این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  زمان واریز حقوق مهرماه بازنشستگان تامین اجتماعی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  زمان واریز حقوق مهرماه بازنشستگان تامین اجتماعی را از این سایت دریافت کنید.

  واریزی جدید به حساب بازنشستگان در مهرماه

  رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران گفت: سازمان تأمین اجتماعی هنوز زمان پرداخت معوقات حقوق بازنشستگان سایر سطوح را اعلام نکرده است.​

  حقوق بازنشستگان| واریز حقوق بازنشستگان| افزایش حقوق بازنشستگان

  حقوق بازنشستگان| واریز حقوق بازنشستگان| افزایش حقوق بازنشستگان واریزی جدید به حساب بازنشستگان در مهرماه|زمان پرداخت معوقات حقوق بازنشستگان مشخص شد

  کدخبر: 38788 ارسال به دیگران پرینت ۱۸ مهر ۱۴۰۱

  رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران گفت: سازمان تأمین اجتماعی هنوز زمان پرداخت معوقات حقوق بازنشستگان سایر سطوح را اعلام نکرده است.​

  پایگاه خبری خانه فوتبال:

  حقوق بازنشستگان چند برابر واریز شد. حقوق بازنشستگان هر سال افزایش می یابد. حقوق بازنشستگان کفاف هزینه های آنها را نمی دهد. افزایش حقوق بازنشستگان جدی شد. جزئیات جدید حقوق بازنشستگان را بخوانید.

  تیپ زرد نگار فرهمند همسر پژمان جمشیدی|سام درخشانی لو داد

  زمان پرداخت معوقات حقوق بازنشستگان

  رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران گفت: سازمان تأمین اجتماعی هنوز زمان پرداخت معوقات حقوق بازنشستگان سایر سطوح را اعلام نکرده است.

  علی دهقان‌کیا با اشاره به افزایش حقوق بازنشستگان حداقل‌بگیر و سایر سطوح سازمان تأمین اجتماعی اظهار کرد: در حال حاضر این افزایش اعمال شده است و حقوق بازنشستگان حداقل‌بگیر 57 درصد و سایر سطوح نیز 38 درصد افزایش یافته است.

  آنچه دیگران می خوانند

  زمان اجرا و میزان افزایش حقوق کارمندان|جزئیات

  افزایش شدید قیمت خودرو|بازار با خبر بد برای خریداران

  فیلم|تیپ عجیب همسر علیرضا بیرانوند با لباس پرسپولیس روی چمن آزادی

  تیپ زرد نگار فرهمند همسر پژمان جمشیدی|سام درخشانی لو داد

  ۵۰ میلیون تومان وام فوری قرض الحسنه با اقساط 1 میلیونی برای همه

  وی با بیان اینکه افزایش حقوق بازنشستگان سایر سطوح سرانجام با پیگیری‌های صورت گرفته از شهریورماه عملیاتی شده است، گفت: در همین ارتباط معوقاتی از حقوق بازنشستگان برای ماه‌های فروردین، اردیبهشت، خرداد، تیر و مرداد سال جاری وجود دارد که سازمان تامین اجتماعی مکلف است این مابه‌التفاوت و معوقات را به حساب بازنشستگان واریز کند.

  رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران با بیان اینکه هنوز زمان قطعی و رسمی از سوی سازمان تامین اجتماعی جهت پرداخت معوقات افزایش حقوق بازنشستگان سایر سطح اعلام نشده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه ما در نیمه دوم سال قرار داریم سازمان تامین اجتماعی باید برنامه‌ریزی کند تا قبل از اسفندماه مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان سایر سطوح را به حساب آنها واریز کند چرا که در غیر این صورت ما با انباشتگی مبلغ هنگفتی در این حوزه روبرو خواهیم بود.

  دهقان‌کیا با ارائه پیشنهادی مبنی بر پرداخت مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان از مهرماه گفت: سازمان تامین اجتماعی می‌تواند در یک زمان‌بندی مشخص و قبل از واریز حقوق ماهیانه بازنشستگان، ما به‌التفاوت را به حساب آنها واریز کند و تاکید ما بر این است که این کار از مهرماه عملیاتی شود.

  وی در رابطه با فرآیند پرداخت وام قرض‌الحسنه به بازنشستگان تامین اجتماعی خاطرنشان کرد: رقم این وام در حال حاضر به 12 میلیون تومان رسیده است که بنا بر آمار 22 هزار نفر بازنشستگان شهر تهران از این تسهیلات بهره برده‌اند./ تسنیم

  افزایش حقوق بازنشستگان پلکانی شد

  سه‌شنبه هفته گذشته (۱۲ مهرماه) علی بهادری جهرمی - سخنگوی دولت - در صفحه شخصی خود در توییتر از ارسال لایحه متناسب سازی حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان کشوری و لشکری با قید دو فوریت به مجلس شورای اسلامی خبر داد و در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس تصویب شد.

  بر اساس بند یک ماده واحده لایحه متناسب سازی حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان کشوری و لشکری « ۳۰۰۰  امتیاز برای کارمندان مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری و معادل ریالی امتیاز مذکور برای کارمندان مشمول قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت – مصوب ۱۳۷۰ – و سایر مشمولین جزء (۱) بند (الف) تبصره (۱۲) ماده واحده قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور (به استثنای مشمولان قانون کار) و (۲۱۰) امتیاز برای اعضای هیئت علمی و قضات، با عنوان متناسب‌سازی حقوق، به صورت ثابت در احکام کارگزینی و قراردادهای آنان درج شود. مبلغ ناشی از اعمال این افزایش مشمول کسور بازنشستگی می‌باشد.»

  طبق بند دو ماده واحده نیز حقوق مشمولین جزء (۲) بند (الف) تبصره (۱۲) ماده واحده قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور شامل بازنشستگان، وظیفه‌بگیران و مشترکان صندوق‌های بازنشستگی کشوری و لشکری و سایر صندوق‌های بازنشستگی وابسته به دستگاه‌های اجرایی، مبلغ ۹ میلیون (۰۰۰ر۰۰۰ر۹) ریال افزایش می‌یابد. افرادی که تا پایان شش ماهه دوم سال ۱۴۰۱ بازنشسته می‌شوند، در صورتی که در محاسبه حقوق بازنشستگی آنان، میزان ریالی افزایش مذکور در بند (۱) این قانون کمتر از مبلغ ۹ میلیون (۰۰۰ر۰۰۰ر۹) ریال شود تا سقف مذکور متناسب‌سازی دریافت می‌نمایند.

  دولت به این دلیل برای حقوق کارکنان و کارمندان خود ضریب پایه ریالی (۳۰۰۰ امتیاز) را به جای مبلغی ثابت در متناسب سازی پیش بینی کرده که در سال‌های آتی با تغییر مبلغ ضریب پایه ریالی - که در قانون بودجه امسال ۳۳۵۳ ریال تعیین شده است - این مبلغ نیز در دریافتی کارکنان و بازنشستگان تغییر کند.

  البته این ضریب پایه ریالی در اضافه حقوق‌ها تاثیری نخواهد داشت و تنها با عنوان مبلغی محاسبه و تعیین شده به دریافتی کارکنان دولت اضافه خواهد شد.

  بازنشستگان نیز معادل ریالی این مبلغ را با اندکی اختلاف دریافت خواهند کرد و این مساله سبب می‌شود تا به گفته بابک افقهی - معاون سازمان برنامه و بودجه -  اختلاف فاحش بین حقوق کارگران و کارکنان دولت از بین برود.

  به گفته معاون سازمان برنامه و بودجه، با توجه به اینکه معمولا دولت ها در نیمه اول سال با کاهش درآمدها مواجه هستند، این لایحه برای نیمه دوم سال ارائه شده که منابع درآمدی دولت و هم تعهد و تکلیف دولت در بودجه ۱۴۰۱ محقق و عملیاتی شود.

  منبع مطلب : www.khanefootball.com

  زمان واریز افزایش حقوق مهرماه مشخص شد

  سه کمیته افزایش حقوق بازنشستگان، شاغلین و بررسی منابع تشکیل شد/ درباره بحث فوق‌العاده ویژه و عائله‌مندی بحث داریم.

  خانه گوناگون

  کد مطلب: 22745 ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ ۰۸:۱۶:۳۰

  حقوق بازنشستگان | حقوق بازنشستگان ۱۴۰۱ | افزایش حقوق بازنشستگان

  حقوق بازنشستگان | حقوق بازنشستگان ۱۴۰۱ | افزایش حقوق بازنشستگان زمان واریز افزایش حقوق مهرماه مشخص شد | افرایش حقوق 28 درصدی بازنشستگان + 1 میلیون تومانی | جزئیات دقیق از همسانسازی حقوق

  سه کمیته افزایش حقوق بازنشستگان، شاغلین و بررسی منابع تشکیل شد/ درباره بحث فوق‌العاده ویژه و عائله‌مندی بحث داریم.

  حقوق بازنشستگان از تبصره‌های پرچالش در جریان بررسی لوایح بودجه بوده است.حقوق بازنشستگان برای سال 1401 ، با افزایش 10 درصدی 5 میلیون تومان تعیین شده است. براساس اعلام مدیران سازمان تامین اجتماعی، پرداخت حقوق شهریورماه بازنشستگان کارگری از فردا (بیستم شهریور) براساس حروف الفبا آغاز می‌شود. برای همسان سازی حقوق بازنشستگان در چند ماه اخیر دست به اعتراض های متعددی زده اند.حال با افزایش حقوق بازنشستگان بحث دریافت مالیات از حقوق بازنشستگان بر سر زبان ها افتاده است.در ادامه آخرین خبر از حقوق بازنشستگان  را میخوانید.

  آنچه دیگران میخوانند

  عکس شوهر عرب 20 سال جونتر از بهاره رهنما غوغا کرد | بهاره خانوم عجب شاه ماهی تور کرده | عکس تیپ جیگول مستون بهاره خانوم

  جواهر میلیادری؛ هدیه جدید شاهزاده عربستان به سحر قریشی | سحر چه پیراهن حریری پوشیده برای شاهزاده جونش + عکس همه 5 شوهر جذاب سحر

  عکس بهاره رهنما با شلوار کوتاه و صندل زرد قناری تو پاتختی | بهاره خانم بالاخره مخ پسر شیخ عربستان رو زد | اوه ببین چه زلفی بر باد داده لب دریا

  عکس خواهرهای داف و پلنگ بهنوش بختیاری رو شد | بهنوش خانوم ملکه دبی شد و ما خبر نداشتیم + عکس دیده نشده

  عکس خوش گذرونی مهران مدیری با نامزد 25 سال جوانتر از خودش تو ویلا | اقا مدیری بازداشت شد ؟ + فیلم جنجالی

  سه کمیته شامل بازنشستگان، ­شاغلین و منابع در حال بررسی برای افزایش میزان حقوق­ کارکنان دولت و بازنشستگان کشوری و لشکری هستند.

  به گزارش شناسنامه قانون، حمیدرضا حاجی بابایی، رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس اظهار کرد: سه کمیته افزایش حقوق بازنشستگان، ­شاغلین و منابع در حال بررسی برای افزایش میزان حقوق­ کارکنان دولت و بازنشستگان کشوری و لشکری هستند.

  حاجی بابایی در این باره گفت: این لایحه دو فوریتی متناسب‌سازی حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان کشوری و لشکری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است هم بازنشستگان کشوری و لشکری و هم شاغلین همه شامل این لایحه هستند. ­ کار باید کار پخته‌ای باشد تا رضایتمندی ایجاد کند.

  تشکیل سه کمیته افزایش حقوق بازنشستگان، شاغلین و منابع

  وی افزود: کلیات لایحه متناسب‌سازی حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان کشوری و لشکری در کمیسیون برنامه‌وبودجه تصویب شد و سه کمیته افزایش حقوق بازنشستگان، شاغلین و منابع تشکیل شد. کمیته‌ی منابع­ ­­باید بررسی کند که منابع دولت از کجا تأمین خواهد شد و باید کار دقیق و اساسی صورت گیرد.

  رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس اظهار داشت:­ آنچه در بیرون گفته شد حق مطلب نبود. بحث نه‌صد هزار­ تومان و یک میلیون تومان مباحثی بود که خیلی خشک بیان شد. ما تغییر در درصد فوق‌العاده ویژه­ شاغلین خواهیم داشت. بازنشستگان هم بحث نه‌صد هزار تومان و مصوبه ۱۴۰۱ و بحث عائله‌مندی را داریم و باید جمع‌بندی کنیم تا به یک گفتمان واحد برسیم. آنچه گفته شده پراکنده‌گویی و جزئی گویی است.

  وی گفت: اول باید کمیته‌ها ­­­بررسی کنند و میزان افزایش باید چگونه باشد. منابع هم باید حتماً بررسی شود. بحث ۲/۵ تا ۲۰ درصد مربوط به یک میلیون تومان است، اما درباره بحث فوق‌العاده ویژه و عائله‌مندی بحث داریم. کمیته‌ها بصورت جداگانه همه‌ی این موارد را باید بررسی کنند.

  باقی‌مانده ۲۵ درصد از متناسب‌سازی حقوقی سال ۱۴۰۰ که هنوز پرداخت نشده، از جمله مطالبات بازنشستگان است که هنوز تعیین تکلیف نشده است.

  در این خصوص حسن صادقی، رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفته است؛ اجرای متناسب‌سازی باقی مانده از ابتدای سال ۱۴۰۰ یک حق مبتنی بر متن صریح قانون است.

  صادقی با اشاره به اینکه متناسب‌سازی باقی‌مانده بازنشستگان از ابتدای سال ۱۴۰۱ محاسبه شود، متذکر شده؛ در احکام حقوقی کسانی که محق هستند، باید متناسب‌سازی گنجانده شوند. ضمن اینکه ما خواهان معوقات ۲۸ درصد حقوق افزایش نیافته ناشی از تاخیر دولت در پذیرش افزایش حقوق ۳۸ درصد بازنشستگان سایر سطوح دریافت مستمری هستیم و این معوقات شامل ۵ ماه مابه‌التفاوت پرداخت نشده ۲۸ درصد است، باید مدیران سازمان تامین اجتماعی مشخص کنند به چه نحوی (یکجا یا به مرور در فیش حقوقی هر ماه) واریز خواهد شد؟

  بنا به این گزارش، بازنشستگان انتظار دارند قبل از پایان سال ۲۵ درصد متناسب‌سازی باقی‌مانده از سال گذشته نیز اجرایی شده و معوقات آن از ابتدای سال به حساب بازنشستگان واریز شود.

  در همین رابطه علی بابایی کارنامی، رییس فراکسیون کارگری مجلس گفته است؛ ما در زمینه تاخیر در پرداخت معوقات افزایش حقوق بازنشستگان و همچنین بحث افزایش مطابق مصوبه شورای عالی کار حق مسکن کارگران نیز پیگیری لازم را از دولت انجام خواهیم داد و در این زمینه مردم اطمینان خاطر را داشته باشند.

  سرانجام حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی سایر سطوح در شهریور ماه افزایش یافت و حقوق این گروه از بازنشستگان با افزایش 38 درصدی به علاوه مبلغ ثابت 515 هزار تومان پرداخت شد.

  همچنین احکام جدید بازنشستگان تأمین اجتماعی سایر سطوح نیز بر همین اساس صادر شده است و حقوق آنها بر اساس افزایش اشاره شده پرداخت می‌شود.

  این در حالی است که سازمان تأمین اجتماعی مکلف است معوقات و مابه‌التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان سایر سطوح را مربوط به 5 ماهه گذشته (فروردین، اردیبهشت، خرداد، تیر و مرداد) پرداخت کند.

  پیگیری‌های صورت گرفته از سوی کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران حکایت از آن دارد که احتمال دارد پرداخت معوقات از مهرماه و با حقوق این ماه آغاز شود.

  منبع مطلب : www.khabarsarasari.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید