این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سال 1332 چه حیوانی است

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سال 1332 چه حیوانی است را از این سایت دریافت کنید.

  انجمن حمایت از حیوانات و طبیعت «مای ملو»

  در این صفحه می توانید حیوان سال تولد خود را در کوتاهترین زمان ممکن پیدا کنید.

  شما تنها یک قدم تا پیوند قلب ها فاصله دارید. برای شروع اینجا کلیک کنید

  تمامی خدمات انجمن حمایت از حیوانات و طبیعت «مای ملو» کاملا رایگان بوده و هیچ هزینه ای در هیچ قسمتی از کاربران دریافت نمی شود.

  مشاهده حیوان سال تولد شما

  مورد انتخاب شده توسط شما مطابق با سال

  1332 هجری شمسی است و حیوان این سال «مار» می باشد.

  پیش از دی ماه این سال معادل سال 1953 میلادی و سال «مار» است.

  پس از دی ماه این سال معادل سال 1954 میلادی و سال «اسب» است.

  ما در این صفحه از طراحی زیبای حیوانات توسط تارتیلا (tartila) استفاده کرده ایم.

  برخی خدمات «مای ملو»

  ثبت یک حیوان درباره ملو

  کارزارهای حمایتی حیوانات

  لحظات ثبت شده کاربران

  گزارش های حیوان آزاری

  گزارش های طبیعت آزاری

  آگهی های حمایتی رایگان

  جستجو در حیوانات گم شده

  موارد نیازمند امداد و نجات

  تالار تخصصی پرسش و پاسخ

  سرگرمی برای حیوانات

  تعیین حیوان سال تولد شما

  آموزش بخش های مختلف «مای ملو»

  فهرست الفبایی نام حیوانات

  مقالات و دانستنی ها اخبار محیط زیست خبرگزاری «یارپرس» گزارش های خبری بخش کودکان پازل کودکان داستان های کودکانه رنگ آمیزی کودکان موارد ارسالی کودکان کاردستی کودکان مشاهده کارت عضویت

  دانلود اپلیکیشن موبایل

  حامیان آنلاین «مای ملو»

  حمایت از «مای ملو»

  دفترچه تلفن فوریت ها

  تماس با ما

  در «مای ملو» تبلیغات رایگان است. برای ارسال آگهی خود «اینجا» کلیک کنید.

  نظرسنجی: روز جهانی گربه چه روزی است؟

  59.3%

  17 مرداد (8 آگوست)

  22.2%

  26 بهمن ماه (14 فوریه)

  18.5%

  4 شهریور (26 آگوست)

  سوال نیم روز

  فرزندان یک خر نر و یک مادیان چه نامیده می شوند؟ برای دیدن پاسخ 2 ثانیه موس خود را بر روی این متن قرار دهید یا این متن را یک مرتبه لمس کنید و 2 ثانیه منتظر بمانید.

  پاسخ

  قاطر

  فراخوان حامیان حیوانات

  لطفاً در صورتی که حیوانات را به هر صورتی حمایت میکنید، مشخصات گروه، تشکل و یا خود را در دفترچه تماس های ضروری ثبت کنید. برای ثبت اطلاعات بر روی لینک ز ...

  منبع مطلب : yarpress.com

  طالع بینی سال ۱۳۳۲ (مار)

  ● خردمند و زیبا مار یا افعی ، در اساطیر و افسانه های مردمان مغرب زمین چهره ای منفی دارد؛ اما در سال مار متولد شده اند ؛ اگر مرد باشند، جذاب ، احساساتی و شوخ طبع و اگر زن باشند، زیبا هستند و این زیبایی عامل کامیابی آنهاست. ژاپنی ها برای ابراز شگفتی و ستایش خود از زنان ، معمولا می گویند: «عزیز من، تو یک مار واقعی هستی،»؛ حال آن که در کشورهای غربی نمی توان برای تعریف و تمجید از کسی از چنین عبارتی ا

  مجله ویستا

  طالع بینی سال ۱۳۳۲ (مار)

  ● خردمند و زیبا

  مار یا افعی ، در اساطیر و افسانه های مردمان مغرب زمین چهره ای منفی دارد؛ اما در سال مار متولد شده اند ؛ اگر مرد باشند، جذاب ، احساساتی و شوخ طبع و اگر زن باشند، زیبا هستند و این زیبایی عامل كامیابی آنهاست.

  ژاپنی ها برای ابراز شگفتی و ستایش خود از زنان ، معمولا می گویند: «عزیز من، تو یك مار واقعی هستی،»؛ حال آن كه در كشورهای غربی نمی توان برای تعریف و تمجید از كسی از چنین عبارتی استفاده كرد.

  مار در لباس پوشیدن بسیار خوش سلیقه است و خود نمایی می كند. مردان متولد این سال بسیار خوش لباس و خانم مارها هم بی اندازه خود آرا هستند.

  مار هرگز عمر عزیزش را به بطالت نمی گذراند و از بد گویی و یاوه گویی گریزان است . او بسیار می اندیشد و روشن فكر، فرزانه و خردمند است ؛ هر چند نیاز چندانی به استفاده از عقل و خرد خود ندارد ؛ زیرا روان و نا خود آگاه بسیار روشنی دارد كه در صورت پرورش به روشن بینی و شهود می انجامد. به این ترتیب، او به فطرت و غریزه خود، بیش از استدلالات، نظرات و تجربیات دیگران اهمیت می دهد و به نظر می رسد برای شناخت جهان از حس ششم خود استفاده می كند.

  وی با همت و پشتكار كارها را تا پایان دنبال می كند، از تردید و بی ثباتی بیزار است و سریع و قاطع تصمیم می گیرد . برایی رسیدن به هدفش، از هیچ كوششی فرو گذار نمی كند و به نظر می رسد كه هیچ چیز نمی تواند او را از هدفش بازدارد.

  مار در امور مالی و اقتصادی كمی حسابگر است ولی حس انسان دوستی اش ، سر انجام او را به همیاری با دیگران وا می دارد؛ هر چند كمك های او بیشتر معنوی است تا مادی! به هر حال، برای مار جان دادن راحت تر از پول دادن است! شگفت آن كه او همیشه دم از بخشندگی می زند؛ تا آن جا كه دیگر اعتبار خود را از دست می دهد و حنایش رنگ می بازد.

  نقطه ضعف شخصیت مار ، انحصار طلبی در كمك به دوستان است . اگر بخواهد به كسی مهربانی كند، حضور هیچ كس دیگر را بر نمی تابد؛ به طوری كه شخص نیازمند از تمنای خود پشیمان می شود؛ زیرا طبیعت مار چنان اقتضا می كند كه حلقه وار به دور فرد دل خواسته اش بپیچد و باعث خفگی او شود !پیش از آن كه پیشنهاد یاری مار را بپذیرید، خوب بیندیشید؛ در غیر این صورت پشیمان خواهید شد.

  مار در معاش بسیار خوش اقبال است و هرگز در مورد پول نگرانی نخواهد داشت. به قول معروف پول از سر و كولش می ریزد. او خود نیز به این دولتمندی اشراف دارد و خیالش از این بابت تخت است. اما اگر پولدار شود، ناخن خشكی می كند و هرگز به كسی پول نمی دهد.

  مارها وقتی پیر می شوند، خساست آنها به اوج می رسد.

  مار همیشه دنبال مشاغل بی درد سر و آسان می گردد و می توان گفت تا اندازه ای تنبل است.

  مار نسبت به شریك مسایل عشقی خود ـــ حتی اگر عاشقش نباشد ـــ بسیار حسود است و آنچنان به دورش حلقه می زند تا سر انجام او را از میدان به در كند.

  مردان متولد سال مار، چشم چران هستند؛ ولی چنین صفتی را از همسرشان تحمل نمی كنند. آنان خانواده ای پر جمعیت و شلوغ به راه می اندازند تا اطمینان حاصل كنند همسرانشان آن قدر گرفتارند كه فرصتی برای چشم چرانی و هوسبازی نداشته باشند!

  ازدواج مار با گاو خوش فرجام و رضایت بخش است . گاو عاشق خانواده است ؛ اما می خواهد سرپرست خانواده نیز باشد و مار با كمال میل این مقام را به اوتفویض می كند.

  جنگ بین خروس و مار، چه در ازدواج و چه در مشاركت با دوستی هر كدام نتیجه خاص خود را دارد و می تواند باعث پوشیده شدن نقاط ضعف یا جدال و كشمكش دائمی آنها شود.

  باید به حال خوك بیچاره ای كه در چنگ مار گرفتار می شود گریه كرد !خوك اجازه می دهد كه مار او را به دام بیندازد و عنان اختیارش را از كف برباید. مار نیز از این خود باختگی خوك بدش نمی آید؛ در حالی كه به پوچ بودن چنین را بطه ای اذعان دارد. دشمن جان مار ، ببر است و دمار از روزگارش در می آورد!

  دوران كودكی و جوانی مار معمولا آرام و بی درد سر می گذرد اما ممكن است سر پیری به فكر معركه گیری بیفتد ؛ زیرا در این دوران ، احساسات ، طبیعت پرحرارت ونیز ماجراجویی هایش از خواب بیدار شده و آرامش دوران سالخوردگی اش را بر هم می زند.

  در این میان ، عامل تعیین كننده آن است كه مار در زمستان به دنیا آمده باشد یا در تابستان ؛ در گرما یا در سرما و در روز یا شب؛ زیرا طبیعت او با طوفان، سرما و باران های بهاری سازگاری ندارد. ماری كه در نیم روزی تابستانی و در منطقه ای گرمسیر متولد شده باشد، از ماری كه در نیمه شب سرد زمستان به دنیا آمده باشد ، شادتر است. آب وهوای زاد روز متولدان سال مار ، تاثیر بسزایی در سر نوشت آنان دارد. ماری كه در یك روز طوفانی به دنیا آمده باشد ، زندگی پرماجرایی خواهد داشت.

  منبع : میکرو فارس تفریح و سرگرمی طالع بینی طالع بینی سال تولد

  فروش فر طباخی استیل یا فر کله پزی استیل

  فروش گلیسیرین

  کاراگاه خصوصی ارم تهران بزرگ و ۰۹۱۲۰۲۶۱۹۸۳

  طراحی سایت اختصاصی

  همچنین مشاهده کنید

  مجله تفریح و سرگرمی

  طالع بینی سال ۱۳۵۹ (میمون)

  ● شرور و حیله باز میمون در میان نمادهای دیگر، طبیعتی غیر عادی و عجیب دارد. او موجودی بدجنس، موذی، شیطان، گساخ، شوخ طبع و همیشه در حال مسخره بازی است؛ اما شوخی های او غیر مستقیم و همراه با فریب است. میمون موجودی اجتماعی و معاشرتی است و در ظاهر، با همه خوب ارتباط بر قرار می کند؛ باید گفت که ایجاد این رابطه نیز جزئی از حیله های او به شمار می آید. میمون در واقع موجودی خود پسند و خودپرست است. میمون

  مجله تفریح و سرگرمی

  طالع بینی سال ۱۳۶۹ (اسب)

  منبع مطلب : vista.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 13 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید