این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سامانه اینترنتی تهران من

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سامانه اینترنتی تهران من را از این سایت دریافت کنید.

  my.tehran.ir

  در ابین مقاله سامانه ها لینک ورود به سایت تهران من my.tehran.ir، نحوه دانلود برنامه، ثبت نام در این سایت، استعلام بدهی عوارض و طرح ترافیک ارائه شده است.

  سایت تهران من my.tehran.ir

  برای مشاوره ثبت نام در سایت تهران من

  برای مشاوره ثبت نام در سایت تهران من

  برای ورود مستقیم به سایت تهران من کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سایت تهران من به نشانی my.tehran.ir ارائه شده است .

  عناوین اصلی این مقاله

  معرفی سایت تهران من my.tehran.ir

  راهنمای ورود به سایت تهران من my.tehran.ir

  ثبت نام در سایت تهران من my.tehran.ir

  دانلود برنامه تهران من my.tehran.ir

  استعلام بدهی عوارض طرح ترافیک در سایت تهران من

  سوالات متداول

  با توجه به لزوم ارائه خدمات غیر حضوری و آنلاین به شهروندان تهرانی، سایت تهران من راه اندازی شده است. این سامانه از طریق نشانی اینترنتی my.tehran.ir برای عموم مردم و شهروندان تهرانی قابل دسترس می باشد. اشخاصی که قصد استفاده از خدمات اختصاصی سایت تهران من را دارند، می توانند ابتدا در این سایت ثبت نام کنند و سپس با حساب کاربری خودشان مراحل ورود به این سایت را انجام دهند.

  پس از ورود به سامانه تهران من به نشانی my.tehran.ir امکان استفاده از خدمات مختلفی فراهم می شود که در ادامه این مقاله توضیحات کاملی در خصوص ورود به این سایت، ثبت نام در آن، دانلود برنامه تهران من و پرداخت عوارض ارائه شده است.

  معرفی سایت تهران من my.tehran.ir

  در سال های اخیر با توجه به گسترش اینترنت در سراسر کشور ایران، خدمات مختلفی از سوی شهرداری ها و دیگر ارگان ها به صورت غیر حضوری ارائه می شوند. سایت تهران من برای ارائه خدمات غیر حضوری و آنلاین به شهروندان تهرانی راه اندازی شده است. در ابتدا این سایت خدمات و امکانات محدودی داشت، اما رفته رفته به شمار خدمات ارائه شده در سایت تهران من افزوده شد تا جایی که در حال حاضر این سایت برای استفاده از خدمات مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

  سامانه تهران من از طریق نشانی اینترنتی my.tehran.ir برای عموم افراد قابل استفاده می شود. تمامی افراد می توانند به این سامانه وارد شوند و از هر یک از خدمات این سامانه مانند سامانه حمل و نقل بار و کالا، مشاهده نقشه تهران، صحت سنجی شماره شناسایی ملک، استعلام بدهی طرح ترافیک، ثبت نام طرح ترافیک و ... استفاده نمایند.

  آن دسته از افرادی که در سامانه تهران من ثبت نام کرده اند و در حال حاضر دارای حساب کاربری می باشند، می توانند به سایت my.tehran.ir وارد شوند و از خدمات اختصاصی که در این بخش به افراد ارائه می شوند، استفاده نمایند.

  بیشتر بخوانید : عوارض سالیانه خودرو

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  راهنمای ورود به سایت تهران من my.tehran.ir

  همانطور که در این مقاله هم به آن اشاره کردیم، افرادی که قصد استفاده از خدمات اختصاصی ارائه شده در سامانه تهران من را دارند، می بایست که حتما به سایت تهران من وارد شوند و مراحل ثبت نام خودشان را در این سامانه انجام دهند.

  پس از ثبت نام در این سامانه می توان با وارد کردن نام کاربری و یا شماره تلفن همراه به سایت my.tehran.ir وارد شد. در صورتی که قصد ورود به سایت تهران من را دارید، می توانید طبق مراحل زیر پیش بروید.

  راهنمای ورود به سایت تهران من my.tehran.ir

  ابتدا وارد «سایت تهران من»شده و در صورتی که قصد ورود به حساب کاربری خود را دارید، می توانید بر روی گزینه «ورود» کلیک کنید.

  در این مرحله کافیست که شماره تلفن همراه خود را در قسمت مشخص شده وارد کنید و بر روی گزینه دریافت کد تایید کلیک نمایید.

  بیشتر بخوانید : سامانه برق من

  ثبت نام در سایت تهران من my.tehran.ir

  در صورتی که قصد استفاده از خدمات مربوط به سامانه تهران من را دارید، می بایست که در این سامانه ثبت نام کنید و یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید. لذا در صورتی که قصد ثبت نام در این سایت را دارید، می بایست که به نشانی اینترنتی my.tehran.ir وارد شوید و مراحل ثبت نام خود را از طریق این سامانه انجام دهید. برای ثبت نام در سایت تهران من می توانید طبق مراحلی که در ادامه توضیح داده می شود، پیش بروید.

  نحوه ثبت نام در سامانه تهران من

  ابتدا آدرس اینترنتی ناحیه کاربری سایت تهران من به نشانی my.tehran.ir را در گوگل جستجو کنید.

  پس از ورود به این سایت، مانند تصویر زیر بر روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید.

  برای ثبت نام در سامانه تهران من افراد به سه گروه تقسیم بندی می شوند. در صورتی که جزء اشخاص حقیقی می باشید، گزینه مربوط به شخص حقیقی را بزنید و اطلاعات خواسته شده مانند کد ملی، تاریخ تولید، شماره تلفن همراه و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید و بر روی گزینه دریافت کد تایید کلیک نمایید.

  در صورتی که جزء اشخاص حقوقی می باشید، می بایست که تب مربوط به شخص حقوقی را فعال کنید و اطلاعات خواسته شده مانند شناسه ملی، نام شرکت، کد اقتصادی، کد ملی بالاترین مقام مسئول و ... را وارد کنید و در نهایت بر روی گزینه دریافت کد تایید کلیک نمایید.

  منبع مطلب : www.samanehha.com

  تهران من

  صفحه ورود به سامانه حساب شهروندی

  دریافت اپلیکیشن موبایل تهران‌من

  منبع مطلب : mytehran.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید