این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دانلود دفترچه کنکور تجربی 1401

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دانلود دفترچه کنکور تجربی 1401 را از این سایت دریافت کنید.

  دفترچه کنکور ۱۴۰۱

  در این مقاله در خصوص اهمیت دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری توضیح داده شده و سپس لینک دانلود مستقیم دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ قرار داده شده است .

  دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱

  شرایط و ضوابط شرکت در کنکور توسط سازمان سنجش در دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ قید می شود. متقاضیان رشته های با آزمون دانشگاه های سراسری و آزاد می بایست قبل از تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام این دفترچه را دانلود و پس از مطالعه، برای ثبت نام کنکور سراسری 1401 اقدام نمایند. دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ منتشر شد.

  برای مشاوره جزئیات دفترچه ثبت نام کنکور سراسری

  برای مشاوره جزئیات دفترچه ثبت نام کنکور سراسری

  سازمان سنجش به عنوان مجری برگزاری کننده کنکور سراسری هر سال شرایط و ضوابط شرکت در این آزمون را از طریق دفترچه ثبت نام کنکور سراسری اعلام می کند. تمام داوطلبانی که قصد شرکت در این ماراتن را دارند، باید قبل از ثبت نام این دفترچه را دانلود و با دقت مطالعه کرده تا از قوانین این آزمون با خبر شوند.

  برای دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ کلیک کنید.

  در دفترچه ثبت نام کنکور 1401، شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام، مقررات نظام وظیفه، شرایط اتباع، سهمیه های کنکور، جدول دروس عمومی، اختصاصی و ضرایب آن ها و ... ذکر شده  است. متقاضیان شرکت در کنکور سراسری باید توجه داشته باشند که برای شرکت در رشته های با آزمون دانشگاه های سراسری روزانه، شبانه، پیام نور، غیر انتفاعی، مجازی، پردیس خودگردان و دانشگاه آزاد باید مشمول شرایط این دفترچه باشند.

  با توجه به اهمیت این دفترچه در مرحله ثبت نام در ادامه لینک دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱، در اختیار متقاضیان ثبت نام کنکور سراسری قرار داده شده است.

  لینک دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱

  همزمان با آغاز ثبت نام کنکور سراسری 1401، دفترچه ثبت نام این آزمون بر روی سایت سنجش به نشانی sanjesh.org قرار می گیرد. داوطلبانی که تمایل به شرکت در کنکور سراسری ۱۴۰۱ هستند پیش از انجام فرایند ثبت نام می بایست نسبت به مطالعه این دفترچه بپردازند. با عضویت در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا می توانید از تمامی شرایط و ضوابط موجود در دفترچه ثبت نام کنکور 1401 مطلع شوید.

  معمولا اطلاعات مندرج در دفترچه ثبت نام کنکور سراسری هر سال تغییرات چندانی نمی یابد. به همین خاطر در ادامه لینک دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری سال گذشته را قرار دادیم تا پیش از انتشار دفتزچه کنکور 1401 متقاضیان از شرایط و ضوابط شرکت در کنکور مطلع گردند.

  دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور

  دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 1401 دانلود کنید

  دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱، منتشر شد.

  مطالعه مقاله زیر، جهت اطلاع از مدارک لازم برای ثبت نام کنکور 1401 به تمامی داوطلبان کنکور توصیه می گردد.

  در ادامه بخوانید: مدارک لازم برای ثبت نام کنکور ۱۴۰۱

  بخش های مختلف دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱

  دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1401 از دو بخش "راهنمای عملی ثبت نام"، "شرایط و مقررات شرکت در آزمون سراسری" تشکیل شده است که به بررسی شرایط عمومی و اختصاصی، سهمیه های کنکور سراسری، مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری، چگونگی برگزاری آزمون و پذیرش دانشجو، برنامه زمانبندی اجرای آزمون، ضوابط و شرایط خاص برخی دانشگاه ها و رشته ها، نحوه محاسبه نمره هر درس به درصد و رتبه، تراز، توضیحات تکمیلی پرداخته است.

  بخش اول دفترچه ثبت نام کنکور سراسری (راهنمای عملی ثبت نام)

  بخش اول دفترچه ثبت نام کنکور سراسری

  اقدامات قبل از ثبت نام کنکور سراسری جدول زمانی مراحل آزمون

  شرايط عمومی و اختصاصی

  مدرک تحصیلی لازم برای شرکت در آزمون سراسری

  انتخاب گروه آزمايشی

  نحوه شركت دانشجويان انصرافی

  تعيين وضعيت نظام وظيفه

  مدارک لارم برای استفاده از سهميه ها

  هزينه های ثبت نام و نحوه پرداخت آن

  مدارک لازم برای ثبت نام

  راهنمای اقدام به ثبت نام کنکور سراسری ورودبه صفحه ثبت نام آزمون سراسری

  مراحل ثبت نام و راهنمای عملی انجام ثبت نام

  نحوه تكميل تقاضانامه اينترنتی

  دريافت كد رهگيری

  راهنمای عملی ثبت نام شرایط و مقررات شرکت در آزمون سراسری ) امکان ويرايش و تصحیح فرم ثبت نام

  بخش دوم دفترچه ثبت نام کنکور سراسری (شرایط و مقررات شرکت در آزمون سراسری)

  بخش دوم دفترچه ثبت نام کنکور سراسری

  راهنمای شركت در آزمون و آشنایی با دوره های تحصيلی

  شرايط عمومی و اختصاصی ثبت نام و شركت در آزمون سراسری

  مقررات‌ وظيفه‌ عمومی

  ضوابط استفاده ازسـهميه ها

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  دفترچه کنکور

  در این مقاله در مورد بخش های مختلف دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ توضیح داده شده و لینک دانلود دفترچه قرار داده شده است.

  دفترچه ثبت نام کنکور سراسری

  در دفترچه ثبت نام کنکور  ۱۴۰۱، جزییات ثبت نام و شرایط شرکت در کنکور سراسری نوشته میشه و همه متقاضیای دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد باید قبل از ثبت نام، با دانلود این دفترچه از سایت سنجش، این شرایط و ضوابط رو بررسی و بعد برای ثبت نام اقدام کنن. دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور 1401 منتشر شد.

  برای مشاوره جزییات دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 1401

  از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید:

  تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۵ از کل کشور

  پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

  درصورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید .

  همزمان با ثبت نام کنکور  ۱۴۰۱، دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری هم از طریق سایت سازمان سنجش منتشر میشه و تموم داوطلبایی که قصد شرکت در آزمون سراسری رو دارن، می تونن زمان ثبت نام کنکور سراسری 1401 وارد سایت سازمان سنجش شده و این دفترچه رو دانلود و مطالعه کنن.

  اما خیلی از داوطلبا نمی دونن این دفترچه کی منتشر میشه و از کجا باید اون رو دانلود کنن. برای همین در ادامه این مقاله در مورد زمان انتشار و همچنین جزییات دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری   ۱۴۰۱ توضیح دادیم تا داوطلبا بتونن با اطلاعات کافی این مرحله حساس رو پشت سر بزارن.

  لینک دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور 1401

  دفترچه ثبت نام کنکور معمولا همزمان با زمان ثبت نام کنکور سراسری در سایت سنجش منتشر میشه و داوطلبا قبل از ثبت نام، حتما باید این دفترچه رو دانلود و شرایط و ضوابط اون رو با دقت مطالعه کنن و به همراه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام اقدام کنن.دفترچه ثبت نام کنکور سراسری در تاریخ 10 بهمن ماه روی سایت سنجش قرار گرفته برای راهنمایی بیشتر داوطلبای کنکوری در جدول زیر دفترچه ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ رو قرار دادیم تا داوطلبایی که قصد مطالعه شرایط، ضوابط و مدارک ثبت نام کنکور سراسری رو دارن بتونن این دفترچه رو مطالعه کنن.

  دفترچه های ثبت نام کنکور سراسری

  نام رشته حجم فایل لینک دانلود

  دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 1401 1.82 MB دانلود فایل

  برای اینکه فرایند ثبت نام کنکور سراسری رو کامل و بی نقص انجام بدین بهتره از جزئیات مربوط به اون مطلع باشین، بنابراین پیشنهاد می کنیم مقاله زیر رو بخونین.

  بیشتر بخوانید : ثبت نام کنکور 1401

  بخش اول دفترچه ثبت نام کنکور سراسری راهنمای عملی ثبت نام 1401

  دفترچه ثبت نام کنکور سراسری به یکسری قسمت هایی تقسیم شده که در این قسمت به بخش های مختلف دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ اشاره کردیم.

  بخش اول - راهنمای عملی ثبت نام

  اقدامات قبل از ثبت نام

  جدول زمانی مراحل آزمون: جدول زمان بندی مراحل مختلف آزمون مثل، زمان ثبت نام، زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری، زمان اعلام نتایج کنکور سراسری ۱۴۰۱ مشخص و نوشته شده. شرايط عمومی و اختصاصی: شرایط ثبت نام کنکور سراسری 1401 نوشته شده که داوطلبا باید تموم این شرایط رو داشته باشن تا بتونن تو این رقابت مهم شرکت کنن.

  مدرک تحصيلی لازم برای شركت در آزمون سراسری: مدارک تحصیلی مورد پذیرش واسه ثبت نام کنکور سراسری تو این بخش نوشته شده.

  انتخاب گروه آزمايشی: داوطلبا می تونن نهایتا یکی از سه رشته اصلی ( ریاضی، تجربی یا انسانی ) رو انتخاب کنن ولی تو انتخاب رشته فرعی ( هنر و زبان ) محدودیتی ندارن.

  نحوه شركت دانشجویان انصرافی: دانشجوی روزانه نمی تونه ثبت نام کنکور سراسری رو انجام بده و باید قبل از ثبت نام و تا تاریخ مشخص شده، انصراف قطعیش رو به دانشگاه محل تحصیلش اعلام کنه. اما دانشجو سایر دوره ها ( شبانه، پردیس خودگردان، غیرانتفاعی، پیام نور و آزاد ) می تونن بدون انصراف ثبت نام کنکور سراسری رو انجام بدن و بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 1401، اگه تو رشته محل مد نظرشون قبول شدن، انصرافشون رو به دانشگاه قبلی اعلام کنن.

  تعيين وضعيت نظام وظيفه: داوطلبا باید وضعیت نظام وظیفه شون رو به صورت " کد عددی " از دفترچه انتخاب و در فرم ثبت نام وارد کنن.

  مدارک لازم برای استفاده از سهميه ها: داوطلبایی که با توجه به دفترچه ثبت نام کنکور سراسری، شامل یکی از سهمیه مناطق، سهمیه ایثارگران، رزمندگان، خانواده شهدا و ... میشن باید مدارک لازم رو در صورت نیاز تهیه کنن تا این سهمیه واسشون لحاظ بشه.

  هزينه های ثبت نام و نحوه پرداخت آن: متقاضیا باید هزینه ثبت نام کنکور سراسری رو پرداخت کنن و با سریالی که تهیه کردن، وارد فرم اینترنتی ثبت نام بشن و اطلاعات فردی و تحصیلیشون رو در قسمت مربوط وارد کنن.

  مدارک لازم برای ثبت نام: مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری۱۴۰۱ در این قسمت نوشته شده که داوطلبا باید قبل از ثبت نام این مدارک رو آماده داشته باشن تا حین ثبت نام دچار مشکل نشن .

  منبع مطلب : www.tahsilico.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید