این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  درمان افتادگی مثانه در طب سنتی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  درمان افتادگی مثانه در طب سنتی را از این سایت دریافت کنید.

  برای افتادگی رحم طب سنتی چه راهکار درمانی‌ای توصیه می‌کند؟

  افتادگی رحم طب سنتی...راهکارهای طب سنتی برای درمان افتادگی رحم...جلوگیری از ابتلا به بیماری افتادگی رحم...استفاده از جراحی...

  مطب سریتا اردیبهشت ۷, ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

  برای افتادگی رحم طب سنتی چه راهکارهای درمانی‌ای، توصیه می‌کند؟

  برای افتادگی رحم طب سنتی راهکارهای درمانی مفید و مناسبی ارائه می‌کند. البته از راهکارهای درمانی طب سنتی باید در کنار راهکارهای درمانی طب غربی برای رسیدن به نتیجه مطلوب استفاده کرد. اما قبل از آن بدانیم که افتادگی رحم چیست و چرا برای برخی از زنان اتفاق می‌افتد.

  افتادگی رحم چیست؟

  افتادگی رحم چیست؟      آنچه در این مقاله می‌خوانید:

  افتادگی رحم و علائم آن چیست؟

  آیا عوامل خطر وجود دارد؟

  چگونه این بیماری تشخیص و درمان می‌شود؟

  راهکارهای طب سنتی برای درمان افتادگی رحم

  آیا راهی برای جلوگیری از افتادگی رحم وجود دارد؟

  رحم یک ساختار عضلانی است که توسط عضلات لگن و رباط‌ها نگه داشته می‌شود. اگر این عضلات یا رباط‌ها کشیده یا ضعیف شوند، دیگر قادر به حمایت از رحم نیستند و باعث پرولاپس یا افتادگی می‌شوند.

  افتادگی یا پرولاپس رحم زمانی اتفاق می‌افتد که رحم از حالت طبیعی خود خارج یا لغزش می‌یابد فصد خون و به داخل واژن می‌رود.

  پرولاپس رحم ممکن است ناقص یا کامل باشد. پرولاپس ناقص هنگامی اتفاق می‌افتد که رحم فقط تا حدی در داخل واژن فرو می‌رود. پرولاپس کامل هنگامی اتفاق می‌افتد که رحم آنقدر پایین بیفتد که بعضی از بافت‌ها در خارج از واژن بیرون زده باشد.

  علائم افتادگی رحم چیست؟

  زنانی که پرولاپس جزئی رحمی دارند ماساژ درمانی ممکن است علائمی نداشته باشند. پرولاپس متوسط ​​تا شدید ممکن است علائمی مانند:

  احساس اینکه شما روی توپ نشسته‌اید

  خونریزی واژن

  تخلیه افزایش یافته است

  مشکلات در رابطه جنسی

  رحم یا دهانه رحم بیرون زده از واژن است

  احساس کشش یا سنگینی در لگن

  یبوست یا مشکل در عبور از مدفوع

  تکرر عفونت مثانه یا مشکل در تخلیه مثانه شما

  اگر این علائم ایجاد شد، باید به پزشک مراجعه کرده و حجامت سریعا درمان کنید. بدون توجه مناسب، این بیماری می‌تواند:

  روده مثانه و عملکرد جنسی شما را مختل کند.

  آیا عوامل خطر وجود دارد؟

  با افزایش سن، خطر ابتلا به افتادگی رحم به خاطر کاهش زالو درماني میزان استروژن، افزایش می‌یابد. استروژن هورمونی است که به تقویت عضلات لگن کمک می‌کند. آسیب رسیدن به ماهیچه‌ها و بافت‌های لگن در دوران بارداری و زایمان نیز ممکن است منجر به پرولاپس شود. زنانی که بیش از یک زایمان طبیعی داشته یا یائسگی دارند در معرض خطر بیشتری هستند.

  هرگونه فعالیتی که بر عضلات لگن فشار وارد کند، می‌تواند خطر ابتلا به پرولاپس یا افتادگی رحم را افزایش دهد. عوامل دیگری که می‌توانند خطر ابتلا به این بیماری را افزایش دهند، عبارتند از:

  چاقی سرفه مزمن یبوست مزمن

  چگونه این بیماری تشخیص داده می‌شود؟

  پزشک شما با ارزیابی علائم و انجام معاینه لگن می‌تواند پرولاپس رحم را تشخیص دهد. در طی این معاینه، پزشک شما وسیله‌ای به نام اسپکولوم را وارد می‌کند که به آنها اجازه می‌دهد تا داخل واژن را ببینند و مجرای واژن و رحم را معاینه کنند. ممکن است دراز بکشید، یا پزشک ممکن است از شما بخواهد در این معاینه بایستید. پزشک ممکن است از شما بخواهد که خم شوید تا با مشاهده حرکات روده  میزان افتادگی را مشخص کند.

  افتادگی رحم با طب سنتی چگونه درمان می‌شود؟

  درمان همیشه برای این بیماری ضروری نیست. اگر پرولاپس شدید است، با پزشک خود صحبت کنید که کدام گزینه درمانی برای شما مناسب است.

  درمانهای غیر جراحی شامل موارد زیر است:

  کاهش وزن برای کاهش فشار بر ساختار لگن

  اجتناب از بلند کردن اجسام سنگین

  انجام تمرینات کگل، نوعی از تمرینات کف لگن است که به تقویت عضلات واژن کمک می‌کند.

  گذاشتن حلقه پساری، وسیله‌ای است که درون واژن قرار می‌گیرد که در زیر دهانه رحم قرار دارد و به ثبات رحم و دهانه رحم کمک می‌کند.

  استفاده از استروژن واژن که به خوبی مورد مطالعه قرار گرفته است و نشان دهنده بهبود در ترمیم و قدرت بافت واژن است. در حالی که استفاده از استروژن واژینال برای تقویت سایر گزینه‌های درمانی ممکن است مفید باشد، به خودی خود جلوی افتادگی رحم را نمی‌گیرد.

  درمان افتادگی رحم با طب سنتی که راهکارهایی را ارائه می‌دهد که می‌تواند استفاده از دیگر روش‌های ذکر شده، مفید و موثر واقع شود.

  درمان‌های جراحی شامل موارد زیر است:

  درمان‌های جراحی شامل تعلیق رحم یا هیسترکتومی است. در حین تعلیق رحم، جراح شما با اتصال مجدد به رباط‌های لگن یا استفاده از مواد جراحی، رحم را به وضعیت اصلی خود باز می‌گرداند. در طی هیسترکتومی، جراح شما رحم را از طریق شکم یا واژن از بدن خارج می‌کند.

  جراحی اغلب موثر است، اما برای خانم‌هایی که قصد بچه دار شدن دارند توصیه نمی‌شود. بارداری و زایمان می‌تواند یک فشار عظیم بر روی عضلات لگن وارد کند که باعث می‌شود اثرات مثبت جراحی رحم خنثی شود.

  راهکارهای درمان افتادگی رحم طب سنتی

  همانطور که اشاره شد برای افتادگی رحم طب سنتی راهکارهای مفید و موثری دارد که در ادامه بیشتر بررسی خواهد شد.

  استفاده از جوشانده گیاهی: برای تهیه جوشانده گیاهی مفید برای درمان افتادگی رحم باید 50 گرم از هر کدام از گیاهان پوست بلوط، پوست انار، گلنار فارسی، آویشن و بومادران را در عرق آویشن یا بومادران بجوشانید. جوشانده گیاهی تهیه شده را در تشت بزرگی بریزید و در آن برای مدت مشخص شده بنشینید. همچنین می‌توان نیم کیلو انجیر و نیم کیلو شنبلیله را در آب بجوشانید و جوشانده گیاهی تهیه شده را در در تشتی بزرگ بریزید و برای مدت 20 دقیقه بر روی آن بنشینید.

  منبع مطلب : doctorserita.com

  دارو افتادگی رحم

  دارو گیاهی افتادگی رحم یکی دیگر از داروهای طب اسلامی (آیت الله تبریزیان) است که برای درمان افتادگی رحم و مثانه زنان توصیه می گردد.

  محصول قبلی محصول بعدی

  افتادگی رحم

  25,000 تومان

  دارو افتادگی رحم یکی دیگر از داروهای طب اسلامی (آیت الله تبریزیان) است که برای درمان افتادگی رحم و مثانه زنان می باشد.

  رحم یا زهدان بصورت طبیعی توسط ماهیچه‌ها، بافت و رباط‌های مختلف به دیواره‌ لگن متصل شده است. این ماهیچه‌ها در بعضی از خانم‌ها به دلیل حاملگی، زایمان یا وضع‌حملِ سخت ضعیف می‌شوند و همچنین با افزایش سن در خانم‌ها و کاهش طبیعی هورمون استروژن، رحم به درون مجرای رحم وارد شده و شرایطی را ایجاد می‌کند که به آن افتادگی رحم می‌گویند.

  در طب اسلامی آیت الله تبریزیان این دارو برای درمان افتادگی رحم توصیه می گردد.

  مشاوره درمانی دفتر آیت الله تبریزیان (کلیک کنید)

  توضیحات بیشتر در زیر این صفحه ⇓

  افزودن به علاقه مندی ها

  دسته: پودر و داروهای ترکیبی برچسب: افتادگی رحم, افتادگی رحم تبریزیان, افتادگی رحم چیست, افتادگی رحم روا, افتادگی رحم طب اسلامی, پیشگیری از افتادگی رحم, ترکیبات دارو افتادگی رحم, ترکیبات دارو افتادگی رحم تبریزیان, ترکیبات دارو افتادگی رحم طب اسلامی, جا انداختن رحم در طب سنتی, دارو افتادگی رحم, دارو افتادگی رحم آیت الله تبریزیان, دارو افتادگی رحم تبریزیان, دارو افتادگی رحم دکتر تبریزیان, دارو افتادگی رحم طب اسلامی, دارو گیاهی افتادگی رحم, داروی افتادگی رحم تبریزیان, درمان افتادگی رحم, درمان افتادگی رحم آیت الله تبریزیان, درمان افتادگی رحم با ورزش, درمان افتادگی رحم تبریزیان, درمان افتادگی رحم در طب سنتی, درمان افتادگی رحم در طب سنتی اسلامی, درمان افتادگی رحم دکتر تبریزیان, درمان افتادگی رحم دکتر خیر, درمان افتادگی رحم طب اسلامی, درمان افتادگی رحم و مثانه, درمان افتادگی رحم و مثانه طب اسلامی, درمان افتادگی مثانه, درمان افتادگی مثانه تبریزیان, درمان افتادگی مثانه طب اسلامی, دلایل افتادگی رحم, ساخت دارو افتادگی رحم, ساخت دارو افتادگی رحم طب اسلامی, طرز استفاده دارو افتادگی رحم, طرز استفاده داروی افتادگی رحم طب اسلامی, طریقه استفاده دارو افتادگی رحم, طریقه استفاده داروی افتادگی رحم طب اسلامی, طریقه مصرف داروی افتادگی رحم طب اسلامی, علائم افتادگی رحم, علائم افتادگی رحم طب اسلامی, علت افتادگی رحم, علت های افتادگی رحم, علت های افتادگی رحم طب اسلامی, مشاوره تلفنی طب اسلامی, مشاوره طب اسلامی, مشاوره طب اسلامی تبریزیان, نحوه مصرف دارو افتادگی رحم, نحوه مصرف داروی افتادگی رحم طب اسلامی

  منبع مطلب : tebeeslamimarkazi.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید