این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دختر نعیمه نظام دوست

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دختر نعیمه نظام دوست را از این سایت دریافت کنید.

  بیوگرافی نعیمه نظام دوست و همسرش + مصاحبه داغ و عکس های نعیمه نظام دوست

  بیوگرافی نعیمه نظام دوست و همسرش ،نعیمه نظام دوست کیست،لاغری نعیمه نظام دوست،همسر نعیمه نظام دوست،اصالت نعیمه نظام دوست،ازدواج نعیمه نظام دوست،عمل جراحی نعیمه نظام دوست،قد و وزن نعیمه نظام دوست،اینستاگرام نعیمه نظام دوست

  بیوگرافی نعیمه نظام دوست و همسرش + مصاحبه داغ و عکس های نعیمه نظام دوست

  مجموعه : بیوگرافی بازیگران ایرانی و خارجی

  بیوگرافی نعیمه نظام دوست و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

  در اینبخش بیوگرافی نعیمه نظام دوست بازیگر محبوب اینروزها را مرور می‌کنیم. نعمیه نظام دوست با سریال هایي همانند: همسایه ها، ریحانه و همچنین فیلم هایي نظیر: هزارپا و جنجال در عروسی شناخته می شود، خانم نعیمه نظام دوست یکی از بهترین بازیگران زن در ژانر طنز و کمدی می باشد، در ادامه این مطلب بطور کامل با نعیمه نظام دوست آشنا می‌شویم. با پارس ناز همراه باشید.

  نعیمه نظام دوست متولد 22 / 8 / 1353 می باشد

  بیوگرافی نعیمه نظام دوست

  نعیمه نظام دوست متولد ۲۳ آبان ۱۳۵۳ در تهران اسـت و ۴۵ سال سن دارد. او دارای دیپلم علوم تجربی اسـت و از سال ۱۳۷۰ کار بازیگری را در گروه‌هاي آزاد تئاتر آغاز کرده و سپس در مجموعه نوروز ۷۲ بازی کرد. نخستین تجربه رسمی او درسال ۷۳ با ساعت خوش مهران مدیری بود کـه در آن مجموعه هم منشی صحنه و هم بازیگر بود.

  او دریک خانواده ۶ نفری بدنیا آمده اسـت و چهار خواهر دارد. خودش فرزند سوم خانواده اسـت و بـه غیر از او کسی درخانواده شان کار هنری نکرده اسـت. او در کودکی عاشق فوتبال و دروازه بانی بود. بـه گفته‌ي خودش خیلی شر بوده یعنی بیشتر پسر بوده تا دختر ودر دوران نوجوانی بیشتر خشمگین بوده تا خوشحال.

  او دلیل عصبانیتش را شرایط و فضای زمانه میداند و می گوید کـه مدرسه را زیاد دوست نداشته اسـت. او در گفت‌وگو‌ای گفته بـه ظاهر آدم شاد و خندانی اسـت، اما درونش چیز دیگری جریان دارد. زیاد غصه می خورد و برای دیگران دلسوزی می کند. بـه‌علاوه شاید در ظاهر نشان ندهد، اما قطعا ناراحت می شود.

  برای مثال یکی از مسائلی کـه ناراحتش می‌کرده اضافه وزن و شوخی با آن بوده اسـت. وی چند سال پیش پدرش را از دست داده اسـت. در سینما دوستان زیادی از جمله ماه چهره خلیلی، مریم امیر جلالی، الناز شاکردوست و لیدا عباسی دارد.

  ازدواج و همسر نعیمه نظام دوست

  تا بـه امروز هیچ خبر رسمی مبنی بر ازدواج نعیمه نظام دوست منتشر نشده اسـت. وی تاکنون ازدواج نکرده و مجرد اسـت.

  شروع فعالیت حرفه‌ ای نعیمه نظام دوست

  نعیمه نظام دوست در فیلم‌ها و سریال‌هاي زیادی بازی کرده و توانسته خودرا بعنوان یک بازیگر محبوب طنز جا بیندازد. نظام دوست بطور حرفه‌ای با “ساعت خوش” ودر سال ۷۳ وارد عرصه بازیگری در تلویزیون شد و فعالیت در سینما رابا دستیاری کارگردان و منشی گری پشت صحنه فیلم “بر بوم زمان” شروع کرد.

  درسال ۸۶ با فیلم توفیق اجباری محمدحسین لطیفی وارد بازیگری سینما نیز شد. آخرین کار وی در تلویزیون حضور در سریال “نون خ” بـه کارگردانی سعید آقاخانی بوده کـه عید نوروز ۹۸ از شبکه‌ي یک سیما پخش شد.

  بیماری چاقی نعیمه نظام دوست

  نظام دوست دریک برنامه تلویزیونی کـه با موضوع درمان‌هاي چاقی و لاغری و روش‌هاي شایع آن پخش میشد در پاسخ بـه لواسانی کـه چرا بـه یکباره اضافه وزن پیدا کرد گفت: واقعیت این اسـت کـه مـن بطور ناگهانی اضافه وزن پیدا کردم. این اضافه وزن بـه بازی در نقش خاصی هم مرتبط نبود.

  ضمن این کـه در مقطعی بدلیل بیماری وادار بودم از آمپول کورتون استفاده کنم کـه این موضوع در اضافه شدن وزنم نیز تاثیرگذار بود ودر نهایت بـه وزن ۱۲۰ کیلو گرم رسیدم. وی درباره تلاش برای کاهش وزن اضافه کرد: سه سال پیش عمل بالون معده را امتحان کردم کـه واقعا تجربه بدی بود. در حالت طبیعی و استاندارد بالون باید تا شش ماه در بدن باقی بماند.

  اما متاسفانه دکتر مـن با بی تفاوتی و بی دقتی خارج کردن بالون از داخل بدنم را فراموش کرده بود. این بی احتیاطی باعث شده بود در اثر حضور بیش از حد استاندارد بالون در معده‌ام حجم آن افزایش پیدا کرده ودر نهایت نه تنها این عمل بـه کاهش وزنم کمکی نکرد بلکه چند ماه بعد ۲۰ کیلو دیگر هم بـه وزنم اضافه شد.

  در انتهای برنامه نظام دوست از دکتر حاضر در برنامه پرسید: با توجه بـه این کـه قدم ۱۶۸ و وزنم ۱۲۰ کیلو گرم اسـت، چـه راهی را برای کاهش وزنم پیشنهاد می کنید؛ و دکتر نیز پاسخ داد: لیپولیز، لیپوساکشن و بالون راه خوبی برای کاهش وزن شـما نیست و بـه شخصه جراحی را توصیه می کنم. درسال ۹۶ نعیمه نظام دوست با عمل اسلیو معده توانست تا ۳۵ کیلو گرم کاهش وزن بدهد.

  صفحه اینستاگرام نعیمه نظام دوست naeemehnezamdoost@

  در آخر نیز مروری داریم بر صفحه شخصی خانم نعیمه نظام دوست در شبکه اجتماعی اینستاگرام و پربازدیدترین پست هاي منتشر شده توسط او را میبینیم. خانم نظام دوست بیش از نیم میلیون دنبال کننده دراین شبکه اجتماعی دارد.

  او درباره این عکس نوشته: ممنونم از حاج آقا بهاالديني مديريت ارجمند خيريه نرجس كه افتخار مادر معنوي و سفير كودكان نرجس رو بهم دادند .مـن همین حالا بجز فرزندانم در آسايشگاه شهيد بهشتي و شيرخوارگاه علي اصغر مشهد ، فرزندان ديگري دارم در نرجس شيراز .خدايا شكرت.

  منبع مطلب : www.parsnaz.com

  بیوگرافی کامل نعیمه نظام دوست + ماجرای چاقی و ازدواج وی

  نعیمه نظام دوست متولد 23 آبان ماه 1353 در تهران می باشد و 42 سال سن دارد. نعیمه نظام‌ دوست دارای دیپلم علوم تجربی است. او از سال 1370 کار بازیگری را در

  بیوگرافی کامل نعیمه نظام دوست + ماجرای چاقی و ازدواج وی

  موضوع :بیوگرافی بازیگران زن ، گفتگو با بازیگران

  نعیمه نظام دوست متولد 23 آبان ماه 1353 در تهران می باشد و 42 سال سن دارد.

  نعیمه نظام‌ دوست دارای دیپلم علوم تجربی است. او از سال 1370 کار بازیگری را در گروه‌های آزاد تئاتر آغاز کرد، سپس در مجموعه نوروز 72 بازی کرد. نظام‌ دوست به طور حرفه‌ای با ساعت خوش و در سال 73 وارد عرصه بازیگری شد.

  چهار خواهر دارد که خودش فرزند سوم خانواده است به غیر از او کسی در خانواده شان کار هنری نکرده و پدرش چند سال پیش فوت کرده است.

  وی تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد است . آخرین کار وی در تلویزیون حضور در سریال همسایه ها (در نقش کمندانی ) به کارگردانی مهران غفوریان می باشد که ایام پاییز و زمستان 95 از شبکه دوم پخش میگردد.

  بیوگرافی نعیمه نظام دوست

  علت چاقی نعیمه نظام دوست از زبان خودش

  نظام دوست در یک برنامه تلویزیونی  که با موضوع “درمان‌های چاقی و لاغری و روش‌های شایع آن” پخش می‌شد، در پاسخ به لواسانی که چرا به یک باره اضافه وزن پیدا کردید، گفت: واقعیت این است که من به طور ناگهانی اضافه وزن پیدا کردم. این اضافه وزن به بازی در نقش خاصی هم مرتبط نبود و کاملا شخصی اتفاق افتاد. ضمن اینکه در مقطعی به دلیل بیماری مجبور بودم از آمپول کورتون استفاده کنم که این موضوع هم در اضافه شدن وزنم موثر بود و در نهایت امروز وزن من به 120 کیلوگرم رسیده است.

  وی درباره تلاش برای کاهش وزن تأکید کرد: سه سال پیش عمل بالون معده را امتحان کردم که واقعا تجربه بدی بود. در حالت طبیعی و استاندارد بالون باید تا شش ماه در بدن باقی بماند اما متاسفانه دکتر من با بی تفاوتی و بی دقتی خارج کردن بالون از داخل بدنم را فراموش کرده بود! بعد از هشت ماه خودم با او تماس گرفتم و در مورد خارج کردن بالون از معده‌ام سوال کردم که پزشکم در کمال تعجب گفت: من این موضوع را فراموش کرده بودم! شما باید زودتر برای خارج کردن بالون اقدام می‌کردی! اکنون احتمالا معده و روده‌ات با مشکل مواجه شده است.

  این بازیگر کمدی ادامه داد: این بی احتیاطی باعث شده بود در اثر حضور بیش از حد استاندارد بالون در معده‌ام، حجم آن افزایش پیدا کرده و در نهایت نه تنها این عمل به کاهش وزنم کمکی نکرد، بلکه چند ماه بعد 20 کیلو دیگر هم به وزنم اضافه شد.

  اردکانی پزشک حاضر در برنامه نیز در این خصوص اظهار کرد: بالون راه درمان قطعی برای چاقی نیست بلکه مقدمه‌ای برای آماده شدن بیمار برای عمل جراحی اصلی است.

  در بخش دیگری از “کافه سوال” نظام دوست در حالی که به شدت متاثر شده بود، به خاطره تلخی از یکی از اقوامش اشاره کرد و گفت: متاسفانه همین اواخر، همسر پسرخاله‌ام که خانم جوانی هم بود، عمل بالون را انجام داد که متاسفانه بالون نزدیک قلب باز شده بود و باعث ایست قلبی او و در نهایت مرگش شد.

  اردکانی نیز مطرح شدن نام عمل‌های جراحی لاغری از قبیل لیپوساکشن، لیپولیز و … را به عنوان درمان قطعی چاقی رد و اظهار کرد: این روش‌ها فقط به صورت موضعی باعث کاهش تجمع چربی در یک ناحیه از بدن می‌شود.

  در انتهای برنامه نظام دوست از پزشک پرسید: با توجه به اینکه قدم 168 و وزنم 120 کیلوگرم است، چه راهی را برای کاهش وزنم پیشنهاد می‌کنید.

  این پزشک نیز پاسخ داد: لیپولیز، لیپوساکشن و بالون راه خوبی برای کاهش وزن شما نیست و به شخصه جراحی را توصیه می‌کنم.

  با نعیمه نظام دوست بیشتر آشنا شوید / گفتگو

  از بازیگری تا مزون لباس

  سعی می‌کنم در انتخاب نقش‌هایم، غیر از مسائل مادی، تجربه و کار با کارگردانان خوب را هم مورد توجه قرار دهم. گاهی اوقات ممکن است نقشی را دوست نداشته باشی یا کوتاه باشد، اما به‌خاطر کارگردان آن، کار را قبول می‌کنی زیرا می‌تواند تجربه بسیار خوبی برایت باشد. حرفه اصلی من بازیگری است اما از این راه نمی‌توان آن‌طور که باید و شاید درآمدی داشت. اگر دقت کنید اکثر بازیگران شغل دومی هم برای کسب درآمد دارند چون نمی‌توان روی بازیگری به‌عنوان منبع درآمد حساب کرد. به‌همین ترتیب من هم یک مزون کوچک لباس دارم که هرازگاهی از این طریق دوستانم را هم می‌بینم. فعلا به اندازه یک آب باریکه درآمد برایم دارد، البته در فکرش هستم که این مزون را گسترده‌تر کنم.

  چاقی من ارثی نیست

  من دچار اضافه‌وزن هستم و این را از ظاهرم می‌شود، فهمید. چاقی من ارثی نیست بلکه به‌دلیل مصرف کورتون به‌وجود آمد. چند سال قبل به‌دلیل یک بیماری مجبور به مصرف کورتون شدم، همین قضیه هم باعث افزایش وزن من شد. بعد هم اتفاقات دیگری باعث شد که وزنم روز‌به‌روز بیشتر شود. 10‌سال است که با بیماری چاقی درگیر هستم، یادم می‌آید که قبل از آن 60‌کیلو بودم.

  بعد از بالون معده چاق‌تر شدم

  من ‌بالون معده را برای لاغر شدن انتخاب کردم و پزشکان به من گفتند که موفقیت این عمل 50درصد است. وقتی ‌بالون داخل معده گذاشته می‌شود حجم معده را می‌گیرد و باعث می‌شود کمتر غذا بخورید. اگر غذا زیاد خورده شود معده آن را نگه نمی‌دارد و غذا را بر‌می‌گرداند. من بعد از ‌بالون، آنقدر غذا خوردم که بر ‌بالون غلبه کردم و وقتی آن را برداشتم، معده‌ام دوبرابر شد.

  همین هم باعث شد که بیش از پیش چاق شوم. البته تعدادی از  کسانی که ‌بالون استفاده کرده بودند را دیدم که چندین کیلو وزن کم کرده بودند اما به‌نظرم حال خوبی نداشتند. باید همزمان با استفاده از ‌بالون ویتامین مصرف شود و کمبودی از این لحاظ وجود نداشته باشد، یعنی لاغری در عین سالم بودن مفید است وگرنه کم کردن وزن وقتی بی‌حال و ضعیف شوی که فایده‌ای ندارد.

  ‌بالون معده فقط در مرکز مجهز

  پزشک من به‌طور اصولی جراحی ‌بالون معده را برایم انجام نداد، هیچ آزمایشی انجام نشد و همه چیز خیلی سریع صورت گرفت. هیچ بررسی انجام نشد که بدانیم آیا بدن من ویتامینی لازم دارد یا نه، دارویی لازم است مصرف کنم یا خیر. غیر از من یکی از اقوامم شماره پزشک من را گرفت و ‌بالون معده را انجام داد و بر اثر اشتباه پزشکی دچار ایست قلبی شد و فوت کرد. پزشک این کار را در مطب انجام داده بود و در دادگاه ثابت شد که اشتباه پزشکی باعث مرگ بیمار شده است.

  منبع مطلب : ariapix.net

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 12 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید