این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  دکتر بابک محی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  دکتر بابک محی را از این سایت دریافت کنید.

  دکتر بابک محی – جراح صورت پلاستیک بینی – بررسی و انتخاب هوشمندانه جراحی زیبایی

  برخی از افراد برای انتخاب جراح بینی دچار مشکل می شوند و نمی توانند از بین پزشک هایی که مد نظرشان است یک جراح خوب و با تجربه را انتخاب کنند، معمولا قرار گرفتن

  جراحی زیبایی صورت

  دکتر بابک محی – جراح صورت پلاستیک بینی

  آنچه در این مطلب می‌خوانید

  دکتر بابک محی

  برخی از افراد برای انتخاب جراح بینی دچار مشکل می شوند و نمی توانند از بین پزشک هایی که مد نظرشان است یک جراح خوب و با تجربه را انتخاب کنند، معمولا قرار گرفتن بر سر دوراهی و یا چند راهی فرد را ناراحت می کند و یا همواره استرس بالایی را به وی وارد می کند. داشتن استرس و اضطراب از نتیجه ی عمل باعث می شود تا نتیجه ی عمل هرچند هم موفق، مورد رضایتمندی شما واقع نشود. میزان رضایتمندی شما از نتیجه ی عمل جراحی بینی رابطه ی مستقیمی با میزان اعتماد شما به جراح و انتخاب صحیح شما دارد. بهترین راه برای اینکه بتوانید یک جراح بینی را انتخاب کنید صحبت کردن با خود جراح بینی است که با مشاوره ی صادقانه ی خود به شما نتیجه ی نهایی عمل را بیان می کند. دقت داشته باشید که نظریات دیگران در رابطه با نوع جراحی بینی پزشک مد نظر شما اهمیت دارد اما باید دقت داشته باشید که میزان رضایتمندی افراد را از عمل بسنجید . عدم وجود مشکلات تنفسی، ظاهری و نحوه ی برخورد پزشک را جویا شوید و از بیمارانی که در مطب حضور دارند بخواهید تا صادقانه در رابطه با جراحی بینی انجام شده اعلام نظر بخواهید

  آدرس مطب دکتر بابک محی : تهران – میدان هفت حوض- ابتدای خیابان گلبرگ غربی – کوچه کمیجانی جنوبی – روبروی شهرداری – پلاک ۲۴ (ساختمان عرفان) – طبقه ۵ – واحد ۱۳

  شماره تماس کلینیک دکتر بابک محی : ۰۲۱-۸۸۳۵۸۳۹۶

  جراحی بینی یا rhinoplasty به داشتن یک بینی زیبا و خوش فرم کمک می کند . جراح زیبایی بینی با انتخاب بهترین فرم برای بینی طی جراحی بینی تغییرات لازم را ایجاد و معایب ظاهری بینی را رفع می کند

  رینوپلاستی یا جراحی بینی

  عمل جراحی زیبایی بینی از اوایل قرن نوزدهم توسط ژاک ژوزف و دیفن باخ شروع شد و در قرن بیستم دچار پیشرفت های بسیاری شد . در نیمه دوم قرن بیستم نیز جراحان بسیاری روش های محتلفی برای این جراحی را اراءه نمودند و روش رینوپلاستی باز را معرفی کردند.

  معرفی روش‌ها و ابزارهای مختلف در جهت بهبود این عمل جراحی از مواردی است که طی سالیان بسیاری به تکمیل این جراحی کمک نموده است .

  البته سیر تکاملی این جراحی هنوز ادامه دارد و جراحان متبحر بسیاری در پیشرفت تکنیک های لازم برای جراحی زیبایی بینی تلاش می نمایند.

  همانطور که می دانید جراحی بینی یک عمل جراحی بسیار تکنیکی و ظریف است و در واقع ای جراحی نیازمند آمیزه‌ای از علم وهنر می‌باشد.

  جراحی بینی علاوه بر ذوق هنری بسیار بالا نیاز به تجربه و تبحر کافی از جانب جراح را است . تمامی موارد روی نتیجه ی بینی بعد از عمل تاثیر گذار خواهد بود و می تواند در رسیدن به هدف شما از نتیجه ی جراحی نقش مهم و موثری داشته باشد ، به همین دلیل انتخاب جراح برای جراحی زیبایی بینی مهم و حیاتی خواهد بود .

  دقت در انتخاب جراح از مواردی است که باید به نسبت تمامی موارد اهمیت ویژه تری به آن داد ، زیرا همانطور که بیان شد ،جراحی بینی یک هنر است و نیازمند یک جراح با تجربه برای شناخت دقیق عناصر بینی و معایب آن دارد .

  جراح بینی گوشتی باید معایب و مشکلات بینی را به دقت بررسی و معاینه نماید و در جهت شناخت مشکلات آن بر آید .

  آیا بعد از جراحی نتیجه ی جراحی مطابق با انتظارات بیمار خواهد بود ؟

  آیا حق انتخاب برای نوع و فرم بینی بعد لز جراحی وجود دارد ؟

  آیا می توان قبل از جراحی به طور دقیق مشخص کرد که چه نوع بینی بعد از عمل بدست آید؟

  نتیجه ی جراحی بینی به چه عواملی بستگی دارد ؟

  پاسخ سوالات شما :

  راینوپلاستی یا جراحی بینی، یک عمل جراحی بسیار تکنیکی و ظریف بوده و آمیزه‌ای از علم وهنر می‌باشد.

  جراح با توجه به جنس پوست و نوع بینی به شما می گوید که بعد از جراحی نتیجه به چه شکل، خواهد بود .

  البته قبل از عمل متقاضی باید بداند که از جراحی بینی چه می خواهد، و چه نوع بینی را برای خود می پسندد.

  باید دقت نمود که خواسته‌ها ی بیمار با با علم و تجربه جراح باید هماهنگ باشد و جراح در حین جراحی می‌تواند بیمار را به حد معقولی از انتظارات برساند.اگر در مشاوره پیش از جراحی انتظارات غیر معقول از جراحی داشته باشید ، جراح صادقانه شمارا از جراحی و نتیجه ی آن بعد از رینوپلاستی را اعلام می دارد .

  متأسفانه بسیاری از مراجعین اصولاً درک درستی از اشکالات بینی خود نداشته و آگاهی زیادی از جنس و نوع بینی خود ندارند، و با توجه به علم اندک خود نسبت به جراحی بینی انتظارات بیش از حد از رینوپلاستی دارند، در بسیاری از موارد فرد با بینی گوشتی خواستار یک بینی عروسکی و بسیار نازک است ، باید بدانید که رسیدن به این هدف برای جراحی بینی ممکن نیست و نباید انتظار یک بینی عروسکی و استخوانی را از یک بینی گوشتی و بزرگ داشت . البته مسأله مهم دیگر ، جراح بینی است که گاهی سعی در اصلاح دیدگاه‌های بیمار نمی‌کند و محدودیت‌ها و مسایل مهم را به بیمار گوشزد نمی‌نماید.مشاهده می شود که بیمار انتظارات خود از جراحی را بازگو نمی کند و این نکته را بیان نمی دارد از عمل چه انتظاراتی داشته و بعد از عمل خواسته‌های جدیدی را مطرح می‌کنند.به همین دلیل توصیه می شود که قبل از عمل بینی به خوبی و با دقت به مشاوره جراح گوش فرا داده و انتظارات معقولانه خود را مطرح نمایید.

  بهترین دکتر تزریق چربی به صورت

  دکتر بابک محی

  دکتر بابک محی

  دکتر بابک محی

  اسامی جراحان بینی + قیمت

  مشاهده لیست جراحان بینی

  جراحی بینی ۲۵ تا ۳۵ میلیون

  مشاهده

  جراحی بینی ۳۵ تا ۴۵ میلیون

  مشاهده

  جراحی بینی ۴۵ تا ۵۰ میلیون

  مشاهده

  جراحی بینی ۵۰ میلیون به بالا

  مشاهده

  Rate this (40 Votes)

  1 دیدگاه برای “دکتر بابک محی – جراح صورت پلاستیک بینی ”

  دکتر بابک محی گفته:

  منبع مطلب : badarman.com

  سازمان نظام پزشکی

  اطلاعات تحصیلی و صلاحیت حرفه‌ای دکتر بابك ميرمحي صفت، شماره نظام پزشکی 120188

  دکتر بابك ميرمحي صفت

  تخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن

  شماره نظام پزشکی: 120188

  آخرین مدرک تحصیلی

  تخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن

  فهرست

  مدارک تحصیلی

  تخصص گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن

  دکترای حرفه‌ای پزشکی

  فهرست

  مجوزهای صلاحیت حرفه‌ای (پروانه)

  شهر مجاز پروانه

  استان تهران- شهرستان تهران- شهر تهران

  نوع پروانه: پروانه طبابت

  تاریخ انقضا: 1401/12/29

  مدرک مربوطه

  تخصص پره بورد (گواهینامه) گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن

  فهرست

  مجوزهای تبلیغات

  هیچ پروانه تبلیغاتی برای این عضو ثبت نشده است.

  اطلاعات تماسی

  محل‌های ارائه خدمت

  مطب

  اردبیل

  پشت بیمارستان امام خمینی مجتمع پزشکان اردبیل ۱۷۷ ،کدپستی: 5619657584

  33245060

  منبع مطلب : membersearch.irimc.org

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید