این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دسترسی به اینستاگرام

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دسترسی به اینستاگرام را از این سایت دریافت کنید.

  ورود به سایت اینستاگرام

  این مطلب در خصوص سایت اینستاگرام instagram.com نوشته شده و نحوه ورود به سایت اصلی اینستاگرام و استفاده از وب سایت رسمی اینستا را آموزش داده است.

  سایت اینستاگرام www.instagram.com

  در صورتی که در خصوص سایت اینستاگرام سوالی دارید

  در صورتی که در خصوص سایت اینستاگرام سوالی دارید

  عناوین اصلی این مقاله:

  مقدمه

  ورود به سایت اینستاگرام instagram.com

  ورود به اکانت اینستاگرام از طریق سایت instagram.com

  نحوه استفاده از سایت اینستاگرام instagram.com

  محدودیت های سایت اینستاگرام instagram.com

  نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

  سایت اینستاگرام www.instagram.com یکی از راه های دسترسی به این برنامه پرطرفدار است که البته کم تر نسبت به اپلیکیشن آن مورد استفاده قرار می گیرد. همان طور که می دانید، برنامه اینستاگرام از جمله آن برنامه های مجازی است که در سال های اخیر پیشرفت بسیار زیادی داشته است. افراد زیادی در سراسر دنیا از این برنامه استفاده کرده و از طریق آن برخی اطلاعات را به اشتراک می گذارند. این اطلاعات می تواند متنی یا تصویری باشد که در بیش تر موارد به صورت تصویر و ویدیو است. استفاده از وب سایت اینستاگرام هم بسیاری از این امکانات را برای افراد مهیا می کند. با این تفاوت که دیگر نیازی به نصب اپلیکیشن این برنامه وجود نداشته و کافی است آدرس این سایت را در یعنی instagram.com را در مرورگر خود جست و جو نمایید. ورود به سایت اصلی اینستاگرام از طریق هر گونه دستگاهی که اینترنت داشته باشد و از مرورگر خاصی پشتیبانی کند، امکان پذیر است.

  تمام کاربرانی که دارای یک اکانت اینستاگرام هستند، می توانند با ورود به سایت اینستاگرام نسبت به مدیریت اکانت خود اقدام نمایند. به این ترتیب، هم می توانند پست و داستان های خود را با دنبال کننده هایشان به اشتراک بگذارند و هم می توانند از این سایت برای مشاهده محتواهای موجود در اینستاگرام اقدام کنند. البته از آن جایی که امروزه اینستاگرام بسیار اهمیت پیدا کرده و حتی از آن استفاده های تجاری می شود، باید از سایت اصلی اینستاگرام استفاده نمایید. چرا که در برخی موارد آدرس های فیکی برای ورود به وب سایت اینستاگرام قرار داده می شود و از این طریق اکانت افراد حک خواهد شد. آدرس اصلی سایت مربوط به این برنامه instagram.com بوده و در صورت تصمیم به استفاده از این سایت، حتما باید از طریق این آدرس اقدام نمایید. در ادامه نحوه ورود و استفاده از سایت اینستاگرام را به طور کامل برای شما بیان خواهیم کرد.

  ورود به سایت اینستاگرام

  ورود به سایت اینستاگرام instagram.com

  برای این که بتوانید از سایت اینستاگرام استفاده نمایید، ابتدا باید به این سایت وارد شوید. برای این کار می توانید از طریق آدرس این سایت یعنی instagram.com اقدام نمایید. همان طور که گفتیم، استفاده از این سایت می تواند به شما امکان دسترسی به اکانت اینستاگرام خود را بدهد. هم چنین می توانید با استفاده از وب سایت اینستاگرام یک اکانت جدید برای خود ایجاد نمایید و از این طریق نسبت به مشاهده محتواهای موجود در این برنامه اقدام نمایید. به طور کلی، استفاده از این سایت می تواند برای شما بسیار مناسب بوده و این امکان را به شما بدهد که بدون نیاز به نصب اپلیکیشن، از امکانات این برنامه استفاده نمایید. با توجه به اهمیت این موضوع و این که بسیاری از کاربران اینستاگرام از این قابلیت اطلاع ندارند، در این جا نحوه ورود به این سایت را برای شما توضیح خواهیم داد.

  برای استفاده از سایت اینستاگرام راه سختی و پیچیده ای پیش رو ندارید و کافی است در مرورگر هر دستگاهی که به اینترنت متصل باشد، آدرس اینترنتی آن را جست و جو کنید. در ادامه مراحل ورود به سایت اینستاگرام را برای شما آورده ایم.

  ۱ابتدا باید نشانی اینترنتی این سایت یعنی instagram.com را در مرورگر خود جست و جو کنید.

  ۲با بالا آمدن نتایج گوگل، اولین سایت با همین آدرس را انتخاب کرده و بر روی آن کلیک نمایید.

  ۳بعد از وارد شدن به سایت مذکور، پنجره ای مانند شکل برای شما نمایش داده خواهد شد. شما از این طریق می توانید به اکانت اینستاگرام خود دسترسی پیدا کرده یا با استفاده از اکانتی جدید که ایجاد می کنید، محتواهای مجود در اینستاگرام را مشاهده نمایید.

  شما به همین راحتی خواهید توانست به سایت اصلی اینستاگرام وارد شده و از امکانات آن استفاده نمایید. در ادامه نحوه متصل شدن به اکانت اینستاگرام از این طریق و استفاده از آن را به طور کامل برای شما توضیح می دهیم.

  بیشتر بخوانید: نصب اینستاگرام

  به کانال تلگرام ما بپیوندید

  به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید

  ورود به اکانت اینستاگرام از طریق سایت instagram.com

  حال که نحوه ورود به سایت اینستاگرام www.instagram.com را فرا گرفتید، می خواهیم نحوه متصل شدن به اکانت خود در این برنامه از طریق وب سایت را هم برای شما بیان کنیم. برای این کار هم لازم است برخی اطلاعات مهم اکانت خود از جمله نام گاربری و رمز عبور را داشته باشید. در ادامه مراحل وصل شدن به اکانت اینستاگرام از طریق سایت آن را برای شما بیان می کنیم.

  ۱ابتدا باید آدرس اینترنتی وب سایت اینستاگرام یا instagram.com را در مرورگر خود جست و جو نموده و به این سایت وارد شوید. در بخش قبل نحوه انجام این کار را برای شما بیان کردیم.

  ۲در ادامه با تصویری به شکل زیر مواجه خواهید شد که باید در آن نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نموده و گزینه « Log in» را کلیک نمایید. سپس به اکانت اینستاگرام خود متصل شده و می توانید از آن استفاده نمایید.

  حال ممکن است در برخی مواقع شما اکانت اینستاگرامی نداشته یا به هر دلیل دیگری بخواهید با اکانت جدیدی به وب سایت اینستاگرام وارد شوید. امکان انجام این کار هم از طریق سایت اصلی اینستاگرام instagram.com وجود دارد. جهت این امر لازم است مراحل زیر را پشت سر بگذارید.

  ۱در این مورد هم باید با استفاده از روش های مذکور، به سایت اینستاگرام وارد شوید.

  منبع مطلب : www.hamrahmoshaver.com

  قطع دسترسی به اینستاگرام در ایران!

  به گزارش رصد روز؛ بررسی وضعیت اینترنت همراه و ثابت نشان می‌دهد که از دقایقی پیش دسترسی به پلتفرم اینستاگرام با آی‌پی ایران امکان‌پذیر نیست. در حالی که دسترسی به پلتفرم اینستاگرام با آی‌پی‌ ایران امکان‌پذیر نیست، مشخص نیست که این مشکل موقتی است یا این شبکه اجتماعی نیز به سرنوشت تلگرام دچار شده است. …

  قطع دسترسی به اینستاگرام در ایران!

  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ۱۹:۳۰۰ خواندن این مطلب 1 دقیقه زمان میبرد

  به گزارش رصد روز؛ بررسی وضعیت اینترنت همراه و ثابت نشان می‌دهد که از دقایقی پیش دسترسی به پلتفرم اینستاگرام با آی‌پی ایران امکان‌پذیر نیست.

  در حالی که دسترسی به پلتفرم اینستاگرام با آی‌پی‌ ایران امکان‌پذیر نیست، مشخص نیست که این مشکل موقتی است یا این شبکه اجتماعی نیز به سرنوشت تلگرام دچار شده است.

  بر اساس خبری که در کانال تلگرامی دیجیاتو منتشر شده از دقایقی پیش دسترسی به این پلتفرم با آی‌پی ایران امکان‌پذیر نیست.

  اگرچه این خبر در مناطقی از شهر تهران به سرعت وایرال می شود اما دسترسی به این شبکه اجتماعی به رغم کاهش سرعت اینترنت در بخش های زیادی از شهر همچنان مقدور است و خبری رسمی درباره فیلتر این شبکه اجتماعی منتشر نشده است.

  گفتنی است که نت‌بلاکس هم در توییتر خبر از مسدود شدن دسترسی به اینستاگرام در ایران داده است.

  انتهای پیام/

  هزینه‌های زندگی سر به فلک کشید!

  صدور هشدار زرد هواشناسی برای تهرانی‌ها!

  نوشته های مشابه

  آتش زدن پرچم امام حسین (ع) در اعتراضات!

  ۰۱ مهر ۱۴۰۱ ۱۵:۱۲

  مدارس، هفته اول مهر باز هستند؟

  ۰۱ مهر ۱۴۰۱ ۱۵:۰۷

  تغییر ساعت طرح ترافیک

  ۰۱ مهر ۱۴۰۱ ۱۵:۰۰

  حضور ۵ زن برهنه در اعتراضات! +فیلم

  ۰۱ مهر ۱۴۰۱ ۱۳:۳۳

  دیدگاهتان را بنویسید

  منبع مطلب : rasaderooz.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید