این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  زمان اعلام نتایج آزمون کادر اداری قوه قضاییه

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  زمان اعلام نتایج آزمون کادر اداری قوه قضاییه را از این سایت دریافت کنید.

  اعلام نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه ۱۴۰۰

  در این مقاله جزئیات اعلام نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه 1400 از جمله راهنمای زمان و نحوه انتشار جواب نتیجه استخدام کادر اداری قوه قضاییه ۱۴۰۰ را ارائه داده ایم.

  اعلام نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه

  نتایج آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه سال 1400 مدتی پس از برگزاری این آزمون و در دو مرحله اولیه و نهایی اعلام می شود. با توجه به اطلاعیه منتشر شده  در سامانه جهاد دانشگاهی نتایج اولیه آزمون استخدامی قوه قضاییه در سال ۱۴۰۰ اعلام شد.

  برای مشاوره اعلام نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه ۱۴۰۰

  برای مشاوره اعلام نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه ۱۴۰۰

  آن دسته از افرادی که موفق به ثبت نام در رشته های شغلی ارائه شده در آزمون استخدامی قوه قضاییه سال جاری شده اند و قصد شرکت در این فراخوان را دارند، موظف هستند تا با تهیه منابع عمومی و تخصصی مواد آزمونی اعلام شده برای این آزمون، خود را برای شرکت در مرحله کتبی و سپس آزمون شفاهی آماده کنند.

  پذیرش متقاضیان این آزمون در هر مرحله و کسب قبولی نهایی داوطلبان منوط به این است که افراد در هر مرحله حدنصاب تعیین شده و نمره قابل قبول میان سایر متقاضیان را کسب کنند تا به عنوان پذیرفته شده نهایی در رشته شغلی انتخابی خود در آزمون استخدامی قوه قضاییه ۱۴۰۰، معرفی شده و شروع بکار کنند.

  نتایج اولیه آزمون استخدامی قوه قضاییه سال 1400 در سال ۱۴۰۰ اعلام شد.

  با توجه به اهمیت بالای اطلاع به موقع داوطلبان از نتایج مراحل مختلف و شرکت به موقع در مراحل بعدی گزینش فراخوان استخدام قوه قضاییه ۱۴۰۰، در ادامه این مقاله به تفکیک جزئیاتی از زمان و نحوه اعلام نتایج اولیه و نهایی آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه سال 1400 را به همراه راهنمای تصویری مراحل مشاهده نتیجه این آزمون ارائه داده ایم.

  زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی قوه قضاییه ۱۴۰۰

  اولین گام در استخدام نیروهای مورد نیاز در رده های های شغلی ارائه شده آزمون استخدامی قوه قضاییه سال 1400، برگزاری آزمون کتبی می باشد. آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه سال ۱۴۰۰ توسط مرکز آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی برگزارشده است.

  پس از اتمام فرآیند برگزاری آزمون استخدامی قوه قضاییه ۱۴۰۰، پاسخنامه همه داوطلبان بررسی می شود و از میان داوطلبانی که موفق به کسب حدنصاب 50% این آزمون شده اند، اسامی پذیرفته شدگان این مرحله به میزان چند برابر ظرفیت توسط مجری آزمون یعنی مرکز آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی اعلام خواهد شد.

  با در نظر گیری زمان برگزاری آزمون استخدامی قوه قضاییه سال جاری و طبق اطلاعیه منتشر شده  در سامانه جهاد دانشگاهی نتایج اولیه آزمون استخدامی قوه قضاییه در سال ۱۴۰۰ در محدوده هفته اول اردیبهشت ماه اعلام می شود.

  نتایج اولیه آزمون استخدامی قوه قضاییه ۱۴۰۰ اعلام شد.

  خاطر نشان می شود که پس از مشخص شدن تاریخی دقیق به عنوان زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه در سال 1400، علاوه بر بروزرسانی این مقاله در کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

  حتما بخوانید: ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی قوه قضاییه

  نحوه اعلام نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه ۱۴۰۰

  همانطور که پیش از این نیز اشاره شده است، مجری ثبت نام و برگزاری آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه سال 1400 مرکز آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی می باشد. با توجه به این موضوع این مرکز علاوه بر ثبت نام و برگزاری این آزمون وظیفه انجام سایر مراحل مانند انتشار کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی قوه قضاییه و یا اعلام نتایج این آزمون را نیز بر عهده دارد.

  نتایج اولیه و نهایی آزمون استخدامی قوه قضاییه ۱۴۰۰ هر دو به یک شکل یعنی اینترنتی و از طریق سایت مرکز آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir اعلام می شود. داوطلبان باید در زمان تعیین شده با مراجعه به سایت hrtc و ورود به بخش " استخدام کادر اداری قوه قضاییه " به پروفایل خود مراجعه کرده و نتایج را مشاهده کنند.

  داوطلبان باید به این موضوع دقت داشته باشند که برای ورود به پروفایل شخصی خود در سایت hrtc.ir و مشاهده جواب اولیه و نهایی آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه سال 1400، به کد ملی خود و کد رهگیری ثبت نام آزمون استخدامی قوه قضاییه در سال ۱۴۰۰ نیاز دارند. در ادامه لینک و مراحل اعلام نتایج اولیه و نهایی آزمون استخدامی قوه قضاییه 1400 ارائه شده است.

  مراحل اعلام نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه ۱۴۰۰

  مراجعه به سایت مرکز آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی hrtc.ir

  انتخاب گزینه " آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه "

  ورود به این بخش و انتخاب گزینه " ورود به پروفایل "

  وارد کردن کد ملی و کد رهگیری در بخش مشخص شده

  ورود به پروفایل و مشاهده نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه ۱۴۰۰

  راهنمای تصویری اعلام نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه ۱۴۰۰

  مراجعه به سایت مجری آزمون یعنی مرکز آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir

  منبع : www.heyvagroup.com

  اعلام نتایج آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه در دو ماه نخست سال 1401

  نتایج آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه که امروز در 274 حوزه در سراسر کشور برگزار شد، در دو ماه نخست سال 1401 اعلام خواهد شد.

  اعلام نتایج آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه در دو ماه نخست سال ۱۴۰۱

  ۲۰ اسفند ۱۴۰۰۱۳17,022 خواندن این مطلب 3 دقیقه زمان میبرد

  فهرست عناوین این صفحه

  پایگاه خبری اختبار- نتایج آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه که امروز صبح (۲۰ اسفند ۱۴۰۰)  در ۲۷۴ حوزه در سراسر کشور برگزار شد، در دو ماه نخست سال ۱۴۰۱ اعلام خواهد شد.

  به گزارش اختبار معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضاییه در حاشیه برگزاری آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه از اعلام نتایج این آزمون در دو ماه اول سال جدید خیر داد و اعلام کرد: از ۱۰۴ هزار داوطلب شرکت کننده ۲۰ هزار نفر با اولویت‌های علمی پذیرش خواهند شد و در نهایت از این تعداد  ۹ هزار و ۶۰۰ نفر استخدام دستگاه قضایی می‌شوند.

  خراسان جنوبی و شمالی؛ بیشترین داوطلب در آزمون

  محمد باقر الفت استان‌های لرستان، کردستان و نیز استان‌های خراسان جنوبی و شمالی را دارای بیشترین داوطلب در آزمون امروز بیان کرد و گفت: استان‌های جنوبی از جمله هرمزگان و بوشهر کمترین شرکت کننده را در آزمون داشتند.

  این مقام قضایی در جریان برگزاری آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه سال ۱۴۰۰ با اشاره به نام نویسی حدود ۱۰۴ هزار داوطلب برای شرکت در این آزمون اعلام کرد: این آزمون در ۵۹ شهر و مرکز استان و ۲۷۴ حوزه برگزار شد و به طور متوسط در هر حوزه ۴۰۰ نفر شرکت کردند.

  اعلام نتایج آزمون در دو ماه نخست سال آینده

  وی ابراز امیدواری کرد نتایج آزمون در دو ماه نخست سال آینده اعلام شود و مراحل بعدی فرایند جذب از جمله استعلام‌ها و گزینش تا پایان سال ۱۴۰۱ صورت گیرد.

  شایان ذکر است علاوه بر موارد اعلامی از سوی معاون قوه قضائیه،  علی اکبر والی مدیر مرکز آزمون سازمان جهاد دانشگاهی کرمانشاه نیز امروز اعلام کرده است: نتایج آزمون استخدامی قوه قضاییه در اردیبهشت ماه سال آینده اعلام خواهد شد.

  بیشتر بخوانید:

  نحوه اعلام نتیجه در آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه ۱۴۰۰تغییر زمان برگزاری آزمون و برخی از مواد آزمون تخصصی مشاغل آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه

  معاون رییس قوه قضاییه به شرکت ۱۰۴هزار داوطلب در این آزمون اشاره کرد و گفت: از این تعداد، ۲۰ هزار نفر با اولویت‌های علمی انتخاب می‌شوند که دو برابر نیاز دستگاه قضایی و ظرفیت قانونی اختصاص داده شده است.

  انتخاب ۲۰ هزار نفر از افرادی که بیشترین نمره را کسب کنند

  وی ادامه داد: ۲۰ هزار نفر از افرادی که بیشترین نمره از ۱۰۰ نمره را در آزمون کسب کنند انتخاب می‌شوند تا وارد فرآیند‌های بعدی استخدام از جمله استعلام، استخبار و گزینش و در نهایت مصاحبه روانشناسی شده و از این تعداد ۹ هزار و ۶۰۰ نفر استخدام دستگاه قضایی می‌شوند.

  این مقام عالی قضایی با اشاره به وجود سهمیه‌ها برای جذب افراد براساس قانون، از جمله جانبازان، خانواده شهدا و ایثارگران، معلولان و شاغلین در شورا‌های حل اختلاف گفت: با رعایت این سهمیه‌ها و دارا بودن مزیت علمی، ۲۰ هزار نفر در مراحل ابتدایی آزمون انتخاب شده و به واحد جذب معرفی می‌شوند.

  این آزمون برای جبران کمبود کادر اداری دادگستری‌ها است

  معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضائیه با بیان این که برگزاری این آزمون برای جبران کمبود کادر اداری دادگستری‌ها اعم از ستاد و صف است، گفت: جذب‌شدگان در دادگاه‌ها و دادسرا‌ها به عنوان کادر اداری مشغول به کار می‌شوند و همچنین برخی نیز در کادر اداری دادگستری‌ها فعالیت خواهند کرد.

  بیشتر بخوانید:

  منابع آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه ۱۴۰۰دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضاییه ۱۴۰۰

  دستگاه قضایی مکلف است از سال ۹۵ به مدت ۵ ساله، هر سال ۳۲۰۰ نفر به کادر اداری قوه قضائیه اضافه کند

  معاون منابع انسانی قوه قضائیه برگزاری آزمون عمومی جذب کارکنان قوه قضائیه را مطابق ماده ۱۱۳ قانون برنامه توسعه ششم بیان کرد و افزود: بر اساس این قانون دستگاه قضایی مکلف بود از سال ۹۵ به مدت ۵ ساله، هر سال ۳۲۰۰ نفر به کادر اداری قوه قضائیه از طریق آزمون اضافه کند.

  وی گفت: این اقدام در سال ۹۷ در مورد ۶۴۰۰ نفر از کارکنان انجام شد و در سال ۱۴۰۰ که سال پایانی است، ۹۶۰۰ نفر جذب خواهند شد.

  آزمون استخدامی کادر اداری قوه قضائیه

  اختبار فیس بوک توییتر لینکدین واتس آپ تلگرام

  نوشته های مشابه

  ادامه بلاتکلیفی داوطلبان آزمون فوق‌العاده؛ مجلس چگونگی محاسبه نصاب قبولی را بررسی می‌کند

  ۱۸ تیر ۱۴۰۱

  جزییات دریافت کارت ورود به جلسه آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد

  ۱۸ تیر ۱۴۰۱

  زمان اعلام نتایج مرحله تشریحی آزمون قضاوت ۱۴۰۰

  ۱۸ تیر ۱۴۰۱

  مصوبه ارائه کلیه مجوزهای مربوط به کسب و کارها در درگاه ملی صدور مجوزه

  ۱۸ تیر ۱۴۰۱

  منبع : www.ekhtebar.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید