این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دور زدن فیلتر

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دور زدن فیلتر را از این سایت دریافت کنید.

  5 راه دور زدن فیلترینگ ایران

  ساده ترین زاه ها برای رفع مشکل فیلترینگ و فیلتر شدن سایتها در ایران.قضیه فیلترینگ برای ایرانیان امری طبیعیست و تمام ما با این واژه بطور کامل آشاییت داریم...

  5 راه دور زدن فیلترینگ ایران

  ۱۰ آذر ۱۳۹۹

  قضیه فیلترینگ برای ایرانیان امری طبیعیست و تمام ما با این واژه بطور کامل آشاییت داریم. حال سانسور در کشور ما دلایل مختلفی دارد مثل دلایل سیاسی، اخلاقی، مالی و …. ما نیز به دلایل کاری و غیره مجبور هستیم که به این سایت ها مراجعه کنیم. ولی به چه صورت؟ در این مطلب به 5 راه دور زدن فیلترینگ ایران می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

  استفاده از VPN

  یکی از روش های باب شده در کشور استفاده از VPN است. ولی آیا شما نحوه عملکرد وی پی ان ها را میدانید؟ اگر دقت کرده باشید برای اتصال به فیلترشکن از شما کشوری به عنوان مقصد می خواهند که بیشتر کشورها قابل مشاهده است. حال شما یک کشور به عنوان مثال ژاپن را انتخاب میکنید، ترافیک شما به سمت کشور ژاپن منتقل می شود و سپس به مقصد میرسد.

  پاسخ به درخواست شما نیز عینا به همین روش بازمی گردد. VPN ها علاوه دور زدن فیلترینگ امینت فوق العاده بالایی دارند، شما با اتصال به وی پی ان بصورت کد گزاری شده متصل می شوید یعنی تنها چیزی که در فضای مجازی قابل رویت است یک اتصال کدگزاری شده است.

  استفاده از Tor

  مرورگر تور این امکان را به شما می دهد تا بصورت نا شناس در فضای اینترنت به گشت و گذار بپردازید. Tor درخواست شما را از بین چندین سیستم رمزگذاری شده عبور می دهد و به این دلیل می توانید به تمام شبکه های مسدود شده دسترسی پیدا کنید. حتی در مواقعی که VPN یا Proxy شما غیر فعال باشد تور بار آنها را به دوش میکشد.

  برای دریافت مشاوره و یا خرید سرویس مناسب با شماره ی  02148655 تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر درخواست خود را به ثبت برسانید.

  استفاده از Proxy

  پراکسی نظیر vpn عمل می کند و تمام اطلاعات شما را کد گذاری میکند ولی با این تفاوت که شما هنگامی که VPN  را فعال میکنید کل سیستم و برنامه های شما ایمن می شود و میتوانید با خیل راحت از آنها استفاده کنید. ولی پراکسی فقط یک مرورگر و اپلیکیشن خاص را پشتیبانی میکند.

  استفاده از SSH

  اگر شما از سروری استفاده میکنید که امکان برقراری ارتباط با SSH هست، با تنظیمات SSH کاری کنید تا مرورگر خود از طریق تونل SSH عبور کند. این روش دقیقا مانند VPN می ماند.

  استفاده از DNS

  برخی از ISP ها DNS خود را تغییر می دهند تا در صورت فیلترینگ آدرس سایت به آدرسی دیگر منتقل شود. شما می توانید با تغیر DNS خود به دی ان اس Google یعنی 8.8.8.8 و 8.8.4.4 این سانسور و فیلترینگ را دور بزنید.

  Post Views: ۷,۶۱۰

  دسته بندی ها : اینترنت,سرور

  برچسب ها :

  دیدگاهتان را بنویسید

  منبع مطلب : 0-1.ir

  منبع مطلب : chromewebdata

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید