این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  روی دکلره چه رنگی قشنگ میشه

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  روی دکلره چه رنگی قشنگ میشه را از این سایت دریافت کنید.

  رنگ مو روی پایه دکلره ۴ تا ۱۰ زیبا بدون قرمزی, نارنجی و زردی

  رنگ مو روی پایه دکلره ۴ تا ۱۰ با فرمول حذف قرمزی, نارنجی و زردی پایه های دکلره را به صورت حرفه ای و زیبا را در منزل در این مقاله می یابید.

  رنگ مو روی پایه دکلره ۴ تا ۱۰ زیبا بدون قرمزی, نارنجی و زردی

  توسط Rokhnegar دی 21, 1400 7:35 ب.ظ 39 دیدگاه

  رنگ مو روی پایه دکلره ۷ و ۸ و ۹ یا ۱۰ (حتی رنگ مو روی پایه دکلره ۵ و ۶) مهمترین دغدغه و پرسش مخاطبان رنگ و مش است. هر پایه دکلره یک رنگ زمینه دارد. از توناژ قرمز در پایه ۵ شروع شده و به توناژ زرد خیلی خیلی کمرنگ پایه ۱۰ می رسد. اگر به هر دلیل توانایی دکلره مجدد را ندارید. می توانید از فرمولهای مخصوص هر پایه دکلره استفاده کنید. تا به این ترتیب توناژ نامطلوب حذف گردد.

  در ادامه به انواع پایه دکلره به طور جداگانه می پردازیم.

  ۱- پایه دکلره ۱ – قهوه ای تیره

  ۲- پایه دکلره ۲ – قهوه ای

  ۳- پایه دکلره ۳ – قرمز قهوه ای  تیره

  ۴- پایه دکلره ۴ – قرمز قهوه ای

  ۵- پایه دکلره ۵ – قرمز

  ۶- پایه دکلره ۶ – قرمز نارنجی

  ۷- پایه دکلره ۷ – نارنجی – تناژ هویجی مو در این پایه ظاهر می گردد.

  ۸- پایه دکلره ۸ – نارنجی زرد یا همان طلایی

  ۹- پایه دکلره ۹ – زرد – پایه ۹ دکلره تناژ زرد خالص را دارد. این پایه به راحتی با شامپو ضد زردی به پایه ۱۰ می رسد.

  ۱۰ – پایه دکلره ۱۰ – زرد خیلی خیلی کمرنگ – پایه ۱۰ تناژ نقره ای پلاتینه دارد. این پایه برای رنگ های نقره ای – دودی – آبی – خاکستری – جوگندمی و سفید یخی  عالی است.

  پایه ۱ تا ۴ دکلره

  این پایه های مو خیلی قابل تشخیص در نور معمولی و با چشم نیستند. تناژ قهوه ای قرمز مو تیره است و خیلی تمایزی بین پایه ۱ تا ۴ نیست.

  رنگ مو روی پایه ۵ دکلره

  اگر موهایتان را دکلره کرده اید. موها به پایه ۵ رسیده اند. موها به رنگ قرمزی آهن زنگ زده می باشد.

  اگر به هر دلیل تمایل به دکلره مجدد ندارید. در عین حال می خواهید از این تناژ موها را دربیاورید. بهترین ترکیب زیتونی تیره است. منتها یادتان باشد که برای حذف رنگ نامطلوب هر پایه باید از رنگ متضاد همان پایه استفاده کنید.

  رنگ قرمز متضاد سبز است. پس باید از رنگ زیتونی برای حذف قرمزی پایه ۵ دکلره بهره ببرید. منتها از زیتونی پایه ۵ باید استفاده کنید.

  رنگ ضد قرمزی روی پایه دکلره ۵

  زیتونی پایه ۵ – سه چهارم تیوپ

  دودی پایه ۶ – یک چهارم تیوپ

  واریاسیون سبز – دو بند انگشت

  اکسیدان ۹ درصد – دو برابر

  این رنگ در نهایت دارچینی تیره می شود. منتها شما را از قرمزی دکلره نجات می دهد. در نتیجه بهترین رنگساژ ضد قرمزی ترکیب زیتونی با کمی دودی است.

  رنگ مو روی پایه ۶ دکلره 

  پایه ۶ دکلره اصولا تناژ قرمز نارنجی دارد. رنگ هویجی مسی بخش عمده ی مو را تشکیل می دهد. ممکن است از محصولات مرغوب برای دکلره استفاذه نکرده باشید. در نتیجه مو دچار سوختگی ممکن است شود. بنابراین تتنها راه رنگساژ روی پایه ۶ دکلره است. منتها اگر موهایتان سالم باشد. در عین حال رنگهای خاص ترکیبی – بلوند و یا تناژهای دودی نقره ای و پلاتینه می خواهید باز هم باید مو را دکلره نمایید.

  پایه دکلره ۶ – قرمز و نارنجی (هویجی مسی )

  رنگ مو برای پایه ۶ دکلره

  مطابق شکل پایه دکلره ۶ مخلوطی از قرمز و نارنجی است. پس رنگ های متضاد هم پایه برای حذف قرمز نارنجی ناخواسته نیاز است. ترکیب ۶ خاکستری + ۶ زیتونی و واریاسیون های آبی و سبز بهترین گزینه هستند.

  فرمول رنگساژ دکلره پایه ۶ 

  پایه مو : پایه ۶ دکلره با تناژ قرمز نارنجی

  رنگ زیتونی پایه ۶ – نصف تیوپ

  خاکستری پایه ۶ – نصف تیوپ

  واریاسیون سبز – دو بند انگشت

  واریاسیون آبی – دو بند انگشت

  اکسیدان ۹ درصد – دو برابر

  این رنگساژ روی موی پایه ۶ دکلره رنگ قهوه ای دودی بلوند تیره را ایجاد می کند. تناژ های قرمز و نارنجی نیز با این فرمول از بین می روند.

  رنگهای دیگر روی پایه ۶ دکلره

  از آنجایی که پایه ۶ دکلره تناژ هویجی قرمز دارد. بنابراین رنگ های مسی – قرمز مسی متوسط و مسی تیره روی این زمینه نیز کاملا مناسب است. منتها بهتر است رنگ های مربوطه را با اکسیدان ۶ درصد بزنید تا کل زمینه مو یکدست شود.

  فرمول رنگ قرمز مسی روی پایه ۶ دکلرهرنگ قرمز مسی :

  پایه مو : ۶ دکلره

  رنگ قرمز خالص – یک چهارم تیوپ

  مسی پایه ۶ – سه چهارم تیوپ

  یک بند انگشت واریاسیون بنفش

  یک بند انگشت واریاسیون آبی

  اکسیدان ۶ درصد – دو برابر مواد رنگ

  رنگ مو قرمز ماهاگونی

  فرمول رنگ قرمز ماهاگونی روی پایه ۶ دکلره

  پایه مو : پایه ۶ دکلره

  ماهاگونی پایه ۶ – سه چهارم تیوپ

  قرمز یاقوتی – یک چهارم تیوپ

  واریاسیون بنفش – دو بند انگشت

  واریاسیون آبی – دو بند انگشت

  اکسیدان ۶ درصد – دو برابر

  ادامه مطلب

  رنگ مو سبز فانتزی جدید از سبز اقیانوسی تا سبز لاجوردی به روش حرفه ای ها

  پایه ۷ دکلره

  این پایه دکلره یکی از معمولترین پایه های دکلره است. معمولا موهای مشکی افراد شرقی بن پایه ۶ و ۷ متوقف می شود. برای روشن شدن بیشتر نیاز به دکلره مجدد دارد. پایه ۷ دکلره در حقیقت نارنجی خالص است. تناژ عسلی مسی رنگ غالب این پایه است. اگر به هر دلیل نمی خواهید موهایتان را مجددا روشن نمایید. می توانید رنگهای بلوند متوسط را روی این پایه در بیاورید.

  روی دکلره پایه ۷ چه رنگی مناسب است 

  پایه دکلره ۷ نارنجی

  برای پایه دکلره ۷ چه رنگی مناسب است

  رنگ موی مناسب پایه دکلره ۷

  شما می توانید رنگ های نسکافه ای متوسط – بلوند منوسط قهوه ای – کاراملی متوسط ‍و عسلی و مسی را روی پایه دکلره پایه ۷ به راحتی حاصل نمایید. منتها به غیر از رنگهای فانتزی, افزودن دودی پایه ۷ یا خاکستری پایه ۷ در ترکیب رنگ برای حذف تن نارنجی ضروری است.

  بهترین رنگ روی پایه نارنجی

  رنگ مو مناسب پایه دکلره ۷ (رنگ ضد نارنجی)

  پایه دکلره : پایه ۷ دکلره

  دودی پایه ۷ – سه چهارم تیوپ

  خاکستری پایه ۷ – یک چهارم تیوپ

  واریاسیون آبی – دو بند انگشت

  منبع مطلب : rokhnegar.com

  موی دکلره شده را چه رنگی بذاریم که به زردی نزند؟

  از بین بردن زردی موی دکلره شده , رنگ موی دکلره شده را چگونه تیره کنیم, رنگساژ برای از بین بردن زردی دکلره, رنگ كردن موي دكلره شده, رنگ مناسب برای از بین بردن زردی دکلره , جلوگیری از زردی مو در دکلره , روی دکلره زرد چه رنگی بزنیم, چگونه موهای دکلره شده را رنگ کنیم, ساده ترین ترفند برای از بین بردن زردی مو,

  موی دکلره شده را چه رنگی بذاریم که به زردی نزند؟

  مجموعه: آرایش موها

  از بین بردن زردی موی دکلره شده

  در این مطلب به زبان بسیار ساده شما را با مفهوم پایه رنگ مو آشنا میکنیم و به شما میگوییم چه اقداماتی باید انجام دهید تا رنگ موهایتان زرد در نیاید. همچنین میگوییم اگر بعد از رنگ کردن متوجه شدید که موهایتان به زردی یا نارنجی میزند، برای رفع مشکل چکار باید کنید.

  دکلره کردن مو چیست؟دکلره مو یا دکلراسیون به عملی گفته می شود که نتیجه ی آن پراکنده کردن و خارج کردن پیگمنت های طبیعی مو (منظور موی رنگ نشده است) از ساختمان مو بوده و رنگ مو را روشن می شود. چنانچه بخواهیم موی طبیعی را بیشتر از چهار درجه روشن تر نمائیم ابتدا باید موها را دکلره کرده و بعد از آن رنگ انتخابی را استفاده نمایید.

  شاید دیده باشید که برخی از رنگها بر روی موهای افراد به زردی یا نارنجی میزند و بسیار نامناسب بنظر می رسد.

  به چه علت رنگ موها زرد می شود؟

  ابتدا باید بدانیم پایه رنگ مو چیست. رنگ هر موی طبیعی، هر چه که باشد مانند کاور روی مو است. اما در لایه زیرین، رنگدانه های متفاوتی دارد. ما ایرانی ها معمولا بصورت طبیعی پایه رنگ موهایمان  از ۱ تا ۵ است.

  معمولا نژاد خاور میانه رنگ طبیعی موهایشان از ۱ تا ۵ و اروپایی ها ۶ به بالا است. در ستون سمت راست، رنگدانه های زیرین هر رنگ مو را میتوانید ببینید. مثلا اگر رنگ طبیعی موهای شما در ستون سمت چپ، مشابه رنگ شماره ۳ است، رنگدانه های زیرین رنگ موی شما که به آن پایه رنگ مو میگویند، قرمز است.

  وقتی دکلره میکنید، رنگ ظاهری موهای شما از بین میرود و به رنگ زیرین مو میرسید. اگر ستون سمت راست را با دقت بیشتری ملاحظه کنید، مشاهده خواهید کرد که پایه زیرین رنگ موها بیشتر تمایل به رنگهای گرم مانند قرمز و زرو و نارنجی دارد. به همین دلیل وقتی رنگ موها از بین میرود، پایه زیرین خود نمایی میکند و مو به زردی یا نارنجی میزند.

  پیشنهاد ویژه

  ارزانترین بلیط هواپیما فقط با این کد تخفیف:RSP

  با خوردن این مکمل کم خونیت رو درمان کن!

  بهترین مکمل های دوران بارداری رو با 50% تخفیف بخر

  دلایل عمده ای برای زرد شدن مو پس از رنگ کردن و تغییر تناژ رنگی وجود دارد. در زیر به مهم ترین آنها اشاره ی مختصری خواهد شد:

  از بارز ترین دلایل تغییر تناژ رنگ مو بعد از رنگ کردن می تواند عدم شناخت پایه های رنگی مو باشد. به طور مثال اگر مو ها به رنگ هایی با پایه بلوند، رنگ شوند، مشاهده می شود که پس از چند بار شستشو مو به سمت زردی می رود. بعد از رنگ کردن مو با پایه های رنگی تیره مو به سمت رنگ های قرمز کشانده می شود و بعد از رنگ کردن مو توسط پایه های رنگی متوسط تناژ رنگی مو به سمت نارنجی می گراید. با دانستن این موارد می توان از به وجود آمدن این تناژ های غیر قابل پیش بینی جلوگیری کرد.

  یکی دیگر از مهم ترین دلایل سوق یافتن مو به سمت رنگ های زرد و نارنجی بعد از رنگ کردن می تواند عدم توجه به رنگ موی اصلی شخص باشد. به طور مثال فردی که مو های تیره و مشکی دارد، می بایست در کاتالوگ رنگ مو رنگ های نزدیک به پایه ی رنگ موی خود را انتخاب کند تا دچار تغییر رنگ نامحسوس تری شود.

  دلیل دیگر رزری مو پس از رنگ کردن می تواند عدم رعایت اصول دکلره باشد. افرادی که رنگ مو هایشان تیره می باشد، می بایست در دکلره کردن مو بسیار دقت کنند زیرا اگر این امر به درستی صورت نگیرد می تواند دلیل عمده ای بر زرد شدن رنگ مو ها گردد.

  شستشو ی مکرر مو پس از رنگ کردن و استفاده از شامپو های سولفاتی و دارای پارابن و سیلیکون می تواند دلیل دیگری برای زرد شدن مو باشد.

  در برخی موارد مشاهده شده است که بعضی از افراد به دلیل استفاده نکردن از کلاه استخر در هنگام شنا رنگ مو هایشان به دلیل وجود کلر موجود در آب رنگ موهایشان دچار تغییر تناژ شده است.

  رنگ كردن موي دكلره شده

  آموزش دکلره کردن مو برای از بین بردن زردی مو چکار کنیم؟

  حال اگر به هر دلیلی موهای شما زرد یا نارنجی شد، روشهایی وجود دارد که این مشکل را حل کنید. در زیر، به مهمترین آنها اشاره میکنیم.

  1- تیره کردن مو

  ساده ترین راه برای از بین بردن رنگ زرد یا نارنجی موها، تیره کردن مو است. اما این راه حل چندان جذاب نیست. چون بسیاری از افراد نیمخواهند موهایی که به زحمت بلوند کرده اند را تیره کنند. بنابراین راههای دیگری را به شما یاد میدهیم.

  2- استفاده از واریاسیونرنگساژ با واریاسیون بنفش و نقره ای ضد زردی است و واریاسیون آبی و خاکستری ضد نارنجی است. شما میتوانید با کمی واریاسیون (در حد کمتر از یک بند انگشت) موهایتان را رنگساژ کنید. این کار زردی موهای شما را میگیرد.3- استفاده از شامپوی ضد زردی

  استفاده از شامپوی ضدزردی، یکی از بهترین و آسانترین روشها برای از بین بردن رنگ زردی موهایتان است. اگر اهل رنگ کردن موهایتان هستید، همیشه یک شامپوی ضدزردی در منزل داشته باشید. به محض اینکه دیدید موهایتان به زردی تمایل پیدا کرد، از شامپو ضد زردی استفاده کنید. لازم نیست، بصورت مرتب و روزانه از شامپو ضدزردی استفاده کنید. بلکه آن را فقط تا زمانی که مشکل زردی موهایتان حل شود استفاده کنید.

  4- استفاده از ماسک ضد زردی مو

  علاوه بر شامپو، خوب است از ماسک ضد زردی هم استفاده کنید. اگر زردی موهایتان زیاد است یا رنگ زیرین موهایتان نارنجی یا زرد زیادی دارد، از هر دو (شامپو و ماسک) هر دو استفاده کنید. اما هر یک به تنهایی نیز میتواند موثر باشد. (بستگی به زرد شدگی موهایتان دارد). همچنین علاوه بر این بهتر است برای  مراقبت از موهای رنگ شده از سایر ماسک های مخصوص موهای رنگ شده استفاه کرد.

  منبع مطلب : www.beytoote.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 9 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید