این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سامانه سواد آموزی نهضت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سامانه سواد آموزی نهضت را از این سایت دریافت کنید.

  سامانه سوادآموزی

  سامانه جامع سوادآموزی

  نگارش 1.0.6 ورود به سامانه

  منبع مطلب : savad.ir

  savad.ir

  در این مقاله سامانه ها لینک ورود به سامانه جامع نهضت سواد آموزی savad.ir قرار داده شده و نحوه ثبت نام در سایت استعلام نهضت سواداموزی گفته شده است.

  سامانه سوادآموزی www.savad.ir

  برای مشاوره نحوه ثبت نام و شرکت در کلاس های سوادآموزی

  برای مشاوره نحوه ثبت نام و شرکت در کلاس های سوادآموزی

  برای ورود مستقیم به سامانه جامع سوادآموزی کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه جامع سواد آموزی به نشانی www.savad.ir ارائه شده است .

  عناوین اصلی این مقاله

  معرفی سامانه جامع سواد آموزی savad.ir

  راهنمای ورود به سامانه جامع سواد آموزی www.savad.ir

  نحوه ثبت نام در سامانه جامع سواد آموزی savad.ir

  نحوه شرکت در کلاس نهضت سواد آموزی

  امکانات سایت نهضت سواد آموزی

  سوالات متداول

  سامانه سوادآموزی یکی از سایت هایی است که برای افرادی که در نهضت های سواد آموزی مشغول به کار می باشند و افرادی که در این نهضت ها مشغول به درس خواندن و تحصیل کردن می باشند، مورد استفاده قرار می گیرد.سایت savad.ir از بخش های بسیار متنوع و مختلفی تشکیل شده است که هر کدام از این بخش ها خدمات مختلفی را به سواد آموزان و یا کارکنان نهضت سواد آموزی ارائه می کند. در ادامه این مقاله قصد داریم شما را بیشتر با سامانه نهضت سواد آموزی و امکانات آن آشنا کنیم.

  معرفی سامانه جامع سواد آموزی savad.ir

  نهضت سواد آموزی همواره تلاش کرده است که در راستای علم آموزی افراد خدمات مختلفی را به اشخاص ارائه کند. در همین راستا هم سامانه جامع سواد آموزی راه اندازی شده است تا افرادی که به هر نحوی با نهضت ارتباط دارند، بتوانند از این سامانه استفاده کنند.سامانه سواد آموزی خدمات مختلفی را به سواد آموزان و آموزش دهندگان نهضت ارائه می کند. بنابراین، به طور کلی هدف اصلی راه اندازی این سامانه ارائه خدمات آنلاین و غیر حضوری به سواد آموزان و آموزش دهندگان سواد آموزی بوده است تا در همین راستا خدمات نهضت با سهولت بیشتری به این افراد ارائه شوند.

  با وجود سامانه جامع سوادآموزی savad.ir، مراجعات حضوری به نهضت توسط کارکنان آن کاهش پیدا می کند، چرا که بسیاری از امور مربوط به کارکنان به صورت غیر حضوری و آنلاین از طریق این سامانه انجام می شود.

  همچنین، افرادی که جزو سواد آموزان نهضت می باشند می توانند با ورود به سامانه سواداموزی http://savad.ir در کلاس های مجازی که برای آن ها تعیین شده است، شرکت نمایند.

  بیشتر بخوانید : سایت آموزش و پرورش

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  راهنمای ورود به سامانه جامع سواد آموزی www.savad.ir

  آن دسته از افرادی که قصد استفاده از خدمات مختلف سایت جامع نهضت سواد آموزی را دارند، می بایست که به صورت آنلاین به سایت http://savad.ir وارد شوند. کارکنان نهضت هم در صورتی که در سامانه سواد آموزی savad.ir ثبت نام کرده باشند می توانند به پنل کاربری خود وارد شوند و از خدماتی که از طریق پنل کاربری به آن ها ارائه می شود، استفاده نمایند. برای ورود به این سامانه می توانید طبق مراحل زیر پیش بروید.

  راهنمای ورود به سامانه جامع سواد آموزی www.savad.ir

  ابتدا وارد «سایت جامع نهضت سواد آموزی» شوید. بعد از ورود می توانید از هر یک از امکانات این سایت استفاده کنید. در صورتی که جزء کارکنان ثبت نام کرده نهضت هستید، می توانید بر روی گزینه ورود به سامانه کلیک کنید.

  حال می توانید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید و به سامانه جامع نهضت سواد آموزی کشور وارد شوید.

  بیشتر بخوانید : سامانه سیدا

  نحوه ثبت نام در سامانه جامع سواد آموزی savad.ir

  همانطور که در این مقاله هم به آن اشاره کردیم، افرادی می توانند از خدمات اختصاصی سامانه جامع سواد آموزی استفاده کنند که حتما در سامانه جامع سواد آموزی ثبت نام کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را برای ورود به سامانه دریافت کرده باشند.

  در گذشته ثبت نام افراد در سامانه جامع سواد آموزی به صورت پیامکی بود، اما در حال حاضر می توان به صورت آنلاین و از طریق سایت savad.ir مراحل مربوط به ثبت نام را در این سامانه انجام داد. در نظر داشته باشید که فقط افرادی می توانند در این سامانه ثبت نام کنند که کد ملی آن ها به عنوان کاربر در سامانه ثبت شده باشد.

  بنابراین، معمولا فقط آموزش دهندگان و یا دیگر کارکنان نهضت سواد آموزی مجاز به ثبت نام در این سامانه می باشند و دیگر افراد نمی توانند در این سامانه ثبت نام کنند.

  برای ثبت نام در سامانه جامع نهضت سواد آموزی لازم است که افراد کد ملی و شماره تلفن همراه خود را در سایت www.savad.ir وارد نمایند تا مراحل ثبت نام آن ها در این سایت انجام شود.

  بیشتر بخوانید : سامانه پادا

  برای عضویت در کانال تلگرام ما کلیک کنید

  نحوه شرکت در کلاس نهضت سواد آموزی

  یکی دیگر از خدماتی که در سامانه جامع نهضت سواد آموزی ارائه می شود، شرکت در کلاس های آنلاین سواد آموزی می باشد. دسترسی به کلاس های آنلاین برای آن دسته از افرادی که در حال آموزش در نهضت می باشند، بسیار مفید است، چرا که می توانند مطالب مهم را از طریق آموزش غیر حضوری دریافت کنند.

  برای ورود به کلاس آنلاین سامانه جامع نهضت سواد آموزی لازم است که اشخاص حتما در زمان فعال بودن یک کلاس به سامانه وارد شوند و از طریق این سامانه مراحل ورود به کلاس را انجام دهند. در نظر داشته باشید که تنها زمانی می توان به کلاس های مختلف سامانه savad.ir وارد شد که یک کلاس فعال در این سامانه وجود داشته باشد، در غیر این صورت امکان ورود به کلاس های مجازی سواد آموزی وجود نخواهد داشت.

  منبع مطلب : www.samanehha.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید