این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سامانه ارجاع کار نظام مهندسی مازندران

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سامانه ارجاع کار نظام مهندسی مازندران را از این سایت دریافت کنید.

  راه اندازی سامانه ارجاع نظارت

  سازمان خبری

  ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۴۳

  کد خبر: ۴۹۳۲

  راه اندازی سامانه ارجاع نظارت

  ۵

  سامانه ارجاع نظارت سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران جهت ورود به کارتابل و مشاهده امتیاز اشخاص حقیقی و حقوقی فعال گردید.

  لازم به توضیح است اشخاص پس از ورود به کارتابل می بایست شرایط آماده به کاری را مطالعه نموده و پذیرش نمایند تا در کارهای اجرایی سازمان شرکت داده شوند.

  راهنمای سیستم هوشمند ارجاع نظارت

  نکات حائز اهمیت:

  1– در امتیازات محاسبه شده کل کارکرد نظارت اشخاص حقیقی و حقوقی لحاظ گردیده و کارکرد طراحی تاثیری در امتیازات ندارد.

  2– کلیه کارکردهای نظارتی مهندسان اعم از عادی، اضافه بنا، استحکام بنا، روستایی و شهرک صنعتی در امتیازات مهندسان تاثیر گذار است.

  3– فرمول های امتیازات و پارامترهای آن، با توجه به نیاز استان و صلاحدید هیات مدیره سازمان نظام مهندسی استان قابل تغییر و بازنگری است و اطلاع رسانی های لازم انجام خواهد گرفت.

  لینک کوتاه:

  https://mazandnezam.org/0001HY

  ارسال نظرات

  پربیننده ها

  نظام نامه نحوه تشکیل و اداره دفاتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان‌ها

  سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران پیشرو در ارایه طرحی جدید جهت حذف فرایند دو نقشه ای در کشور

  جدول هزینه ساخت و ساز برای هر متر مربع بنا در گروه های ساختمانی چهارگانه برای ابتدای سال ۱۴۰۲

  آخرین اخبار

  تقدیر سازمان نظام مهندسی آذربایجان غربی از رئیس سازمان مازندران در پی مشارکت در ارسال کمک‌های نقدی به مردم زلزله زده خوی

  پیام تسلیت

  توزیع سررسید ۱۴۰۲ از روز شنبه ۲۷ اسفند

  مسابقه عکاسی نوروزی سین هشتم ساختمان ایمن

  اهم فعالیت‌های اداره آموزش، ترویج و پژوهش - آموزش ۱۹ هزار مهندس طی سال ۱۴۰۱

  پاسخ به یک پرسش

  آیا می‌دانید؟

  خدمات سازمان به مجریان حقیقی و حقوقی

  ایجاد اشتغال اولین هدف ماست و افتخار میزبانی مهندسین را در دوره‌ها داشتیم

  پیوند صنعت ساختمان و مخابرات به همت سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران/ایجاد بازار کار جدید برای مهندسین

  جلسه توجیهی پیاده سازی تانوما برگزار شد

  برگزاری دوره تخصصی میکروژئودزی در سال آتی

  هفتاد و دومین جلسه هیات مدیره دوره نهم

  پاسخ به یک پرسش

  گام های بلند در مسیر پرنشیب و فراز جلوگیری از افزایش بنا و تخلفات ساختمانی

  منبع مطلب : www.mazandnezam.org

  mazandnezam.org

  در این مقاله سایت سازمان نظام مهندسی استان مازندران به نشانی mazandnezam.org معرفی و نحوه ورود به سامانه نظام مهندسی مازندران همراه با بخش های مختلف سایت ارائه شده است.

  سایت سازمان نظام مهندسی استان مازندران mazandnezam.org

  سازمان نظام مهندسی استان مازندران mazandnezam.org زیر مجموعه ای از سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور است. یکی از اهداف اصلی ایجاد این سازمان، وضع قوانین و مقررات ملی ساختمان، نظارت بر پروژه های ساختمانی و ارائه خدمات مهندسی به افراد دارای پروانه اشتغال است.

  برای مشاوره ورود به سایت سازمان نظام مهندسی استان مازندران

  برای مشاوره ورود به سایت سازمان نظام مهندسی استان مازندران

  در سال 1374 پس از تصویب قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور تاسیس شد. پس از آن نیز برای دسترسی راحت تر متقاضیان، سامانه های نظام مهندسی هر یک از استان های کشور نیز طراحی شدند. یکی از اهداف اصلی ایجاد این سازمان، وضع قوانین و مقررات ملی ساختمان و نظارت بر پروژه های ساختمانی است.

  سازمان نظام مهندسی استان مازندران متشکل از هیات عمومی، شورای مرکزی، ریاست، شورای انتظامی و سازمان نظام مهندسی استان ها می باشد. در سازمان های استانی مانند سازمان نظام مهندسی استان مازندران به نشانیmazandnezam.org نیز بر طبق چارت سازمانی، سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، هیات عمومی، شورای انتظامی، ریاست و بازرسی وجود دارد. امکانات متنوعی در سامانه نظام مهندسی مازندران وجود دارد که در ادامه مقاله به بررسی آن پرداخته و سامانه mazandnezam.org را معرفی می نماییم.

  برای ورود مستقیم به سایت سازمان نظام مهندسی مازندران کلیک کنید

  سایت سازمان نظام مهندسی مازندران به نشانی mazandnezam.org می باشد که خدمات و امکانات موجود در آن به دو صورت حضوری و غیر حضوری ارائه می گردد.

  معرفی سازمان نظام مهندسی استان مازندران mazandnezam.org

  پس از تاسیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور در سال 1374 و بر اساس قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان، زیرشاخه های این سازمان در هر استان و به صورت سازمان های نظام مهندسی استانی تشکیل شد. با این حساب، فعالیت های مورد نظر این سازمان برای مهندسان، به صورت متمرکز و با نظم و مدیریت بهتری در سطح استانی انجام می شد.

  در این راستا، سازمان نظام مهندسی استان مازندران mazandnezam.org به عنوان یکی از سازمان های نظام مهندسی استانی و زیرمجموعه ای از سازمان نظام مهندسی کشور تاسیس شد. از ابتدای ارائه خدمات دولتی و خصوصی به صورت الکترونیک، سازمان های نظام مهندسی استانی نیز، اقدام به راه اندازی سایت های تخصصی برای ارائه خدمات خود نمودند.

  سازمان نظام مهندسی استان مازندران از چند سال قبل سایت خود را به آدرس mazandnezam.org برای ارائه خدمات الکترونیک راه اندازی کرد. در این سایت خدمات مختلفی مانند سامانه خدمات مهندسی، سامانه سازندگان، سامانه نقشه های تفکیکی، سامانه شورای انتظامی، سامانه گزارش مالیاتی، سامانه عضویت، سامانه بازرسی، کتابخانه دیجیتال ارائه می شود. همچنین بخشی برای اخبار، اطلاعیه ها و فراخوان ها و قسمتی نیز برای ارائه خدمات رفاهی و تخفیف ها به اعضای سازمان نظام مهندسی استان مازندران mazandnezam.org در نظر گرفته شده است.

  بیشتر بخوانید: آزمون نظام مهندسی

  نحوه ورود به کارتابل سازمان نظام مهندسی استان مازندران mazandnezam.org

  اگر به سایت سازمان نظام مهندسی استان مازندران به آدرس mazandnezam.org مراجعه کنید، خدمات مختلفی که در این سایت ارائه می شود را مشاهده می کنید. این خدمات در 2 بخش خدمات رفاهی و خدمات الکترونیک، ارائه می شوند.

  خدمات رفاهی شامل تخفیفات ارائه شده توسط سازمان نظام مهندسی استان مازندران mazandnezam.org برای اعضای این سازمان است. این تخفیفات مربوط به فروشگاه های مختلف و اماکن تفریحی است که اعضا این سازمان با مراجعه حضوری به اماکن معرفی شده در این بخش و ارائه کارت نظام مهندسی، می توانند از خدمات رفاهی ارائه شده استفاده کنند. اما برای استفاده از خدمات الکترونیک موجود در سازمان نظام مهندسی استان مازندران mazandnezam.org ، لازم است تا افراد وارد کارتابل سایت شوند.

  به این منظور ابتدا آدرس mazandnezam.org را در مرورگر خود وارد کنید و از صفحه باز شده بر روی اولین گزینه کلیک کنید.

  پس از آن، در صفحه اصلی سایت سربرگ های متفاوتی را مشاهده خواهید کرد.

  سر برگ های سازمان، دفاتر نمایندگی، گروه های تخصصی، کمیته ها و کمیسیون ها، کار گروه ها، واحدها، قوانین و مقررات، عکس و فیلم، دسترسی سریع و در آخر سربرگ تماس با ما را می توانید در صفحه اصلی سایت نظام مهندسی استان مازندران مشاهده کنید. با کلیک بر هر کدام از سربرگ های نامبرده می توانید اقدامات مورد نیاز خودتان را انجام دهید.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید