این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  زنان اهل حال چه کسانی هستند

  زنان اهل حال چه کسانی هستند را از این سایت دریافت کنید.

  چهره شناسی و گرایش جنسی افراد

  زنان شهوتی, چهره شناسی, چهره شناسی زنان شهوتی, مردان شهوتی, خصوصیات زنان شهوتی, شخصیت شناسی, شخصیت شناسی زنان شهوتی, راههای عشوه گری, عشوه گری زنانه

  صفحه اصلی » مقالات » زناشویی »

  چهره شناسی و گرایش جنسی افراد

  زناشویی 19 جولای 2018

  زنان شهوتی / چهره شناسی زنان شهوتی / چهره شناسی و گرایش جنسی افراد / عشوه گری / دلربایی از پسر / دلربایی از شوهر / خصوصیات مردان شهوتی

  چهره شناسی و گرایش جنسی افراد

  چهره شناسی ابراز علاقه افراد به جنس مخالف برای پیام رسانی جهت ازدواج ٬ دوستی ٬ عشق و… عمیقآ به نوع کارکتر و خصوصیات شخصی افراد وابسته است. مجلس جشنی را در نظر بگیرید که در آن قریب به هزار زن و مرد وجود دارد و همه به نوعی در این شادی سهیم هستند حال برای هر شخصی که فرد مخاطب خود را پیدا و یا انتخاب می نماید، تفاوتهای بارزی جهت انتقال پیامهای عاشقانه نسبت به فرد دیگر وجود دارد. زنان و دختران در اینگونه مجالس شیوه های فوق العاده پنهانی را برای عشوه گری و دلربایی در اختیار دارند . بر عکس٬ مردان برای جلب نظر خانمها تمامی شیوه ها و غرایز به تور انداختن!!! را آشکارا به اجرا در می آورند.مردان با خنده های بسیار بلند و صحبتهای واضح و تکانهای زیاد سر و دست و بعضی اوقـات جدا شدن از جمع و در قسمتی از سالن تنها شدن و آشکارا شدن و یا سیگار کشیدنهای متفکرانه و یا محکمتر از دیگران کف زدن و یا مهمتر از همه ول خرجیهای بی مورد! (همشو قبول دارم!!! البته بدونید 100درصد به معنای تجربه نیست….) به  هر طریق ممکن خود را آشکار و منفرد میسازند.زنان٬بسیار آرام و پنهان و در لابلای جمعیت مردان را ورنداز می کنند چنانچه کسی مدنظر آنان قرار گیرد و تمایل به او پیدا نمایند در این صورت یک نگاه آرام و آشکار به او خواهند نمود و سپس به نقطه دیگری خیره می شوند تا چنانچه فرد مورد نظر شان متوجه نشد و یا علاقه ای نشـــان نداد لطمه ای به غرورشان وارد نشود در صورتیکه باصطلاح دوزاری طرف افتاد و توجه خانم شـد و تمایلی ایراز نمود در این شرایط خانم نگاه دیگری همراه با مکث و تامل ابراز خواهد کرد و چــون در این شرایط هردو روی هم کلید کرده اند ادای خانم ها آغاز شده و وارد مرحله عشوه گری و دلربایی می شوند خنده های ملایم ٬ مرتبآ با لباس خود ور رفتن و در گوشه ای برای جلوه گری بهتر نمایان شدن ٬ چرخش زبان بدور لبها ٬ و امثال این حرکات تمامآ برای ابراز تمایل بوده و جزء امیال نفسانی افراد منظور می گردد.

  در علم چهره شناسی ٬ بعضی خصوصیات و نمادهای چهره بوضوح گرایش افراد را به این مقوله آشکار می سازد بعنوان مثال؛

  –          زنانی که چشمان درشتی دارند اغلب از ابراز عشوه گری و دلربایی پرهیز کرده و با نــگاههای خیره خود به زمین یا یک نقطه خاص ٬ اطمینان دارند که همین درشتی چشمها ٬ بــنیان آقایان را از جا خواهد کند.

  READ  میل جنسی / علل و درمان کاهش میل جنسی در زنان و مردان / افزایش میل جنسی در زنان و مردان

  –          زنانی که نوک بینی شان متمایل به پایین است استاد مسلم هنر عشوه گری و دلربایی اند.

  –          زنانی که گوشه چشمانشانم به طرف بالا است زمینه قوی عشوه گری و طنازی را دارند.

  –          به طور کلی ضخیم بودن ابروی راست نسبت به چپ نشانه بی تفاوتی این افراد نسبت به دلربایی و طنازی طرف مقابل است.

  –          مردانی که فرم ابروهایشان با هم فرق دارد و یکی بالاتر از دیگری قرار دارد بسیار خجالتی و متواضع هستند نگاه کردن آنان به چهره زنان حتی برای امر ازدواج برایشان کار دشواری است.

  –          مردان با چشمان سبز یا آبی بشدت تمایل جنسی داشته و هنر آنرا نیز دارند و در مــعاشقه هیچ چیز کم نمی آورند.

  –          وجود خطوط ریز زیر پلک پایینی چشم ٬ نشانگر تمایل شدید و آمادگی فرد برای دلربایی و معاشقه است این افراد خود اساسآ جذابیت خاصی داشته و چندان نیازی به سعی و تلاش ندارند.

  –          مردان صاس و یا نسبتآ طاس ٬ مردانی با سینه های پرمو ٬ مردانی با پیشانی M شکل ٬مردانی با لبان تیره از اشتهای زیاد جنسی برخوردارند.

  –          دهان کوچک یعنی طغیان و فواران یکباره و سریع شهوت.

  –          ابرو کمانی ها قدرت شهوانی بالایی دارند.

  و……

  زنان شهوتی را چگونه بشناسیم و زنان شهوتی چه خصوصیاتی دارند؟

  زنان شهوتی چه خصوصیاتی دارند و زنان شهوتی را چگونه بشناسیم ؟ شهوت حسی است که در تمام انسان‌ها وجود دارد و ممکن است با دیدن تصاویر و رفتار نامناسب شعله‌ ور شود که بسته به فرد قابل کنترل است.

  در این پست به چگونگی شناخت زنان شهوتی و علائم زنان شهوتی می‌پردازیم.

  زنان شهوتی چه خصوصیاتی دارند

  شهوت چیست؟

  آرزو، میل و خواستن و رغبت برای رسیدن به لذت را شهوت معنا کرده‌اند. شهوت در کنار عشق برانگیخته می‌شود البته بسیاری از عاشقان رفتار بی بند و باری و نادرست افراد برای ارضای خود را به صورت ناگهانی جزو شهوت حساب نکرده و عشق پاک را از آن جدا می‌دانند.

  شهوت در ازدواج عامل ایجاد روابط جنسی است و زن در خانه برای جذب همسر خود و رسیدن به آرامش باید رفتاری شهوت آمیز از خود نشان دهد. اما عده‌ای از زنان در جامعه برای جلب توجه و تن دادن به روابط نامشروع به رفتارهای شهوت آمیز دست می‌زنند تا به برقراری روابط نامشروع تن دهند. مردان بهتر است که این رفتارها را بدانند.

  شهوت زمانی گناه آلود است که میان فردی با شخصی دیگر به غیر از همسر خود ایجاد شود.

  READ  میل جنسی / علل و درمان کاهش میل جنسی در زنان و مردان / افزایش میل جنسی در زنان و مردان

  در دین مسیحیت نیز شهوت جزو یکی از هفت گناه کبیره حساب شده است.

  زنان شهوتی چه خصوصیاتی دارند

  معمولاً این زنان در جامعه هر کاری می‌کنند تا مورد توجه قرار بگیرند و جلب توجه کنند. زنان شهوتی با پوشیدن لباس‌های بسیار تنگ نازک و بدن نما، آرایش غلیظ، چهره‌های عمل کرده و غیر طبیعی، صدای بلند هنگام صحبت کردن، عشوه و ناز در هنگام راه رفتن ، و برجسته کردن باسن سعی به جلوه نمایی می‌کنند، می‌توان موارد ذکر شده را از خصوصیات زنان شهوتی نام برد.

  چگونه بفهمیم زنی شهوتی است

  برای آنکه زنان شهوتی را بشناسید باید به رفتارهای آن‌ها دقت کنید در این قسمت به بعضی از این رفتارها اشاره کردیم که می‌توانید آنها را در شخص مورد نظر بسنجید.

  منبع : www.farsindex.com

  زنان هوس باز چه ویژگی هایی دارند؟

  زن هوس باز دوست دارد برای ایجاد یک رابطه محبت‌آمیز و صمیمی با یک مرد تماس بدنی را برقرار کند. معمولاً تماس بدنی در این زن‌ها همراه با لبخند خواهد بود؛ زیرا آن‌ها دوست دارند خیلی سریع به شما نزدیک شوند.

  مجله خانواده سبک زندگی حوزه روانشناسی

  زنان هوس باز چه ویژگی هایی دارند؟

  چهارشنبه، 16 مهر 1399

  زمان مطالعه 6 دقیقه

  زن هوس باز دوست دارد برای ایجاد یک رابطه محبت‌آمیز و صمیمی با یک مرد تماس بدنی را برقرار کند. معمولاً تماس بدنی در این زن‌ها همراه با لبخند خواهد بود؛ زیرا آن‌ها دوست دارند خیلی سریع به شما نزدیک شوند.

  به گزارش سایت خبری ساعد نیوز،مردها و زن ها از نظر متغیرهای مختلف روابط با هم متفاوت هستند.شاید برایتان سوال باشد که اگر تمام عشقی که در رابطه از طرف مقابلتان دریافت می کنید فیزیکی است، آیا می تواند نشانه این باشد که او شما را فقط برای رابطه جنسی می خواهد نه عشق.

  شما از صمیمی و نزدیک شدن با او لذت می برید اما دوست هم ندارید که مورد سوءاستفاده او قرار گیرید. هیچکس دوست ندارد بفهمد که عشقی که طرفش به او نشان می داد فقط شهوت بوده است.

  خیلی ها تصور می کنند که این مردها هستند که ممکن است بخاطر رابطه جنسی، و نه عشق، وارد روابط مختلف شوند ولی محققان دریافته اند که خانم ها هم به همان اندازه از چنین روابطی لذت می برند.

  برای تشخیص زنان هوس باز روش ها و راهکارهای مختلفی وجود دارد. این روش ها و راهکارها برای تشخیص یک زن هوس باز یا یک مرد هوس باز با همدیگر متفاوت است. هدف ما در این مقاله ارائه روش هایی است که بتوانید یک زن هوس باز را تشخیص داد.

  مردان هوس باز چه ویژگی هایی دارند؟

  ۱- زن هوس باز تلاش می کند تماس بدنی برقرار کند

  یکی از نشانه های زن هوس باز این است که تلاش می کند با طرف مقابل خود تماس بدنی برقرار کند. زن هوس باز دوست دارد برای ایجاد یک رابطه محبت آمیز و صمیمی با یک مرد تماس بدنی را برقرار کند. معمولاً تماس بدنی در این زن ها همراه با لبخند خواهد بود؛ زیرا آن ها دوست دارند خیلی سریع به شما نزدیک شوند.

  ۲- به مردمک چشم هایش دقت کنید

  توجه کردن به مردمک چشم ها می تواند به شما در تشخیص زن های هوس باز کمک کند. بر اساس یکی از تحقیقاتی که در یکی از دانشگاه ها آمریکا صورت گرفته است به این نتیجه رسیده اند که اندازه مردمک چشم با میزان شهوت و هوس یک شخص رابطه دارد. این تحقیق اثبات کرد که اگر زنی به شما نگاه کرد و مردمک چشم هایش بزرگ شود این زن یک زن هوس باز است و با دید شهوات آلود به شما نگاه می کند.

  ۳- بیشتر اوقات در فکر رابطه جنسی است

  زنی که هوس باز است در بیشتر زمان ها و مکان ها در فکر رابطه جنسی است. زن هوس باز حتی در مکالمه های خود با طرف مقابل در مورد روابط جنسی حرف می زند و سعی در تحریک طرف مقابل خود دارد. او در پیام ها و مکالمه تلفنی نیز به گونه ای رفتار می کند که بتواند مکالمه را به طرف اهداف خود سوق دهد. به ذهن چنین شخصی چیزی جز هوس خطور نخواهد کرد.

  رازهایی که نباید به همسرتان بگویید !

  ۴- حالت لب ها را نظر داشته باشید

  از دیدگاه بسیاری از افراد حالات و حرکت لب ها در زن ها خیلی مهم نباشد. اما می توان گفت حالت لب ها در زن ها بسیار مهم است. اگر یک زن لب هایش را با زبان خیس کند و این کار نه یک بار، بلکه هر چند دقیقه یک بار انجام دهد پس نشان می دهد او دوست دارد که شما را ببوسد و نشان دهنده هوس باز بودن او است.

  ۵- زن هوس باز بی مسئولیت و بدقول است

  زن بی مسئولیت شخصی است که طرف مقابلش برای او هیچ اهمیتی ندارد. او فقط در فکر نیازها و لذت های خودش است. او همیشه مسئولیت های خود را نادیده می گیرد و به قول های خود عمل نخواهد کرد. چنین زن بی مسئولیتی هیچ حسی به شما نخواهد داشت و او بیشتر یک زن هوس باز است تا یک زن کامل برای زندگی شما. پس هیچوقت برای داشتن چنین زنی تلاش نکنید و از آن ها دوری کنید.

  ۶- جلب توجه می کند

  زنی که هوس باز است هر کاری خواهد کرد تا بتواند جلب توجه کند و طرف مقابلش را جذب کند. مثلاً لباس هایی بدن نما با رنگ های خاص را می پوشد تا مردان را به طرف خود جذب کند. حالت پاهای یک زن هوس باز با دیگر زن ها فرق دارد. طبق تحقیقاتی که انجام شده است اگر زنی پاهایش را بر روی هم بیندازد و مدام آن را تکان دهد او دوست دارد مردان به طرف خود جذب کند.

  زنانی با این شخصیت ها قابل تحمل توسط مردان نیستند

  ۷- به اندام های مرد دقت می کند

  زنی که هوس باز است در هنگام گفتگو با یک مرد به جای توجه و تمرکز در صورت مرد به اندام های او توجه خواهد کرد. پس اگر با زنی روبرو شدید که نگاهش بر روی اندام های مردان است پس بدانید او یک زن هوس باز است. چنین زنی نمی تواند یک زن مناسب برای زندگی باشد و به چنین شخصی دل نبدید.

  ۸- خودخواه است

  زن هایی که هوس باز هستند زن هایی خودخواه نیز هستند. کسی که خودخواه است خود و اعمال خود را جزء بهترین ها می داند و همیشه خود را بالاتر از دیگران می بیند. چنین شخصی دوست دارد هر کاری برای کسب رضایت خود انجام دهد و قطعاً همه آن ها را انجام خواهد داد. این زن دوست دارد که مرد در اختیار او و رسیدن به لذت هایش باشد.

  ۹- زنان هوس باز بی و بندبار هستند

  بی بند و باری نیز می تواند یکی از نشانه های اصلی یک زن هوس باز باشد. زنی که بدون توجه به حرف همسر و خانواده خود دست به هر کاری می زند، بدون اطلاع آن ها به بیرون می رود با دوستان خود هر جایی دوست داشته باشد خواهد رفت. پس چنین زنی می تواند یک زن هوس باز باشد که فقط به فکر هوس رانی و امیال خود است.

  ۱۰- به دست هایش توجه کنید

  حرکات و کارهایی که یک زن هوس باز با دست های خود انجام می دهد با بقیه متفاوت است. اگر زنی در مقابل شما قرار داشته باشد و با موهای خود بازی می کند و دست های خود را در آن فرو می کند نشان می دهد که او یک زن هوس باز است. زیگموند فروید یکی از روانشناسان بزرگ می گوید که اگر زنی با انگشتانش لبه عینک خود را لمس کند این کار برای جلب توجه انجام می دهد و این عمل از غرایز جنسی او سرچشمه می گیرد.

  با توجه به مطالب گفته شده ما همه روش های ممکن برای تشخیص یک زن هوس باز را ارائه کردیم اگر شما با چنین زنی برخورد کردید که چنین نشانه هایی داشت پس بدانید او یک زن هوس باز است و باید از او دوری کنید. البته به یاد داشته باشید همه نشانه های ذکر شده در یک فرد وجود ندارد و برای او صدق نخواهد کرد و ممکن است در یک زن فقط بتوانید یک یا دو نشانه را ببینید.

  منبع : saednews.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  نگار 14 روز قبل
  -1

  نمیدانم

  0
  عادل 9 روز قبل

  اوم

  ناشناس 16 روز قبل
  2

  نمیدونم

  ناشناس 28 روز قبل
  -1

  سلام امیر

  -1
  ُسلام عزیزم 7 روز قبل

  اره راست میگه

  زهرا جونم 2 ماه قبل
  -1

  نمیدونم این متن کجا و برای کی میره

  -2
  امير 30 روز قبل

  براى شما زهرا خانوم

  برای پاسخ کلیک کنید