این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دفترچه سبز کنکور 1401

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دفترچه سبز کنکور 1401 را از این سایت دریافت کنید.

  دریافت کارنامه سبز کنکور ۱۴۰۱

  در این مقاله تحصیلیکو درباره جزئیات کارنامه سبز کنکور سراسری ۱۴۰۱ از جمله زمان انتشار این کارنامه نهایی و نحوه استفاده از کارنامه سبز آزمون سراسری توضیح داده شده است.

  دریافت کارنامه سبز کنکور

  کارنامه نهایی که بیشتر افراد اونو با عنوان کارنامه سبزمی شناسن، تقریبا یک هفته بعد از نتایج نهایی کنکور سراسری از طرف سازمان سنجش منتشر میشه. اونایی که بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور ۱۴۰۱ از نتیجه خودشون راضی نیستن، می تونن با این کارنامه شانس خودشون رو برای انتخاب های پایین تر که رتبه قبولیش رو آوردن، امتحان کنن.

  برای مشاوره نحوه استفاده از کارنامه سبز کنکور سراسری 1401

  از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید:

  تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۵ از کل کشور

  پاسخگویی از ۸ صبح تا ۳ شب حتی ایام تعطیل

  درصورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید .

  هر سال وقتی نتایج کنکور سراسری اعلام میشه، یه عده از داوطلبا از نتیجه شون راضی و عده دیگه ای از داوطلبا، ناراحت و ناراضی هستن. هر چند در مقاله انتخاب رشته کنکور سراسری توصیه کرده بودیم که انتخابا رو صرفا بر اساس علاقه مرتب کنین، نه بر اساس شانس قبولی اما در هر صورت عده ای ازداوطلبا هستن که از رشته محلی که قبول شدن راضی نیستن و پیگیر دریافت کارنامه سبز کنکور ۱۴۰۱ هستن.

  کارنامه سبز کنکور سراسری 1401 تا تاریخ 6 مهر در سایت سازمان سنجش منتشر میشه.

  الان با دو دسته از داوطلبا طرفیم، یکی دسته ای که در رشته روزانه قبول شدن ولی نمی خوان ثبت نام کنن و دسته بعدی داوطلبایی هستن که از رشته محل قبولیشون راضی نیستن و می خوان برای اولویت پایین ترشون ثبت نام کنن. برای اینکه داوطلبا به هدفشون برسن و بتونیم که راه حل مناسبی رو بهشون ارائه بدیم به سوالاتی مثل کارنامه سبز چی هستش و چطور میشه از کارنامه سبز استفاده کنن و شرایط استفاده از کارنامه سبز برای انتقالی چه شرایطی هستن، جواب دادیم. پس تا آخر این مقاله همراه ما باشین!

  مشاهده کارنامه سبز ۱۴۰۱

  کارنامه محرمانه ای که هر سال یک هفته بعد از اعلام نتایج نهایی منتشر میشه، شامل تمام کد رشته محل هایی هستش که داوطلبا در فرم اینترنتی انتخاب رشته شون وارد کردن. برای هر کد رشته محل و هر انتخاب، رتبه داوطلب برای قبولی در اون رشته محل، رتبه آخرین نفر قبولی و وضعیت داوطلب در اون انتخاب مشخص شده. لازمه بدونین که مشاهده کارنامه نهایی سنجش به هیچ عنوان به درد اون دسته از داوطلبایی که "مردود" شدن نمی خوره، یعنی اگه در انتخاب رشته خودتون، مردود شدین، باید فقط به فکر تکمیل ظرفیت کنکور سراسری باشین، در کنکور 1402 شرکت کنین یا ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری رو انجام بدین.

  اما بریم سراغ اونایی که مردود نشدن و در یکی از انتخابشون قبول شدن و الان از رشته قبولیشون ناراضین. کارنامه نهایی به داوطلبا میگه که در کدوم یکی از انتخابای پایین تر از انتخاب قبولیشون، می تونستن که قبول بشن، یعنی اگر نمره قبولی اون رشته محل یا انتخاب رو داشتن و اگه اون انتخاب رو بالاتر می زدن، می تونستن در اون رشته محل قبول بشن.

  کارنامه سبز کنکور ۱۴۰۱ تا تاریخ 6 مهر در سایت سازمان سنجش منتشر میشه.

  داوطلبایی که هنوز نمیدونن کارنامه سبز چیه و به چه دردی میخوره و با استفاده ازش چه کارایی می تونن انجام بدن، می تونن برای دریافت اطلاعات بیشتر به مقاله زیر مراجعه کنن.

  بیشتر بخوانید : کارنامه سبز کنکور چیست

  زمان مشاهده کارنامه سبز کنکور ۱۴۰۱

  کارنامه نهایی کنکور سراسری حدودا یک هفته پس از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری منتشر میشه. داوطلبا برای دریافت کارنامه سبز کنکور می تونن وارد سایت سازمان سنجش در زمانی که تعیین شده، بشن و بعد از وارد کردن اطلاعات خواسته شده این کارنامه رو دریافت کنن. پیشنهاد می کنیم داوطلبا عضو کانال تلگرامی کنکور سراسری تحصیلیکو باشن تا از اخبار مربوط به کارنامه نهایی با خبر بشن. کارنامه سبز کنکور ۱۴۰۱ تا تاریخ 6 مهر در سایت سازمان سنجش منتشر میشه.

  داوطلبای کنکور سراسری سال 1401 با استفاده از این کارنامه می تونن برای اعتراض نسبت به نتیجه قبولی خودشون اقدام کنن و یا رتبه خودشون رو با آخرین افرادی که در رشته های مورد نظرشون قبول شدن، مقایسه کنن. همونطور که گفتیم، این کارنامه فقط به درد اون دسته از داوطلبا می خوره که در انتخاب رشته خودشون مردود نشدن.

  از اونجایی که بعضی از داوطلبا تمایل دارن برای دریافت کارنامه سبز راهنمای تصویری ببینن تا بتونن سریع تر این کارنامه رو دریافت کنن، می تونن برای کسب اطلاعات بیشتر، این مقاله رو مطالعه کنن.

  بیشتر بخوانید: راهنمای مشاهده کارنامه سبز سازمان سنجش

  شرایط استفاده از کارنامه سبز ۱۴۰۱

  هیچ تضمینی نیست که با مشاهده کارنامه نهایی کنکور اگه در یکی از انتخابای پایین تر قبول می شدین، بتونین با برای اون انتخاب ثبت نام و شروع به تحصیل کنین، چون سازمان سنجش بعد از این که کارنامه محرمانه رو منتشر می کنه، هیچ مسئولیتی در مورد انتقالی یا جابجایی به اولویت ها و انتخابای پایین تر نداره و فقط دانشگاه مبدا و دانشگاه مقصد باید با این انتقالی موافقت کنن. در این قسمت چند راه رو برای انتقالی گرفتن با استفاده از این کارنامه توضیح دادیم.

  روش های استفاده از کارنامه سبز کنکور برای انتقالی :

  راه اول :

  اگه نهایتا تا یک ماه بعد از اعلام نتایج نهایی یعنی پایان آبان این مقاله رو خوندین و خواستین با استفاده از کارنامه نهایی انتقالی بگیرین، اولین و بهترین راه، استفاده از لینک بررسی اشتباه در انتخاب رشته سازمان سنجش و تقاضای بررسی اولویت بعدی تون از طریق سیستم ارسال درخواست سایت سازمان سنجش هستش که این مورد توسط سازمان سنجش لغو شده و دیگه امکان پذیر نیست.

  منبع مطلب : www.tahsilico.com

  کارنامه سبز کنکور ۱۴۰۱

  در این مقاله توضیحاتی در خصوص زمان و نحوه دریافت کارنامه سبز کنکور سراسری ۱۴۰۱ و امکانات در نظر گرفته شده برای استفاده از این کارنامه را در اختیار داوطلبان قرار دادیم.

  کارنامه سبز کنکور ۱۴۰۱

  کارنامه سبز کنکور سراسری ۱۴۰۱ یا همان کارنامه نهایی بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری تا تاریخ 6 مهر 1401 بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org قرار می گیرد. در این کارنامه تمامی جزئیات مربوط به انتخاب رشته رتبه داوطلب، رتبه آخرین نفر قبولی در کد رشته محل های انتخابی مشخص شده است.

  برای مشاوره جزئیات کارنامه سبز کنکور سراسری ۱۴۰۱

  برای مشاوره جزئیات کارنامه سبز کنکور سراسری ۱۴۰۱

  کارنامه سبز که با عناوین کارنامه نهایی یا کارنامه محرمانه نیز شناخته می شود چند روز بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور 1401 از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org منتشر می شود. در این کارنامه تمام کد رشته محل هایی که داوطلبان در فرم اینترنتی انتخاب رشته خود وارد کردند، نوشته شده است.

  کارنامه سبز کنکور سراسری 1401 تا تاریخ 6 مهر در سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

  در کارنامه سبز کنکور سراسری برای هر کد رشته محل و هر انتخاب، رتبه داوطلب در آن کد رشته محل و رتبه آخرین نفر قبولی (وضعیت داوطلب) در آن انتخاب مشخص شده است. با کارنامه سبز کنکور سراسری ۱۴۰۱ اقدامات مهمی از قبیل امکان درخواست بررسی اولویت های بعدی فرد وجود دارد. به دلیل اهمیت دریافت کارنامه نهایی کنکور 1401 در این مقاله به بررسی جزئیاتی مانند زمان و نحوه دریافت کارنامه سبز کنکور سراسری ۱۴۰۱ می پردازیم.

  زمان انتشار کارنامه سبز کنکور سراسری ۱۴۰۱

  همانطور که گفته شد، کارنامه سبز کنکور سراسری چند روز بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته از طریق سایت sanjesh.org منتشر می شود. سال گذشته کارنامه محرمانه کنکور سراسری روز شنبه دهم مهر ماه از طریق ستین سنجش به نشانی sanjesh.org در دسترس داوطلبان قرار گرفت. هنوز زمان انتشار کارنامه سبز کنکور ۱۴۰۱ مشخص نیست اما پیش بینی می کنیم در صورت برگزاری کنکور سراسری در تاریخ مقرر، کارنامه سبز این آزمون مانند سنوات گذشته در نیمه اول مهر ماه منتشر گردد.

  کارنامه سبز کنکور ۱۴۰۱ تا تاریخ 6 مهر 1401 در سایت سازمان سنجش منتشر می گردد.

  افرادی که از رشته وحل قبولی خود رضایت کافی ندارند جهت بررسی سایر اولویت های انتخاب خود می توانند به کارنامه سبز خویش مراجعه نمایند. این دسته از افراد پس از مشاهده کارنامه نهایی خود یک هفته الی 10 روز فرصت خواهند داشت تا نسبت به ثبت درخواست اشتباه درانتخاب رشته و بررسی اولویت بعدی اقدام نمایند.

  بیشتر بخوانید: کارنامه سبز دانشگاه آزاد 1401

  نحوه دریافت کارنامه سبز کنکور سراسری ۱۴۰۱

  کارنامه سبز کنکور به صورت اینترنتی و از ظریق سایت سنجش منتشر می گردد. داوطلبانی که در انتخاب رشته کنکور سراسری 1401 شرکت کردند، برای دریافت کارنامه سبز کنکور ۱۴۰۱ می بایست مراحل زیر را طی کنند:

  1. جست و جوی سایت سنجش به آدرس sanjesh.org در مرورگر

  2. انتخاب گزینه سراسری از منوی سمت راست

  3. انتخاب لینک "کارنامه نهایی آزمون سراسری سال 1401"

  4. وارد کردن اطلاعات خواسته شده

  روش اول : جستجو بر اساس شماره پرونده و مشخصات فردی

  روش دوم : جستجو بر اساس شماره داوطلبی و مشخصات فردی

  5. مشاهده و دریافت کارنامه سبز

  تصاویر بالا مربوط به سال گذشته می باشد، به محض فعال شدن لینک دریافت کارنامه سبز کنکور سراسری ۱۴۰۱ تصاویر بروز رسانی شده و لینک مستقیم جهت مشاهده این کارنامه در این قسمت فعال می شود.

  داوطلبان در صورت فراموش کردن اطلاعات ثبت نامی خود می توانند برای بازیابی شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام کنکور ۱۴۰۱ از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش اقدام کنند. برای اطلاع از نحوه دریافت شماره پرونده و داوطلبی کنکور سراسری مقاله زیر را مطالعه کنید.

  بیشتر بخوانید: نحوه دریافت شماره پرونده و داوطلبی

  توضیحات کارنامه سبز کنکور سراسری ۱۴۰۱

  همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید کارنامه سبز کنکور سراسری 1401 در واقع همان فرم انتخاب رشته داوطلب می باشد که به ترتیب مورد بررسی قرار گرفته و رتبه داوطلب با رتبه آخرین نفر قبولی مقایسه شده است. کارنامه نهایی دارای 5 ستون است.

  ستون ترتیب علاقه: در این ستون ترتیب رشته محل های انتخابی داوطلب که در فرم انتخاب رشته کنکور سراسری 1401 درج کرده بود نشان داده شده است.

  ستون کد رشته انتخابی: در این ستون کد رشته محل های انتخابی داوطلب درج شده است.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید