این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  زن بهمن ماهی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  زن بهمن ماهی را از این سایت دریافت کنید.

  شخصیت زن و دختر متولد بهمن ماه

  شخصیت زن و دختر متولد بهمن ماه,زنان و دختران بهمن ماهرا بیشتر بشناسید, دختر ماه بهمن طالع بینی شخصیت شناسی ,خصوصیت زن بهمن ماهی و ظاهر دختر بهمن ماهی و زن بهمنی در رابطه گفت و گو, مثبت گرایی دختر بهمن ماهی و زن متولد بهمن و عشق و معنی نام ماه هاي ایرانی را می‌دانید ,زن متولد بهمن و مادیات,زن متولد بهمن و زندگی زناشویی

  شخصیت زن و دختر متولد بهمن ماه

  مجموعه : فال و طالع بینی

  شخصیت زن و دختر متولد بهمن ماه

  زنان و دختران بهمن ماهرا بیشتر بشناسید :

  متولیدن بهمن ماه : بهمن در اوستا «زبان اوستایی» به صورت “وهومنه”، در زبان پهلوی “وهومن”، در زبان پارسی “وهمن” یا “بهمن” آمده شده که کلمه اي است مرکب از دو جزء: «وهو» به معنی خوب و نیک و «مند» از ریشه من به معنی منش: پس یعنی بهمنش، نیک اندیش، نیک نهاد. بهمن اولین آفریده اهورامزدا است و یکی از بزرگ ترین ایزدان مزدیسنا.

  علاوه بر این بهمن اسم پسرانه است. در عالم روحانی مظهر اندیشه نیک و خرد و توانایی خداوند است. شاید این خصوصیات به نوعی در متولدین ماه بهمن وجود داشته باشد که در ادامه خواهید دید.

  دختر ماه بهمن طالع بینی شخصیت شناسی

  خصوصیت زن بهمن ماهی

  بطور خلاصه، دختر متولد بهمن ماه، بسیار غافلگیر کننده و غیرقابل پیشبینی، سریع الانتقال، دارای حس پیشبینی، کنجکاو،‌ رفیق باز و کم علاقه به آداب و اصول سنتی زناشویی از خصوصیات بارز زن متولد ماه بهمن است.

  در ادامه بیشتر به ویژگی هاي دختران و خانم هاي متولد بهمن خواهیم پرداخت:

  ظاهر دختر بهمن ماهی

  اکثر دختران و زنان متولد ماه بهمن، ظاهری زیبا و فریبنده دارند اما آنچه عیب است احساسی است که از دیدن این زن بشما دست می‌دهد، دریک لحظه تو دل برو بنظر می‌رسد و لحظه اي بعد سرد و بی تفاوت و بی روح، اما بطور کلی پس از متولدین برج میزان «ماه مهر» تعداد خوشگل هاي این ماه از همه ی بیشتر است و حداقل این است که خیلی بانمک هستند.

  لباس پوشیدن زن متولد بهمن ممکن است موجب وارد آمدن آنچنان شوکی بشما بشود که تا ساعت ها نتوانید از جای خود حرکت کنید! سایت تالاب : او نیز مثل هر زن دیگری جلوی بوتیک هاي لباس فروشی توقف زیاد دارد، اما کمتر ممکن است فکر کند که انچه که می‌پوشد شیک است یا نه و یا قطعات مختلف لباسش به هم می‌آید یا خیر.

  او ممکن است لباسی به تن کند که موجب حسرت خوردن هر زن ساده دیگری بشود و اخلاق تک روی او ممکن است دریک میهمانی یک نفر بگوید که همان سال آینده لباس ها به فلان صورت در خواهد آمد و او همان روز عصر از خیاط خود بخواهد که یک چنان لباسی برایش بدوزد و یا آنکه بر عکس ممکن است سال هاي سال به شیوه مادربزرگ و یا حتی جد خود، لباس معمولی بپوشد.

  نحوه آرایش موی او نیز خاص خودش است. تغییر رنگ و آرایش موی او، درست مثل تغییرات شخصیتش غیرقابل پیشبینی است. یک روز موی خودرا مثل پسرها کوتاه میکند و فردا کلاه کیس میگذارد که موی آن تا حد کمر بلند است، امروز وی را با موی نقره اي میبینید و فردا با موی مشکی، بطور خلاصه موی این زن مشابه موی هیچ زن دیگری در جهان نیست و رنگ و آرایش آن آرام و قرار ندارد.

  زن بهمنی در رابطه گفت و گو

  گفتگو با این زن ممکن است بسیار جالب باشد، زیرا نحوه سخن گفتن جذابی دارد و این احساس مطبوع به مرد دست میدهد که زنی محجوب و مرموز است و بعد ناگهان یکی ازآن تغییرات خاص متولدین این ماه آشکار میشود و شما بدون مقدمه و بطور کاملا ناگهانی از وی جمله اي میشنوید که تا چند لحظه باور کردن آن برایتان مشکل خواهد بود.

  شما مشغول صحبت از بحران انرژی و اثرات گوناگون آن بر کشور های صنعتی هستید که ناگهان او می‌گوید: “راستی شما خورشت کرفس دوست دارید؟‌!” سعی کنید خونسردی خویش را حفظ کنید و با قاطعیت به بحث اصلی خود ادامه بدهید ودر عین حال به خاطر داشته باشید که او هر چند لحظه یک‌بار بدون مقدمه از خط خارج می‌شود و دوباره به سر جای اول خود بر میگردد.

  به غیر از این نوع اختلالات «که گاها بامزه هم هست!» گفته هاي او همیشه منطقی و مستدل است. در موقع صحبت کردن هرگز طوری حرف نزنید که دال بر بالاتر بودن شما از او باشد. عدم تساوی برای این زن مفهوم ندارد. اگر به این نکته توجه نکنید، دیواری غیرقابل عبور بین خود و او به وجود آورده اید.

  مثبت گرایی دختر بهمن ماهی

  از مزایای چشم گیر دختر و زن بهمن ماهی، فقدان حس بد بینی و سوءظن در اوست اما توجه داشته باشید که هرگز از حسن نیت او سو ء استفاده نکنید، چون اگر مچ شما را در حین خیانت بگیرد، قلبش به شدت می شکند.

  او بی جهت بشما بدگمان نمی‌شود ودر حالت عادی هرچه بگویید قبول میکند ولی تحمل خیانت را ندارد. زن متولد بهمن هرگز پس از خروج شما از منزل کنجکاوی نمی‌کند که شما کجا رفته اید و به اداره تلفن نمیزند که ببیند که آنجا هستید یا نه و یا جیب شما را وارسی نمیکند. سایت تالاب: خلاصه با خدعه و نیرنگ آشنا نیست،‌ باوجود این بشما توصیه می‌شود پیش از آنکه به فکر سوء استفاده از این حالت مظنون نبودن بیفتید، به این نکته توجه داشته باشید که فقدان حس حسادت در او بعلت برخوردار بودن از یک شخصیت قوی نیست،‌ بلکه چیزی بالاتر ازآن است که شما فکرش را کرده‌اید.

  در وهله اول می‌توان یقین داشت که او پیش از آنکه دومین نگاه رابه شما انداخته باشد، ‌شما رابا یکی از قویترین میکروسکوپ هاي جهان مطالعه کرده است، دوما در دنیای او همیشه به قدری موضوع و مسئله برای یک زن متولد بهمن این ضرب المثل که می‌گوید ”از دل برود هر آنکه از دیده رود” صد در صد صادق است.

  وقتی از جلوی چشم او دور شدید، تا حدود ۹۹ درصد از فکر و خیال او هم دور شده اید و به این دلیل هم هست که هرگز دل او برای کسی تنگ نمیشود. به هر صورت اگر این زن از شما بی وفایی دید، خیلی ساده ناگهان، عقب گرد می‌کند ودر خلاف جهت سابق به حرکت در می‌آید. دراین حالت بهتر است وقت خودرا برای برگرداندن او اتلاف نکنید.

  پس از آنکه روابط عاطفی او و شما قطع شد، در عرض مدتی کمتر از یک دقیقه تمام مهر و محبت شما را از فکر و قلب خود بیرون می ریزد و میتوانید یقین داشته باشید که حتی یکی از خاطرات آن ایام را هم در فکر خود زنده نگاه نمی دارد. بر این قاعده کلی یک استثنای مهم وجوددارد. زن متولد بهمن، مثل مردی که دراین ماه به جهان آمده است، اولین عشق واقعی خودرا هرگز فراموش نمی‌کند.

  زن متولد بهمن و عشق

  زن متولد بهمن ماه بلد نیست که عشق خود رابه شوهر و فرزندانش به شکل خوبی منتقل کند. اگر این احتمال وجوددارد که عاشق یک زن متولد بهمن شوید، به خاطر بسپارید که او در امر عشق نیز مثل هر چیز دیگری مجموعه اي از تناقضات است و برای این که قلب شما شکسته نشود، وی را فرزند “قوس و قزح” یعنی رنگارنگ بدانید ودر روابط عاشقانه با او منتظر تداوم و ثبات نباشید.

  منبع مطلب : www.talab.org

  خصوصیات زنان متولد بهمن ماه چیست (یونگی)

  اگر به دنبال غافلگیر کردن خودتان میگردید خصوصیات زنان متولد بهمن ماه چیست (یونگی) را مطالعه کنید. زن متولد بهمن ماه زن غافلگیر کننده ایی است.

  خصوصیات زنان متولد بهمن ماه چیست (یونگی)

  24 اسفند 1400 مرکز مشاوره مکث 120435 بازدید نظرات کاربران: 51

  زمان مطالعه این مطلب: 9 دقیقه

  خیلی بد بد متوسط خوب عالی

  (24 رای)

  خصوصیات زنان متولد بهمن ماه چیست (یونگی). اگر به دنبال غافلگیر کردن خودتان میگردید خصوصیات زن متولد بهمن ماه را مطالعه کنید. زن متولد بهمن ماه زن غافلگیر کننده ایی است، زیرا در عمل نمیتواند آرامش و آسایش را یکجا تجربه کند. به همین دلیل مدام در پی انجام رفتارهای متفاوتی است که دیگران با دیدن این رفتارها غافلگیر می شوند. ناگفته نماند که این نحو از خصوصیات زنان متولد بهمن ماه برای خودشان بسیار عادی است و جزو رفتارهای روزانه شان محسوب میشود. اما دیگران با دیدن این رفتارها ممکن است غافلگیر شوند و تعجب کنند.

  خصوصیات مثبت زنان متولد بهمن ماه

  اگر به دنبال خصوصیات مثبت زنان بهمن ماه هستید بهتر است بدانید که این گروه از زنان به علت رفتارهای غافلگیر کننده ایی که دارا هستند عمده رفتارهایشان به رفتار مثبت نسبت داده نمیشود. اما آنچه از نظر یک انسان سالم بسیار حائز اهمیت است میزان شفافیت در زنان متولد بهمن ماه است. شفافیت در رفتار و در واقع زندگی کردن به سبک خودشان و آنچه که هستند مهمترین موضوعی است که در افراد بسیار کمی دیده میشود.

  اگر هر فردی بتواند روان خود را به این شفافیت برساند وبدون سانسور زندگی کند در واقع شرایط سالمتری را در زندگی پیش گرفته است. زن متولد بهمن ماه میتواند خود را به واضح ترین شکل ایفا کند و خشم، شادی و عشق خود را سانسور نمیکند و با علاقه بسیار زیادی خود را زندگی میکند. این خصوصیت میتواند به چشم اکثر افراد جامعه رفتاری ناپسند باشد اما مهمترین اصل در زندگی شناخت خود و زندگی کردن به شیوه خود است.

  خصوصیات منفی زنان متولد بهمن ماه

  یکی از خصوصیات مهم زنان متولد بهمن ماه یا نقطه ضعف زن بهمن ماه بیتفاوتی به موضوعات اطراف خود است. این گروه از زنان به افراد پیرامون خود نیز به همان میزان میتوانند متفاوت باشند که به مسائل اطراف خود بی تفاوت هستند. اگر یک زن متولد بهمن ماه احساس شدید عاطفی به فردی پیدا کند قطعاً در رفتارهای او تفاوت عجیبی ظاهر نمیشود و یا اگر فردی او را عاشقانه دوست داشته باشد نمیتواند مطمئن باشد رفتار زن متولد بهمن ماه با او یک دست باشد و امکان بی تفاوتی های بسیاری از طرف زن متولد بهمن ماه برای هر فردی که او را دوست خواهد داشت به وجود خواهد آمد.

  آیا زنان بهمن ماهی سرد هستند؟

  زنان متولد بهمن ماه ظاهراً زنانی سرد و بی روح هستند که امکان هر رفتار عاشقانه و محبت آمیزی را فقط از آن شیوه ایی که خودشان میپسندند ترجیح میدهند. روابط سطحی و آنی جزو روابطی هستند که در خصوصیات زنان متولد بهمن ماه به وفور به چشم میاید. از این رو این گروه از زنان نمیتوانند اعتبار بالایی در روابطشان با دیگران برای خود کسب کنند و هر فردی که در رابطه با این زنان باشد مدام دچار این سرگشتگی است که آیا میتواند رابطه خود را با او حفظ کند و یا خیر؟

  لطفا جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بفرمایید:

  22006198 - 021 22618473 - 021

  طرف قرارداد با:

  زنان بهمن ماه در ازدواج

  زن متولد بهمن چه مردی را دوست دارد؟ با تعاریفی که از یک زن بهمن ماهی در مورد خصلت های منفی رفتاری او داشته ایم باید بیان کنیم زنان متولد بهمن ماه در هر شکل از ازدواج (سنتی و یا غیر سنتی) صرفاً یک رفتار مشخص از خود نشان میدهند. در واقع این گروه از زنان علاقه چندانی به فرزند پروری ندارند، اما اگر ناخواسته فرزندی داشته باشند مادری مهربان و دلسوز برای او خواهند شد.

  نکته مهم در ازدواج با زنان بهمن ماهی در چیست؟

  زنان متولد بهمن ماه دچار نوعی احساس رهایی هستند و از هر نوع گره عاطفی و تعلقاتی که بتواند فکر آنها را درگیر کند دوری میکنند. اما نکته مهم در ازدواج های این گروه از زنان این است که اگر خود به شخصه دلبسته فردی شوند قطعاً باید با او وارد بحث ازدواج شوند.

  نوعی از احساس رهایی در زنان متولد بهمن ماه وجود دارد که اراده ایی از خواستن نیز درگیر آن است، این گروه از زنان به هر وسیله ایی که باشد میتوانند مرد ایده آل خود را تبدیل به شریک زندگیشان کنند و در کنار او زندگی کنند. اما لازم به توضیح است، خانه داری، همسر داری و فرزند پروری از علایق زنان بهمن ماه نمی باشد و صرفاً احساس نیازهای غریزیشان است که آنها را مجاب به بودن در کنار مرد ایده آلشان میکند.

  هنر در زنان متولد بهمن ماه

  وجود احساس آزادی و بی قیدی غریزی در زنان متولد بهمن ماه باعث میشود بتوانند تعلقات روحی خود را در هنر و یا علم جستجو کنند. از دیگر خصوصیات متولدین بهمن ماه میتوانند هنرمندانی با مهارت و خلاق باشند که در هنر خود غرق شوند و احساس بالغ بودن را در هنر و علم خود تجربه کنند. رشد و تعالی در زنان متولد بهمن ماه میتواند احساس خوشایندی را در این گروه از زنان به وجود بیاورد و قطعاً زنان متولد بهمن ماه در گروه های هنری که به آن تعلق دارند احساس خوبی را تجربه میکنند که هیچ جای دیگری نمیتوانند آن احساس را بیابند.

  خصوصیات زنان متولد بهمن ماه چیست (یونگی)

  اگر بخواهیم کهن الگوی زنانه زنان متولد بهمن ماه را جستجو کنیم قطعاً تشابهات فراوانی با زنان آفرودیت که هستیای بالایی دارند در آنها وجود خواهد داشت. زنانی که تماماً نقش آفرودیت ندارند و کهن الگوی دوم شخصیتشان تعارض بالایی با کهن الگوی اولیه شان دارد نمیتوانند احساس خوشایندی را در خود تجربه کنند. با این تفاوت که زنان متولد بهمن ماه هم آفرودیت و هم هستیای خود را به بهترین شکل خود زندگی میکنند. در واقع زمانی که نیاز به احساس رهایی دارند در نقش آفرودیتی خود غرق شده اند و زمانی که نیاز دارند احساس آرامش و احساس روحانی و بی تعلقی از مادیات و این دنیا را داشته باشند در کهن الگوی هستیای خود غرق میشوند.

  منبع مطلب : injamax.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید