این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  رکورد توییت جهان

  رکورد توییت جهان را از این سایت دریافت کنید.

  هشتگ مهسا امینی رکورد زد

  گروه جامعه: ساعت ۲۰:۳۰ روز شنبه است. از لحظه انتقال مهسا امینی از ساختمان وزرا به بیمارستان کسری تهران ...

  خبر جامعه ۷ ۲

  تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ ساعت ۱۲:۵۱

  کد مطلب : ۳۵۸۹۹۵

  هشتگ مهسا امینی رکورد زد

  گروه جامعه: ساعت ۲۰:۳۰ روز شنبه است. از لحظه انتقال مهسا امینی از ساختمان وزرا به بیمارستان کسری تهران حدود ۹۶ ساعت گذشته است؛ ۹۶ ساعت پرماجرا. مهسا، عصر روز سه‌شنبه در اتوبان حقانی تهران توسط ماموران گشت ارشاد دستگیر و به مقر پلیس امنیت اخلاقی تهران برده شد. در ساختمان وزرا-با استناد به تصاویر دوربین مداربسته-بلافاصله پس از گفت‌وگویی کوتاه با مامور زن، از هوش می‌رود. پزشکان اورژانس به محل می‌آیند. طبق آنچه بیمارستان کسری اعلام کرده، مهسا امینی در حالت بی‌جان و مرگ مغزی به بیمارستان رسیده و احیای قلبی می‌شود. علت اصلی بیهوشی اولیه و مرگ مغزی خانم امینی هنوز مشخص نیست، اما هرچه بود، زورش به تلاش بی‌وقفه کادر درمان چربید.

  مهسا امینی، ساعت حوالی ساعت ۱۵:۴۰ روز جمعه، در بخش مراقبت‌های ویژه کسری جان باخت. سرگذشت تلخ مهسای ۲۲ساله، ۹۶ ساعت است که به پرچالش‌ترین و مهم‌ترین بحث‌های شبکه‌های اجتماعی و پیامرسان‌ها تبدیل شده است. بررسی آمار و ارقام مربوط به آن و گستردگی واکنش‌ها نشان می‌دهد که این موضوع مهم‌ترین موضوع یکسال اخیر در شبکه‌های اجتماعی بوده است. بخشی از این آمار و ارقام در ادامه می‌آید:

  توییتر فارسی

  تاکنون بیش از ۱۹۰ هزار توییت در این رابطه منتشر شده است. این توییت‌ها به شکل خیره‌کننده‌ای لایک شده و در مجموع بیش از ۷.۵ میلیون بار لایک و ۸۳۰هزار بار بازنشر شده‌اند. اعدادی بزرگ که نشان از گستردگی و حساسیت واکنش‌ها به آن دارد.تاکنون حدود ۱۱۰۰ توییت در این زمینه فیواستار شده‌اند. عددی که یادآور واکنش‌های توییتری به افزایش قیمت بنزین و اتفاقات آبان۹۸ است؛ زمانی که بیش از هزار توییت در مدتی کوتاه فیواستار شد.توییت‌هایی که در این زمینه بیشترین لایک را داشته‌اند توسط علی کریمی، حسین ماهینی و سروش هیچ‌کس، خواننده رپ، منتشر شده است. هر سه توییت بیش از ۵۰ هزار بار لایک شده که به نسبت فضای توییتر عدد قابل توجهی است. این موضوع بیانگر گستردگی واکنش‌ها به این مسئله است که محدود به فعالان سیاسی و مدنی نبوده است.

  تلگرام

  تاکنون حدود ۵۶ هزار پست تلگرامی در این رابطه منتشر شده است. این مطالب بیش از ۱۳۲ میلیون بار دیده شده است؛ اینجا نیز با اعدادی خیره‌کننده مواجه هستیم که نشان می‌دهد تنوع بیشتری از کاربران شبکه‌های اجتماعی این موضوع را دنبال کرده و مطالب آن را فوروارد کرده‌اند.

  اینستاگرام

  در اینستاگرام نیز شاهد واکنش گسترده‌ای در پست‌ها و استوری‌ها هستیم. مطالب اینستاگرامی مرتبط به این موضوع در مجموع ده‌ها میلیون لایک و کامنت داشته است. فقط تاکنون بیش از ۳۲۵هزار نفر به کمپین «کثافت گشت ارشاد را جمع کنید» پیوسته‌اند که بیانگر بخش کوچکی از معترضان به گشت ارشاد است و اعتراضات به این موضوع بسیار بیشتر از این کمپین است.بر اساس این داده‌ها می‌توان گفت که در یکسال اخیر، هیچ موضوعی به اندازه مرگ مهسا امینی واکنش‌های مجازی را به‌دنبال نداشت. از حیث گستردگی واکنش‌ها، می‌توان این واقعه را با فجایعی که در سال ۹۸ رخ داد قیاس کرد.

  مرجع : فراز نیوز Facebook Email Telegram Share

  برچسب ها: مهسا امینی

  برد امیدبخش ایران برابر اروگوئه؛ نقشه کی‌روش علیه یاران «سوارز»

  چرا ایرانیان می روند و برنمی گردند؟

  اینستاگرام به سرنوشت تلگرام دچار می‌شود؟

  افراد بازداشتی توسط گشت ارشاد باحجاب شدند؟

  نرخ تورم در نیمه دوم سال ۱۴۰۱افزایش می‌یابد؟

  تداوم تورم عجیب در بازار اجاره

  ** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۱-۰۷-۲۷ ۱۲:۵۰ بسته می شود. **

  ۶ ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ ۱۳:۱۰

  این هشتک زدنها و فضای مجازی هیچ دردی را دوا نمی کند

  متاسفانه مردم فقط در فضای محازی درد دل می کنند .

  فضای مجازی بلای جان بشریت شده است . (393691)

  ۱۲ ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ ۱۴:۲۵

  اگر همین فای حداقلی مجازی نبود اصلا موضوع مها امینی اطلاع رسانی نمیشد , همانطور که فیلم شلیک به هواپیما اگر منتشر نشده بود هیچ وقت اعلام رسمی نمیشد (393707)

  ۸ ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ ۱۶:۲۲

  ... هشتگ زدن و اعتراض اینترنتی تنها راه واسه خیلی هاست. درسته قطره باران به هیچ جا خسارت نمیزنه ولی ....... (393732)

  ۳ ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ ۲۱:۴۴ بله (393837) ۱ ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ ۲۲:۵۳

  مدرس در مجلس گفت حداقل یک رای مخالف خودم را که مطئنم نخواندید.

  سانسورچی های مواجب بگیر حداقل یک نظر هم از طرف مقابل تان بگذارید تا اینقدر مصنوعی بودن از سر و روی سایت تان نباره شما تمامیت خواه و انحصارطلب هستید (393881)

  ۲ ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ ۱۴:۳۰

  مهسا گیان روحت شاد (393971)

  عبدالقادر ۰ ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ ۲۱:۳۱

  من از مهسا امینی حمایت میکنم (395012)

  منبع مطلب : www.baharnews.ir

  رکورد بیشترین ری توییت دنیا شکسته شد

  اقتصاد نیوز:یوساکو مائزاوا میلیاردر و کارآفرین ژاپنی که با نام کاربری[email protected] در توییتر فعالیت دارد رکورد بیشترین ری توییت دنیا را برای یکی از توییت های خود شکسته است.

  رکورد بیشترین ری توییت دنیا شکسته شد

  کدخبر: 262287 ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۸:۳۰

  اقتصاد نیوز:یوساکو مائزاوا میلیاردر و کارآفرین ژاپنی که با نام کاربری[email protected] در توییتر فعالیت دارد رکورد بیشترین ری توییت دنیا را برای یکی از توییت های خود شکسته است.

  به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از دیجیاتو، در تاریخ پنجم ژانویه مائزاوا برای مخاطبانش توییت کرده که صد میلیون ین را به صورت تصادفی میان ۱۰۰ کاربری که توییتش را ریتوییت کنند تقسیم می کند. صد میلیون ین برابر با ۹۲۳۸۰۰ دلار است و این یعنی به هر کدام از صد کاربری که پیام مائزاوا را ریتوییت کنند و اسمشان در فهرست او باشد مبلغ ۱۰ هزار دلار تعلق می گیرد.

  در روز دوشنبه ۱۷ دی ماه تعداد ریتوییت های انجام شده از روی این توییت به ۵ میلیون رسید و در نتیجه او رکورد بیشترین ری توییت دنیا را شکست. طبق گزارشی که گیزمودو منتشر کرده از زمان انتشار این توییت بر تعداد مخاطبان و دنبال کنندگان این میلیاردر ژاپنی هم به میزان زیادی اضافه شده و تعدادشان از ۵۰۰ هزار نفر در روز جمعه (۱۴ دی ماه) به ۵.۴۸ میلیون نفر تا روز ۱۷ دی ماه رسید.شمار دنبال کننده های این میلیاردر ظرف سه روز ۱۰ برابر شد

  رکورد قبلی بیشترین تعداد ریتوییت اما به یک نوجوان آمریکایی به نام کارتر ویلکرسون تعلق دارد که تلاش می کرد ناگت مرغ رایگان از KFC بگیرد. درخواست او از این فست فود زنجیره ای آمریکایی در سال ۲۰۱۷ میلادی ۳.۵۵ میلیون بار ریتوییت شد. اشاره کنیم که در ایران خودمان نیز از توییتر برای دریافت سرویس رایگان شرکت ها استفاده می شود. برای مثال سال گذشته جوانی با نام کاربری توحید ارسطو موفق شد اشتراک یکسال اینترنت رایگان مبین نت را با ریتوییت کردن پیام خود دریافت کند.

  البته مهلت تعیین شده از سوی مائزاوا برای شرکت در این چالش گذشته و چنانچه علاقمند هستید جوایزی مانند این را کسب کنید باید منتظر یکی دیگر ثروتمندان توییتری بمانید.

  گفتنی است آقای مائزاوا اولین مسافر خصوصی شرکت اسپیس اکس است که قرار شده با استارشیپ به مریخ سفر کند.

  همچنین بخوانید

  قرارداد همکاری باشگاه رم با توییتر

  بانوی سیاستمدار آمریکا مجبور به خداحافظی با توئیتر شد

  رکوردهایی که در سال ۲۰۱۹ در انتظار «مسی» هستند

  درآمد سالانه هواوی از 100 میلیارد دلار گذشت

  توییتر رکورد توییت

  ۰ این مطلب برایتان مفید است؟

  منبع مطلب : www.eghtesadnews.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  2

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید