این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  سایت تعاون

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  سایت تعاون را از این سایت دریافت کنید.

  پورتال اینترنتی بیمه تعاون:: پورتال اینترنتی بیمه تعاون ::

  فهرست کامل اخبار اخبار صنعت بیمه

  اخبار شعب و استان ها

  محصولات بیمه ای

  منبع مطلب : www.taavon-ins.ir

  سامانه جامع و هوشمند تعاونی کشور

  در این مقاله در رابطه با نحوه ورود به سامانه جامع و هوشمند تعاونی کشور taavoni.mcls.gov.ir، معرفی این سامانه و همچنین درخواست اعلان در این سامانه آورده شده است.

  سامانه جامع و هوشمند تعاونی کشور taavoni.mcls.gov.ir

  سامانه جامع و هوشمند تعاونی کشور با هدف ارائه خدمات غیر حضوری به کلیه مدیران، اعضای شرکت ها، بازرسان و اعضای مربوط به اتحادیه های تعاونی راه اندازی شده است. تمامی افرادی که قصد استفاده از خدمات غیر حضوری این سامانه را دارند، می توانند به صورت غیر حضوری به سایت taavoni.mcls.gov.ir مراجعه نمایند.

  برای مشاوره سامانه جامع و هوشمند تعاونی کشور

  برای مشاوره سامانه جامع و هوشمند تعاونی کشور

  سامانه جامع و هوشمند تعاونی کشور taavoni.mcls.gov.ir، همانند سامانه جامع خدمات اشتغال کشور، سامانه ای با هدف ارائه خدمات الکترونیک است. این سامانه برای ارائه خدمات الکترونیک به افراد خاصی که به نحوی با تعاونی ها سر و کار دارند، روی کار آمده است. کلیه افرادی که قصد استفاده از خدمات غیر حضوری سامانه جامع و هوشمند تعاونی کشور را دارند، می بایست که ابتدا به سامانه مذکور وارد شوند و مراحل عضویت خود را در این سامانه انجام دهند.

  لازم به ذکر است که افراد می توانند برای استفاده از این سامانه هم به صورت مهمان و یا به صورت عضو به سامانه وارد شوند. در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با نحوه ثبت نام و ورود به سامانه جامع و هوشمند تعاونی کشور آشنا کنیم.

  برای ورود به سامانه جامع و هوشمند تعاونی کشور کلیک کنید .

  کاربران برای ورود به سامانه جامع و هوشمند تعاونی کشور باید به سایت taavoni.mcls.gov.ir مراجعه کنند.

  راهنمای ورود به سامانه جامع و هوشمند تعاونی کشور taavoni.mcls.gov.ir

  کلیه افرادی که قصد استفاده از خدمات مختلف سامانه جامع و هوشمند تعاونی کشور را دارند، باید ابتدا مراحل ورود به سامانه جامع و هوشمند تعاونی کشور taavoni.mcls.gov.ir را انجام دهند. همانطور که اشاره شد، برای استفاده از خدمات سامانه تعاونی کشور، افراد می توانند به صورت عضو و یا به صورت مهمان به سامانه وارد شوند؛ اما به طور کلی برای استفاده از خدمات غیر حضوری سامانه جامع و هوشمند تعاونی کشور، بهتر است که افراد عضویت خود را در این سامانه انجام دهند.

  در صورتی که قصد استفاده از خدمات قابل ارائه در سایت taavoni.mcls.gov.ir را دارید، می توانید طبق مراحل زیر پیش بروید.

  برای ورود به سایت سامانه جامع و هوشمند تعاونی کشور taavoni.mcls.gov.ir، می بایست که آدرس اینترنتی سایت به نشانی taavoni.mcls.gov.ir را در گوگل جستجو کنید. همچنین، می توانید از طریق لینک زیر به صورت مستقیم به این سامانه وارد شوید. پس از ورود به سایت، می توانید از طریق دو روش از امکانات سایت استفاده کنید. اولین روش این است که شما به صورت مهمان به سامانه وارد شوید، برای این کار بر روی گزینه مهمان کلیک کنید.

  در صورتی که قبلا در سامانه تعاونی کشور ثبت نام کرده اید و دارای رمز عبور می باشید، می توانید کد ملی خود را در قسمت اول و رمز عبور خود را در قسمت دوم وارد کنید و بر روی گزینه ورود کلیک نمایید.

  نکته : در صورتی که قبلا در سامانه ثبت نام کرده اید؛ اما رمز عبور خود را فراموش کرده اید، می توانید بر روی گزینه فراموشی گذرواژه کلیک نمایید و رمز عبور خود را بازیابی کنید.

  حتما بخوانید: سامانه جامع روابط کار

  معرفی سامانه جامع و هوشمند تعاونی کشور taavoni.mcls.gov.ir

  با توجه به غیر حضوری شدن بسیاری از امور جامعه، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقدام به راه اندازی سیستمی برای ارائه خدمات به بخشی از مردم که عضو شرکت های تعاونی می باشند را فراهم کرده است. سامانه جامع و هوشمند تعاونی کشور، سامانه ای جامع برای ارائه خدمات تعاونی به افراد مربوطه می باشد.

  سایت سامانه جامع و هوشمند تعاونی کشور، با هدف ارائه خدمات غیر حضوری به مدیران، اعضای شرکت ها، بازرسان و اعضای مربوط به اتحادیه های تعاونی روی کار آمده است. با وجود سامانه جامع و هوشمند تعاونی کشور، بسیاری از خدمات مربوط به تعاونی کشور به صورت غیر حضوری انجام و با سرعت بیشتری به اتمام می رسد.

  لازم به ذکر است که کلیه افرادی که متقاضی تشکیل شرکت ها و اتحادیه های تعاونی می باشند، می توانند به سامانه مذکور وارد شوند و درخواست خود را برای تشکیل شرکت ها و اتحادیه های تعاونی به صورت غیر حضوری ثبت کنند. البته تمامی مراحل مربوط به تشکیل تعاونی ها در سراسر کشور تا صدور موافقت نامه برای تشکیل تعاونی به صورت غیر حضوری و از طریق این سامانه انجام می شود؛ اما پس از صدور موافقت نامه، در صورتی که مراحلی برای تشکیل تعاونی باقی مانده باشد، باید به صورت حضوری انجام شود.

  منبع مطلب : www.heyvalaw.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید