این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ساخت پروفایل سایپا

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ساخت پروفایل سایپا را از این سایت دریافت کنید.

  سایت ثبت نام سایپا

  این مطلب در خصوص سایت ثبت نام سایپا ۱۴۰۲ به آدرس saipa.iranecar.com نوشته شده و طریقه ثبت نام در سایت سایپا 1402 و ورود به سایت فروش سایپا را آموزش داده است.

  سایت ثبت نام سایپا ۱۴۰۲ saipa.iranecar.com

  اگر در مورد ثبت نام سایپا ۱۴۰۲ سوالی دارید

  اگر در مورد ثبت نام سایپا ۱۴۰۲ سوالی دارید

  عناوین اصلی این مقاله:

  مقدمه

  سایت ثبت نام سایپا saipa.iranecar.com

  لینک ثبت نام سایپا ۱۴۰۲

  طریقه ثبت نام در سایت سایپا

  جواب ثبت نام سایپا 1402

  نتیجه گیری سوالات متداول مقدمه

  اگر شما هم قصد خریداری محصولات سایپا به طور مستقیم از این شرکت را دارید، باید کار ثبت نام سایپا را انجام دهید. با توجه به این که در مدت زمان اخیر تفاوت زیادی بین قیمت محصولات سایپا در بازار و قیمت کارخانه به وجود آمده است، بیش تر افراد تمایل به خرید این محصولات از خود شرکت دارند. برای این کار باید ابتدا در سایت ثبت نام سایپا saipa.iranecar.com ثبت نام کرده و در ادامه نسبت به انتخاب محصول مورد نظر اقدام نمود. اما توجه داشته باشید که در ثبت نام سایپا ۱۴۰۲ مانند سال قبل، تفاوت هایی با روش های همیشگی فروش خودرو این شرکت به وجود آمده است. در گذشته سایت این شرکت برای مدتی باز می شد و اولویت خرید محصول با کسانی بود که زودتر ثبت نام خود را انجام می دادند. اما در حال حاضر این مورد تغییر کرده و دیگر تقدم در ثبت نام سایپا اولویت ندارد.

  نحوه ثبت نام سایپا 1402 به این صورت است که یک بازه زمانی برای ثبت نام خرید محصول توسط شرکت اعلام شده و داوطلبان باید در همین مدت نسبت به انتخاب محصول اقدام کنند. پس از پایان زمان ثبت نام هر محصول، قرعه کشی آن انجام شده و افراد برنده می توانند نسبت به پرداخت وجه و دریافت خودرو در زمان مشخص اقدام کنند. اما همان طور که گفتیم، برای این که بتوان در قرعه کشی هر محصول شرکت کرد، ابتدا باید ثبت نام سایپا را انجام داده باشید. ما در این جا قصد داریم طریقه ثبت نام در سایت سایپا saipa.iranecar.com را به طور کامل و پیوسته برای شما آموزش دهیم؛ بنابراین، در ادامه شما خواهید توانست نسبت به ثبت نام در سایت این شرکت اقدام کرده و در قرعه کشی محصولات دلخواه شرکت نمایید. پس با ما همراه باشید تا روند ثبت نام در سایت سایپا را به خوبی یاد بگیرید.

  ورود به صفحه اصلی ثبت نام سایپا

  سایت ثبت نام سایپا saipa.iranecar.com

  همان طور که اشاره کردیم، برای ین که بتوانید در قرعه کشی محصولا سایپا شرکت کنید، ابتدا باید به سایت ثبت نام سایپا مراجعه کرده و اطلاعات خود را در این قسمت وارد نمایید. البته دقت داشته باشید که این کار فقط برای بار اول نیاز است؛ در مراحل بعدی شما می توانید با استفاده از کد ملی و رمز عبوری که خودتان انتخاب می‌کنید، وارد سایت شرکت سایپا شوید. در واقع شما یک حساب کاربری منحصر به فرد در سایت ثبت نام سایپا برای خودتان می سازید. در ادامه برای شرکت در قرعه کشی های فروش فوری این شرکت یا قرعه کشی هایی که برای پیش فروش محصول انجام می شوند، باید از طریق همین حساب کاربری اقدام کنید. پس ثبت نام اولیه در سایت سایپا الزامی است؛ اما قبل از این که طریقه ثبت نام در سایت سایپا را برای شما بیان کنیم، ابتدا باید نحوه ورود به سایت ثبت نام سایپا را بلد باشید.

  جهت وارد شدن به سایت سایپا باید چند مرحله ساده را طی کنید. البته با توجه به اطلاعت گوناگون و مختلفی که سایت ها در این زمینه قرار داده اند، شرایط کمی گیج کننده شده و کاربران به سختی راه ورود به سایت ثبت نام سایپا را پیدا می کنند. ما در این جا راه ورود به این سایت را برای شما آورده ایم؛ کافی است مراحل زیر را پشت سر بگذارید.

  ورود به سایت ثبت نام سایپا saipa.iranecar.com

  ۱ باید ادرس این سایت یعنی saipa.iranecar.com را در مرورگر خود جست و جو کنید.

  ۲پس از این که نتایج برای شما نمایش داده شدند، اولین گزینه با همین آدرس را انتخاب می کنید.

  ۳بعد از این که بر روی این سایت کلیک کردید، وارد صفحه اصلی ثبت نام سایپا آن خواهید شد. حال می توانید ثبت نام خود را در سایت سایپا انجام دهید.

  در ادامه طریقه ثبت نام سایپا ۱۴۰۲ را به طور مفصل توضیح می دهیم؛ پس اگر قصد ثبت نام در این سایت را دارید، حتما این بخش را مطالعه کنید.

  ثبت نام خودرو از این پس از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو انجام خواهد شد.

  بیشتر بخوانید : نتایج قرعه کشی سامانه فروش یکپارچه خودرو

  به کانال تلگرام ما بپیوندید

  به صفحه اینستاگرام ما بپیوندید

  لینک ثبت نام سایپا ۱۴۰۲

  در حال حاضر بازار ثبت نام سایپا و ایران خودرو داغ است؛ با توجه به این شرایط سایت های مختلف سعی به نوشتن مطالبی جهت راهنمایی افراد دارند. اما گاهی اوقات این مطالب نه تنها به کسانی که قصد شرکت در قرعه کشی محصولات سایپا و ثبت نام در سایت این شرکت را دارند، کمک نمی کند بلکه باعث گیج شدن آن ها هم می شود. ممکن است این افراد چندین سایت مختلف وارد شوند، اما باز هم نتوانند آدرس سایت اصلی برای ثبت نام را پیدا کنند. این حقیقتی است که اکنون بسیاری از افراد متمایل به ثبت نام سایپا با آن رو به رو هستند. به همین دلیل ما در این جا لینک ثبت نام سایپا ۱۴۰۲ را به صورت مستقیم آورده ایم تا شما با کلیک بر روی آن وارد صفحه ثبت نام شوید. اگر چه نشانی اینترنتی و نحوه ورود به این سایت را هم در پاراگراف قبل به طور کامل بیان کرده ایم.

  لینک ثبت نام سایپا

  بیشتر بخوانید: نتایج قرعه کشی سایپا ۱۴۰۱

  طریقه ثبت نام در سایت سایپا

  حال که نحوه ورود به سایت ثبت نام سایپا را می دانید، می خواهیم طریقه ثبت نام در سایت سایپا را هم به شما آموزش دهیم. برای این کار کافی است مراحل زیر را که به طور مفصل بیان شده اند، دنبال کرده و در هر مرحله به نکاتی که گفته می شود، توجه نمایید. این مراحل جهت ثبت نام سایپا ۱۴۰۲ شامل موارد زیر می شوند:

  راهنمای تصویری طریقه ثبت نام سایپا ۱۴۰۲

  منبع مطلب : www.hamrahmoshaver.com

  ورود به سایت ثبت نام فروش فوری و پیش فروش سایپا saipa.iranecar.com، سامانه خرید اینترنتی محصولات سایپا

  جهت ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا به آدرس saipa.iranecar.com مراجعه کنید. راهنمای فرایند ثبت نام و خرید خودرو درسامانه فروش اینترنتی گروه خودروسازی سایپا الف : فرایند جدید ثبت نام نکات قابل توجه : جهت خرید خودرو ، …

  ورود به سایت ثبت نام فروش فوری و پیش فروش سایپا saipa.iranecar.com، سامانه خرید اینترنتی محصولات سایپا

  ( آخرین به روزرسانی : 20/12/23 )

  جهت ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا به آدرس saipa.iranecar.com مراجعه کنید.

  راهنمای فرایند ثبت نام و خرید خودرو درسامانه فروش اینترنتی گروه خودروسازی سایپا

  الف : فرایند جدید ثبت نام

  نکات قابل توجه :

  جهت خرید خودرو ، متقاضیان بایستی پروفایل خود را تکمیل نموده ، نام کاربری (کد ملی) و رمز عبور از سامانه فروش سایپا دریافت نماید.

  مشتریان دقت داشته باشند که شماره همراه (موبایل) مشتری می بایست بنام خود ایشان باشد ضمنا مشتری تعهد می نماید که شماره شبا به نام متقاضی باشد.

  گام اول: انتخاب گزینه “ورود/ثبت نام” در منوی صفحه اول سامانه و یا ورود به آدرس saipa.iranecar.com/loginگام دوم: هدایت مشتری به فرم ورود/ ثبت نام در سامانه فروش اینترنتی سایپا

  کد ملی را وارد نمایید.

  مشتری محترم ، در صورتیکه تا کنون ثبت نام نکرده اید ، جهت احراز هویت وسپس ثبت پروفایل در سامانه، گزینه “تاکنون ثبت نام نکرده اید؟” را انتخاب نمایید.

  در صورتی که مشخصات شما بطور کامل از قبل در سامانه احراز گردیده باشد، جهت تعیین رمز عبور به فرم “بازیابی کلمه عبور” هدایت خواهيد شد.

  همچنین در صورتی که کلمه عبور خود را فراموش نموده اید، گزینه “بازیابی کلمه عبور” را انتخاب نمایید ، در صورتی که قبلا احراز شده و رمز عبور گرفته اید به صفحه بازیابی کلمه عبور هدایت خواهید شد.

  گام سوم: صفحه تکمیل اطلاعات کاربر (سایر اطلاعات مورد نیاز)

  در این مرحله ، اطلاعات شناسنامه ای ، اطلاعات بانکی ، تعهدات ، آدرس و اطلاعات تماس خود را تکمیل نمایید.

  ضمنا رمز عبور را وارد نموده و تکرار آنرا نیز ثبت نمایید. توجه داشته باشید که رمز عبور بایستی ترکیبی از حروف کوچک و بزرگ ، کاراکترهای خاص و همچنین اعداد باشد.(حداقل ۸ کاراکتر)

  پس از تکمیل بخش های مربوطه ، گزینه “ثبت اطلاعات” را انتخاب نمایید.

  در صورتیکه اطلاعات وارد شده صحیح باشد ، ثبت نام اولیه شما کامل شده است و برای خرید ، از تاریخی که اعلام خواهد شد میتوانید با ورود به سایت با ثبت کدملی و رمز عبور اقدام نمایید.

  گام چهارم: بازیابی کلمه عبور

  در این فرم کد ملی و شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید. با انتخاب گزینه “ارسال کد تایید”، کد تاییدی برای شماره همراه ارسال می گردد. در انتها با وارد نمودن کد تایید قادر خواهید بود رمز جدیدی برای خود تعیین نمایید.

  ب : فرایند جدید خرید خودرو در سایت فروش اینترنتی گروه سایپا

  نکات قابل توجه :

  جهت خرید خودرو حتما بایستی ثبت نام(احراز هویت) مشتری انجام شده باشد و مشتری نام کاربری (کد ملی) و رمز عبور از سامانه فروش سایپا دریافت نماید.

  گام اول: انتخاب گزینه “ورود/ثبت نام” در منوی صفحه اول سامانهگام دوم: هدایت مشتری به فرم ورود/ ثبت نام در سامانه فروش اینترنتی سایپا

  – کد ملی و رمز عبور را وارد نمایید .

  – گزینه “ورود” را انتخاب نمایید در صورتیکه رمز عبور صحیح باشد شما می توانید نسبت به انتخاب خودرو و ادامه فرآیند اقدام کنید.

  در صورتیکه قبلا ثبت نام و احراز هویت نشده اید لطفا با توجه به قسمت اول فایل راهنما نسبت به ثبت نام اقدام فرمائید.

  گام سوم:با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور وارد سامانه فروش سایپا می شوید، پس از انتخاب خودروی مورد نظر ، در ادامه فرآیند به فرم “اطلاعات مشتری ” هدایت می شوید در صورتیکه قبلا پروفایل خود را تکمیل نموده باشید همه اطلاعات به شما نمایش داده می شود و در غیر اینصورت بایستی نسبت به تکمیل اطلاعات شخصی و همچنین ثبت اطلاعات مربوط به محل سکونت و شماره تماس اقدام نمایید.

  سپس تمامی اطلاعات مشخصات شما و خودروی ثبت نامی بهمراه تعهدات ، نمایش داده خواهد شد (تصویر شماره ۳)، در صورتیکه این اطلاعات از نظر شما درست می باشد ، میتوانید درگاه پرداخت را انتخاب و نسبت به خرید خودرو اقدام نمایید.

  قوانین و مقررات

  کاربر گرامی به منظور استفاده بهینه از خدمات “سامانه فروش خودرو” لطفا موارد ذیل را با دقت ملاحظه فرمایید.

  ۱- سامانه فروش خودرو با دامنه iranecar.com مورد بهره برداری قرار گرفته و خرید از سامانه های مشابه مورد تایید شرکت نمی باشد. همچنین در تمامی سامانه های مذکور آرم و مشخصات عرضه‌کننده به وضوح آمده است و خریدار قادر به مشاهده هویت عرضه کننده می باشد.

  ۲- ورود کاربران به سامانه های فروش، با استفاده از پروفایل شخصی بوده و به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از‏ خدمات سامانه است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین اعلامی توسط عرضه کننده محصول (توافقنامه خرید محصول) از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

  ۳- در تمامی سامانه های فروش اینترنتی، مواردی از قبیل تحویل کالا، انصراف از قرارداد، خسارات دیرکرد، مدت زمان استرداد وجه، عدم موفقیت در پرداخت وجه و موارد مربوط به درگاه های پرداخت، گارانتی محصولات، قیمت گذاری بر کالاها و محصولات و… بعهده عرضه کننده محصول در سامانه می باشد. همچنین خریدار موافقت و رضایت کامل خود را از این بابت اعلام داشته و حق هرگونه ادعا، شکایت و یا درخواستی له یا علیه سامانه را از خود سلب می نماید و در صورت هرگونه اقدامی علیه سامانه، متعهد به رد درخواست می باشد.

  ۴- بر اساس توافق های به عمل آمده، سامانه های فروش صرفا وظایف عملیات فروش و پشتیبانی فنی فروش اینترنتی را بعهده داشته و سایر تعهدات بر اساس بند شماره ۵، بعهده فروشنده نهایی می باشد.

  ۵- در تمامی فرآیندهای خرید اینترنتی محصولات از سامانه ها، توافقنامه هایی فی مابین خریدار و عرضه کننده محصولات تعبیه شده است که خریدار با انجام خرید، تمامی مفاد آن را پذیرفته و قبول دارد.

  ۶- پس از اتمام فرآیند ثبت نام به هیچ عنوان مشخصات مشتریان اعم از کدملی، نام و نام خانوادگی و… قابل تغییر نمی باشد. لذا هنگام تکمیل فرم های ثبت نام دقت نمایید تا مشخصات ذکر شده به صورت صحیح ثبت گردد. در غیر این صورت سامانه هیچ گونه مسئولیتی در قبال تصحیح و ویرایش موارد درج شده توسط مشتری را نخواهد داشت و پیگیری های لازم از طریق عرضه کننده محصولات و یا نمایندگی های مربوطه بر اساس مقررات و ضوابط انجام پذیر باشد.

  منبع مطلب : kaarpardaz.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 9 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید