این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دانشگاه علمی کاربردی هم اوا

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دانشگاه علمی کاربردی هم اوا را از این سایت دریافت کنید.

  سامانه جامع آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی

  ورود به سامانه

  سامانه قدیم آموزش (سجاد)

  استعلام الکترونیک مدارک دانش آموختگان

  برنامه موبایل دانشجو

  مدرسان جدید جهت دریافت کلمه عبور به قسمت «نام کاربری/کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟» مراجعه نمایید

  منبع مطلب : edu.uast.ac.ir

  هم آوا

  در این مقاله سایت هم آوا به نشانی edu.uast.ac.ir معرفی و نحوه ورود به سامانه هم اوا با لینک مستقیم ورود به سایت هماوایی دانشگاه علمی کاربردی ارائه شده است .

  هم آوا | سامانه هم اوا علمی کاربردی | edu.uast.ac.ir

  پرتال اصلی خدمات دهی آنلاین در دانشگاه علمی کاربردی، سایت هم آوا به نشانی edu.uast.ac.ir می باشد. در واقع تمامی فرآیندهای ثبت نام، انتخاب واحد، پرداخت شهریه، نقل و انتقال، دریافت کارنامه نیمسال تحصیلی و ... از طریق سامانه و سایت هم آوا علمی کاربردی صورت می پذیرد.

  برای مشاوره ورود به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی

  برای مشاوره ورود به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی

  هر یک از دانشگاه های کشور، سایت منحصر به فردی را برای انجام خدمات مربوط به دانشجویان راه اندازی کرده اند. دانشگاه های دولتی از طریق سایت گلستان، دانشگاه آزاد از طریق سایت آموزشیار و دانشگاه علمی کاربردی از طریق سایت هم آوا به نشانی edu.uast.ac.ir اقدام به خدمت رسانی به دانشجویان کرده است که لینک ورود مستقیم به آن نیز در بخش زیر ارائه شده است.

  برای ورود به سامانه هم آوا علمی کاربردی کلیک کنید.

  تمامی خدمات و فعالیت های مربوط به امور آموزشی دانشجویان علمی کاربردی از طریق سایت edu.uast.ac.ir امکان پذیر است.

  تمامی دانشجویان مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی می توانند از طریق مراجعه به سامانه هم اوا، اقدامات لازم جهت انجام امور آموزشی خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری به دانشگاه انجام دهند. در ادامه این مقاله برای آشنایی بیشتر با انواع خدمات این سامانه به ارائه توضیحاتی در خصوص نحوه ورود به سایت هماوا و معرفی امکانات هم آوا علمی کاربردی می پردازیم.

  نحوه ورود به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی edu.uast.ac.ir

  همانطور که می دانید دانشگاه علمی کاربردی از جمله دانشگاه های بدون آزمون در سطح کشور است که در مقاطع کاردانی و کارشناسی اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. تمامی پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی برای ارسال مدارک ثبت نام و یا انتخاب واحد و پرداخت شهریه خود می بایست به سایت هم آوای علمی کاربردی به نشانی edu.uast.ac.ir مراجعه نمایند.

  هر یک از سایت های پرداخت شهریه، مشاهده کارنامه و انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی وابسته به سایت هم اوا علمی کاربردی بوده و از طریق وارد کردن نام کاربری و رمز عبور در این سامانه انجام می شود.

  دانشجویانی که پس از پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی، برای اولین بار است که قصد ورود به سامانه هم آوا را دارند باید از مراحل ورود به سایت هماوا مطلع باشند. در بخش زیر راهنمای ورود مرحله به مرحله به این سایت ارائه شده است.

  1

  وارد کردن عبارت edu.uast.ac.ir در گوگل

  2

  وارد کردن نام کاربری و رمز عبور که از دانشگاه دریافت کرده اید

  3

  ورود به پرتال اصلی هم آوا دانشجو

  4

  انتخاب یکی از گزینه های شهریه/کارنامه علمی کاربردی/انتخاب واحد و ...

  5

  کلیک بر روی گزینه ثبت نهایی

  اگر دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علمی کاربردی هنوز موفق به دریافت نام کاربری و رمز ورود نشده اند، می توانند از طریق مطالعه مقاله زیر، دستورالعمل دریافت رمزها را مطالعه و سپس وارد سایت هم آوا علمی کاربردی شوند.

  بیشتر بخوانید: نام کاربری و رمز ورود سایت هم آوا

  راهنمای تصویری ورود به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی edu.uast.ac.ir

  ورود به سایت هم آوا دانشگاه علمی کاربردی از آن جهت که ارائه دهنده انواع خدمات آنلاین است اهمیت دارد. در واقع این دانشگاه یک دانشگاه شهریه پرداز بوده و دانشجویان برای هر ترم می بایست مبلغی را به عنوان شهریه دانشگاه علمی کاربردی پرداخت نمایند. این عمل از طریق سایت هم آوا به راحتی و تنها با چند کلیک ساده انجام می شود.

  همچنین انجام تمامی فرآیندهای مربوط به فارغ التحصیلی دانشگاه علمی کاربردی نیز از طریق سایت هم آوا به نشانی edu.uast.ac.ir به راحتی امکان پذیر است. جهت ورود به سامانه هم اوای علمی کاربردی می توانید مطابق راهنمای تصویری زیر پیش رفته و مراحل لازم را انجام دهید.

  1

  ابتدا آدرس سایت هم آوا به نشانی edu.uast.ac.ir را در گوگل سرچ کنید.

  2

  نام کاربری و رمز عبور خود را در بخش های مشخص شده وارد کرده و گزینه «ورود» را کلیک کنید.

  3

  در این بخش، صفحه میزکار هم آوا برای دانشجویان باز می شود. انواع گزینه های انتقالی، مشاهده نمرات در هم آوا، انتخاب واحد و ... در اینجا قابل مشاهده می باشد. بر اساس نوع فعالیتی که قصد انجام آن را دارید بر روی گزینه مناسب کلیک کنید.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید