این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دریافت کد بورسی فرهنگیان

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دریافت کد بورسی فرهنگیان را از این سایت دریافت کنید.

  Transferring to the website...

  منبع مطلب : www.szf.ir

  ثبت کد بورسی در صندوق ذخیره فرهنگیان+آموزش نحوه ثبت کدبورس

  چگونگی ثبت کد بورسی در صندوق ذخیره فرهنگیان و نحوه دریافت کدبورسی بازنشستگان آموزش پرورش و معلمان را آموزش داده ایم.

  در این مقاله نحوه دریافت کد بورسی صندوق ذخیره فرهنگیان را توضیح خواهیم داد. این روزها نیز اخباری مبنی بر عرضه صندوق ذخیره فرهنگیان در بورس منتشر شده است. با توجه به سیاست‌گذاری‌های موسسه مبنی بر ورود هلدینگ‌های آن به بورس که مراحل مطالعاتی و اجرایی آن در حال انجام است. از اعضای فعلی و سابق موسسه صندوق درخواست می‌شود، نسبت به ثبت نام در صندوق ذخیره فرهنگیان بازنشسته و ثبت کدبورسی خود اقدام فرمایند. چگونگی دریافت کد بورسی صندوق فرهنگیان را شرح میدهیم.

  آن‌دسته از شاغلین و بازنشستگان معزز که طی نوبت گذشته موفق به ورود و ثبت‌نام در سامانه‌های اعلام شده در صندوق ذخیره بازنشستگان نشده‌اند، تا 20 آبان 1400 فرصت دارند نسبت به انجام این مهم، اقدام کنند. انتظار می‌رود فرهنگیان، برای جلوگیری از ایجاد مشکلات بعدی و تضییع حقوق خود، دقت و اهتمام لازم را مبذول فرمایند.

  سامانه‌های ثبت کد بورسی فرهنگیان به شرح زیر است:

  1. شاغلین و افراد بازنشسته بعد از سال 1395

  • ورود مستقیم به سامانه صورت وضعیت اعضا به نشانی: http://mb.szf.ir

  2. افراد بازنشسته قبل از سال 1395

  • ورود به سامانه: http://saham.tadbir-atlas.ir

  آموزش مراحل ثبت نام صندوق ذخیره فرهنگیان بازنشسته و دریافت کد بورسی فرهنگیان را در ادامه توضیح خواهیم داد.

  نحوه ثبت کد بورسی در صندوق ذخیره فرهنگیان چگونه است؟

  اعضا به دو شیوه می‌توانند در سامانه ثبت کد بورسی صندوق ذخیره فرهنگیان، اطلاعات بورسی خود را وارد کنند:

  1- اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان شامل شاغلان و افرادی که بعد از سال 1395 بازنشسته شده‌اند، می‌توانند از طریق وب‌سایت موسسه به آدرس https://www.szf.ir (سایت صندوق ذخیره فرهنگیان) قسمت مشاهده صورت وضعیت یا به طور مستقیم از آدرس https://mb.szf.ir (صورتحساب صندوق ذخیره فرهنگیان) وارد سامانه صورت وضعیت اعضا شده و در بخش مشخصات پرسنلی، کد بورسی خود را وارد کنند.

  2- آن دسته از اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان که قبل از سال 1395 بازنشسته شده‌اند، از طریق سایت صندوق ذخیره فرهنگیان، سامانه ثبت نام کد بورسی صندوق ذخیره فرهنگیان  saham.tadbir-atlas.ir می‌توانند کد بورسی خود را وارد کنند.

  فرهنگیان مشمول این طرح می‌توانند تا پایان آبان ۱۴۰۰ برای ثبت نام در سامانه ثبت کد بورسی فرهنگیان اقدام کنند. (مهلت ثبت کد بورسی صندوق ذخیره فرهنگیان). به اعضای موسسه که کد بورسی ندارند توصیه می‌شود تا پایان آبان ماه 1400، کد بورسی دریافت کرده و در سامانه ثبت کنند.

  اطلاعات تکمیلی از طریق سایت صندوق به آدرس www.szf.ir به اطلاع خواهد رسید.

  چگونه کد بورسی دریافت کنیم؟

  به سایت سجام sejam.ir مراجعه کرده و ثبت نام میکنیم. آموزش ثبت نام در سامانه سجام

  پس از دریافت پیامک کد 10 رقمی احراز هویت سجام را انجام میدهیم. روشهای احراز هویت سجام

  از طریق لینک https://tgfb.ir در سایت کارگزاری بورس ثبت نام میکنیم. آموزش ثبت نام در کارگزاری بورس

  ثبت نام در کارگزاری تدبیرگران فردا (دریافت کد بورسی و کد معاملاتی)

  آموزش ویدئویی ثبت کدبورسی در سامانه صندوق فرهنگیان

  اگر تا کنون برای دریافت کد بورسی و ثبت نام صندوق بازنشستگی فرهنگیان کشور اقدام نکرده‌اید لازم است تا قبل از به پایان رسیدن مهلت مشخص‌شده، کد بورسی خود را دریافت کنید. سپس نسبت به ثبت کدبورسی در صندوق ذخیره فرهنگیان اقدام نمایید. می‌توانید به سامانه ثبت نام غیرحضوری بورس tgfb.ir مراجعه کنید. تمامی مراحل ثبت نام در بورس و دریافت کد بورسی را به سرعت انجام دهید. برای احراز هویت نیز می‌توانید از روش‌های آنلاین استفاده کنید. چند روز پس از انجام ثبت نام و احراز هویت، کد بورسی برایتان صادر می‌شود. سپس می‌توانید آن را در سامانه صندوق فرهنیگان وارد کنید. امیدواریم توانسته باشیم چگونگی دریافت کد بورسی را به خوبی تشریح کرده باشیم و ثبت نام کد بورسی صندوق بازنشستگی به همین راحتی انجام دهید.

  در این مقاله نحوه ثبت کد بورسی فرهنگیان (صندوق بازنشستگی فرهنگیان) را بطور کامل توضیح دادیم. لطفا در صورتی که درمورد نحوه دریافت کد بورسی صندوق ذخیره فرهنگیان سوال یا نظری دارید در قسمت دیدگاه ها پایین صفحه بیان کنید.

  خبر در سایت صندوق فرهنگیان : دعوت به ثبت اطلاعات کد بورسی اعضای سابق و فعلی صندوق ذخیره فرهنگیان

  خبر: اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان اطلاعات کد بورسی خود را ثبت کنند

  صندوق ذخیره فرهنگیان چیست؟

  در اواخر سال ١٣٧٣ اندیشه ارتقاء معیشتی و رفاه فرهنگیان به عنوان یکی از دغدغه های مسئولان فرهنگی کشور مطرح شد. مسئولان وزارت آموزش و پرورش با ارائه طرح افزایش قدرت مالی دوران بازنشستگی، در راستای تحقق این هدف تلاش کردند.

  طبق اخبار قرار بر این بود که هر یک از فرهنگیان در صورت تمایل به عضویت در صندوق، حداکثر تا سقف ۵ درصد از حقوق ماهیانه خود را به این صندوق واریز کند و دولت نیز معادل مبلغ واریزی، به صندوق کمک کند.صندوق ذخیره فرهنگیان طبق قانون اجازه دارد برای سرمایه‌گذاری، مشارکت یا عاملیت در حوزه‌های بانکی، تولیدی، خدماتی، تجاری، مالی، عمرانی، فرهنگی و … اقدام کند و از این طریق منافع اقتصادی فرهنگیان را تامین کند.

  عضویت در این صندوق مزایای بسیاری برای فرهنگیان دارد. آن‌ها هم سهم واریزی خود را در اختیار دارند، هم مبلغی که دولت واریز می‌کند و هم از سود هر دوی این مبالغ بهره‌مند می‌شوند. به علاوه، صندوق و شرکت‌های تابع آن تسهیلاتی مانند بیمه شخص ثالث اقساطی، تورهای مسافرتی اقساطی، خودرو لیزینگی و … را نیز ارائه می‌دهند.

  هدف اصلی صندوق ذخیره فرهنگیان این است که دارایی معلمان را سرمایه‌گذاری کند تا این سرمایه در دوران بازنشستگی به کمک آن‌ها بیاید.

  صندوق هاى سرمایه گذارى کارگزارى تدبیرگران فردا

  مزایای عرضه صندوق ذخیره فرهنگیان در بورس چیست؟

  پذیرش صندوق ذخیره فرهنگیان در بورس می‌تواند یک خبر خوب برای تمامی اعضای این صندوق باشد. نظارت‌های دقیق سازمان بورس و شفافیت اطلاعات در این بازار، مانع بروز تخلفات می‌شود. همچنین نحوه ارزش‌گذاری شرکت‌ها در بازار بورس، منجر به سودهای بیشتری برای معلمان گرامی خواهد شد.

  عرضه صندوق ذخیره فرهنگیان در بورس مزایای بسیاری می‌تواند داشته باشد. شفاف‌سازی، مهمترین هدف از بورسی شدن شرکت‌های زیرمجموعه صندوق است. سازمان بورس روی عملکرد و گزارش‌های شرکت‌های بورسی نظارت کامل دارد. شرکت‌ها وظیفه دارند گزارش‌های خود را به صورت شفاف منتشر کنند. سهامداران به راحتی و به صورت آنلاین می‌توانند از این گزارش‌ها مطلع شوند. پذیرش صندوق ذخیره فرهنگیان در بورس، منوط به اصلاحات ساختاری بوده و سازمان بورس قوانین سخت‌گیرانه‌ای در این مورد دارد. پس از پذیرش شرکت‌ها نیز نظارت‌های دقیقی روی عملکرد زیرمجموعه‌های این صندوق اعمال می‌شود.

  منبع مطلب : persiabourse.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید