این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  رنگ ترکیبی نسکافه ای

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  رنگ ترکیبی نسکافه ای را از این سایت دریافت کنید.

  کدام ترکیب رنگ مو نسکافه ای با تناژ پوستی شما سازگار است ؟

  هر کدام از انواع ترکیب رنگ مو نسکافه ای برای تناژ پوستی خاصی مناسب هستند. مثلا رنگ موی عسلی نسکافه ای برای رنگ پوست ... و رنگ موی ...

  کدام ترکیب رنگ مو نسکافه ای با تناژ پوستی شما سازگار است ؟

  حسنی 14 شهریور 1400 | 15:30

  رنگ مو نسکافه ای به دلیل این که جلوه خیره کننده ای به موها می بخشد، یکی از رنگ موهای پرطرفدار بین خانم هاست. خوبی رنگ مو نسکافه ای این است که می توان آن را برای انواع رنگ پوست، رنگ چشم و انواع سلیقه ها به کار برد. فقط کافی است فرمول ترکیب رنگ مو نسکافه‌ای متناسب با ویژگی های خودتان را بدانید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با انواع ترکیب رنگ مو نسکافه ای متناسب با انواع پوست سرد و گرم آشنا کنیم.

  رنگ موی عسلی نسکافه ای

  این ترکیب رنگ مو نسکافه‌ای به این دلیل که با رنگ مو عسلی همراه شده است، گزینه خوبی برای افراد دارای تناژ پوستی گرم محسوب می شود؛ چرا که رنگدانه غالب در این رنگ مو، تناژ گرم دارد و به زیبایی چهره شما می افزاید. برای داشتن یک رنگ مو عسلی نسکافه ای شیک و همه چیز تمام باید ابتدا موها را به پایه ۷ یا ۸ دکلره برسانید. به این ترتیب جلوه این ترکیب رنگ مو نسکافه ای روی موها دو برابر خواهد شد. سپس می توانید از ترکیب رنگ های نسکافه ای و عسلی به میزان مساوی استفاده کنید.

  هیچ مشکلی نیست اگر بخواهید رنگ موی عسلی نسکافه ای را تجربه کنید. کافی است ابتدا موهای خود را با رنگ مو سه صفر یا دکوکرم، چند پایه روشن تر کنید. سپس از این ترکیب رنگ مو استفاده نمایید. فرمول رنگ مو عسلی نسکافه ای برای افرادی که نمی خواهند موهایشان بر اثر دکلره کردن آسیب ببیند، مناسب است.

  ترکیب رنگ دودی نسکافه ای

  یکی دیگر از انواع ترکیب رنگ نسکافه ای پرطرفدار که برای افراد دارای پوست سرد مناسب خواهد بود، ترکیب رنگ موی دودی نسکافه ای است. با توجه به درجه روشنی مورد نظرتان، می توانید ابتدا موها را به پایه روشن برسانید. اگر می خواهید ترکیب رنگ مو نسکافه ای دودی خیلی روشن را امتحان کنید که این روزها ترند شده است، باید ابتدا موها را به پایه ۹ یا ۱۰ دکلره برسانید. سپس به میزان معینی از رنگ مو نسکافه ای و دودی را روی موهای به پایه روشن رسیده، استفاده کنید.

  برای داشتن رنگ موی دودی نسکافه ای  نیز راهکارهایی وجود دارد. همان طور که قبلا به آن اشاره کردیم، می توانید ابتدا با استفاده از رنگ مو سه صفر یا دکوکرم موهایتان را چند درجه روشن تر کنید. مزیت این محصولات این است که بر خلاف پودر دکلره، آسیبی به موها وارد نمی کنند. اما باید بدانید که دکوکرم و سه صفر قادر به رساندن موها به پایه ۸، ۹ و ۱۰ دکلره نیستند. پس اگر رنگ موی خیلی روشن می خواهید باید حتما از دکلره استفاده کنید.

  رنگ مو دودی نسکافه ای برای افرادی که می خواهند موهایشان تیره باشد نیز مناسب است. یعنی شما می توانید ترکیب رنگ مو نسکافه‌ای شماره ۶ را با رنگ مو دودی شماره ۶ ترکیب کنید و بدون نیاز به دکلره روی موها قرار دهید. با این فرمول رنگ مو نسکافه ای دودی موهای شما تناژ تیره تری پیدا خواهد کرد.

  رنگ مو دودی نسکافه ای بدون دکلره برای افرادی که می خواهند موهایشان تیره باشد، مناسب است.

  ترکیب رنگ شیر نسکافه ای

  رنگ مو شیر نسکافه ای به دلیل این که هیچ گونه رنگدانه قرمزی یا زردی ندارد، برای افرادی که پوست سرد دارند، بهترین گزینه است. برای این ترکیب رنگ مو نسکافه ای جذاب و شیک زنانه، باید ابتدا موها را به پایه ۹ دکلره برسانید. توجه کنید برای این که به بهترین نتیجه از رنگ مو شیر نسکافه ای برسید، باید حتما موهایتان را با استفاده از پودر دکلره به پایه روشن برسانید. در غیر این صورت نتیجه مورد نظر به دست نخواهد آمد.

  پس از این که موها را به پایه مورد نظر رساندید، از ترکیب رنگ مو شیر نسکافه ای شماره ۸ به همراه مقداری رنگ مو دودی شماره ۸ استفاده کنید. برای به دست آوردن تناژ زیباتر می توانید ۲ سانت واریاسیون دودی نیز به ترکیب رنگ مو نسکافه ای اضافه کنید و روی موها قرار دهید.

  ترکیب رنگ کاراملی و نسکافه ای

  فرمول ترکیب رنگ نسکافه ای کاراملی به دلیل داشتن رنگدانه های گرم، برای افراد با پوست روشن یا تیره با تناژ گرم مناسب است. بخصوص در فصل تابستان می توانید از این رنگ موی خاص استفاده کنید تا شاهد درخشش نور آفتاب روی موهای خود باشید. برای داشتن یک ترکیب رنگ موی کاراملی و نسکافه ای شیک باید ابتدا با استفاده از پودر دکلره موهایتان را به پایه ۸ یا ۹ دکلره برسانید.

  پس از این که موها را چند درجه روشن کردید و به پایه مورد نظر رساندید، باید رنگ مو نسکافه ای شماره ۸ را به میزان نصف تیوپ با رنگ مو کاراملی شماره ۸ به میزان یک سوم تیوپ ترکیب کنید. مواد را روی موها قرار داده و پس از گذشت مدت زمان مناسب، موها را آبکشی کنید.

  ترکیب رنگ موی دارچینی نسکافه ای

  همان طور که احتمالا می دانید، در ترکیب رنگ مو نسکافه ای دارچینی مقداری تناژ قرمزی یا نارنجی وجود دارد. به همین دلیل بهتر است توسط افرادی که تناژ پوستی گرم دارند، مورد استفاده قرار بگیرد. ترکیب رنگ مو دارچینی نسکافه ای را با توجه به درجه روشنی یا تیرگی آن می توانید روی موهای طبیعی یا دکلره شده به کار ببرید.

  اگر می خواهید موهای شما تیره باشد، رنگ مو نسکافه ای شماره ۶ به میزان نصف تیوپ را با رنگ مو دارچینی شماره ۶ به میزان یک سوم تیوپ ترکیب کرده و روی موهای با پایه طبیعی قرار دهید. اگر می خواهید رنگ مو دارچینی نسکافه ای روشن تری را تجربه کنید، نیاز است ابتدا موها را به پایه روشن تر برسانید. البته برای این کار می توان از دکوکرم و رنگ مو سه صفر نیز استفاده کرد. سپس رنگ موهای مورد نظر را از شماره ۸ با هم ترکیب کرده و روی موها قرار دهید.

  ترکیب رنگ مو قهوه ای نسکافه ای

  رنگ مو قهوه ای نسکافه ای برای افرادی که پوست خنثی یا گرم دارند، مناسب است. برای این ترکیب رنگ مو نسکافه ای نیازی به دکلره کردن موها نیست؛ چون تناژ تیره دارد. رنگ مو قهوه ای نسکافه ای برای دختر خانم ها هم گزینه خوبی است. برای این رنگ مو شیک و زیبا ابتدا رنگ مو نسکافه ای شماره ۶ را به میزان نصف تیوپ با رنگ مو قهوه ای شماره ۷ به میزان یک سوم تیوپ ترکیب کرده و روی موها قرار دهید.

  شما حتی می توانید از هایلایت نسکافه ای روی موی قهوه ای هم استفاده کنید. اگر موهای شما قهوه ای رنگ است و می خواهید تغییراتی اندک روی آن ایجاد کنید، می توانید با در آوردن چند لایت نسکافه ای روی پایه قهوه ای، زیبایی خیره کننده ای روی موهای خود به وجود آورید. برای این کار از رنگ مو نسکافه ای شماره ۷ برای هایلایت استفاده کنید.

  منبع مطلب : www.missomister.com

  ترکیب رنگ موی نسکافه ای

  رنگ موی نسکافه ای ،ترکیب رنگ موی نسکافه ای ،ترکیب های رنگ موی نسکافه ای ،نسکافه ای روشن با دکلره،رنگ موی نسکافه ای روشن بدون دکلره،رنگ موی نسکافه ای دودی،فرمول رنگ موی قهوه ای نسکافه ای،فرمول رنگ موی نسکافه ای شکلاتی،انواع رنگ موی نسکافه ای

  ترکیب رنگ موی نسکافه ای

  مجموعه: آرایش موها

  رنگ موی نسکافه ای

  فرمول ترکیب رنگ موی نسکافه ای 

  رنگ مو نسکافه ای جزء محبوب ترین رنگ ها بین همه ی رده های سنی مخصوصا بین خانمهای ایرانی است. دخترانی که برای نخستین بار می خواهند تغییری دخترانه در مویشان بدهند. طرفدار رنگ موی نسکافه ای هستند. خانم هایی که رنگ قهوه ای را دوست دارند. هم طرفدار خرید رنگ مو مختلف نسکافه ای هستند.

  قبل از این که موی خود را رنگ کنید مطمئن شوید با تناژ پوست شما هماهنگی دارد و به اصطلاح به پوست شما می آید. رنگ مویِ نسکافه ای مناسب افرادی با پوست روشن و قدری سبزه است.

  ترکیب های رنگ موی نسکافه ای 

  رنگ موی نسکافه ای روشن بدون دکلره

  اگر نمی خواهید دکلره کنید و قصد درست کردن رنگ موی نسکافه ای روشن را دارید، باید یک سوم از رنگ موی بلوند شکلاتی متوسط خود را مخلوط با یک سوم از یک رنگ موی کاراملی کنید. پس از آن دو سانتیمتر از واریاسیون را بعلاوه ی اکسیدان شماره یک کنید.

  فرمول ترکیب رنگ نسکافه ای روشن با دکلره

  ۵۰ میلی لیتر رنگ موی کاراملی روشن

  ۵۰ میلی لیتر رنگ موی بلوند – شکلاتی

  ۱۸۰ میلی لیتر اکسیدان شماره یک

  ۵ سانتیمتر واریاسیون نقره ای

  پودر دکلره – اکسیدان ۱۲ درصد

  برای این که رنگ مو نسکافه ای به خوبی ساقه های مو را پوشش بدهد و جلوه جذابی داشته باشد، باید رنگ موی خود را با دکلره کردن آن به پایه ۸ برسانید. مواد را داخل ظرف پلاستیکی با هم ترکیب و از پائین ساقه های مو آغاز و تمام قسمت های سر را با آن اغشته کنید. در مرحله پایان مواد را به ریشه مو هم بزنید.

  رنگ نسکافه ای

  موی یکدست نسکافه ای با دکلره

  اگر سابقه کار با دکلره دارید و مشکلی با استفاده از آنرا ندارید، می توانید طبق دستور زیر، موهای خود را به رنگ نسکافه ای در بیاورید.

  ۳/۲ رنگ موی بلوند شکلاتی

  ۳/۱ از تیوپ رنگ موی کاراملی

  ۲ سانتیمتر واریاسیون

  اکسیدان شمارۀ ۱ دکلره پایه ۸

  تمامی موارد بالا را با یکدیگر ترکیب کرده و موهای خود را با آن، رنگ نمایید.

  رنگ موی نسکافه ای دودی

  در ترکیب رنگ موی نسکافه ای دودی باید خاطر نشان کرد که ته مایه اصلی رنگ موی نسکافه ای دودی است. ولی چنانچه میخواهید که درصد بیشتری از تناژ رنگ مو به سمت دودی باشد و از بوجود آمدن تناژهای مزاحم زردی و نارنجی موها کم شود، باید از دو بند انگشت واریاسیون بنفش استفاده نمود.

  در واقع هر چه قدر تناژهای زرد و نارنجی موها کم شود، رنگ موی نسکافه ای دودی زیباتر و جذاب تری بدست می آید.

  البته توجه داشته باشید که هر چه قدر ميزان خاکستری و دودی بودن ترکیب رنگ نسکافه ای بیشتر شود، رنگ مویی تیره تر بدست می آید.

  ترکیب رنگ موی نسکافه ای

  فرمول رنگ موی قهوه ای نسکافه ای

  بلوند نسکافه ای تیره با شماره ۶٫۴۷

  بلوند طلایی خيلي روشن G8:1.3 تیوپ

  اکسیدان ۲:نسبت اکسیدان به رنگ ۱٫۵ برابر رنگ مو

  فرمول رنگ مو نسکافه ای کاپوچینو برّاق

  بلوند نسمافه ای شماره ۶:۲٫۳ تیوپ

  بلوند کاپوچینو شمراه ۸:۱٫۳ تیوپ

  واراسیون نقره ای:۳ سانت

  پایه ۷ دکلره

  فرمول رنگ موی نسکافه ای شکلاتی

  رنگ موی شکلاتی نسکافه ای روشن از جمله رنگ موهای محبوب در بین بانوان ایرانی است. در ادامه با فرمول ترکیب این رنگ مو اشنا می شوید.

  بلوند شکلاتی تیره ۶.۷:۱/۲ تیوپ

  قهوه ای شکلاتی:۴.۷:۱/۳ تیوپ

  بلوند مسی تیره ۶.۴۴:۲۰ سانت

  اکسیدان نمره ۱:۶۰ سی سی

  انواع رنگ موی نسکافه ای

  رنگ موی نسکافه ای زیبا

  ترکیب های رنگ موی نسکافه ای

  رنگ موی نسکافه ای روشن

  رنگ موی نسکافه ای بدون دکلره

  رنگ موی نسکافه ای با دکلره

  رنگ موی نسکافه ای شکلاتی

  انواع رنگ موی نسکافه ای

  رنگ موی نسکافه ای

  ترکیب رنگ موی نسکافه ای

  گردآوری: بخش آرایش و زیبایی بیتوته

  منبع مطلب : www.beytoote.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید