این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  رنگ بلوند روشن بدون دکلره

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  رنگ بلوند روشن بدون دکلره را از این سایت دریافت کنید.

  آموزش ترکیب رنگ مو برای روشن کردن مو بدون دکلره با عکس

  >در این مقاله روش ترکیب رنگ مو برای روشن و بلوند کردن مو بدون استفاده از دکلره و با رنگ 000 و فواید و مضرات آن گفته شده است و در ادامه چند نوع ترکیب رنگ موی پرطرفدار و جدید مانند رنگ موی دودی بدون دکلره، رنگ موی عسلی ، نسکافه ای ، رنگ موی کنفی آموزش داده شده است.

  مقالات

  آموزش روشن کردن مو بدون دکلره

  آموزش روشن کردن مو بدون دکلره

  چگونه بدون دکلره موهایمان را روشن و بلوند کنیم؟

  شاید شما هم مانند بسیاری از خانمها به دلیل دکلره کردن موهایی دمیج و یا آسیب دیده دارید که وز شده است و ریزش زیادی دارد در این مقاله که 10 دقیقه زمان برای مطالعه لازم دارد شما با روش روشن  کردن موها بدون دکلره و فرمو ل ترکیب رنگ موهای محبوب و پرطرفدارآشنا خواهید شد . با ما همراه باشید و موهایتان را با رنگ های زیبا و جذاب رنگ آمیزی کنید

  اما پیش از آموزش انواع مدل رنگ موی بدون دکلره بهتر است توضیحاتی در مورد رنگ موی سه صفر بدهم تا از فواید و مضرات این کار آگاه شوید.

  آموزش روشن کردن مو با رنگ موی سه صفریا 000:

  اگر دوست دارید رنگ موی شما یک یا چند درجه روشن تر شود می‌توانید از یک تا 5 سانتیمتر رنگ موی سه صفر برای روشن‌تر کردن ترکیب رنگ موی خود استفاده کنید. البته توجه داشته باشید رنگ موی سه صفر دوام زیادی بر روی موهای شما نمی‌آورد و به سرعت پاک می‌شود.این کار برای شرایط موقت و رفتن به یک مهمانی پیشنهاد می شود چرا که درست است که موها با استفاده از رنگ موی سه صفر سفید می‌شود، اما واریاسون‌ها توانایی نفوذ بسیار کمی به درون لایه‌های مو دارند و با چند بار شستن کاملا پاک می‌شوند.به غیر از این که رنگ موی شما با استفاده صرف از روشن کننده سه صفر کاملا ناپایدار و غیر حرفه‌ای می‌شود رنگ موی سه صفر برای موهای شما ضرر دیگری ندارد. برخی می‌‌گویند واریاسیون ها مو را نابود می‌کنند اما این حرفی نه چندان درست است البته باید توجه داشته باشید که حجم رنگ دانه‌های واریاسیون‌ها بسیار زیاد است و برای برخی خشکی بیش از حد ساقه مو را پدید می‌آورد. اما به غیر از خشکی مو آن هم در مواردی نادر، واریاسون‌هایی مانند رنگ موی سه صفر چندان آسیب رسان به موهای شما نیستند و به میزان کم می‌توانند در ترکیب رنگ موی شما استفاده شوند.

  حالا وسایل مورد نیاز جهت بلوند کردن مو با رنگ مو روشن کننده را دور خودتان بچنید تا مانند یک آرایشگر تمام عیار موهای خود را زیبا و جذاب کنید.

  وسایل مورد نیاز برای رنگ کردن مو به رنگ روشن یا بلوند:

  رنگ موی روشن کننده قوی

  اکسیدان برس مو یک لباس کهنه دستکش های پلاستیکی

  کاسه مخصوص رنگ مو و یا یک کاسه چینی

  براش رنگ مو گیره جدا کننده شامپو

  فرمول ترکیب رنگ مو زیتونی بدون دکلره

  در ابتدا موهایتان را با رنگ موی 000 و یا E20 روشن کنید و بعد از روشن شدن مو رنگ موی زیتونی و یا همان سری M با شماره های ( 5 , 90.01 , 10 ) را با واریاسیون سبز و نقره ای مخلوط کرده و مقدار استفاده از واریاسیون سبز و نقره ای بستگی به خودتان دارد (اگر دوست ندارید موهایتان زیادی سبز شود می توانید فقط به اندازه یک بند انگشت از این واریاسیون استفاده کنید ).در ادامه اکسیدان شماره 2 به اندازه دو برابر رنگ مو را به آن اضافه می کنیم  و پس از اینکه با قلم مو کل مو ها را به رنگ آغشته کردید 30 دقیقه صبر می کنید و سپس موها را آبکشی کنید.

  رنگ مو نسکافه ای بدون دکلره

  رنگ موی 000 برای بی رنگ کردن موها + رنگ مو بلوند نسکافه ای شماره شش + رنگ مو بلوند کاپوچینو شماره هشت + واریاسیون نقره ای + اکسیدان 9 درصد

  رنگ موی قهوه ای نسکافه ای بدون دکلره

  رنگ مو نسکافه ای تیره شماره 6.47 + 1/3 تیوپ رنگ مو بلوند طلایی روشن G8 + اکسیدان 2 به اندازه 5/1 برابر رنگ مو

  رنگ موی کنفی بدون دکلره

  مقدارهای مساوی از بلوند زیتونی پلاتینه و بلوند طلایی خیلی خیلی روشن +دو سانت از واریاسیون سه صفر و مقداری هم اکسیدان شش درصد

  فرمول ترکیب رنگ موی عسلی بدون دکلره

  1/3 رنگ موی طبیعی شماره 9.0 را با 1/4 از رنگ مو دودی شماره 9.2 و رنگ موی 3 صفر و دو بند انگشت از واریاسیون طلایی 003 و اکسیدان نه درصد و دوازده درصد ترکیب کنید و بر روی موهای خود بگذارید.

  رنگ مو شکلاتی عسلی بدون استفاده از دکلره

  ابتدا موهایتان را با کمک رنگ موی 000 به پایه شش برسانید و سپس رنگ موی عسلی شماره 7 را به اندازه 70 میل و رنگ مو شکلاتی روشن را به اندازه20 میل و رنگ مو دودی شماره 7 را به اندازه 30 میل با 10 سانت واریاسیون نقره ای و 5 سانت واریاسیون طلایی مخلوط می کنیم و 130 میل اکسیدان دو را به آن اضافه می کنیم و پس از گذشت 35 دقیقه موها را آبکشی می کنیم.

  نکات مهم و طلایی در هنگام رنگ کردن مو

  اگر موهای خود را از قبل های لایت کرده اید می توانید با رنگ های اسپیشیال آن را به رنگ دلخواه درآورید. رنگ موهایی اسپیشیال بلوند که می توانند با استفاده از اکسیدان مناسب بدون استفاده از پودر دکلره، موها را تا 6 درجه روشن کنند .

  نکته مهم اینکه قبل از رنگ کردن مو بدون دکلره باید بدانید که سه نوع اکسیدان وجود دارد که عبارتند از :اکسیدان شماره 1 یا 6 درصد، شماره 2 یا 9 درصد و شماره 3 یا 12 درصد که باید با توجه به رنگ دلخواه از اکسیدان مناسب استفاده کنید.

  و اگر می خواهید موهای نازک و رنگ نشده خود را 3 درجه روشن کنید باید از اکسیدان شماره 2 یا همان 9 درصد استفاده کنید و آن را با رنگ مورد نظرتان ترکیب کنید.

  اگر موهایی ضخیم و پرپشت دارید از اکسیدان با درصد بالاتری استفاده نمایید.

  اگر می خواهید موهای خود را 1 درجه روشن کنید اکسیدان شماره یک یا 6 درصد استفاده کنید و با رنگ مورد نظرتان ترکیب نمایید.

  اگر می خواهید موهای خود را 4 یا 5 درجه روشن کنید باید از اکسیدان 12 درصد استفاده نمایید و آن را با رنگ موی مورد نظرتان ترکیب کنید

  منبع مطلب : mehragin.ir

  20 ترکیب رنگ عالی بدون دکلره

  20 ترکیب رنگ عالی بدون دکلرهرنگ کردن مو از جمله راحت‌ترین راه‌ها برای ایجاد تغییر و تنوع بخشیدن در چهره‌ی خانم‌هاست. این روش همواره مورد استقبال و توجه همگان قر

  20 ترکیب رنگ عالی بدون دکلره

  ۱۶ آبان ۱۴۰۰ روژا

  رنگ کردن مو از جمله راحت‌ترین راه‌ها برای ایجاد تغییر و تنوع بخشیدن در چهره‌ی خانم‌هاست. این روش همواره مورد استقبال و توجه همگان قرار گرفته است و سابقه‌ای طولانی دارد. خانم‌ها در گذشته برای رنگ کردن موهای خود از مواد گیاهی با رنگ‌های طبیعی مثل حنا و ریواس و سدر و… استفاده میکردند و نهایتا با محدوده تنوعی کمی موفق به تغییر رنگ مو و ایجاد تنوع و زیبایی در موهای خود می‌شدند. اما با گذشت زمان و پیشرفت علم، به تدریج رنگ‌هایی بر پایه‌ی مواد شیمیایی وارد بازار شدند که تنوع رنگ و تاثیر بیشتری برای تغییر رنگ موی مورد نظر داشتند. امروزه با گذشت زمان و پیشرفت در این زمینه، امکان انتخاب رنگ‌های جذاب و بسیاری برای همگان فراهم شده است که می‌تواند جوابگوی تمام سلایق باشد.

  رنگ مو و دکلره

  بیشتر رنگ‌ها برای تاثیر کامل خود نیاز به دکلره دارند. دکلره در واقع پایه‌های رنگ موی اصلی را شکسته و باعث روشن شدن رنگ مو خواهد شد. با دکلره کردن مو، رنگ مو را آنقدر روشن می‌کنند که پذیرنده‌ی هر رنگی باشد. اما همانطور که شما هم می‌دانید، دکلره کردن موها مضراتی هم دارد. دکلره باعث شکستن و خشن شدن ساقه‌ی مو شده و ریشه‌ی مو را هم سست می‌کند و به اصطلاح باعث سوختن مو می‌شود. به همین دلیل استفاده از دکلره برای تغییر رنگ موها چندان توصیه نمی‌شود.

  امروزه استفاده از انواع رنگ مو بدون دکلره کردن طرفداران جدی خودش را دارد. استفاده از ترکیبات رنگی جدید برای تغییر رنگ مو آن هم بدون استفاده از دکلره باعث خواهد شد که موهای شما کمترین میزان آسیب را پذیرا باشد؛ خصوصا اگر از رنگ مو بدون آمونیاک هم استفاده کنید. در ادامه‌ی این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با جذاب‌ترین ترکیب رنگ موهای بدون دکلره آشنا کنیم.

  انواع اکسیدان

  اگر می‌خواهید موهای خود را رنگ کنید، یکی از اولین قدم‌ها برای اینکار شناخت انواع اکسیدان و کاربرد آنها است.

  اکسیدان که نام دیگر آن هیدروژن پراکسید است یک نوع فعال کننده است و باعث افزایش سرعت رنگ‌پذیری موهای شما خواهد شد. این ماده فعال کننده‌ رنگ مو محسوب می‌شود. می‌توان گفت که اگر شما رنگ را به تنهایی روی موهایتان بگذارید حداقل 24 ساعت زمان میبرد که موهایتان رنگ بگیرد. اکسیدانها انواع مختلفی دارند و تفاوت آنها در درصد آنهاست. هرچه درصد اکسیدان بیشتر باشد، روشن کنندگی آن نیز بیشتر است.

  اکسیدان 3 درصد

  ضعیف ترین اکسیدان، اکسیدان 3 درصد است که با نام های دیگر مثل اکسیدان ولوم 10 یا اکسیدان شماره 0/5 نیز شناخته میشود. این اکسیدان در رنگهای تیره مثل مشکی و قهوه ای تیره باعث ثبات بیشتر و تیرگی رنگ مو می شود. همچنین در رنگساژها، رنگ های هایلایت، مش و انواع لایت بسیار کاربرد دارد.

  اکسیدان 6 درصد

  اکسیدان 6 درصد برای پوشش دهی تارهای سفید بسیار مناسب است و قدرت روشن‌کنندگی بیشتری نسبت به اکسیدان 3 درصد دارد. این اکسیدان با نام های دیگری مثل اکسیدان ولوم 20 یا اکسیدان شماره 1 نیز شناخته می‌شود. از اکسیدان 6درصد برای مش فویل مفید استفاده می‌شود چراکه خطر سوختن موها را کاهش می‌دهد. در تکنیک های جدیدی مانند آمبره و سامبره نیز از این نوع اکسیدان استفاده می‌کنند.

  اکسیدان 9 درصد

  یکی از اکسیدان های محبوب اکسیدان 9 درصد است که درجه روشن‌کنندگی بیشتری نسبت به قبلی‌ها دارد. این اکسیدان به نامهای اکسیدان ولوم 30 یا اکسیدان شماره 2 نیز شناخته می شود و بیشتر از آن جهت رنگ‌های با پایه متوسط تا بلوند استفاده می‌نمایند. اگر قصد روشن کردن مو بدون دکلره را در منزل دارید. این اکسیدان برای افراد غیرحرفه‌ای مناسب‌تر است. زیرا درصد آب اکسیژنه آن از اکسیدان شماره 3 کمتر است.

  اکسیدان 12 درصد

  این اکسیدان قویترین اکسیدان موجود در بازار است که درجه روشن کنندگی بسیار بالایی دارد. نامهای دیگر آن، اکسیدان ولوم 40 یا اکسیدان شماره 3 است. این اکسیدان معمولا برای دکلره قوی در سالن های زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرد. استفاده نامناسب و در مدت طولانی و به شکل مکرر از آن به موهایتان به شدت آسیب می‌زند. پس در استفاده از آن دقت کنید.

  معرفی 20 ترکیب رنگ مو بدون دکلره

  1. رنگ مو شکلاتی دودی 

  یکی از رنگ موهای بسیار شیک و فوق العاده پرطرفدار است که برای تمام سنین مناسب بوده و باعث مرتب کردن وضعیت موهای شما خواهد شد.خصوصا اگر قبلا چندین بار موهای خود را رنگ کرده‌اید و آثار آن هنوز کاملا از بین نرفته ظاهری یکدست و زیبا برای موهای شما بوجود می‌آورد و با تاثیر فوق‌العاده خود ظاهری جوان‌تر و دخترانه‌تر به چهره شما هدیه می‌کند. برای داشتن این رنگ موی فوق‌العاده بر موهای خود، از ترکیب زیر استفاده کنید:

  رنگ مو کاکائویی شماره 7.07

  اکسیدان 9 درصد

  رنگ مو دودی شماره 6.1

  برای ساخت این فرمول رنگ مو باید میزان رنگ موی کاکائویی بیشتری از رنگ موی دودی استفاده کنید. متناسب با اندازه و حجم موهای خود از این دو رنگ مو در کاسه رنگ بریزید و دقت کنید از کاسه فلزی استفاده نکنید، چرا که باعث کاهش اثر گذاری رنگ خواهد شد. 1.5 برابر میزان رنگ مو از اکسیدان 9 درصد استفاده کنید تا غلظت رنگ مو متعادل شود. موهای خود را با یک شانه پلاستیکی صاف کنید و آنها را رنگ بزنید. نهایتا 30 تا 40 دقیقه صبر کنید و موهای خود را بشویید.

  2. رنگ مو بیسکویتی

  برای کسانی که دوستدار رنگ موی بیسکوییتی بدون دکلره هستند، می‌توانید از این فرمول ترکیب رنگ استفاده کنید. این رنگ جلوه زیبایی روی چهره افراد با پوست روشن و گندمی دارد.

  رنگ مو بلوند طلایی شماره 8.3

  رنگ مو بلوند دودی متوسط شماره 7.1

  اکسیدان 9 درصد

  در ظرف مخصوص پلاستیکی، رنگ موها را با هم ترکیب کنید. میزان رنگ موی بلوند دودی باید 2/3 بلوند طلایی باشد. میزان اکسیدان هم 1.5 برابر رنگ موی مصرفی خواهد بود. برای اثر گذاری بهتر، حدود 40 تا 45 دقیقه صبر کنید و سپس موهای خود را بشویید.

  منبع مطلب : rojashop.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید