این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  روش لاغری pss چیست

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  روش لاغری pss چیست را از این سایت دریافت کنید.

  رژیم لاغری آمریکایی چیست؟ (با برنامه)

  رژیم لاغری آمریکایی ویژگی های جالبی دارد که می توانید به مرور از آن نتیجه بگیرید. رژیم غذایی آمریکایی موضوع این مطلب لاغرفیت است

  رژیم لاغری آمریکایی چیست؟ (با برنامه)

  917 بازدید

  دسته بندی: رژیم لاغری منتشر شده در خرداد 17, 1401 نویسنده: محمود مردانی زمان مطالعه: 12 دقیقه 0 نظر به روز شده در خرداد 18, 1401

  رژیم لاغری آمریکایی یکی از انواع رژیم های لاغری پرطرفدار است که قصد داریم در این مطلب سایت لاغرفیت درباره آن صحبت کنم. خیلی ها در بخش مشاوره لاغری آنلاین می پرسند آقای مردانی آيا ما می توانیم از رژيم لاغری آمریکایی برای لاغری استفاده کنیم؟ در ادامه به این موضوع بصورت کامل می پردازیم.

  رژیم لاغری آمریکایی چیست؟ (بررسی کامل)

  مردم قبایل تارتار در آسیای مرکزی برای نفرین کردن دشمنان خود از طلسمی برای نابودی دشمنانشان استفاده می کردند. آنها آرزو نمی کردند که شمشیر و تفنگ های دشمنانشان زنگ بزند، می گفتند: امیدوارم همیشه در یک جا باقی بمانید. آیا کسی که چاق است در یک جا باقی می ماند؟ یعنی دیگر چاق تر نمی شود؟

  ما انسان ها مدام تغییر می کنیم. مثلا اگر شخصی چاق است، روز به روز چاق تر نیز می شود. حتی ثابت در یک جا و یک وزن باقی نمی ماند. از این رو حدود ۷۰ درصد از مردم بالای ۵۰ سال در آمریکا اضافه وزن دارند و حدود یک سوم آنها در گروه چاقی طبقه بندی شده و به چاقی و چاقی مفرط مبتلا هستند.

  حدود ۷۰ درصد از مردم بالای ۵۰ سال در آمریکا اضافه وزن دارند و حدود یک سوم آنها در گروه چاقی طبقه بندی شده و به چاقی و چاقی مفرط مبتلا هستند

  پس طبیعی است حتی بدون هلم به دلیل اضافه وزن این اشخاص به دنبال رژيم لاغری سریع باشند. در رژيم لاغری آمریکایی شخص به سرعت می تواند کاهش وزن داشته باشد و وزن کم کند. هزینه عوارض بهداشتی و تغذیه ناشی از چاقی سالانه حدود ۱۹۰ میلیارد دلار برای آمریکا براورد شده است.

  پرطرفدارترین رژيم لاغری چیست؟

  البته قبلا درباره پرطرفدارترین رژيم لاغری در لاغرفیت صحبت کردم، اما نیاز به توضیحات بیشتر است.

  عده ای دوست دارند از رژیم لاغری ابو علی سینا استفاده کنند، عده ای طرفدار رژیم کتوژنیک هستند. هر کدام ویژگی های خاصی دارند اما بهترین آنها چیست؟

  اگر رژيم لاغری آمریکایی را در صدر رژيم های لاغری نتوانیم قرار دهیم ولی یکی از پرطرفدارترین رژيم لاغری همان رژيم آمریکایی است.

  چاقی زندگی را کوتاه می کند. چاقی و چاقی دور کمر با سن نسبت عکس دارد. یعنی هر چه دور کمر باریک تر باشد، عمر طولانی تر است

  در یک مطالعه درباره رژیم غذایی آمریکایی در دانشگاه آکسفورد انجام شده است نشان می دهد که طول عمر یک فرد چاق سه تا ده سال کمتر از یک فرد با وزن متوسط است. یعنی چاقی مثل سیگار مضر است.

  تحقیقات زیادی در سال های گذشته انجام شده است که باید ها و نبایدهای خوردن را بیان می کنند. چه چیزهایی باید بخوریم تا زندگی سالم و عمر طولانی داشته باشیم و چه غذاهایی روی بدن ما اثر مثبت دارند از اهداف این مطالعات می باشند. رژيم لاغری کانادایی را مطالعه نمایید.

  برنامه غذایی 7 روزه رژیم های غذایی آمریکایی

  پس می توانیم رژيم غذایی لاغری خود را متناسب با این مطالعات تنظیم کنیم تا سالم و تندرست بمانیم و حتی وزن کم کنیم. در اینجا یک خبر مهم به شما بدهم و آن خبر این است که بیش از ۸۰ دصد موارد مبتلا به دیابت نوع دو با وزن ارتباط دارد. از هر سه مرگ سرطان یک مورد آن مربوط به چاقی و اضافه وزن است.

  حتی ۱۰ کیلو اضافه وزن داشته باشید ریسک خطر مرگ زود رس افزایش می یابد

  نکته باریک تر از مو این است که بیماری می گفت من ۲۰ سال است که اضافه وزن داشتم و فقط در دو سال اخیر به دیابت مبتلا شدم. چرا اینچنین است.

  باید به این دوست عزیز بگوییم ممکن است یک لیوان در گوشه ای از میز قرار دارد ولی به یک باره ممکن است بیفتد و بشکند. بدن مشا ۱۸ سال مقاومت کرده و دیابت نداشته اید ولی سیستم سلامتی و محافظتی بدن هم توان محدودی دارد.

  وقتی طی مدت ۱۸ سال شما توان و انرژي حفاظت بدن خود را گرفته اید، حالا به دیابت مبتلا شده اید.

  رژیم لاغری ارتش امریکا

  برنامه رژيم لاغری آمریکا نام های دیگری نیز دارد مثل رژيم لاغری سربازی، رژيم لاغری ارتش آمریکا، رژيم آمریکایی در ۴ روز هفته و رژيم لاغری سریع.

  دانشمندان آمریکایی رژيم لاغری آمریکایی را به منظور پیشگیری از عوارض بیماری های:

  سرطان دیابت مشکلات قلبی و غیره

  برای میانسالان و بزرگسالان طراحی کرده اند. این دانشمندان معتقد هستند رژيم لاغری آمریکایی از عوارض بیماری ها پیشگیری می کند.

  در بعضی نوشته ها از رژيم آمریکایی ۲۰۲۰ نام می برند. حتی رژيم آمریکایی ۱۵ روزه را نیز به کار می گیرند. در رژيم غذایی لاغری آمریکایی یک نکته اساسی به کار رفته است و آنهم خوردن حد اقل دو میان وعده در روز می باشد.

  1- هر روز صبحانه بخورید

  همانطور که در مقاله بهترین صبحانه برای لاغری و کاهش وزن گفتم، هر روز صبحانه یک مزیت رقابتی برای سلامتی و لاغری است. صبحانه سالم و غنی از ریز مغذی ها، صبحانه ای است که شامل پروتئین و غلات کامل صبحانه و همچنین میوه یا سبزی می باشد.

  این صبحانه بسیار سیر کننده می باشد. با خوردن این صبحانه سطح انسولین شا افت و خیز نمی کند و یک حالت تقریبا ثابتی پیدا می کند. با استفاده از صبحانه پر محتوا از پرخوری پیشگیری می شود.

  معمولا افت قند عامل چاقی و اضافه وزن می باشد.

  کسانی که هر روز صبحانه می خورند، وزن بیشتری کم می کنند نسبت به کسانی که صبحانه نمی خورند

  یک مطالعه توسط متخصصین آمریکایی با سازمان ملی سلامت روی حدود ۴۰۰۰ (چهار هزار) روی کسانی رژيم غذایی لاغری داشته اند انجام شده است. این افراد که صبحانه می خوردند وزن کم شده خود را حدود شش سال ثابت نگه داشتند.

  این تحقیق نشان داد کسانی که هر روز صبحانه می خورند، وزن بیشتری کم می کنند نسبت به کسانی که صبحانه نمی خورند

  منبع مطلب : www.lagharfit.com

  منبع مطلب : chromewebdata

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید