این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  روش ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  روش ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی را از این سایت دریافت کنید.

  ثبت نام بدون قرعه کشی خودرو

  این مطلب در رابطه با ثبت نام بدون قرعه کشی خودرو در سامانه یکپارچه خودرو برای اسفند ماه ۱۴۰۱ نگارش شده است شرایط ثبت نام بدون قرعه کشی خودروهای داخلی یعنی خودرو های ایران خودرو و سایپا نیز پرداخته شده است.

  ثبت نام بدون قرعه کشی خودرو

  اگر در خصوص ثبت نام بدون قرعه کشی خودرو سوالی دارید

  اگر در خصوص ثبت نام بدون قرعه کشی خودرو سوالی دارید

  عناوین اصلی این مقاله:

  مقدمه

  ثبت نام بدون قرعه کشی خودرو اسفند ۱۴۰۱

  شرایط ثبت نام ایران خودرو بدون قرعه کشی اسفند ۱۴۰۱

  شرایط ثبت نام سایپا بدون قرعه کشی اسفند ۱۴۰۱

  سایت ثبت نام بدون قرعه کشی خودرو

  راهنمای ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی

  مهلت فروش بدون قرعه کشی خودرو

  قیمت خودروهای بدون قرعه کشی اسفند ۱۴۰۱

  نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

  ثبت نام بدون قرعه کشی خودرو طرح جدیدی می باشد که به صورت ناگهانی توسط مسولین وزارت صمت ارائه شده و مردم را قافل گیر کرده است. همان طور که می دانید، وضعیت بازار خودروی کشور در سال های اخیر بسیار آشفته بوده و قیمت اتوموبیل های داخلی و خارجی به میزان قابل توجهی افزیش پیدا کرده است. در همین راستا، تقاضا برای خرید خودرو از کارخانه تا حد زیادی بالا رفته و فروش این محصولات با استفاده از مکانیزم قرعه کشی انجام می گرفت. این روند یکی دو سال گذشته هم در شرکت های مختلف خودروساز ادامه داشته و نهایتا از اواخر اسفند، خبر ثبت نام بدون قرعه کشی خودروهای داخلی منتشر شد. بر این اساس، قرار است تمامی شرکت های دولتی نظیر سایپا و ایران خودرو و شرکت های خصوصی محصولات خود را عرضه کرده و بزرگ  ترین پیش فروش خودرو در تاریخ کشور را رقم بزنند. در نتیجه، تمامی افراد واجد شرایط می توانند در این طرح نام نویسی کرده و خودرو دریافت کنند.

  بر اساس صحبت های قالیباف سخنگوی وزارت صمت، همه افرادی که در مهلت تعیین شده نسبت به ثبت نام در طرح فروش خودرو بدون قرعه کشی اقدام نمایند، خودرو دریافت خواهند کرد. از این رو می توان گفت که در صورت انجام موفقیت آمیز این رخداد، شاهد پایان قرعه کشی ها و به اصطلاح لاتاری ملی خواهیم بود. به این ترتیب، همه کسانی که مصرف کننده واقعی بوده و شرایط لازم را برای خرید خودرو داشته باشند، می توانند در این طرح ثبت نام کرده و اتوموبیل مد نظر خود را با قیمت کارخانه خریداری کنند. پس می توانیم شاهد کاهش قابل توجه قیمت ها در بازار آزاد و پایان دلالی در بازار خودرو باشیم. با توجه به اهمیت این طرح برای بسیاری از مردم، در این مقاله نحوه ثبت نام بدون قرعه کشی خودرو اسفند ۱۴۰۱ را بیان کرده و به بررسی شرایط مورد نیاز جهت شرکت در این طرح خواهیم پرداخت. در ادامه با ما همره باشید تا اطلاعات جامعی در این باره به دست آورید.

  ورود به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو

  ثبت نام بدون قرعه کشی خودرو اسفند ۱۴۰۱

  با توجه به وضعیت نابسمان ایجاد شده در بازار خودرو کشور، کارخانه های دولتی و خصوصی در سال های اخیر اقدام به فروش محصولات شان با استفاده از مکانیزم قرعه کشی می کردند. این شرایط تا بهمن ماه 1401 هم ادامه داشته و ناگهان در پایان این ماه، خبری پیرامون ثبت نام بدون قرعه کشی خودرو منتشر شد. وزارت صمت منبع اصلی این خبر بوده و بر اساس صحبت های مسولین این سازمان، قرار است بزرگ ترین فروش خودرو کشور به صورت یکپارچه در اسفند ماه سال جاری انجام شود. به این ترتیب، تمامی افراد واجد شرایط می توانند نسبت به ثبت نام در این طرح شرکت کرده و سفارش خود را جهت خرید خودرو از شرکت های دولتی و خصوصی از جمله ایران خودرو، سایپا و غیره ارائه دهند. با توجه به اطلاعات منتشر شده، تمامی کسانی که نسبت به ثبت نام بدون قرعه کشی خودروهای داخلی اقدام می کنند، خودرو دریافت خواهند کرد. منتهی ممکن است زمان آن بین سه ماه تا یک سال به طول انجامد.

  در اطلاع رسانی های اولیه، قرار بود این طرح بزرگ فروش خودرو در اولین هفته اسفند ماه اجرایی شود. اما در ادامه شرایط تغییر کرده و یک هفته به تاخیر افتاد. بر اساس جدیدترین اخبار متشر شده از سوی وزارت صمت، طرح فروش خودرو بدون قرعه کشی از روز چهارشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۱ آغاز خواهد شد. به این ترتیب، تمامی متقاضیان می توانند از روز چهارشنبه به سامانه اعلام شده مراجعه کرده و جهت خرید خودروهای ارائه شده در این طرح اقدام نمایند. در ادامه سایت تعیین شده به منظور فروش خودروهای داخلی بدون قرعه کشی را هم معرفی کرده و روش ورود به آن را توضیح خواهیم داد. به این ترتیب، برای ورود به سامانه اعلام شده جهت ثبت نام بدون قرعه کشی خودرو اسفند ۱۴۰۱ هم با مشکلی مواجه نخواهید شد. البته دقت داشته باشید که برای ثبت نام در این طرح بزرگ فروش خودروهای داخلی هم نیازی به داشتن یک سری شرایط وجود دارد که به آن ها می پردازیم.

  بیشتر بخوانید: خرید دنا در بورس کالا

  به کانال تلگرام ما بپیوندید

  به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید

  شرایط ثبت نام ایران خودرو بدون قرعه کشی اسفند ۱۴۰۱

  همان طور که گفتیم، بر اساس اعلام وزارت صمت قرار است از روز چهارشنبه ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۱، فرایند فروش محصولات شرکت های داخلی بدون نیاز به شرکت در قرعه کشی آغاز شود. از جمله شرکت های معرفی شده برای فروش محصولات در این طرح هم می توان به ایران خودرو اشاره نمود. این شرکت به عنوان بزرگ ترین خودروساز داخلی، همواره نسبت به سایر شرکت ها با استقبال بیشتری از سوی مردم مواجه بوده است. از این رو به احتمال زیاد، آمار ثبت نام بدون قرعه کشی خودرو این شرکت در طرح پیش رو هم نسبت به سایر شرکت های بیش تر خواهد بود. چرا که اتوموبیل های تولیدی ایران خودرو اگر چه در مقایسه با خودروهای خارجی و استاندارد جهانی کیفیتی ندارند، اما در مقابل سایر شرکت های داخلی هم از ظاهر و هم از کیفیت بهتری برخوردارند. به همین خاطر، متقاضیان شرکت در طرح بزرگ فروش خودرو اسفند ماه، می خواهند از شرایط لازم برای خرید محصولات این شرکت مطلع باشند.

  در این رابطه باید بگوییم که تا کنون شرایط ثبت نام بدون قرعه کشی خودروهای داخلی در طرح بزرگ اعلام شده توسط وزات صمت، مشخص نشده است. بنابراین نمی توان اطلاعات دقیقی را در این رابطه ارائه کرده و برای آگاهی دقیق از این شرایط، باید منتظر انتشار اطلاعیه فروش در روز چهارشنبه ۱۰ اسفند باشیم. با این حال، به احتمال زیاد برخی از شرایط مورد نیاز برای شرکت در قرعه کشی های قبلی، در طرح فروش خودرو بدون قرعه کشی اعمال خواهند شد. برخی از مهم ترین شرایطی که احتمالا شرکت کنندگان در این طرح جهت خرید محصولات ایران خودرو باید داشته باشند، به شرح ذیل می باشد:

  منبع مطلب : www.hamrahmoshaver.com

  ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی ایران خودرو

  در این مقاله سامانه ها سایت ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی ایران خودرو، شرایط و نحوه ثبت نام، قیمت خودرو و لیست خودروهای بدون قرعه کشی ایران خودرو ارائه شده است.

  ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی ایران خودرو

  برای مشاوره ثبت نام بدون قرعه کشی ایران خودرو

  برای مشاوره ثبت نام بدون قرعه کشی ایران خودرو

  عناوین اصلی این مقاله

  سایت ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی ایران خودرو

  شرایط لازم برای ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی ایران خودرو

  نحوه ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی ایران خودرو

  قیمت خودرو بدون قرعه کشی ایران خودرو

  لیست خودروهای بدون قرعه کشی ایران خودرو

  سوالات متداول

  تا کنون ثبت نام خودرو های ایران خودرو به صورت اینترنتی و با شرکت در قرعه کشی انجام می گرفت اما در حال حاضر با توجه به اطلاعیه منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت خودرو بدون قرعه کشی ایران خودرو عرضه خواهد و همه افراد می توانند با مطالعه شرایط ثبت نام، ثبت نام بدون قرعه کشی ایران خودرو را انجام دهند.

  با توجه به اینکه ثبت نام بدون قرعه کشی ایران خودرو از اهمیت زیادی برای افراد متقاضی ثبت نام برخوردار است، ممکن است سوالاتی از این قبیل برایشان پیش آید که سایت و نحوه ثبت نام بدون قرعه کشی ایران خودرو چیست و قیمت خرید این خوردوها چقدر است. در ادامه این مقاله در خصوص سایت ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی ایران خودرو، شرایط ثبت نام بدون قرعه کشی ایران خودرو، نحوه ثبت نام، لیست خودرو ها و قیمت خودرو بدون قرعه کشی ایران خودرو ارائه شده است.

  سایت ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی ایران خودرو

  همانطور که گفته شد تا کنون در اکثر طرح ها، ثبت نام فروش خودروهای ایران خودرو به صورت اینترنتی انجام میشد و متقاضیان می توانستند از طریق سایت های معرفی شده اقدام به ثبت نام خودروهای ایران نمایند. ثبت نام ماشین های بدون قرعه کشی ایران خودرو نیز به صورت اینترنتی در سایت ثبت نام بدون قرعه کشی ایران خودرو انجام خواهد شد.

  بر اساس اطلاعیه های منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت متقاضیانی که قصد ثبت نام خودرو ایران خودرو بدون قرعه کشی را دارند می توانند در زمان ثبت نام بدون قرعه کشی ایران خودرو که هفته دوم اسفند ماه می باشد با مراجعه به سامانه یکپارچه خودرو به آدرس esalecar.ir روند ثبت نام بدون قرعه کشی ایران خودرو خود را در سایت ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی ایران خودرو که سامانه یکپارچه خودرو داخلی می باشد، طی کنند.

  بیشتر بخوانید: سامانه یکپارچه عرضه خودرو های داخلی

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  شرایط لازم برای ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی ایران خودرو

  برای خرید خودرو و ثبت نام بدون قرعه کشی ایران خودرو در سامانه یکپارچه فروش خودرو داخلی متقاضیان می بایست دارای شرایط به خصوصی باشند تا بتوانند فرایند ثبت نام بدون قرعه کشی ایران خودرو خود را تکمیل نمایند. در این بخش از مقاله شرایط ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی ماشین های ایران خودرو در سامانه یکپارچه فروش خودرو ارائه شده است و به محض اینکه تغییری در شرایط لازم برای ثبت نام بدون قرعه کشی ایران خودرو ایجاد شود، شرایط زیر بروزرسانی خواهد شد.

  شرایط ثبت نام در سامانه یکپارچه فروش خودرو داخلی

  1.هر کد ملی مجاز به خرید یک دستگاه خودرو از مجموع شرکت های خودروساز داخلی می باشد.

  2.حداقل سن مجاز متقاضیان خرید خودرو داخلی 18 سال می باشد.

  3.دارا بودن گواهینامه رانندگی برای متقاضیان خرید ماشین داخلی الزامی است.

  4.متقاضیانی که طی 48 ماهه گذشته در شرکت های ایران خودرو و سایپا و طی 24 ماهه گذشته از سایر شرکت های خودروسازی نسبت به ثبت نام و یا صدور فاکتور (تمامی روش های فروش سامانه خودروسازان، خرید خودرو از بورس کالا و ...) اقدام نموده اند، امکان ثبت نام و خرید خودرو را ندارند.

  5.متقاضیانی که دارای پلاک انتظامی فعال هستند، امکان ثبت نام و خرید خودرو داخلی را ندارند.

  6.انتقال امتیاز و حقوق ناشی از خرید خودرو به اشخاص (حتی به صورت وکالتی) و نیز فروش حواله خودرو به صورت وکالتی ممنوع است.

  7.امکان صلح خودرو خریداری شده به غیر وجود ندارد.

  8.شرکت های خودروسازی موظف اند روش های بازدارنده برای جلوگیری از انتقال سند حداقل به مدت یک سال، از جمله رهن گرفتن سند خودرو را اتخاذ و اجرا کند.

  9.امکان ثبت نام و خرید خودرو برای اشخاص حقوقی وجود ندارد.

  10.در صورتی که در هریک از مراحل و فرآیند ثبت نام مشخص شود که متقاضی حائز شرایط ثبت نام نمی باشد، ثبت نام وی کان لم یکن تلقی و وجه واریزی (بدون پرداخت سود مشارکت و ...) عودت خواهد شد.

  11.در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، خسارت جبران تاخیر در تحویل مطابق آیین نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو و ابالغیه های مرتبط که متعاقبا از طریق بخشنامه های فروش اطالع رسانی می گردد پرداخت خواهد شد.

  12.سایر موارد و شرایط بر اساس بخشنامه های صادره توسط شرکت های خودروسازی و قرارداد منعقده فی مابین با مشتریان خواهد بود.

  بیشتر بخوانید: سایت ثبت نام ایران خودرو

  نحوه ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی ایران خودرو

  منبع مطلب : www.samanehha.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید