این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سال1374 چه حیوانی است

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سال1374 چه حیوانی است را از این سایت دریافت کنید.

  طالع بینی چینی متولدین سال خوک

  خوک با هوش است؛ اما در مورد مسائل مالی کند ذهن است و ناشیانه عمل می کند. او در برابر دورویان و فریب کاران عاجز است و خود را به چهار میخ می کشد تا اعمالش را توجیه کند. را در آکا ببینید

  طالع بینی چینی متولدین سال خوک

  از بهمن سال 1337 تا بهمن سال 1338

  از بهمن سال 1349 تا بهمن سال 1350

  از بهمن سال 1361 تا بهمن سال 1362

  از بهمن سال 1373 تا بهمن سال 1374

  از بهمن سال 1385 تا بهمن سال 1386

  از بهمن سال 1397 تا بهمن سال 1398

  مشخصات کلی متولدین سال خوک

  مشاهیر متولد سال خوک

  مشاغل مناسب متولد سال خوک

  متولدین ماههای سال خوک

  رابطه عاطفی ( زن ) متولدین سال خوک

  رابطه عاطفی ( مرد ) متولدین سال خوک

  رابطه دوستی متولدین سال خوک با سالهای

  رابطه شغلی متولدین سال خوک با سالهای

  ارتباط میان پدر و مادرمتولد سال خوک و فرزندان متولد سال

  مشخصات کلی متولدین سال خوک

  خوک جنگ جویی جوانمرد، بلند همت، دلیر و آشنا به آداب و رسوم، یاور و مهربان،‌سخت گیر نسبت به اشتباهات و پرچمدار همیشگی خلوص نیت است که بلند همتیش سرانجام ناگواری برایش رقم می زند. می توانید به او اطمینان کنید؛ چرا که هیچ گاه از اعتماد شما سو ء استفاده نخواهد کرد. او ساده، بی ریا و اطمینان بخش است و اگر به او ستم کنید، بی پناه، بی دفاع و کمی ساده لوح است.

  در حقیقت خوک اجازه می دهد به آسانی فریبش دهند، اشتباهات خود را با متانت می پذیرد و نسبت به اشتابهات دیگران صبور و بردبار است. او همیشه از بهترین های ورزش است. اما هرگز نمی تواند رقابت جو باشد. انصاف خوک به او اجازه نمی دهد که خود را برتر از دیگران بداند. او همواره از خود می پرسد که آیا در کارهایش صداقت لازم را داشته یا خیر.

  خوک به گونه ای باور نکردنی صادق و بی ریاست تا جایی که گاهی ممکن است به خود صدمه بزند. او در برابر بد قولی و بد ذاتی دیگران نمی تواند کاری بکند. به ندرت دروغ می گوید و آن هم در مواردی است که می خواهد خود را از خطر برهاند.

  خوک با هوش است؛ اما در مورد مسائل مالی کند ذهن است و ناشیانه عمل می کند. او در برابر دورویان و فریب کاران عاجز است و خود را به چهار میخ می کشد تا اعمالش را توجیه کند.

  خوک فروشنده درستکاری است که به سختی تن به ساخت و پاخت می دهد. او با اعتقادی آهنین، گفته های دیگران را بی هیچ پرسشی می پذیرد؛ اما در قبولاندن حرف خود به دیگران دچار مشکل است.

  خوک دوست و شریکی بی همتاست. او معمولا کم حرف است؛ ولی اگر تصمیم به حرف زدن بگیرد، هیچ چیز نمی تواند مانع او شود و آن قدر پرچانگی می کند تا همه شنوندگان را خسته و هلاک کند.

  خوک نیز همچون میمون با هوش و تشنه دانش است. او علاقه زیادی به مطالعه دارد و هر چه را که جلوی دستش باشد، می خواند. خوک، با معلومات به نظر می رسد؛ اما در حقیقت، بخش عمده معلومات او سطحی است. اگر او را بیازمایید، خواهید دید که طبل تو خالی است. ژاپنی ها می گویند: � خوک صورتی پهن و کله ای کوچک دارد. �

  خوک پول پرست و اغلب شهوت ران است. در پشت ظاهر فریبنده و معقول او، اراده ای قوی و قدرتی فراوان پنهان است. او هر هدف، آرزو یا کاری دشوار داشته باشد، وظایف خود را با شایستگی انجام می هد. این قدرت، زاییده نیرویی درونی و قابل اعتماد است؛ قدرتی که هیچ چیز توان برابری با آن را ندارد.

  وقتی که خوک تصمیمی بگیرد، هیچ چیز نمی تواند سد راه او شود. اما پیش از تصمیم گیری مدتی طولانی همه جوانب را می سنجد تا جای که به بی تدبیری متهم می شود. او برای رهایی از مسائل بغرنج، گاه آن قدر این در و آن در می زند که شخصیت خود را زیر سوال می برد.

  هرگز از روی ظاهر ضعیف خوک درباره اش قضاوت نکنید؛ چرا که این ضعف ظاهری صرفا ناشی از صلح طلبی ذاتی اوست.

  خوک دوستان اندکی دارد، اما آنان را تا پایان عمر حفظ خواهد کرد و از هیچ فداکاری در حق آنان کوتاهی نمی کند. او با دوستان برگزیده خود - که شایستگی عشق و محبت او را دارند - بسیار محترمانه برخورد می کند.

  زنان متولد سال خوک، عاشق حضور در جمع و میهمانی هستند. آنان در خانه داری بی نظیرند.

  شخصیت خوک، به رغم بی طرفی وی، پر تحرک و خلاق است و اگر از جنگ و جدل بیزار و گریزان نبود، یاغی نیز محسوب می شد.

  او همیشه ترجیح می دهد در بحث راه فراری بیابد و وانمود کند که عقیده اش را تغییر داده است تا خود را دچار زحمت و دردسر نکند.

  او تا زمانی که از شما خوشش نیاید، در صحبت را باز نمی کند و اگر لطف کند وارد گفت و گوی شود، شما را مفتخر کرده است!

  خوک به ندرت به امور قضایی می پردازد و چه بهتر؛ زیرا اگر محق هم باشد، سادگی و صداقتش به ضرر او و به نفع طرف های دعوا تمام خواهد شد؛ شرقی ها می گویند: برای برنده شدن در امور قضایی، بهتر است صداقت، شرافت و وجدان را از پنجره بیرون بیندازید!

  خوک در هر شرایطی می تواند کار کند؛ زیرا هوشیاری و توانایی اش در انجام کارهای سخت، از او آدم موفقی می سازد؛ همچنین به علت حساسیت فراوانش، در زمینه شعر و ادبیات نیز موفق است.

  خوک می تواند به آسانی به سگ ها نزدیک شود. خوک هر شغلی را که برگزیند می تواند زندگی خود را تامین کند و پول و امکانات از سر و کولش می ریزد و تا زنده است، مردم به او کمک می کنند و از همین راه، ممکن است بسیار ثروتمند شود.

  در مشرق زمین، مشهور است که می گویند: مردم به خوک کمک می کنند، خوراک می دهند و او را چاق و چله می کنند تا شام بهتری برای شب سال نو داشته باشند. لذا خوک بسیار محافظ ه کار است و به هیچ کس اعتماد نمی کند. ممکن است این گفته درست باشد اما شکی نیست که مردم از زود باوری و سادگی خوک سو ءاستفاده می کنند.

  از این حرفها درباره زندگی عشقی او نیز می گویند. او اغلب فریب می خورد، ناامید می شود، اشتباه می کند و همیشه عاشق است.

  خانم خوک ها مادران بسیار خوبی هستند. به خوک ها سفارش می کنیم با متولدان سال گربه ازدواج کنند؛ چرا که بهترین راه جلوگیری از کشمکش و درگیری خانوادگی، همین است.

  خوک باید از مار فاصله بگیرد، چرا که مار او را اسیر و برده خود می کند و آنچنان به دور او حلقه می زند و او را می فشارد که توان هر حرکتی را از او سلب می کند. وجود خوک برای بز مفید واقع می شود.

  دوران کودکی خوک در آرامش کامل سپری می شود. در دوران جوانی انبوهی از مشکلات خانوادگی او را در بر می گیرد؛ اما خوک خجالتی و محتاط، برای حل مشکلاتش، از کسی در خواست کمک نخواهد کرد. او می کوشد خود مشکلاتش را حل کند. در واقع این پنهان ساختن مشکلات از دیگران به او صدمات فراوانی میزند زیرا هیچ کس نمی فهمد که او در چه جهنمی دست و پا می زند.

  منبع مطلب : fun.akairan.com

  طالع بینی سال ۱۳۷۴ (خوک)

  ● تپلی محبوب خوک جنگ جویی جوانمرد، بلند همت، دلیر و آشنا به آداب و رسوم، یاور و مهربان،‌سخت گیر نسبت به اشتباهات و پرچمدار همیشگی خلوص نیت است که بلند همتیش سرانجام ناگواری برایش رقم می زند. می توانید به او اطمینان کنید؛ چرا که هیچ گاه از اعتماد شما سو ء استفاده نخواهد کرد. او ساده، بی ریا و اطمینان بخش است و اگر به او ستم کنید، بی پناه، بی دفاع و کمی ساده لوح است. در حقیقت خوک اجازه می دهد به

  مجله ویستا

  طالع بینی سال ۱۳۷۴ (خوک)

  ● تپلی محبوب

  خوك جنگ جویی جوانمرد، بلند همت، دلیر و آشنا به آداب و رسوم، یاور و مهربان،‌سخت گیر نسبت به اشتباهات و پرچمدار همیشگی خلوص نیت است كه بلند همتیش سرانجام ناگواری برایش رقم می زند. می توانید به او اطمینان كنید؛ چرا كه هیچ گاه از اعتماد شما سو ء استفاده نخواهد كرد. او ساده، بی ریا و اطمینان بخش است و اگر به او ستم كنید، بی پناه، بی دفاع و كمی ساده لوح است.

  در حقیقت خوك اجازه می دهد به آسانی فریبش دهند، اشتباهات خود را با متانت می پذیرد و نسبت به اشتابهات دیگران صبور و بردبار است. او همیشه از بهترین های ورزش است. اما هرگز نمی تواند رقابت جو باشد. انصاف خوك به او اجازه نمی دهد كه خود را برتر از دیگران بداند. او همواره از خود می پرسد كه آیا در كارهایش صداقت لازم را داشته یا خیر.

  خوك به گونه ای باور نكردنی صادق و بی ریاست تا جایی كه گاهی ممكن است به خود صدمه بزند. او در برابر بد قولی و بد ذاتی دیگران نمی تواند كاری بكند. به ندرت دروغ می گوید و آن هم در مواردی است كه می خواهد خود را از خطر برهاند.

  خوك با هوش است؛ اما در مورد مسائل مالی كند ذهن است و ناشیانه عمل می كند. او در برابر دورویان و فریب كاران عاجز است و خود را به چهار میخ می كشد تا اعمالش را توجیه كند.

  خوك فروشنده درستكاری است كه به سختی تن به ساخت و پاخت می دهد. او با اعتقادی آهنین، گفته های دیگران را بی هیچ پرسشی می پذیرد؛ اما در قبولاندن حرف خود به دیگران دچار مشكل است.

  خوك دوست و شریكی بی همتاست. او معمولا كم حرف است؛ ولی اگر تصمیم به حرف زدن بگیرد، هیچ چیز نمی تواند مانع او شود و آن قدر پرچانگی می كند تا همه شنوندگان را خسته و هلاك كند.

  خوك نیز همچون میمون با هوش و تشنه دانش است. او علاقه زیادی به مطالعه دارد و هر چه را كه جلوی دستش باشد، می خواند. خوك، با معلومات به نظر می رسد؛ اما در حقیقت، بخش عمده معلومات او سطحی است. اگر او را بیازمایید، خواهید دید كه طبل تو خالی است. ژاپنی ها می گویند: « خوك صورتی پهن و كله ای كوچك دارد. »

  خوك پول پرست و اغلب شهوت ران است. در پشت ظاهر فریبنده و معقول او، اراده ای قوی و قدرتی فراوان پنهان است. او هر هدف، آرزو یا كاری دشوار داشته باشد، وظایف خود را با شایستگی انجام می هد. این قدرت، زاییده نیرویی درونی و قابل اعتماد است؛ قدرتی كه هیچ چیز توان برابری با آن را ندارد.

  وقتی كه خوك تصمیمی بگیرد، هیچ چیز نمی تواند سد راه او شود. اما پیش از تصمیم گیری مدتی طولانی همه جوانب را می سنجد تا جای كه به بی تدبیری متهم می شود. او برای رهایی از مسائل بغرنج، گاه آن قدر این در و آن در می زند كه شخصیت خود را زیر سوال می برد.

  هرگز از روی ظاهر ضعیف خوك درباره اش قضاوت نكنید؛ چرا كه این ضعف ظاهری صرفا ناشی از صلح طلبی ذاتی اوست.

  خوك دوستان اندكی دارد، اما آنان را تا پایان عمر حفظ خواهد كرد و از هیچ فداكاری در حق آنان كوتاهی نمی كند. او با دوستان برگزیده خود - كه شایستگی عشق و محبت او را دارند - بسیار محترمانه برخورد می كند.

  زنان متولد سال خوك، عاشق حضور در جمع و میهمانی هستند. آنان در خانه داری بی نظیرند.

  شخصیت خوك، به رغم بی طرفی وی، پر تحرك و خلاق است و اگر از جنگ و جدل بیزار و گریزان نبود، یاغی نیز محسوب می شد.

  او همیشه ترجیح می دهد در بحث راه فراری بیابد و وانمود كند كه عقیده اش را تغییر داده است تا خود را دچار زحمت و دردسر نكند.

  او تا زمانی كه از شما خوشش نیاید، در صحبت را باز نمی كند و اگر لطف كند وارد گفت و گوی شود، شما را مفتخر كرده است!

  خوك به ندرت به امور قضایی می پردازد و چه بهتر؛ زیرا اگر محق هم باشد، سادگی و صداقتش به ضرر او و به نفع طرف های دعوا تمام خواهد شد؛ شرقی ها می گویند: برای برنده شدن در امور قضایی، بهتر است صداقت، شرافت و وجدان را از پنجره بیرون بیندازید!

  خوك در هر شرایطی می تواند كار كند؛ زیرا هوشیاری و توانایی اش در انجام كارهای سخت، از او آدم موفقی می سازد؛ همچنین به علت حساسیت فراوانش، در زمینه شعر و ادبیات نیز موفق است.

  خوك می تواند به آسانی به سگ ها نزدیك شود. خوك هر شغلی را كه برگزیند می تواند زندگی خود را تامین كند و پول و امكانات از سر و كولش می ریزد و تا زنده است، مردم به او كمك می كنند و از همین راه، ممكن است بسیار ثروتمند شود.

  در مشرق زمین، مشهور است كه می گویند: مردم به خوك كمك می كنند، خوراك می دهند و او را چاق و چله می كنند تا شام بهتری برای شب سال نو داشته باشند. لذا خوك بسیار محافظه كار است و به هیچ كس اعتماد نمی كند. ممكن است این گفته درست باشد اما شكی نیست كه مردم از زود باوری و سادگی خوك سو ءاستفاده می كنند.

  از این حرفها درباره زندگی عشقی او نیز می گویند. او اغلب فریب می خورد، ناامید می شود، اشتباه می كند و همیشه عاشق است.

  خانم خوك ها مادران بسیار خوبی هستند. به خوك ها سفارش می كنیم با متولدان سال گربه ازدواج كنند؛ چرا كه بهترین راه جلوگیری از كشمكش و درگیری خانوادگی، همین است.

  خوك باید از مار فاصله بگیرد، چرا كه مار او را اسیر و برده خود می كند و آنچنان به دور او حلقه می زند و او را می فشارد كه توان هر حركتی را از او سلب می كند. وجود خوك برای بز مفید واقع می شود.

  دوران كودكی خوك در آرامش كامل سپری می شود. در دوران جوانی انبوهی از مشكلات خانوادگی او را در بر می گیرد؛ اما خوك خجالتی و محتاط، برای حل مشكلاتش، از كسی در خواست كمك نخواهد كرد. او می كوشد خود مشكلاتش را حل كند. در واقع این پنهان ساختن مشكلات از دیگران به او صدمات فراوانی میزند زیرا هیچ كس نمی فهمد كه او در چه جهنمی دست و پا می زند.

  اگر زاد روز او از جشن های سنتی ( عید تت ) فاصله داشته باشد، ناامیدی كمتری در كمین او خواهد بود، اما هر چه به سال نو در كشورهای آسیایی نزدیك تر باشد، با مشكلات بیشتری مواجه می شود، به او خیانت خواهد شد، مسخره اش خواهند داد و در نهایت ممكن است خورده شود!

  قصه « سه بچه خوك » ریشه در این باور خرافی دارد.

  منبع : میکرو فارس تفریح و سرگرمی طالع بینی طالع بینی سال تولد

  فروش نیتریت سدیم

  منبع مطلب : vista.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید