این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سامانه مرز نشین

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سامانه مرز نشین را از این سایت دریافت کنید.

  سامانه مرزنشینی – taarco.ir

  سامانه مرزنشینی

  مقدمه‌ای بر سامــــــانه جامــــــع مرزنشینــــــی

  2000000 سرپرست خانوار

  17 استان مرکزی

  6400000 نفر جمعیت

  با توجه به وجود 15 کشور در همسایگی و 17 استان مرزی در کشورمان، مرزنشینان همواره در صیانت و حفاظت از مرزهای کشور نقشی غیر قابل اغماض، ستودنی و مثال‌زدنی داشته‌اند؛ دولت نیز همواره به این اقشار توجه داشته و به دنبال بهبود ارائه خدمات و افزایش کیفیت ارائه خدمات به مرزنشینان و مردم این مناطق بوده است. از این رو، به منظور مدیریت بهینه ارائه خدمات دولتی و کشوری در این مناطق به سازوکاری مؤثر و کارا نیاز است تا بتوان خدمات متناسب با نیازهای ایشان را فراهم آورده و ارائه این خدمات را تسهیل و تسریع کرد. سامانه مرزنشینی تــــار، به منظور پیشبرد اهداف طرح ساماندهی مبادلات مرزی ایران و ارائه خدمات دولتی به مرزنشیان کشور مطابق با طرح ملی ساماندهی مبادلات مرزی ایران به منظور شناسایی، ساماندهی و مدیریت مبادلات مرزی مرزنشینان، توسط شرکت تـــــار طراحی و توسعه یافته و پیاده‌سازی شده است. این سامانه از طریق گردآوری و به‌روزرسانی دوره‌ای اطلاعات مرزنشینان، به پالایش و نظارت بر وضعیت عمومی ساکنان مرزی کشور جهت ارائه خدمات باکیفیت، وضع قوانین حاکمیتی مناسب، مدیریت امور و اجرای این قوانین در حوزه‌های مرتبط با معیشت ایشان به دستگاه‌های ذی‌ربط یاری می‌رساند.

  بیمه مرزنشینی

  زیرساخت‌های ایجاد شده در طــــرح ملی سامان‌دهی مرزنشینـــان

  تعداد کاربران

  بیش از 6000 کاربر

  زیرساخت مدیریت کنترل دسترسی

  متمرکز و توزیع‌شده

  زیرساخت امنیت سیستم

  ایمن در خصوص هک و نفوذ

  سیستم یکپارچه و در دسترس

  با قابلیت توسعه‌پذیری و مقیاس‌پذیری

  درگاه‌های اطلاع‌رسانی استانی

  متمرکز و توزیع‌شده

  استفاده از منابع کنترلی

  احراز هویت و احراز نشانی

  مدیریت سرویس‌های کارت

  به صورت کامل از تعریف تا فعال‌سازی سرویس

  مدیریت چرخه حیات کارت CMS

  به صورت کامل شامل کلیه فرایندها

  مدیریت قوانین استانی و منطقه‌ای

  توسط استان‌های مجری

  مدیریت قوانین کشوری

  به صورت متمرکز و ستادی توسط دستگاه مجری

  مدیریت توزیع‌شده سایت‌های انسانی

  به صورت مرکزی و در سایت استان

  سرویس‌های استانی و منطقه‌ای

  بر حسب جغرافیا تا سطح دهستان

  مدیریت جغرافیای مرزنشینی کشور

  از سطح استان تا دهستان و شعاع مرزی خاص

  سامانه‌های اطلاع‌رسانی عمومی

  متنی، صوتی، درگاه، شبکه پیام‌رسان، برنامه همراه

  توضیح جامع و قابلیت‌های سامانه

  سامانه مرزنشینی، نرم‌افزاری جامع و ملی است که در راستای تسهیل شناسایی، مدیریت و ارائه خدمات دولتی به مرزنشینان طراحی و توسعه یافته است. این سامانه به سفارش وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) و به دست توانمند کارشناسان خبره داخلی، متناسب با نیازهای بومی و فرآیندهای لازم الاجرا طراحی و توسعه یافته است. سامانه مرزنشینی شرکت تـــار، ارتباط میان مرزنشینان و دولت را تسهیل کرده و امکان ارائه خدمات به ایشان را بصورت یکپارچه فراهم می‌آورد.

  ورود به سامانه مرزنشینــی

  منبع مطلب : www.taarco.ir

  سامانه مرزنشینان marz.taarco.ir

  در این مقاله سامانه ها لینک ورود به سامانه مرزنشینان marz.taarco.ir، نحوه ثبت نام و تمدید کارت، نحوه واریز پول به کارت سایت مرزنشینی و استعلام کارت ارائه شده است.

  سامانه مرزنشینان marz.taarco.ir

  برای مشاوره ورود به سایت مرزنشینان

  برای مشاوره ورود به سایت مرزنشینان

  برای ورود مستقیم به سایت مرزنشینان کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سایت مرزنشینان به نشانی marz.taarco.ir ارائه شده است .

  عناوین اصلی این مقاله

  معرفی سامانه مرزنشینان

  راهنمای ورود به سامانه مرزنشینان marz.taarco.ir

  نحوه ثبت نام کارت مرزنشینان marz.taarco.ir

  نحوه واریز پول به کارت مرزنشینان

  نحوه تمدید کارت مرزنشینان

  سایر امکانات سامانه مرزنشینان

  سوالات متداول

  سایت مرزنشینان marz.taarco.ir با هدف دستیابی افراد ساکن مناطق مرزی به خدمات، امکانات و سهمیه هایی است که برای این دسته از افراد در امور مختلف بازرگانی، تردد فرد و کالا و ... در نظر گرفته شده است. تمامی افرادی که به هر نحو قصد تردد به صورت زمینی به این مناطق و انجام امور تجاری در آن را داشته باشند، ملزم به دریافت کارت مرزنشینی یا ثبت نام درخواست دریافت خدمات در سایت مرزنشینان هستند.

  از آنجایی که امکانات در نظر گرفته شده در این سایت، با توجه به نوع هویت کاربر (مرزنشین، سازمان یا تعاونی) تغییر می کند و ممکن است به دلیل عدم آشنایی کافی با این سایت، بسیاری از این افراد نیاز به راهنمای کاملی برای استفاده از خدمات سایت مرزنشینان داشته باشند، لازم دانستیم تا در این مقاله علاوه بر ارائه یک معرفی کوتاه از این سایت و امکانات تعیین شده برای هر گروه در آن، توضیحاتی را نیز در رابطه با نحوه ورود به سایت، ثبت نام و تمدید کارت مرزنشینی و سایر اطلاعات مرتبط با این سایت ارائه کنیم.

  معرفی سامانه مرزنشینان

  بر طبق قانون، افرادی که در فاصله 20 تا 50 کیلومتری از خطوط مرزی ساکن هستند، به عنوان مرزنشین در نظر گرفته می شوند. وزارت صنعت و معدن و تجارت برای مرزنشینان کشور که بیش از  8 میلیون نفر (2 میلیون خانوار) هستند و  در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان، ایلام، کرمانشاه، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، خراسان رضوی، گلستان، خوزستان، هرمزگان، بوشهر، سیستان و بلوچستان، فارس، گیلان و مازندران سکونت دارند، خدماتی را در نظر گرفته است.

  ارائه خدمات به این افراد از طریق کارت مرزنشینی امکان پذیر است. برای دریافت این کارت و همچنین بهره مندی از سایر خدمات تعیین شده برای این افراد، لازم است تا فرد، درخواستی را در سایت مرزنشینان marz.taarco.ir ثبت نماید. این سایت به دلیل امکان ارائه بهتر خدمات به صورت غیرحضوری به افراد و خانوارهای ساکن مناطق مرزی ایران (با سابقه حداقل 3 سال یا بیشتر سکونت در این مناطق) و همچنین بهره مندی از خدمات غیرحضوری برای سازمان های یا تعاونی هایی که متقاضی انجام معاملات تجاری در مرزهای زمینی ایران هستند (این امکان پس از دریافت مجوزهای لازم برای سازمان یا تعاونی مدنظر میسر خواهد بود)، با نظارت سازمان صنعت و معدن و تجارت راه اندازی شده است.

  بیشتر بخوانید: سامانه نظام فنی روستایی

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  راهنمای ورود به سامانه مرزنشینان marz.taarco.ir

  در صورتی که ساکن یکی از مناطق مرزی ایران هستید ( با سابقه حداقل 3 سال یا بیشتر از آن) یا به عنوان سازمان یا تعاونی (پس از کسب مجوز برای مبادلات تجاری در این مناطق)، برای انجام مبادلات مرزی تمایل دارید، لازم است تا درخواست خود را از طریق امکانات موجود در سایت مرزنشینان ثبت نمایید.

  مراحل ثبت این درخواست، صرفا پس از ورود شما به این سایت و به آدرس marz.taarco.ir امکان پذیر است. در ادامه، به عنوان مثال مراحل ورود به سایت مرزنشینان برای افراد ساکن مناطق مرزی، به صورت راهنمای تصویری ارائه شده است. ابتدا آدرس marz.taarco.ir را در مرورگر خود وارد کرده تا به صفحه اصلی سایت که مشابه تصویر زیر خواهد بود، وارد شوید.

  در این صفحه، بر روی گزینه "ورود مرزنشینان" کلیک کنید.

  پس از آن وارد صفحه ورود اطلاعات خواهید شد. در این صفحه و در کادرهای مشخص شده، به ترتیب شماره ملی(بدون خط فاصله) و کد امنیتی که برای شما نمایش داده شده است را وارد کرده و بر روی گزینه "جستجو" کلیک کنید.

  در صفحه بعد جهت تایید ورود شخص مرزنشین ، 5 رقمی به شماره تلفن همراه مرزنشین که در سامانه ثبت شده است ارسال می شود. این کد را در کادر مشخص شده وارد کرده و بر روی گزینه ای که با فلش قرمز مشخص شده است، کلیک کنید.

  پس از آن، به پروفایل کاربری خود وارد خواهید شد و می توانید از امکانات و خدمات مورد نظر خود استفاده نمایید.

  منبع مطلب : www.samanehha.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید