این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دلنوشته برای رهبر

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دلنوشته برای رهبر را از این سایت دریافت کنید.

  دلنوشته های زیبا و جدید برای رهبر عزیزمان

  تــــــــوپ تـــــــــاپ

  اس ام اس و عکس نوشته

  4

  دلنوشته های زیبا و جدید برای رهبر عزیزمان

  نوشته شده توسط مدیر   · در۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۴.

  رهبر عزیز کشورمان برای ما کارهای بسیاری کرده اند و میکنند. ایشان به مانند فرشته نجاتی هستند که خود را محافظ کشور در برابر تمام دیو صفتان و شیطان فتان قرار داده اند. وظیفه تک تک ماست که در خط و مسیر ایشان قرار بگیریم و پیرو هدف و آرمان ایشان باشیم.

  در ادامه این مطلب متن ها جملات و دلنوشته های زیبا و جدیدی برای رهبر عزیزمان تهیه کرده ایم که شما را به خواندن آنها دعوت میکنیم. همراه ما باشید.

  جملات برای رهبر عزیزمان

  رهبر عزیزم، تو برای کشورم به مانند پدری مهربان بودی و هستی. بگذار دشمنان هر چه می خواهند بگویند، بگذار آنان که جز سخن چیزی در چنته ندارند حرف بزنند و خود را خسته کنند و بگذار همه آنهایی که نمی توانند عشق ما به پدر کشورمان را تحمل کنند بسوزند و حرف بزنند و اهانت کنند، مهم نیست، مهم این است که ما تا جان در بدن داریم پشت تو و کشورمان خواهیم بود، مهم این است که ما تا جان در بدن داریم پشت آیین و فرهنگ اسلامی کشورمان خواهیم بود و مهم این است که ما تا جان در بدن داریم لحظه ای فراموش نمیکنم که چه کارهای بزرگی برای کشورمان کردی و میکنی.

  *****************

  رهبر عزیزتر از جانم، حتی اگر جانم را هم بخواهی من با کمال میل آن را به تو میدهم. جان که چیزی نیست، من هر آنچه که در زندگی دارم و ندارم را فدای رهبرم می کنم. رهبرم در حق من و مردم کشورم کارهایی بزرگ انجام دادند، ایشان به مانند فرشته نجات مردم کشورم را به مسیر حق و درست هدایت کردند و ما را از هر چه ظلم بود در امان نگه داشتند و اکنون من همین کار ساده را هم برایشان انجام ندهم؟ رهبر عزیزم، به کوری چشم تمام دشمنان اسلام و کشورمان می خواهم بگویم که من جان فدای رهبرم هستم و می دانم هم که بیشتر مردمان کشورم به مانند من هستند.

  *****************

  رهبر عزیزم، مبادا غصه بخوری، مبادا اخم به ابرو بیاوری و مبادا حرف های دشمنان کوچکترین تاثیری رویت بگذارد، تا ما فداییان رهبر هستیم هیچ کس نمی تواند لحظه ای به تهدیدهایی که می کند عمل کند. تا زمانی که ما فداییان رهبر هستیم و رهبر عزیزمان رهبری ما را می کند دشمن جز حرف چیزی برای ارائه ندارد، دشمن تنها کاری که می تواند بکند این است که تهدید کند و دشمن تنها کاری که می تواند انجام دهد این است که حرف از آرزوهایش بزند

  *****************

  رهبر عزیزتر از جانم، همانطور که گفتم تو برای من عزیزتر از جانم هستی پس حق بده هر کاری برایت بکنم. حتی اگه بگویی جانت را هم برایم فدا کن من این کار را انجام می دهم چرا که می دانم جانم را برای یکی از فرشته های خدا که ماموریتش نجات زندگی مردم از ظلم و ستم است فدا کرده ام. رهبرم، دشمنان هر چه می خواهند بگویند، من یا بهتر است بگویم که ما مردم هدف الهی تو را شناخته ایم و همه ما پیروان این هدف گشته ایم. اکنون فرشته خدا، در مسیر الهی قدم بگذار و بدان که ما همگی پشت تو خواهیم بود.

  *****************

  رهبر عزیزم، کاری که تو میکنی را اندک کسی است که می تواند انجام دهد. رهبری یک ملت و یک جامعه بزرگ مثل ایران واقعا سخت است و انسانی سرسخت را می طلبد. خدا را شکر میکنم که تو رهبر کشورم شده ای، تو آدم سرسختی هستی و در مقابل هجمه های مختلف دشمنان اندکی عقب نمینشینی و همین است که ایمان ما را به تو بیشتر از همیشه می کند. رهبر عزیزتر از جانم، اکنون که ما به تو ایمان آورده ایم تا جان در بدن هم داریم پشت تو خواهیم بود و در مقابل دشمنان اسلام و ایران کوتاه نخواهیم آمد.

  *****************

  رهبر عزیزم، کافیست اذن بدهی تا من جانم را فدایت کنم. آنقدر به تو ایمان و باور دارم که حتی اگر جانم را هم بخواهی من نه نمی گویم و آن را دو دستی تقدیمت می کنم. رهبر بزرگ ایران، من و یا بهتر است بگویم تمام ملت ایران به اینکه تو فرشته ای از فرشته های خدا هستی ایمان آورده ایم و می دانیم که اهدافت و آرمان هایت چیزی جز حال خوب برای مردم و رسیدن به خدا و درجات بالای الهی نیست.

  *****************

  رهبر بزرگ ایران، تا همیشه برایمان بمان. آرزوهای تک تک ما مردم ایران فقط و فقط سلامتی رهبرمان حضرت آیت الله خامنه ایست. چشم تمام دشمنان کور شود که ما این چنین پشت رهبرمان ایستاده ایم. دشمن هر چه تاخت و تاز کند، هر چه در چنته دارد رو کند و هر کاری که از دستش بر می آید انجام دهد باید بداند که اندکی هم که شده نمی تواند رهبر عزیزتر از جانم را ذره ای برنجاند یا ما مردم را از اینکه پشت رهبرمان هستیم باز بدارد.

  *****************

  ای دشمن نابکار، این را بدان که خونی که در رگ ماست، هدیه به رهبر ماست و ما حتی حاضریم جانمان را هم برای رهبرمان فدا کنیم. تو هر چه که می خواهی تاخت و تاز کن اشکالی ندارد مهم این است که ما لحظه ای از ایمان خود به رهبرمان نمی کاهیم و همچنان پشت ایشان و کشورمان خواهیم بود. تو هر کاری کنی در نهایت تعریفی که ما از تو داریم نابکار بودنت است چرا که فقط شخص یا اشخاصی بکار می توانند به مسیر درست پشت کنند و حتی هر کاری کنند تا آن مسیر درست را از بین ببرند.

  *****************

  رهبر عزیزم، هدف تو الهیست و من به این باور دارم. هدف تو هدایت جامعه به سوی خداست و این کاملا مشهود است و هر کسی که اندکی به کارهای تو نگاهی بیندازد متوجه این می شود. اما نمی دانم که چرا دشمن نابکار با اینکه بارها اهداف بزرگ و والای تو را بررسی کرده اما همچنان به کار خود ادامه می دهد و می خواهد به تو و کشورمان ضربه بزند. دشمن مگر این کار را در خواب خود انجام دهد و این تا همیشه برای آرزو خواهد ماند. رهبر عزیزم، ما تا همیشه پشت تو خواهیم بود و لحظه ای از حمایتت دست برنخواهیم داشت.

  *****************

  رهبر عزیزم، آرامشی که اکنون داریم، احساس خوبی که اکنون داریم، استقلالی که اکنون داریم، امنیتی که اکنون بین مان موج میزند و جامعه فوق العاده خوبی و پیشرفته ای که داریم تماما از برکات وجود توست و ما همگی به این ایمان و باور دست یافته ایم. تو با اهدا، الهی ات همواره می کوشی تا حس خوب، استقلال، امنیت و پیشرفت را برایمان به ارمغان بیاوری و من این را با تمام وجودم درک کرده ام و برای همین حاضرم حتی جانم را هم برای اهدافت بدهم و در این کار درنگ نکنم.

  منبع مطلب : www.toptoop.ir

  دلنوشته هایی برای رهبر عزیزم

  عده ای ارادتمند و عاشق مقام عظمای ولایت بر آن شدند تا حد عشق و ارادت خود را به مقام معظم رهبری نشان دهند .

  دلنوشته هایی برای رهبر عزیزم

  عده ای ارادتمند و عاشق مقام عظمای ولایت بر آن شدند تا حد عشق و ارادت خود را به مقام معظم رهبری نشان دهند .

  جعفری - به نام خدا ...

  هرکس شهید حق شد همراه با حسین (ع) است

  آری مسیر عشق از عباس (ع)  تا حسین (ع) است

  در کربلای این عصر سوگند بر ابالفضل (ع)

  لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین (ع) است

  عده ای ارادتمند و عاشق مقام عظمای ولایت بر آن شدند تا حد عشق و ارادت خود را به مقام معظم رهبری نشان دهند . در این راستا از وجود و دل های پاک و معصوم فرزندان ایثارگر بهره جستند . تصاویر به خوبی گویای زیبای عمل و عکس العمل بین مرید و مراد است . اما ذکر این نکته خالی از لطف نیست که بدانید بیش از دویست نفر از فرزندان ایثارگران هشت سال دفاع مقدس دردبیرستان دخترانه شاهد عفاف شهر اهواز ، در آستانه 36 امین سالگرد پیروزی انقلاب برای مقام معظم رهبری دلنوشته هایی ارسال کردند . آنچه به زیبایی این اقدام افزود این بود که تک تک این دانش آموزان به اسم خودشان مورد لطف و توجه پدرانه مقام معظم رهبری قرار گرفتند . بیان ناقص من بیش از این قادر به توصیف این ارتباط معنوی نیست جز اینکه از طرف همه کسانی که در این حرکت عاشقانه و ارادتمندانه شرکت داشتند برای عرض تشکر خدمت مقام معظم رهبری عرض نمایم :

  یا رب به علی (ع) و میثم تمارش

  یا رب به حسین (ع) و تشنه لب انصارش

  هر کس که بد سید علی می خواهد

  در سال جدید از زمین بردارش ....

  آمین یا رب العالمین

  کد خبرنگار: 17

  نامه به رهبریبچه های اهوازدلنوشته به رهبری

  عباسی 1394/09/20 - 01:08 624 پاسخ

  قربانت وخسته نباشی رهبر عزیزم

  حسین 1400/08/10 - 00:26 014

  عشقم عمرم هر چه که دارم فدای سید علی ارزویم دیدن روی رهبرم بخدا قسم که سالهاست دعا میکنم تا شمارا از نزدیک ببینم

  1395/01/28 - 17:11 224 پاسخ دوستت دارم رهبرم 1397/04/31 - 01:54 16

  یاعلی مدد۰ما همه سرباز فدایی رهبربزرگوار چون شمائیم آقاجان ۰

  سکینه 1401/08/30 - 03:12 02

  رهبر عزیزم دوستت دارم برای من خیلی عزیزی

  صادق 1395/07/25 - 21:47 327 پاسخ

  به امید اینکه رهبر عزیزم حرفم بخونه دادم مینویسم.

  با بغض بخاطر عشق ب شما دارم مینویسم که خیلی دوسستتون دارم و غمتون ب جون میخرم تا عمر دارم اول پای شما بعدم در راه امام مهدی میزارم.

  یاعلی!! صادق 1395/07/25 - 21:48 217 پاسخ

  به امید اینکه رهبر عزیزم حرفم بخونه دادم مینویسم.

  با بغض بخاطر عشق ب شما دارم مینویسم که خیلی دوسستتون دارم و غمتون ب جون میخرم تا عمر دارم اول پای شما بعدم در راه امام مهدی میزارم.

  یاعلی!! وحید 1395/08/17 - 02:40 515 پاسخ

  سلام میخوام بگم خیلی دوستتون دارم دعام کنید مشکل دارم آقاجون 33 سالمه دوست دارم ازدواج کنم ولی مشکلاتم زیاده خدارو شکر شما هستین

  جعفر باقری 1395/08/26 - 00:17 514 پاسخ

  اقا جانم ارزو دارم یه بار ببینمت بعد بمیرم جانم فدای یه تار موی رهبرم

  شیما لویمی 1395/08/28 - 00:33 715 پاسخ

  عشق یعنی باعلی دلدادگی

  عشق یعنی لافتی الا علی

  منبع مطلب : fashnews.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید