این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  درگیری پلیس شیراز

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  درگیری پلیس شیراز را از این سایت دریافت کنید.

  جزئیات درگیری پلیس شیراز و شهادت مأمور ناجا

  حوزه/ درگیری پلیس با فرد قمه به دست و شهادت مأمور ناجا در شیراز، منجر به جنب و جوش مسئولان برای تغییر در قانون استفاده پلیس از سلاح گرم شد.

  خبرگزاری حوزه پخش زنده

  چهارشنبه ۲۹ تیر ۱۴۰۱ |۲۰ ذیحجهٔ ۱۴۴۳ | Jul 20, 2022

  کد خبر: 1006188

  ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۲:۴۵

  چاپ

  جزئیات درگیری پلیس شیراز و شهادت مأمور ناجا | جنبش مسئولان برای تغییرات «قانون استفاده از سلاح»

  حوزه/ درگیری پلیس با فرد قمه به دست و شهادت مأمور ناجا در شیراز، منجر به جنب و جوش مسئولان برای تغییر در قانون استفاده پلیس از سلاح گرم شد.

  به گزارش خبرگزاری حوزه از شیراز، سرتیپ پاسدار رهام بخش حبیبی، فرمانده انتظامی استان فارس، در تشریح جزئیات شهادت جانشین پاسگاه بیدزرد شیراز با بیان اینکه مأموران پلیس مسئولیت حفظ آرامش و آسایش مردم را به عهده داشته و در این راستا از آسایش خود و خانواده و حتی جان خود نیز می‌گذرند به جانفشانی مأمور رشید ناجا در منطقه بیدزرد شیراز اشاره و تصریح کرد: شهید سرهنگ دوم علی اکبر رنجبر از جمله پرسنل شجاع و رشید ناجا بود که هفته قبل نیز در همین محور، بیش از ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر را از قاچاقچیان کشف و ضبط کرده بود.

  فرمانده انتظامی استان فارس به تشریح جزئیات درگیری و شهادت مأمور ناجا اشاره و اعلام کرد: چهارشنبه ۱۳ بهمن سرهنگ دوم رنجبر جانشین پاسگاه بیدزرد در راستای مأموریت روزانه همراه با یک سرباز که رانندگی خودروی دو کابینه پلیس را به عهده داشت به گشت زنی در مسیر جاده اصلی شیراز به کوار می‌رود.

  وی گفت: برابر قرائن به دست آمده یک خودروی پراید، تردد ماشین پلیس را رصد می‌کرده تا آنجا که وقتی ماشین پلیس به یک رستوران می‌رسد قاتل از یک خودروی پراید که متوقف شده بود پیاده شده و به سمت ماشین پلیس آمده و در وهله اول با قمه به سرباز ضربه زده و وی را زخمی می‌کند؛ از آن طرف مأمور رشید ما که این صحنه را می‌بیند در راستای دفاع از جان سرباز از ماشین پیاده شده، اسلحه خود را مسلح کرده و بدون آنکه شلیک کند، در راستای حفظ جان مردم و همچنین قوانین موجود به مجرم هشدار داده و به سمت او رفته و با او درگیر می‌شود؛ که در نهایت در این درگیری فرد مهاجم با قمه به جانشین پاسگاه ضربه زده و هنگامی که وی می‌افتد ضربه‌ای نیز به گلوی او زده و سوار خودرو شده و فرار می‌کند.

  سردار حبیبی در پاسخ به این پرسش که آیا مردم در صحنه حضور نداشتند گفت: مردم در رستوران بوده و بعد از درگیری و شنیدن سر و صدا به صحنه می‌آیند اما زمانی است که کار از کار گذشته؛ فرد مجرم ضربه را زده و سوار خودرو شده و فرار می‌کند.

  وی در پاسخ به دیگر پرسش در این خصوص که آیا مأموران پلیس بر حسب تماس تلفنی در آن صحنه حاضر شده یا در حال مأموریت بوده‌اند گفت: تماس تلفنی در کار نبود؛ تردد مأموران پلیس در آن مسیر طبق معمول و برنامه روزانه و روتین همیشگی در راستای رصد و اشراف در منطقه انجام شده است.

  فرمانده انتظامی استان فارس با بیان این مطلب که شواهد و قرائن نشان می‌دهد فرد مجرم با قصد و نیت برای زدن پلیس وارد عمل شده، به جریحه‌دار شدن احساسات عمومی مردم فارس اشاره و اظهار داشت: از روز گذشته شاهد تماس متعدد اقشار مختلف مردم با پلیس و همدردی آنها هستیم که خواهان دستگیری و مجازات فرد مجرم و برخورد قاطع با مخلان امنیت هستند.

  وی با بیان اینکه ناجا افتخار می‌کند که مأموران برای حفظ آسایش مردم از جان خود می‌گذرند به دیدار با خانواده شهید اشاره و اظهار داشت: پدر شهید رنجبر نیز بازنشسته ناجا بوده‌اند که فوت کرده‌اند؛ دیداری هم با خانواده محترم شهید از جمله مادر، همسر و دو فرزند شهید داشتیم.

  دستور ویژه فرمانده کل انتظامی برای استمرار برخورد قاطع با اراذل و اوباش

  فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران ضمن مطالبه جدی و عاجل از قوای مقننه و قضائیه در خصوص اصلاح قانون به‌کارگیری سلاح و حمایت قضائی همه جانبه از مأموران جان بر کف ناجا دستور ویژه‌ای برای استمرار برخورد قاطع و جدی با اراذل و اوباش به فرماندهان انتظامی در سطح کشور صادر کرد.

  سردار حسین اشتری، فرمانده کل انتظامی کشور ضمن تبریک و تسلیت شهادت سرهنگ دوم علی اکبر رنجبر جانشین پاسگاه انتظامی بیدزرد شیراز در درگیری با اراذل و اوباش به خانواده وی و مجموعه انتظامی جمهوری اسلامی ایران، اعلام کرد: مأموران جان‌برکف و ولایتمدار انتظامی همیشه و در همه جا با مخلان نظم و آرامش مردم، شجاعانه برخورد قاطعی داشته و با افتخار جان گران‌بهای خود را تقدیم امنیت و آرامش جامعه نموده‌اند و مردم عزیز نیز قدر آنها را می‌دانند.

  فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه طی هماهنگی به عمل آمده با دادستان محترم کل کشور مجازات‌های سنگینی در انتظار عامل یا عاملان شهادت این مأمور جان‌برکف انتظامی است، بر برخورد قاطع و دستگیری هرچه سریع‌تر این اراذل و اوباش که باعث احساس ناامنی در مردم شده‌اند، تأکید کرد.

  سردار اشتری اعلام کرد: نمی‌گذاریم خون این شهید بزرگوار پایمال شود و اراذل و اوباش بدانند در برابر پنجه فولادین پلیس توان مقابله را نخواهند داشت و سرانجام آنها جز تسلیم در برابر قانون و مردم نخواهد بود.

  فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: امنیت مردم خط قرمز پلیس و برخورد مقتدرانه با اراذل و اوباش مطالبه به حق مردم است.

  وی بیان داشت: اقتدار پلیس لازمه امنیت است و ضرورت دارد همه نهادها و دستگاه‌های ذیربط اعم از مجلس شورای اسلامی، قوه قضائیه و وزارت دادگستری نسبت به تقنین قوانین مورد نیاز پلیس و اصلاح قانون به‌کارگیری سلاح و بخشی از آئین دادرسی کیفری، قضات محترم قوه قضائیه با حمایت‌های جدی قضائی و صدا و سیما با حمایت رسانه‌ای، پلیس مقتدر را در استقرار نظم و تأمین امنیت و آرامش مردم همراهی و یاری نمایند.

  رئیس مجلس: رسیدگی خارج از نوبت اصلاحات «قانون استفاده از سلاح» | اصلاحیه به مجلس ارائه شود

  محمدباقر قالیباف، رئیس‌مجلس شورای اسلامی طی توئیتی در واکنش به شهادت جانکاه مأمور وظیفه‌شناس ناجا در درگیری با اراذل و اوباش تاکید کرد: اصلاحات «قانون استفاده از سلاح» خارج از نوبت رسیدگی می‌شود.

  رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: امنیت جامعه و آسایش مردم جز با فراهم کردن زمینه‌های اعمال اقتدار و قاطعیت پلیس تأمین نخواهد شد.

  قالیباف ادامه داد: ستاد کل نیروهای مسلح و نیروی انتظامی در اسرع وقت اصلاحات مورد نیاز «قانون استفاده از سلاح» برای مأمورین شجاع و جان‌برکف ناجا را به مجلس ارائه کنند تا خارج از نوبت در دستور رسیدگی و تصویب قرار گیرد.

  منبع : www.hawzahnews.com

  جزئیات درگیری پلیس شیراز با فرد قمه‌به‌دست/ چگونه مأمور ناجا به شهادت رسید؟

  در این درگیری فرد مهاجم با قمه به جانشین پاسگاه ضربه زده و هنگامی که وی می افتد ضربه ای نیز به گلوی او زده و سوار خودرو شده و فرار می‌کند.

  جزئیات درگیری پلیس شیراز با فرد قمه‌به‌دست/ چگونه مأمور ناجا به شهادت رسید؟

  در این درگیری فرد مهاجم با قمه به جانشین پاسگاه ضربه زده و هنگامی که وی می افتد ضربه ای نیز به گلوی او زده و سوار خودرو شده و فرار می‌کند.

  فرمانده انتظامی استان فارس جزئیات درگیری پلیس با فرد قمه به دست و شهادت مأمور ناجا را تشریح کرد.

  کانال عصر ایران در تلگرام

  سرتیپ پاسدار رهام بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس در گفت‌وگو با فارس در تشریح جزئیات شهادت جانشین پاسگاه بیدزرد شیراز با بیان اینکه ماموران پلیس مسئولیت حفظ آرامش و آسایش مردم را به عهده داشته و در این راستا از آسایش خود و خانواده و حتی جان خود نیز می‌گذرند به جانفشانی مأمور رشید ناجا در منطقه بیدزرد شیراز اشاره و تصریح کرد: شهید سرهنگ دوم علی اکبر رنجبر از جمله پرسنل شجاع و رشید ناجا بود که هفته قبل نیز در همین محور، بیش از ۱۰۰ کیلوگرم مواد مخدر را از قاچاقچیان کشف و ضبط کرده بود.

  فرمانده انتظامی استان فارس به تشریح جزئیات درگیری و شهادت مامور ناجا اشاره و اعلام کرد: چهارشنبه ۱۳ بهمن سرهنگ دوم رنجبر جانشین پاسگاه بیدزرد در راستای ماموریت روزانه همراه با یک سرباز که رانندگی خودروی دو کابینه پلیس را به عهده داشت به گشت زنی در مسیر جاده اصلی شیراز به کوار می رود.

  وی گفت: برابر قرائن به دست آمده یک خودروی پراید، تردد ماشین پلیس را رصد می کرده تا آنجا که وقتی ماشین پلیس به یک رستوران می رسد قاتل از یک خودروی پراید که متوقف شده بود پیاده شده و به سمت ماشین پلیس آمده و در وهله اول با قمه به سرباز ضربه زده و وی را زخمی می کند؛ از آن طرف مامور رشید ما که این صحنه را می‌بیند در راستای دفاع از جان سرباز از ماشین پیاده شده، اسلحه خود را مسلح کرده و بدون آن که شلیک کند_در راستای حفظ جان مردم و همچنین قوانین موجود_به مجرم هشدار داده و به سمت او رفته و با او درگیر می شود؛ که در نهایت در این درگیری فرد مهاجم با قمه به جانشین پاسگاه ضربه زده و هنگامی که وی می افتد ضربه ای نیز به گلوی او زده و سوار خودرو شده و فرار می‌کند.

  سردار حبیبی در پاسخ به این پرسش خبرنگار فارس که آیا مردم در صحنه حضور نداشتند گفت: مردم در رستوران بوده و بعد از درگیری و شنیدن سر و صدا به صحنه می‌آیند اما زمانی است که کار از کار گذشته؛ فرد مجرم ضربه را زده و سوار خودرو شده و فرار می‌کند .

  وی در پاسخ به دیگر پرسش فارس در این خصوص که آیا ماموران پلیس بر حسب تماس تلفنی در آن صحنه حاضر شده یا در حال مأموریت بوده‌اند گفت: تماس تلفنی در کار نبود؛ تردد مأموران پلیس در آن مسیر طبق معمول و برنامه روزانه و روتین همیشگی در راستای رصد و اشراف در منطقه انجام شده است.

  تماشاخانه

  ببینید| تعقیب و گریز گربه دشتی آفریقایی و موش خرمایی/ با یک حرکت اشتباه کار موش خرمایی تمام است

  ببینید| تعقیب و گریز گربه دشتی آفریقایی و موش خرمایی/ با یک حرکت اشتباه کار موش خرمایی تمام است ببینید| یوگای خنده در اندونزی؛ بیش از دو هزار نفر با هم خندیدند

  فیلم های دیگر

  فرمانده انتظامی استان فارس با بیان این مطلب که شواهد و قرائن نشان می دهد فرد مجرم با قصد و نیت برای زدن پلیس وارد عمل شده، به جریحه دار شدن احساسات عمومی مردم فارس اشاره و اظهار داشت: از روز گذشته شاهد تماس متعدد اقشار مختلف مردم با پلیس و همدردی آنها هستیم که خواهان دستگیری و مجازات فرد مجرم و برخورد قاطع با مخلین امنیت هستند.

  وی با بیان این که ناجا افتخار می‌کند که مامورانش برای حفظ آسایش مردم از جان خود می‌گذرند به دیدار با خانواده شهید اشاره و اظهار داشت: پدر شهید رنجبر نیز بازنشسته ناجا بوده اند که فوت کرده اند؛ دیداری هم با خانواده محترم شهید از جمله مادر، همسر و دو فرزند شهید داشتیم.

  عضویت در اینستاگرام عصر ایران

  نظرات کاربران

  15 سال پیش در چنین روزی

  خبر بعد خبر قبل

  لینک کوتاه: asriran.com/003Slo

  ‌گزارش خطا در خبر

  منبع : www.asriran.com

  فیلم

  فرمانده انتظامی فارس از دستگیری قاتل فراری مامور پلیس خبر داد و گفت: مجرم در حین دستگیری دوباره مبادرت به درگیری با چاقو با ماموران پلیس کرد.

  درباره ما آرشیو جستجو:

  هواشناسی ۱۴۰۱/۰۴/۲۹؛ کاهش ۷ درجه‌ای دما در برخی استان‌ها

  اجتماعی » عمومی کد خبر: ۷۵۲۰۷۸ تعداد نظرات: ۱۱ نظر

  تاریخ انتشار : ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۰

  تصاویری از قاتل شهید رنجبر

  فیلم| جزئیات دستگیری قاتل مأمور ناجا در شیراز/ حمله دوباره به پلیس با چاقو!

  فرمانده انتظامی فارس از دستگیری قاتل فراری مامور پلیس خبر داد و گفت: مجرم در حین دستگیری دوباره مبادرت به درگیری با چاقو با ماموران پلیس کرد.

  آفتاب‌‌نیوز :

  سردار رهام بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس با تایید خبر دستگیری قاتل فراری سرهنگ دوم علی اکبر رنجبر اظهار داشت: با تلاش ماموران انتظامی، قاتل شهید علی رنجبر ک در یکی از شهرستان های اطراف شیراز مخفی شده بود، شناسایی و دستگیر شد.

  فرمانده انتظامی استان فارس تصریح کرد: قاتل فراری یک مجرم سابقه‌دار بوده و اهل و ساکن استان فارس نیست.

  وی با بیان اینکه مجرم در حین دستگیری نیز مبادرت به درگیری با ماموران پلیس کرد اضافه کرد: مجرم فراری با همان کاردی که مامور پلیس ما را به شهادت رسانده بود با ماموران درگیر شد که در نهایت اقتدار دستگیر و تحویل پلیس آگاهی شد.

  Video Player is loading.

  Current Time 0:00 / Duration 0:00 Loaded: 0% 0:00 Progress: 0% Stream Type LIVE

  Remaining Time -0:00

  1x Chapters

  descriptions off, selected

  captions settings, opens captions settings dialog

  captions off, selected

  This is a modal window.

  Beginning of dialog window. Escape will cancel and close the window.

  Text Background Window Font Size Text Edge Style Font Family

  End of dialog window.

  کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

  گفتنی است روز چهارشنبه سرهنگ دوم علی اکبر رنجبر با ضربات چاقوی یک مجرم فراری به گلو در منطقه بیدزرد به شهادت رسید.

  لازم به ذکر است خبر دستگیری مجرم فراری در حالی منتشر می شود که هم اکنون پیکر پاک و مطهر جانشین پاسگاه بیدزرد به خاک سپرده می‌شود.

  گزارش خطا 25

  https://aftabnews.ir/0039eI

  برچسب ها: علی اکبر رنجبر ، شیراز ، اراذل و اوباش

  بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره عضویت در خبرنامه نظرات بینندگان انتشار یافته: ۱۱ مهدی | | ۲۰:۴۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ 16 64 پاسخ

  واقعا ناراحت شودیم چرا اجازه نمیدین مامورها از اسلحه ای که دارن استفاده کنن که اینجور خانواده های پلیس اینجوری داغ دار نشن

  ناشناس | | ۲۱:۵۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ 14 44 پاسخ

  خدا خیرتون بده نیروی انتظامی استان فارس

  Rubaj | | ۲۲:۳۳ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ 11 43 پاسخ

  کشتن ماموران نیروی انتظامی داره به یک جنایت روزمره تبدیل میشه. گمان کنم داریم از توجه به مسایل درون مرزی غافل میشیم.

  اسماعیل پیوند | | ۲۲:۳۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ 63 23 پاسخ

  پشیمان است پشیمان است اما چکار باید کرد تا هیچ برادر کشی نشود بیشتر از روی فقرو نداری اینجور چیزا اتفاق می‌افتد

  علی | | ۲۲:۵۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ 16 39 پاسخ

  لعنت بر این ارازل و اوباش باید قانون بکار گیری سلاح .....

  یوسف | | ۲۲:۵۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ 5 46 پاسخ

  یه ذره هم پشیمون نبود قاتل...

  علی | | ۲۲:۵۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ 7 40 پاسخ

  میزد با اسلحه چکار میکردند مامور بد بخت میکردن اینقده حمایت نمیکنن از مامور تاخونواده اون عزادار بشن میشینین پشت میز با دست خالی مامور میفرستین با اسلحه خراب این میشه نتیجش

  بختیاری | | ۲۳:۱۸ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ 9 35 پاسخ

  قلبم به درد آمد از شهادت سرهنگ

  آفتاب شرفتو نشون بده و سانسور نکن

  | | ۲۳:۳۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۵ 12 70 پاسخ

  ...این کارها از دست آدمی مثل رضاخان برمیومد که گرفت شاهرگ هرچی دزد و گردنه گیر و لات و لوطی و گنده لات و ... بود رو زد....

  ویروس لاتی به شدت در حال گسترشه و ارتباطش با وضع اقتصادی زیاد نیس بلکه مسئله فرهنگیه. دهه 80 و 90 ها دارن شدید جذب این فرهنگ لات بازی و ...میشن. نذارین یه ... الگو و قهرمانِ این نسل بشن.

  عباس | | ۰۰:۰۶ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۶ 9 55 پاسخ

  قانون دست این مجرم ها رو باز گذاشته وقتی مامور حکم تیر و دفاع از خود نداره وقتی دزد بیاد تو خونه آدم نباید صاحب خونه به اون دزد آسیب بزنه نتیجه میشه این تو رو خدا این قانون رو عوض کنید ونزارید این جوری ناامنی زیاد بشه.

  روح اون سرباز وطن هم شاد انشاالله با سیدالشهدا محشور بشه

  د | | ۱۲:۴۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۱۸ 3 8 پاسخ

  این اصلا ارازل نبوده قضیه ناموسی بوده

  نظر شما

  پربیننده ترین عناوین

  آخرین اخبار

  دستور رئیسی برای جلب نظر بازنشستگان/ مستمری بازنشستگی افزایش می‌یابد؟

  شرایط پیش‌فروش محصولات ایران‌خودرو در قرعه‌کشی جدید/ اسامی و قیمت خودرو

  عکس| شهره لرستانی تغییر جنسیت داد و مرد شد

  فیلم | لحظات تکان‌دهنده راهزنی مسلحانه از مسافران اتوبوس در خوزستان| توضیح پلیس

  ایران، آزمایشگاه فارغ‌التحصیلان امام‌صادق؛ احتمال سونامی گرانی و دستپاچگی تیم اقتصادی دولت!

  ویدئوی درگیری بر سر حجاب در اتوبوس/ یک طرف ماجرا بازداشت شد!

  سفیر روسیه در تهران: ایران به ما بدهکار است/ چیزهایی است که من نمی‌خواهم افشا کنم!

  فیلم| آبرویزی جناب خان در خندوانه؛ اصرار به فروش اسفناج وسط برنامه!

  عربستان آسمان خود را برای اسرائیل گشود| آمریکا استقبال کرد

  باغ‌ویلای فوق لاکچری شهریار تخریب شد

  پایان مذاکرات احیای برجام؟

  منبع : aftabnews.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 ماه قبل
  3

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید