیرید. ( برای مطالعه مقاله ایدز پرندگان اینجا کلیک کنید.)

  ۰۹۱۲۰۸۰۹۸۷۴

  منبع مطلب : birdsveterinary.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید