این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ساعت پخش برنامه صدای برتر

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ساعت پخش برنامه صدای برتر را از این سایت دریافت کنید.

  ساعت پخش تکرار مسابقه خوانندگی MBC Persia (صدای برتر)

  ساعت پخش تکرار مسابقه خوانندگی MBC Persia (صدای برتر) | زمان پخش تکرار برنامه صدای برتر ام بی سی پرشیا کی است

  اقتصادی

  ساعت پخش تکرار مسابقه خوانندگی MBC Persia (صدای برتر)

  منتشر شده 4 روز پیش در ۱۷ بهمن , ۱۴۰۱ توسط محمدرضا مرتضایی

  با شروع مسابقه The Voice یا مسابقه خوانندگی ام بی سی پرشیا، بسیاری به دنبال ساعت پخش تکرار مسابقه خوانندگی MBC Persia (صدای برتر) هستند.

  ساعت پخش تکرار مسابقه خوانندگی MBC Persia (صدای برتر)

  این برنامه پنجشنبه شب ها از ساعت 22:30 به مدت یک ساعت روی آنتن می رود. زمان بازپخش یا تکرار برنامه صدای برتر ام بی سی پرشیا جمعه ساعت 1 بامداد و 17:30 اعلام شده است. ضمناً شنبه ساعت 12:30 و دوشنبه ساعت 17:30 نیز بازپخش قسمت قبل برنامه صدای برتر  ام بی سی پرشیا پخش می شود.

  برنامه خوانندگی امبیسی پرشیا یا صدای برتر با حضور 4 داور برگزار می شود. هدف از برگزاری این مسابقه، شناسایی استعدادهای جدید در حوزه خوانندگی است. بیژن مرتضوی، لیلا فروهذ، کامیار و سوگند چهار داور مسابقه د ویس mbc persia هستند.

  شما می توانید فرکانس شبکه mbc persia در ماهواره های یاهست، یوتلست و نایلست را از اینجا ببینید.

  شبکه mbc persia متعلق به گروه ام بی سی عربستان سعودی است که در سال 2008 تاسیس شده است. شما می توانید این شبکه را در ماهواره های مختلف دریافت کنید. پیشنهاد می کنیم فرکانس mbc persia در یاهست را برای تماشای برنامه های این شبکه با کیفیت فول HD انتخاب کنید. سال گذشته برنامه persia got talent با حضور داورانی همچون ابی، مهناز افشار و آرش روی آنتن رفت که به شناسایی استعدادها در حوز های مختلف می پرداخت و به دلیل شیوع کرونا مراحل ضبط آن نیمه تمام ماند و به انتها نرسید. تا قبل از این، برنامه چندشنبه با سینا، به عنوان محبوب تری و پرتماشاگرترین برنامه شبکه mbc persia  مطرح بود. اما به دلیل نبود برنامه استعدادیابی صدا در چند سال اخیر به نظر می رسد از مسابقه خوانندگی صدای برتر استقبال زیادی شود.

  زمان ثبت نام برای شرکت در مسابقه خوانندگی mbc persia

  اگر قصد دارید در برنامه صدای برتر ام بی سی پرشیا شرکت کنید، باید بدانید این برنامه از یک سال قبل ضبط شده و فعلا امکان ثبت نام برای شرکت در این فصل را ندارد. در صورت استقبال از این برنامه احتمالاً در تابستان 1402 ثبت نام برای شرکت کنندگان در فصل جدید آغاز می شود.شما باید برای انجام تست اولیه به آلمان سفر کنید.

  مطالب مرتبط: خبر ویژه تبلیغات

  شاید دوست داشته باشید

  خطر مسدودی حساب کاربران با استفاده از سایت ضد تحریم online.403

  رنگ سال 1402 با چه رنگهایی ست میشه؟

  تعیین جنسیت پسر و دختر | تاثیر غذاها در تعیین جنسیت جنین

  عید 1402 چه شلوارهایی مده؟

  برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

  منبع مطلب : media30.ir

  زمان پخش تکرار برنامه the voice (صدای برتر) از شبکه ام بی سی پرشیا

  زمان پخش تکرار برنامه the voice (صدای برتر) از شبکه ام بی سی پرشیا و پخش اصلی آن مورد سوال طرفداران این مسابقه خوانندگی است. همراه ما باشید.

  زمان پخش تکرار برنامه the voice (صدای برتر) از شبکه ام بی سی پرشیا

  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۳ عسل اسدی

  زمان پخش تکرار برنامه the voice (صدای برتر) از شبکه ام بی سی پرشیا و پخش اصلی آن مورد سوال طرفداران این مسابقه خوانندگی است. همراه ما باشید.

  شبکه MBC Persia یا همان ام‌ بی‌ سی پرشیا شبکه تلویزیونی فارسی‌ زبان ماهواره‌ای است، که بعد از وقفه طولانی ۶ اکتبر ۲۰۱۸ به عرصه تلویزیون بازگشت. فیلم‌هایی با زبان اصلی و زیرنویس فارسی به همراه سریال‌های متنوع در ژانرهای کمدی، اکشن، درام، ترسناک و رمانتیک را با دوبله فارسی پخش می‌کند.

  این فیلم‌ها و سریال‌ها هم ایرانی، ترکی و هندی و هم برای کشورهای مختلف دیگر هستند. سریال‌های کشورهایی از جمله لبنان، برزیل، آمریکا، کره و غیره نیز پخش می‌شوند. اما تکرار برنامه the voice کی پخش میشه ؟ در ادامه همراه ما باشید.

  دانلود برنامه صدای برتر از کانال تلگرام فیگار

  زمان پخش تکرار برنامه the voice (صدای برتر)

  زمان پخش یرنامه صدای برتر

  از شبکه ام بی سی پرشیا

  داوران برنامه: لیلا فروهر، بیژن مرتضوی، سوگندنوع برنامه: مسابقه خوانندگیزمان پخش یرنامه صدای برتر : پنجشنبه و جمعه ساعت 22:00بازپخش برنامه صدای برتر (برنامه پنجشنبه) : جمعه ساعت 02:00 صبح و 17:30تکرار صدای برتر (برنامه جمعه) : شنبه ساعت 12:30 و دوشنبه ساعت 01:00 صبح

  درباره مسابقه صدای برتر

  در مرحله ی اول، داوران نشسته بر صندلی و پشت به شرکت کننده، اجرای او را مورد ارزیابی قرار می دهند. هر داوری که اجرای شرکت کننده را بپسندد با زدن یک دکمه صندلی خود را به سمت او می چرخاند.

  اگر تنها یکی از داوران صندلی خود را بچرخاند، همان داور، مربی آن شرکت کننده خواهد بود، اما اگر تعداد داورهایی که صندلی خود را می چرخانند بیش از یکی باشد، شرکت کننده می تواند یکی از آن ها را به عنوان مربی خود انتخاب کند.

  مربی ها بعد از تکمیل تیم شاگردان شان، آموزش آن ها را شروع کرده و شاگردان خود را آماده ی ورود به مراحل بعدی مسابقه می کنند.

  این رقابت هفته ها به طول می انجامد و در هر مرحله از آن تعدادی از شرکت کنندگان حذف می شود. در نهایت بهترین نفرات تیم های مربیان به فینال مسابقه می رسند که از میان آن ها نیز صدای برتر مسابقه انتخاب خواهد شد. طبق اعلام قبلی، جایزه نفر اول این مسابقه معادل یک میلیون دلار خواهد بود.

  مطالب مرتبط:

  جدول پخش برنامه های شبکه MBC Persiaجدول پخش شبکه های جم تی ویجدول پخش سریال های ترکیه

  منبع مطلب : figar.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 2 ماه قبل
  3

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  0
  ناشناس 9 روز قبل

  بله

  برای پاسخ کلیک کنید